Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Żegnaj Ekstraligo ?!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 maja 2003, o 22:12
 Żegnaj Ekstraligo ?!
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Po 3 przegranych meczach z rzedu ..Stal oddaliła sie od upragnionego awansu do Ekstraligi choć jeszcze zachowuje teoretyczne szanse na awans....przed nami jeszcze kilka bardzo cieżkich meczy w których nie łatwo bedzie powalczyc choćby o 1 pkt....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 26 maja 2003, o 00:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
przy takim pechu i jeździe to awans robi się bajkowym snem :(

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 26 maja 2003, o 09:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2002, o 23:43
Posty: 26

Zobacz profil 
Za rok, może dwa...


           
Post 26 maja 2003, o 11:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lut 2003, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
Panowie troche opanowania.

Przecież nikt w tym sezonie nie obiecywał awansu - tym bardziej, że powstała luka na pozycji juniora.
Moim zdaniem ten sezon trzeba przejeździć, zgrać się, mysleć o objeżdzeniu dla juniorów, a kiedy drużyna się ułoży wtedy, być może w przyszłym roku zaatakować e-lige.

_________________
Pozdrawiam !

sławek


           
Post 26 maja 2003, o 11:43
 ???
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 14:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Jaki awans, kto mowil o ekstarlidze, z czym do czego?


           
Post 26 maja 2003, o 14:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Sławek napisał(a):
Panowie troche opanowania.

Przecież nikt w tym sezonie nie obiecywał awansu - tym bardziej, że powstała luka na pozycji juniora.
Moim zdaniem ten sezon trzeba przejeździć, zgrać się, mysleć o objeżdzeniu dla juniorów, a kiedy drużyna się ułoży wtedy, być może w przyszłym roku zaatakować e-lige.


Jaka luka na pozycji juniora??? Lukę mielismy już przed rozpoczęciem sezonu. A własciwie nie luke tylko wielką, ziejącą czarną dziurę. Tylko kilka osób na forum dało się poniesć fantazji Kuźniara, zę Miesiąc jest wybitnym talentem i bedzie jednym z najsilniejszych juiorów ligi. Niestety z tego co wiem po sześciu meczach (chyba tyle objechał) umiejętnosci ma dokładnie takie same jak przed sezonem (czyt. nikłe). Róznica między Miesiącem i Micałem a Suszcyńskim i kliśiem jest tylko taka, zę ci pierwsi mają szansę dojechac na punktowanej pozycji gdy dowiezie ich któryś z partnerów (Micał w Rybniku), a ci drudzy za sukcesz poczytają sobie, ze wogóle przejechali cztery okrazenia. Po raz kolejny powtarzam, różnicy we wkładzie punktowym nie ma zadnej bez względu na to kto jedzie.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 26 maja 2003, o 14:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ze nie awandujemy było wiadomo po porażce u siebie Z Lublinem wiec nie wiem po co taki temat zakładać


           
Post 26 maja 2003, o 15:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2002, o 23:43
Posty: 26

Zobacz profil 
Cytuj:
Przecież nikt w tym sezonie nie obiecywał awansu - tym bardziej, że powstała luka na pozycji juniora.
Moim zdaniem ten sezon trzeba przejeździć, zgrać się, mysleć o objeżdzeniu dla juniorów, a kiedy drużyna się ułoży wtedy, być może w przyszłym roku zaatakować e-lige.





W pełni się z tobą zgadzam, ale nie wiem czy nasza drużyna będzie tak wyglądała w przyszłym sezonie. Najchętniej nie widziałbym w niej Brhela. :evil:


           
Post 26 maja 2003, o 16:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
O czym wy mówicie!!!
Prawdopodobnie nie bedziemy nawet w pierwszej 4,
a wy tu z jakims awansem wyjezdzacie!!


           
Post 26 maja 2003, o 17:07
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2002, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
Jaka luka na pozycji juniora??? Lukę mielismy już przed rozpoczęciem sezonu. A własciwie nie luke tylko wielką, ziejącą czarną dziurę. Tylko kilka osób na forum dało się poniesć fantazji Kuźniara, zę Miesiąc jest wybitnym talentem i bedzie jednym z najsilniejszych juiorów ligi. Niestety z tego co wiem po sześciu meczach (chyba tyle objechał) umiejętnosci ma dokładnie takie same jak przed sezonem (czyt. nikłe). Róznica między Miesiącem i Micałem a Suszcyńskim i kliśiem jest tylko taka, zę ci pierwsi mają szansę dojechac na punktowanej pozycji gdy dowiezie ich któryś z partnerów (Micał w Rybniku), a ci drudzy za sukcesz poczytają sobie, ze wogóle przejechali cztery okrazenia. Po raz kolejny powtarzam, różnicy we wkładzie punktowym nie ma zadnej bez względu na to kto jedzie.


Nie zgadzam się. Moim zdaniem Miesiąc zaczynał robić postępy. Widać, że chłopak ma możliwości. Potrzeba mu jednak jeszcze duzo doświadczenia zdobywanego w meczach ligowych, a w tym sezonie w skutek kontuzji niewiele pewnie pojeździ. :(


           
Post 26 maja 2003, o 21:09
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Zgadzam się z Vincente.
Miesiąc ma talent tylko trzeba mu wjeżdżenia...
Wystarczyło popatrzeć w Tarnowie jak usiłował atakować dwójkę gospodarzy wkiedy wilk "wąchał dymek" :wink:
Jeżeli piszesz że różnica miedzy
Cytuj:
Miesiącem Micałem Suszczyńskim i Klisiem jest taka, zę ci pierwsi mają szansę dojechac na punktowanej pozycji gdy dowiezie ich któryś z partnerów (Micał w Rybniku), a ci drudzy za sukcesz poczytają sobie, ze wogóle przejechali cztery okrazenia.

rozumiem że suszczyński i Kliś to dla nich sukces ale jeżeli Miesiąc zdobywa punkty dzięki dowiezieniu przez partnera no to chyba na mecze Jasolu (w rzeszowie) nie chodzisz....
A co do tematu to wszystko zależy od kontuzji Maćka i jazdy Bob-a.
Jest jeszcze mała szansa na awans do pierwszej 4 i już niebawem przekonamy się....
pozdroo


           
Post 26 maja 2003, o 22:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Nie Miesiąc, nie Micał ale moim zdaniem Karol Baran poczynił spory postęp w tym sezonie. Myślę, że gdy jeszcze sie objeździ to w przyszłym roku powinien mieć średnią ok. 2.0 - zbliżoną do Piotrka Winiarza.


           
Post 26 maja 2003, o 23:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Misiencjusz, z Wrocka trudno zauważyć jakiekolwiek postępy Miesiąca. A moim zdaniem jest to talent na miarę Kołodzieja, czy M. Rempały(choć w buczy marnują jego talent! pacany!). Dajcie Pawłowi czas i dobry motocykl to zobaczycie na co Go stać. Cierpliwości...
Żegnaj ekstraligo - żegnajcie play-offy. Oczywiście, co do ekstraligi to było już wiadome wcześniej... A do tego teraz te fatalne kontuzje, i ten, żałosny Brhel. I jeszce Maciek w niedziele nie będzie jeździł... :cry:


           
Post 27 maja 2003, o 01:41
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Przyznaje, ze widzialem go w akcji tylko raz, w meczu z Rawiczem, ale sugerując się tylko zdobyczami punktowymi to naprawde on nie błyszczy. Będe bardzo szczęsliwy gdy sprawdza się wasze prognozy i życze mu nawet mistrzostwa swiata tyle, ze nie bardzo w to wierzę. Ale po raz kolejny powiem to co mówie często, "obym sie mylił", szkoda tylko, ze tu na forum myle się niezbyt czesto :cry: (olewanie wszystkiego przez Brhela, kelnerowanie Aspgrena, pozytywne zaskoczenie dla wszystkich czyli postawa Trojana w pierwszym meczu).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 27 maja 2003, o 09:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Z naszymi finansami i możliwościami to sam nie wiem czy nawet gdybyśmy awansowali to czy to by nie była jednoroczna egzystencja. Trzeba by przemeblować skład, wziąść zawodnika z zewnątrz. To wszystko kosztuje. Mogłotoby być gwoździem do trumny bo po spadku skład by się mógł posypać.
Na dzień dzisiejszy to tylko Maciek i Piotrek (może jeszcze na Rezerwę Baran) byli by w stanie robić tych kilka punktów, patrząc obiektywnie. Bez juniora, krajowego lidera i solidnych stratnieri to nie mielibyśmy tam czego szukać (przykład Zielonka 2001)


           
Post 27 maja 2003, o 12:28
 


Myślę ,że trzeba powoli myśleć o następnym sezonie.trzeba za wszelka cenę zatrzymać Barana,Ciapka i Siwego,może jeszcze zostać Trojan,golonka i Miesiąc.reszczie niestey trzeba podziękować, głównie Wilkowi i Brhelowi-mam do niego szacunek, mimo wszystko dużo zrobił do naszego klubu przynajmniej ja tak uważam.Trzeba dojechać ten sezon do końca jak najmniejszymi środkami pieniężnymi i za rojk zakontaktować conajmniej dwóch czołwych obcokrajowców i wtedy mozemy liczyć na awans.
pozdrawiam


           
Post 27 maja 2003, o 14:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Przecież nikt w tym sezonie nie obiecywał awansu

no ja odnioslem wrazenie ze byla taka mozwa, moze nie ze obiecywali a muwili ze beda walczyc...ja tu znadnej walki nie widze! ofszem w poszczegulnyh meczah tak ale w tabeli to nie....przed sezonem zrobila sie atmosfera hurooptymistyczna zakladajaca walke o awans wiec teraz nie piszcie ze niekt nie obiecywal bo to jest kompletna bzdura!

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 12:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 10:27
Posty: 10

Zobacz profil 
ten sezon jest niezwykle pechowy, a w sporcie jak szczescie nie sprzyja to nie ma co liczyc na dobre miejsce, wiec ten sezon jesli chodzi o awans mamy z glowy. Sukcesem niemal nierealnym bylby awans do pierwszej 4, choc i to sa juz praktycznie marzenia:( Martwi mnie sytuacja jaka powstanie gdy nie awansujemy do pierwszej 4- niska frekwencja, mniejsze wplywy i sezon zakonczony na minusie... Oby w przyszlym sezonie byla kasa na taki sklad krajowy jaki mamy+2 zagranicznych na 16-20 pkt. a wowczas pojawi sie znow szansa walki o... Jednak w tym celu potrzeba jest aktywniejsza postawa "dzialaczy" i samych zuzlowcow w poszukiwaniu sponsorow. Bo jak narazie to dziekowac ze mamy jeszcze takich zapalencow jak FARAON i zuzel istnieje w Rzeszowie. Bez aktywnego poszukiwania kolejnych sponsorow (glownie na 2 solidnych stranieri) to ciezko bedzie walczyc o awans.
Kolejna sprawa jest brak kasy na starty naszej mlodziezy- duzym bledem jest brak ich udzialu w rozgrywakach MDMP, bez objezdzenia nigdy nic z nich nie wyrosnie, a opieranie wynikow na Miesiacu, z ktorego cos moze wyrosnie, widzimy co dalo...
jedank o wszystkim beda decydowac pieniadze...tak wiec kibice, dzialacze, zuzlowcy- dziekujmy tym ktorzy sa i szukajmy kolejnych!!!
Pozdrawiam


           
Post 28 maja 2003, o 15:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
aktywniejsza postawa u dzialaczy to miala miec miejsce przed sezonem! a nie w srodku kiedy jest niemal ze pewne ze nie awansujemy (gluwnie z powodu kontuzji)...no bo po co nam teraz 3 obcokrajowca jezeli z obecnym skladem powinnismy sobie poradzic w walce o utrzymanie...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi