Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

Kontuzja Maćka Kuciapy???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 cze 2003, o 22:50
 


Myślę, że Maciek jak ma się tak dalej czuć po tej kontuzji to powinien dać sobie spokój z tym sezonem i poddać się operacji.Jak po każdym następnym meczu ma mieć takie problemy to szkoda tego znakomitego zawodnika.
życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności Maćkowi!
pozdrawiam


           
Post 7 cze 2003, o 09:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
zgadzam sie z poprzednikem.niech maciek do konca sie wyleczy skoro i tak sa male szanse na wejscie do czworki.mam oczywiscie jeszcze nadzieje ze tak sie stanie ale patrzac na macka to lepiej zeby nie ryzykowal

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 cze 2003, o 19:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Dzis w Nowinach pisali ze kontuzja daleje dokucza Mackowi.
Ciekawe tylko czy ta operacja jest konieczna, czy tylko Maciek potrzebuje dłuzszego odpoczynku.
Jesli Maciek poddał by sei operacji nasze szanse na pierwsza czworke spadna praktycznie do 0, no ale jesli jest to konieczne to niema innego wyboru


           
Post 10 cze 2003, o 09:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:55
Skąd: prawie Rzeszów ;) / Kraków
Posty: 27

Zobacz profil 
ja tez sie zgadzam, zdrowie zawodnika jest najwazniejsze, choc jesli maciek wycofalby sie w tym sezonie, bylaby to przeogromna starta. Ale jesli ma jazde z niewyleczona kontuzja odpokutowac paskudnymi konsekwencjami w przyszlosci, to lepiej, zeby poszedl na operacje, zwlaszcza, ze 1 czworka jest jak na razie dosc odlegla. Ale mam jednak nadzieje, ze uda sie uniknac najgorszego i juz niedlugo kuciapa wroci na tor w pelni sil :)

_________________
Zwycięstwo nigdy nie jest ostateczne. Klęska nigdy nie jest całkowita. To, co się liczy naprawdę, to odwaga.


           
Post 10 cze 2003, o 13:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Wiadomo zdrowie jest najważniejsze..oby tylko sie wykurował szybko. U siebie z gnieznem po ich serii kontuzji jestem spokojny ale uważam że z maćkiem moglibyśmy wygrać w gnieźnie!

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 10 lip 2003, o 16:36
 Wywiad z Maciejem Kuciapą po meczu z Rybnikiem
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Oto Wywiad z Maćkiem Kuciapą po meczu z RKM Rybnik

cyt. z gazety wyborczej.:

Po takim występie odechciewa się wszystkiego - mówi po niedzielnym meczu z RKM lider Jasolu.

Tomasz Welc: Ochłonąłeś już po niedzielnej porażce? Chyba nikt nie spodziewał się, że w pojedynku z liderem uzbieracie zaledwie 30 punktów...

Maciej Kuciapa, żużlowiec Jasolu Rzeszów: - Muszę przyznać, że jest mi bardzo ciężko. W nocy z niedzieli na poniedziałek nie mogłem zasnąć. Cały czas myślałem o tym, co stało się na torze. Po takim występie odechciewa się wszystkiego. Chyba musi minąć jeszcze kilka dni, żebym ochłonął.

Kibice w Rzeszowie przyzwyczaili się do tego, że jesteś najskuteczniejszym żużlowcem drużyny i regularnie zdobywasz po kilkanaście punktów. Tymczasem w meczu z RKM Rybnik w sześciu startach zdobyłeś tylko sześć oczek...

- Po próbie toru i po moim pierwszym starcie wszystko wydawało się w porządku. Co prawda tor był nieco inny niż na treningu, ale wystarczyły małe korekty w ustawieniu motocykla i byłem bardzo bliski pokonania Nicki Pedersena. Niestety w drugim moim starcie silnik stracił kompresję. Przesiadłem się więc na drugi motor, a później na trzeci, ale one nie były tak dopasowane do toru, jak ten najlepszy. Starałem się jak mogłem, ale nic więcej nie dało się zrobić.

Już po czwartkowej eliminacji mistrzostw Polski par klubowych mówiłeś, że widoczna jest przepaść między ekstraligą, a I ligą...

- Właśnie. Te czwartkowe zawody dały mi wiele do myślenia i przez te dwa dni pozostałe do meczu wraz z mechanikiem próbowałem coś zmienić w ustawieniu motocykli, by były jeszcze szybsze. Niestety środki finansowe nie pozwoliły na to, by były to takie zmiany, jakich bym sobie życzył. I w niedzielę okazało się, że rybniczanie, którzy mają ekstraligowy sprzęt, "zjedli nas". Nie wiem, być może trochę za mało zrobiliśmy, by przygotować się do tego najważniejszego meczu w sezonie.

Sytuacja jest prosta. Wygrywacie wszystkie mecze do końca sezonu zasadniczego i jeśli Unia Tarnów, albo TŻ Sipma Lublin stracą punkty u siebie, to jesteście w pierwszej czwórce.

- Wydaje się to proste, ale skoro na własnym torze przegrywamy różnicą 30 punktów, to jak można myśleć o przywiezieniu wygranej z wyjazdu. Chociaż oczywiście broni nie składamy i będziemy walczyć do końca. Mecz w Gorzowie będzie decydujacy.


Pozdrawiam Wiernych Kibiców żużla w Rzeszowie


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi