Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kontuzja Maćka Kuciapy???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 maja 2003, o 09:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Pozostaje tylko czekać do niedzieli. Jeśli te zabiegi na które Maciek uczęszcza okażą się skuteczne to może zobaczymy go na torze niedługo. Maciek na pewno chciałby wspomóc nas już z Tarnowem ale jak będzie to się dopiero okaże.
Narazie to Maciek szybkiego powrotu do zdrowia.


           
Post 27 maja 2003, o 12:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Misiek napisal:

Cytuj:
Misiek- napisał:
. A tak poza nawiasem to kiedy Trojanowski wraca na tor ?

Widze że moje pytanie idą w nie pamięć ehhh to już któryś z kolei
Oto odpowiedz na Twoje pytanie...


Cytuj:
Rafał Trojanowski wraca do zdrowia. Prawdopodobnie pojawi się na torze 16 czerwca podczas zaległego meczu z Dark Dog Gniezno. – „Rafał wraca już do zdrowia. Wcześniej niż na mecz z Gnieznem raczej nie będzie jednak gotowy” – mówi trener Jasolu, Grzegorz Kuźniar. Warto podkreślić, że „Trojan” przez cały czas trwania kontuzji pomagał kolegom, a z jego motocykli korzystał swego czasu Rafał Wilk.

Trojanowski doznał kontuzji 14 kwietnia podczas treningu. Stracił kontrolę nad motocyklem i uderzył w Macieja Kuciapę. Efektem było zwichnięcie nadgarstka z przemieszczeniem. Przerwa w startach trwa już zatem półtora miesiąca.


http://www.przegladzuzlowy.pl


           
Post 27 maja 2003, o 12:29
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Ja mam tylko nadzieje, ze Maciek szybko wyzdrowieje i wroci do skladu na najblizsze spotkanie z Unia Tarnów.
Jezeli chodzi o Rafala Trojanowskiego to ostatnio dosyc czesto Go widuje i nie widze juz sladu po kontuzji.
Moze wkrotce pojawi sie juz na torze!


           
Post 27 maja 2003, o 13:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
tomek napisał(a):
Diamond ja tu nie mówie o wszystkich działaczach. Ktoś jednak jest odpowiedzialny za to co się dzieje w klubie.
Hmmm....parę przykładów:
-organizacja zawodów ( program z Gorzowem gdzie widnieje nazwa Stal Pergo Gorzów)

-obcokrajowiec został zakontraktowany po fakcie, teraz to musztarda po obiedzie ( pieniądze znalazły się dopiero teraz)

-przypomnij sobie Van Pur. Jednym z powodów odejścia tej firmy był kosztorys, którego zażyczył sobie nasz były sponsor ( działacze nie chcieli całkowicie ujawniać na co szły pieniądze)

-niedopięcie sprawy juniora ( podobno była możliwość ściągniecia kogoś lepszego- np. za Tomka Rempałę zażyczyć sobie Bendzerę na rok...jak znalazł by był)

-robienie w konia kibiców w tamtym roku, od tamtego czasu władze są te same... ( zapowiadany przyjazd Brhela, gdy wiadomo było na tydzień przed że go nie będzie)

-robienie kozła ofiarnego w tamtym roku z Brhela ( zamiast otwarcie przyznać że brakuje pieniędzy na jego występy)

-zlekceważenie rywala w 2000 roku gdy na Zielonkę uznano "poradzimy sobie bez Brhela, jesteśmy bardzo silni i bez niego"

To są sprawy które leżą mi na sercu. Możesz się z nimi nie zgadzać - każdy ma swoje zdanie. Faktem jednak jest, że nie jest dobrze. W klubie dzieje się również nie najlepiej. A to, że działacze zgarniają sporą kwotę to wiadomo nie od dziś...


co do programu i napisu stal pergo gorzów, to działacze są usprawiedliwieni, bo to wina gości - sami jeszcze na pieczątce mieli stal pergo gorzów (takie mam informacje od znajomych z gorzowa). z drugiej strony nie zwalnia to naszych działaczy z obowiązku sledzenia na bieżąco zmian - a jak byk wszędzie jest napisane w wynikach stal strabag. ale ok, tę sprawę pomińmy.
co do reszty - z juniorem trudno było przewidzieć, że naraz dwóch się rozłoży i zostaniemy na lodzie, ale bendzera to by się przydał. przynajmniej byłaby konkurencja do składu.
co do zawodnika zagranicznego - szkoda gadać, obudzili się z ręką w nocniku.
na koniec absencje brhela w tamtym roku - tylko niedowiarkowie dali się zwieść zapowiedziom. przecież z góry mozna się było domysleć, że będą chcieli oszczędzić i brhela nie wezwą.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 27 maja 2003, o 13:24
 Trojan
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
Za GW:

Nie mam ścisku

(..) Już w niedzielę derby Małopolski z Unią Tarnów, gdyby zaszła taka konieczność, byłbyś w stanie wyjechać na tor w tym meczu?

Rafał Trojanowski: - Nawet gdybym bardzo chciał, to nie ma takiej możliwości. Jestem około trzech tygodni po operacji ręki. Ciągle mam unieruchomiony kciuk. Nie jestem w stanie mocniej zacisnąć dłoni, a bez tego nie ma mowy o utrzymaniu sprzęgła, czy potem przez cztery okrążenia kierownicy. Póki co nie pomogę chłopakom na torze, jedyne co mogę zrobić, to pożyczyć któremuś z nich mój motocykl.

Kiedy najwcześniej możesz wsiąść na motor żużlowy i ścigać się na pełnych obrotach?

- Przygotowuję się na mecz wyjazdowy w Gnieźnie, ale nie jestem w stanie zagwarantować, że będę już wtedy w pełni sprawny. Czeka mnie intensywna rehabilitacja, nie ma co ryzykować mojego zdrowia jak i rywali.


           
Post 27 maja 2003, o 14:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
podobno maciek ma niewystapic i to jusz prawie pewne =( ale jednak zawsze podobno...:P

_________________
Obrazek


           
Post 27 maja 2003, o 14:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
error napisał(a):
a co do wypadku macka to kilka razy ogladalem powtorke no i jestem pewien ze wina lezy po srodku. Wczesniej obwinialem Piszcza a teraz zmieniam zdanie. Z tego ujecia co ja mam widac jak obaj zuzlowcy sa za blisko siebie ustawieni juz na lini startu. Wiadomo ze podczas startu kadym motocyklem troche rzuca na boki bo przyspieszenie jest ogromne. Macka rzucilo troche na prawo a Piszcza na lewo wiec sczepili sie motocyklami a co bylo dalej to juz wiemy. Moim zdaniem wine za ten upadek ponosui sedzia zawodow bo pozwolil ustawic sie zuzlowcom za blisko siebie. Moze ktos ma inne spostrzezenie to niech napisze.


piszcz już zaczynał swoje w rzeszowie - mimo że od paru sezonów nie obowiązuje linia 30 metrów to jednak coś jest nie tak, jak zawodnik uderza w drugiego 5 metrów za linią startu, prawda??? maciek o mały włos nie zaliczył gleby, ale pojechał dalej i przyjechał ostatni. jakby się położył to sędzia musiałby powtórzyć w czterech. z jednej strony szkoda że tak nie zrobił, z drugiej każdy kontakt z torem, nawet pozornie niegroźny może być fatalny w skutkach.
jak tak dalej pójdzie to piszcz skończy tak samo jak waldek cieślewicz - woził ludzi, powieźli i jego...

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 27 maja 2003, o 15:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Do Tomka.

Tomek ja dalej wierze w Rzeszów.
I bardzo dobrze wiem co wypisuję, po prostu tak będzie , idę o zakład.

Mam nadzieję , że I liga zostanie w Rzeszowie.

Piszesz tak ......."Bażancik jak taki z ciebie kibic to się zastanów co ty wogóle wypisujesz. Przegraliśmy i tyle. Pewnie jak wygrywamy to jest więcej takich bażancików co gadają "tak, tak jasol jest spoko, najlepszy, zawsze w nich wierzyłem". W razie porażki już zmieniają zdanie
Zastanów się-zawsze trzeba wierzyć w naszą drużynę, nie tylko w chwilach gdy wszystko się układa. Pożyjemy, zobaczymy, na 4 nikłe szanse ale na tym się świat nie kończy"

Powiem Ci , ze mnie w ten sposób dotykasz.

Trudno. Mam swoje zdanie i tyle. w w Stal, czy Van Pur, nieważna nazwa , w rzeszowski żużel wierzę, wierzyałem i będę wierzył. Pozdrawiam Mariusz


Ps. Widzę, zę tutaj, na tym FORUM "trzeba" pisać tylko w tym stylu: " ..........w reszowskim żuzlu jest OK, choćby było źle".

Acha i jeszcze jedno, właściwie to "nie można tutaj zamieszczać" swoich przemyslen - choćby były one takie jak moje (pesymistyczne). Od razu jesteś "torpedowany". Ale mamy w końcu demokrację.


PS. Drogi kolego Tomku - TO ŻE MAM TAKIE A NIE INNE ZDANIE O AKTUALNEJ SYTUACJI W RZEZSOWSKIM ŻUŻLU !!!!!!!!! NIE ŚWIADCZY , ZE STARCIŁEM W NIEGO NADZIEJĘ !!!!!!!!!!!!


           
Post 27 maja 2003, o 15:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ej forumowicze z lublina mam juz dosc tego czytania ze wina jest maćka albo pośrodku.ewidentnie lezy weina po stronie piszcza ktory proboweal sie zalozyc na ciapka bedac pol metra za nim.i nie wiem dlaczego nie byl wykluczony z powtorzonego biegu

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 27 maja 2003, o 16:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 maja 2003, o 22:38
Posty: 24

Zobacz profil 
O tak tak :). Teraz sobie poanowie pogdybajcie "co by było gdyby", jaki to Piszcz i stachyra niedobry, jaki to lubelski tor kiepski itd itp :).

A mi nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam powodzenia i... do spotkania w przyszłym roku - bo w tym już sie niestety w lidze nie spotkamy :).

Ps. W ogóle to byliscie od Lublina zdecydowanie lepsi tylko ten pech hehehe ;).
Ps2. Mam nadzieje, że uda Wam sie utrzymać 1 ligę w Rzeszowie...


Ps3. Napisałem to w taki sposób ponieważ denerwują mnei juz komentarze co po niektórych nie mogących sie pogodzić z tym że Rzeszowski zespół był akurat w tym dwumeczu słabszy od TZ Lublin. Wszystko zwalane jest na nieczystą jazde lubelskich żużlowców, na niedziałający zegar, na tor, na sędziego i na inne wyjątkowe nadprzyrodzone zdarzenia. niektórzy nie umieją godnie przyjać porażkę swojego zespołu.

Tż zostanie ukarany za swoją (tzn moją :) pychę? W jaki sposób? I tak już w tym sezonei nasz zespół zaskoczył chyba wszystkich swoją postawą.

Pozdrowienia.


           
Post 27 maja 2003, o 20:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 16:35
Posty: 9

Zobacz profil 
Tak w sumie to jak sie kasy nie ma wystarczająco to po co się na siłe pchać do ekstraligi. Pech to inna sprawa. Moze lepiej się skupić na spokojne utrzymanie w lidze i szukanie w szkolce mlodych talentow na kolejne lata. Bo od czasów sukcesów naszych obecnych seniorow w 1994 r tylko Karol byl normalnym mlodziezowcem ktory punktowal. Po co ciagle kupowac.


           
Post 28 maja 2003, o 08:09
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
DO TOMKA - i wszystkich , których MOŻE WKURZYŁ MÓJ POST, DOTYCZĄCY AKTUALNIEJ SYTUACJI RZESZOWSKIEGO ŻUŻLA * * * * * * * *

Dzięki Bracie - już się nie gniewam , wiesz zareagowałem tak impulsywnie bo ...akurat za Polskę , Reszów , żużel, i ogólnie sport rzeszowski (regionalny patriotyzm, nie szowinizm) dał bym sobie własnej krwi spuścić.

Również zauważam na Naszym Stadionie tych samych ludzi, którzy jak nasi jada OK biją brawo, mówią a nawet krzyczą "Ciapek na Prezydenta", a jak Naszym nie idzie to " nie wypada mi tu przytaczać określenia".

Równiez Cię Bracie Serdecznie Pozdrawiam , Mariusz

* * * * * * * * * * *
PS. Kiedyś wrócą czasy i wróci Nasza Stal Rzeszów w szeregi ekstraklasy , a Stadion będzie pękał w szwach i ............. chyba kiedyś będą musieli zrobić trybunki po drugiej stronie.
Będzie około 20.000 kibiców, jupitery, tak "przepowiadam".
Tak kiedyś będzie....bo są to na razie MARZENIA, ale one mają to do siebie , że się spełniają, a w tym przypadku, tak czuję Tomku (za kilka lat) się spełnią.
Tego Tobie i Wszystkim, Wszystkim bez wyjątku FORUMOWICZOM n atychże łamach SERDECZNIE życzę.

* * *
Z "patriotycznym" rzeszowskim pozdrowieniem - Mariusz "Bażancik"

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


           
Post 28 maja 2003, o 12:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 10:27
Posty: 10

Zobacz profil 
EmPe napisał(a):
Tak w sumie to jak sie kasy nie ma wystarczająco to po co się na siłe pchać do ekstraligi. Pech to inna sprawa. Moze lepiej się skupić na spokojne utrzymanie w lidze i szukanie w szkolce mlodych talentow na kolejne lata. Bo od czasów sukcesów naszych obecnych seniorow w 1994 r tylko Karol byl normalnym mlodziezowcem ktory punktowal. Po co ciagle kupowac.

Pamietasz jak awansowalismy i przyszedl VanPur. Tez na poczatku nie bylo sponsora, ale wynik byl, klimat w druzynie, perspektywy rozwoju i pojawil sie chetny wylozyc kase na walke w ekstralidze i to nie tylko o utrzymanie. VanPur obiecal, ze jak awansujemy wejdzie z kasa i tak sie stalo i moglismy sie cieszyc z 3 miejsca.
W tym roku tez u progu sezonu byl dobry klimat do walki o awans, wiec dlaczego nie mieli walczyc?
w reszczcie sie zgadzam teraz jest okazja podszkolic naszych mlodych orlow, ktorych poziom narazie jest mizerny...z tego glownie po sezonie powinno sie rozliczac trenera Kuzniara.


           
Post 28 maja 2003, o 13:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
http://www.speedwaypl.com/20030525Lublin/upadekMK.avi - sciagnijcie sobie upadek Piszcza i Kuciapy w zwolnionym tempie, ja nie mam watpliwosci czyja byla wina. Piszcz byl za Mackiem i widac wyraznie jak robi ruch w jego strone, ale pomyslcie jak mozna sie na kogos zakladac bedac za nim?

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 13:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
dreamTeam napisał(a):
Pamietasz jak awansowalismy i przyszedl VanPur.


Realia się zmieniły, panuje ogólna recesja i niewielu jest chcetnych na tak duze inwestycje. Nawet mistrz Polski Polonia bydgoszcz miała powazne problemy z dopięciem budzetu, ze o Pile, Gdańsku i wcześniej Gorzowie nie wspomnę. warto zauważyć, zę wszystkie te kluby pochodzą z bogatszych i lepiej gospodarczo rozwiniętych regionów niż Rzeszów.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 28 maja 2003, o 13:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Lublinianie przywieźli do Rzeszowa jakieś fatum.
Tego jeszcze nie było, aby w pojedynku z tą samą drużyną, aż trzej zawodnicy zostali kontuzjowani.

Maćku !!!!
Wracaj szybko do zdrowia !!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 28 maja 2003, o 14:41
 


uważam, że Maciek nie powinien jechać w następnym meczu , najwyżej może być pod numerem 8.To może się źle skończyć,w takim meczu jak derby walczy się na 100% a jak zawodnik nie jest w pełni sił to...nawet nie chce o tym myśleć.Maciek powinien spokojnie dojść do pełni formy i pomóc drużynie z Gnieznem


           
Post 28 maja 2003, o 15:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
michal_m ale zgodzisz sie hyba zemna ze kontuzjowany meciek i tak lepiej pojedzie niz zdrowy wilk....bo patrzac na sklad unii to ja niewiem z kim on ma sobie poradzic!

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 15:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Odpowiem tak - kontuzjowany Brian Andersen tez nie raz jechal lepiej niz ktos inny, a teraz ma dzieki temu sezon lub dwa z glowy...


           
Post 28 maja 2003, o 15:22
 


niewątpliwie masz rację fLiGiErT_MiSzCz, ale trzeba wybrać czy chce się ryzykować poważniejszą kontuzją czy może dać kolejną szansę Wilkowi.A myśle że Ciapek i tak nie zrobił by więcej niż 6-7 punktów.Wiem że jakby Wilk zrobił choć te 7 pkt to by był sukces ale może mnie zaskoczy pozytywnie,mam taka nadzieje.
pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi