Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

A może poszukać kasy (czyli sponsora)?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 maja 2003, o 15:01
 A może poszukać kasy (czyli sponsora)?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2003, o 10:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
piszę tak, bo gdzieś usłyszałem, że z powrotem browary mogą się reklamować; to chyba jest w okolicy kilka miejsc, do których możnaby zapukać? nawet jeśli wiadomo, że sponsoring będzie dopuszczalny od jesieni np. myślę, że trzeba tak zrobić, ZANIM inni o tym pomyślą


           
Post 28 maja 2003, o 16:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 10:27
Posty: 10

Zobacz profil 
Bardzo dobra idea Kaczorek!!
w okolicy przeciez mamy i VanPura i Lezajsk, Lancut tez cos browarkiem stoi, choc to bardziej mocniejsza rozlewnia, a i moze Okocim chetny by byl, choc im blizej do Tarnowa.
Wiec jest z kim rozmawiac, a i na reklamy na murawie stac napewno te odleglejsze browary (Lech Premium czesto sie tak reklamuje), a kazdy grosz sie liczy!


           
Post 28 maja 2003, o 16:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ja bym był szczęsliwy gdyby sponsorem głównym był browar żywiecki. Ale to raczej nie możliwe. Zywiec i wszystko jasne.


           
Post 28 maja 2003, o 16:39
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
Stal Van Pur Rzeszów to była kiedyś kultowa nazwa Naszego zespołu :)

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 28 maja 2003, o 16:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Pamietny braz Van Pur Rzeszów w pamieci... :D Przydal by sie taki sponsor i sprzedawanie pifka na staionie :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 28 maja 2003, o 17:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
taki sponsor by sie przydal ale piwka i tak chyba nie moznaby kupowac na stadionie :cry:
ale uwazam ze pomusl ogolnie jest bardzo dobry tylko trzeba by bylo zaprezentowac dobra koncowke sezonu zeby ktos zdecydowal sie wylozyc porzadne pieniazki

_________________
ALC


           
Post 28 maja 2003, o 18:13
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Zgodnie z nowelizacją ustawy nazwy Browaru nie może być w nazwie . Ponadto Browary staciły możliwość odpisywania sponsoringu od podstawy opodatkowania - wiec im sie to poprostu nie bardzo opłaca. Popatrzcie na Lech - wycofał sie GP i sponsorowania Tomka Golloba.


           
Post 28 maja 2003, o 19:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 lis 2002, o 15:52
Posty: 29

Zobacz profil 
dreamTeam napisał(a):
Bardzo dobra idea Kaczorek!!
w okolicy przeciez mamy i VanPura i Lezajsk, Lancut tez cos browarkiem stoi, choc to bardziej mocniejsza rozlewnia, a i moze Okocim chetny by byl, choc im blizej do Tarnowa.
Wiec jest z kim rozmawiac, a i na reklamy na murawie stac napewno te odleglejsze browary (Lech Premium czesto sie tak reklamuje), a kazdy grosz sie liczy!


niestety ...
VanPur - takiego czegos juz w zasadzie nie ma .. przejęła to inna firma Brauunion

Lancut - tam browar zlikwidowali !!

Leżajsk - to jest tylko zakład produkcyjny wszystkie decyzje zapadają chyba w Żywcu/warszawie...

tak więć niestety tylko mozemy liczyc na Lech'a
który tylko inwestuje narazie w piłkę :(


           
Post 28 maja 2003, o 21:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Faktycznie ostatnio wiele browarów miało mariaż z klubami żużlowymi co tyczy się także naszego regionu. Wystarczy wspomnieć choćby Leżajsk 1525 Krosno czy oczywiście Van Pur Rzeszów :) . Browary wchodziły również w nazwy klubów z Grudziądza i Bydgoszczy. Ostatnio jednak mniej o nich słychać. Myślę,że po części związane jest to z tym, że firma osiągneła satysfakcjonującą ją popularność i zaprzestała sponsoringu. Swoje zrobiła głównie oczywiście również wspomniana ustawa która nieco odstraszyła potencjalnych ofiarodawców.
Co do Lecha to raczej wątpliwe jest by browar z zewnątrz chciał sponsorować klub pierwszoligowy. Jak narazie wybiera tak jak to wspomnieliście piłkę nożną a żużel to raczej ten z wyższych "sfer".
Myślę jednak, że wartoby było spróbować. Jak się nie uda namówić browara to trudno a jeśli tak to by było spoko. Browary zawsze uchodziły za solidnych sponsorów.


           
Post 29 maja 2003, o 14:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 10:27
Posty: 10

Zobacz profil 
Cytuj:
niestety ...
VanPur - takiego czegos juz w zasadzie nie ma .. przejęła to inna firma Brauunion

Lancut - tam browar zlikwidowali !!

Leżajsk - to jest tylko zakład produkcyjny wszystkie decyzje zapadają chyba w Żywcu/warszawie...

tak więć niestety tylko mozemy liczyc na Lech'a
który tylko inwestuje narazie w piłkę :(

Masz racje, po konsolidacji browarow tak to wszystko wyglada, jednak promocja wymienionych marek odbywa sie glownie regionalnie, lezajsk czy VanPur jest rozlewany chyba tylko w naszym wojewodztwie i przez to ta marka jest tu najbardziej znana. Juz chyba za czasow sponsorowania Krosna Lezajsk nalezal do grupy Zywiec i kasa sie znalazla (i to na 2 lige). Porozmawiac zawsze nasze Szefostwo moze...najwyzej nic z tego nie wyjdzie.[/quote]


           
Post 29 maja 2003, o 16:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
niestety ...
VanPur - takiego czegos juz w zasadzie nie ma .. przejęła to inna firma Brauunion

Lancut - tam browar zlikwidowali !!

Leżajsk - to jest tylko zakład produkcyjny wszystkie decyzje zapadają chyba w Żywcu/warszawie...

tak więć niestety tylko mozemy liczyc na Lech'a
który tylko inwestuje narazie w piłkę


no ale jest w okolicah zeszofa browar warka! tylko tyle ze watpie w szanse kontraktu...

_________________
Obrazek


           
Post 30 maja 2003, o 14:03
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
A może by zaglądnąć na północ Polski???
Tam byłaby szansa na znalezienie jakiegoś sponsora....

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 30 maja 2003, o 20:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Kto z północy Polski bedzie chciał sponsorować zuzel w Rzeszoie przeciez maja blizej do Torunia Bydgoszczy Warszawy Grudziądza.


           
Post 31 maja 2003, o 13:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
Kto z północy Polski bedzie chciał sponsorować zuzel w Rzeszoie przeciez maja blizej do Torunia Bydgoszczy Warszawy Grudziądza.


Jasne, najlepiej po prostu stwierdzić, ze się nie da, tak najłatwiej. Jeśli nikt nie wyjdzie do nich z oferta to na pewno będa miec blizej do tamtych rejonów. Tu własnie maja pole do popisu działanie aby skonstruowac oferte korzystna dla obu stron. Ja nie widzę lepszego argumentu niz promowanie marki na nowych rynkach zbytu. Teraz pozostaje kwestia czy działacze tez na to wpadną i czy skonstruuja odpowiednią oferte korzystajac z zasad ekonomii (ja ekonomistą nie jestem, wiec im nie pomoge).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi