Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kontuzja Maćka Kuciapy???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 maja 2003, o 20:14
 Kontuzja Maćka Kuciapy???
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
W 4 biegu meczu TŻ Lublin : Stal Rzeszów Maciej Kuciapa uległ wypadkowi, po którym nie pojawił się więcej na torze. Czy ktoś wie co jest z Maćkiem, jak się czuje???

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 maja 2003, o 20:21
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Lepiej żeby nie było to coś poważnego bo mamy już dosyć zawodników kontuzjowanych :twisted:


           
Post 25 maja 2003, o 20:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2003, o 23:36
Posty: 27

Zobacz profil 
maciek nie wystartowal potem bo ma coś z reka.
powiedzial ze ma tak spochnieta reke ze nie moze zalozyc na reke rekawiczki i nie pojawil sie juz w meczu na torze.
po przyjezdzie do rzeszowa zostana zrobione mu badania i wtedy zobaczymu co mackowi jest.


           
Post 25 maja 2003, o 21:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Jak Maciek bedzie miał kontuzję to bedzie nasz koniec !!!


           
Post 25 maja 2003, o 21:36
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
:cenzura: jeszcze tego nam brakowało kontuzji Maćka....pecha ciąg dalszy...ja juz nie wiem co sie dzieje w tym sezonie...nad ekipa Stali wisi jakies zawaliste Fatum którego nie mozemy przezwyciezyc....

Sorka za przekleństwa ale jestem strasznie wkurzony.....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 25 maja 2003, o 21:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 17:26
Posty: 38

Zobacz profil 
klątwa Faraona ? :) :) :)


           
Post 25 maja 2003, o 21:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Całkiem możliwe :).
Co do maćka to jeżeli kontuzja okaże się poważna to przy takiej jeździe naszych ja bym sie nie martwił o pierwszą czwórkę tylko o to by się utrzymać
Ps.Zauważyliście że z roku na rok idzie nam coraz gorzej w tej 1 lidze?

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 maja 2003, o 23:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Panowie bądżmy dobrej myśli naszą drużyne pech prześladuje jużod paru lat. Oby Maciek niemiał żadnej poważniejszej kontuzji. A tak poza nawiasem to kidy Trojanowski wraca na tor ?


           
Post 26 maja 2003, o 00:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
poczekajmy na wyniki badan. iejmy nadzieję, że to tylko stłuczenie. bo jak coś powazniejszego, to lezymy na całej linii :(

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 26 maja 2003, o 06:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Prawdopodobnie ma zlamany obojczyk...ktos tak w Tarnowie mowil...


           
Post 26 maja 2003, o 07:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
W Mcdonaldzie po zawodach spotkalismy kilku naszych zawodnikow i pytalem Karola co z Mackiem to dokladnie jeszcze nie wiedzieli ale to nie bylo zlamanie obojczyka... nie pamietam... trzeba poczekac na oficjalna informacje

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 26 maja 2003, o 09:26
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Wiatm
W kilku najbliższych meczach konto punktowae Rzeszowian się nie powiększy. Niestety. Taką mam obawę , która przerodziała się w pewność. Porażka z Tzarnowem u siebie, potem to samo u siebie z Gnieznem. Potem wyjazd i porażka w Gorzowie. Wyjazd do Gniezna i kolejne LANIE. Między czasie 2 punkty z Grodu Rzecha wywiezie oczywiście Rybnki. I tak dotarliśmy do 2o lipca, a punktów nie przybyło. Chodzi mi o duże punkty meczowe. Na minusie to mamy już ponad "100". No a teraz - 20 lipca mecz w Rawiczu..........i co . Oczywiście kolejna porażka, ale po walce 41-49.
20 lipiec a my mamy wciąż 6 dużych punktów meczowych (pachnie II ligą).
27 lipiec to wreszcie REALNA szansa na zwycięstwo, do Rzeszowa przyjeżdża drużyna Warszawy. I tu po ciekawym (na styku) meczu powinniśmy sobie dopisać 2 punkty. Tak więc sytuacja przed meczami w drugiej czwórce wygląda następująco: Rzeszów ma 8 dużych , Warszaw będzie ich mieć 6 , Rawicz 4 .
Gorzów 10.
Trzeba się będzie w tej drugiej czwórce nieźle "napocić" , aby uratować się przed spadkiem i barażami .
Swoje wizje przedstawił Mariusz, od 21 lta kibic Stali :)))) * * * * *


           
Post 26 maja 2003, o 13:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Jasol - pomomo pecha - niedajcie się - trudno w tym sezonie nie awansujemy - ale trzeba się przyłożyć - w tym roku utrzymać I lige - a w przyszłym roku - znowu atakujemy extraligę !!!!!
Mamy dobry skłąd, złożony z wychowanków. W przyszłym roku - tak sobie wybiegam - trzeba zostawić ten skład co jest obecnie (ewentualniepożyczyć na sezoon jednego juniora). Tylko koniecznie trzeba na drugi rok zakontraktować TRZECH DOBRYCH ZAWODNIKÓW ZAGRANICZNYCH, tak aby w KAŻDYm bez wyjątku mecz jechało dwóch zagranicznych, ale DOBRYCH. Pozdarwiam MarJusz * * * * *


           
Post 26 maja 2003, o 14:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Bażancik Ty to chyba głupi jesteś chłopcze... nie sądzisz, że w lipcu już będzie Trojanowski? i Kuciapa też już będzie jeździł.... Baran jest dla siebie klasą Brhel może przestanie głupio gubić punkty, Winiarz sie unormuje, a Aspgren może u nas 6 - 7 będzie robił.... pomyśl chłopcze zanim coś powiesz

_________________
Obrazek


           
Post 26 maja 2003, o 14:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Zgadzam się z powyższym potwierdzeniam , jak dobrze pójdzie to i w Gorzowie możemy wygrać a nie mówiąc że w Rawiczu. Ale wątek tyczy Maćka - czy wiecie coś o jego stanie no i czy wysapi w derbach!!!

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 26 maja 2003, o 14:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o Maćka to zawodnik doznał obrażeń obojczyka. Nie jest to zwykłe złamanie, o ile dobrze usłyszałem ma on rozszczepioną kość obojczykową, a kontuzja wyklucza go na... kilka tygodni.
Na pewno nie zobaczymy go w niedzielnym meczu...


           
Post 26 maja 2003, o 15:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Faktycznie maciek na coś z barkiem. To jest nasz koniec. NIE MAMY SKŁADU NA NASTĘPNE MECZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


           
Post 26 maja 2003, o 15:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Cvieku, :cenzura: nie jestem chłopcem, tak możesz sobie mówic nie wiem . Ja na mecze chodzę od 1982 roku, a TY kiedy się urodziłeś. Przepraszam ale się uniosłem. Co to znaczy "ty chyba chłopcze głupiu jesteś". Mam swoje zdanie. Widać nie mogę go mieć - bo od razu mnie obrażasz.

Po prostu - wypowiadam swoje zdanie !!!!!!! Mam do tego prawo, jak i Ty. Ale nie mószisz mnie obrażaż, a zapewniam Cię , żę mnie OBRAZIŁEŚ !!!


           
Post 26 maja 2003, o 15:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Bażancik jak taki z ciebie kibic to się zastanów co ty wogóle wypisujesz. Przegraliśmy i tyle. Pewnie jak wygrywamy to jest więcej takich bażancików co gadają "tak, tak jasol jest spoko, najlepszy, zawsze w nich wierzyłem". W razie porażki już zmieniają zdanie
Zastanów się-zawsze trzeba wierzyć w naszą drużynę, nie tylko w chwilach gdy wszystko się układa. Pożyjemy, zobaczymy, na 4 nikłe szanse ale na tym się świat nie kończy. Po prostu musimy czekać i patrzyć co się będzie dalej działo bo nic innego zrobić nie możemy.

Moim zdaniem dopóki z klubu nie wylecą pewni działacze, dzięki którym nie zmontowaliśmy i nie dopięliśmy składu przed sezonem to o awansie możemy zapomnieć. Zresztą z takimi działaczami (nie mówie tu o wszystkich) którzy chcą wzbogacić się na drużynie to po co my wogóle chcemy się w extralidze znaleźć?

Co do Maćka to wierzmy że to nic poważnego. Zresztą ze sprawcą kolizji - Tomkiem Piszczem też nie jest wszystko OK. Szkoda, bo myślałem że limit kontuzji wyczerpaliśmy.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, którzy nadal wierzą w nasz klub-nie martwcie się, będzie lepiej (kiedyś :):) )


           
Post 26 maja 2003, o 15:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
tomek napisał(a):

Moim zdaniem dopóki z klubu nie wylecą pewni działacze, dzięki którym nie zmontowaliśmy i nie dopięliśmy składu przed sezonem to o awansie możemy zapomnieć. Zresztą z takimi działaczami (nie mówie tu o wszystkich) którzy chcą wzbogacić się na drużynie to po co my wogóle chcemy się w extralidze znaleźć?

Hmm ciekawe co stałoby się z sekcją żużlową gdyby PEWNI DZIAŁACZE odeszli...
Kto chce się na klubie wzbogacić ? i w jaki sposób ? :shock:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: -Andrew- i 226 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi