Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wywiad z N.Aspgrenem


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Niklas Aspgren wystąpi jeszcze w tym sezonie w drużynie Stali Rzeszów
TAK 67%  67%  [ 2 ]
NIE 0%  0%  [ 0 ]
Raczej TAK 0%  0%  [ 0 ]
Raczej NIE 0%  0%  [ 0 ]
Trudno powiedzieć 33%  33%  [ 1 ]
Nie interesuje mnie to 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 3
Opcje      Szukaj
Post 28 maja 2003, o 18:22
 Wywiad z N.Aspgrenem
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2003, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Zupełnym nieporozumieniem okazał się występ Niklasa Aspgrena w barwach Jasolu Rzeszów. W swoim debiutanckim występie, zgodnie z przewidywaniami, Szwed zaprezentował się bardzo słabo. Dość powiedzieć, że dwa z trzech punktów "zdobył" w wyścigach z Robertem Suszczyńskim, a trzeci dzięki wykluczeniu Jerzego Mordela. I choć Aspgren został przez rzeszowskich kibiców bardzo gorąco przywitany, pożegnanie było o wiele chłodniejsze.

- Niklas, jakie masz wrażenia po twoim pierwszym i, prawdopodobnie, ostatnim meczu w Polsce?

- Nie mogłem się dopasować do lubelskiego toru. To był największy mój problem dzisiaj. No cóż, zawiodłem. Szkoda.

- To był jedyny problem?

- Nie, również mój silnik okazał się za mocny na ten tor.

- Chciałbyś jeszcze przyjechać do Polski?

- Tak i obiecuję, że jeśli rzeszowscy działacze zaproszą mnie jeszcze raz na mecz, to zrobię wszystko, by zrehabilitować się za swój debiutancki występ. Po dzisiejszym meczu wiem, że jestem w stanie zdobywać od ośmiu do dziesięciu punktów, a dzisiejsze spotkanie było wypadkiem przy pracy.

- Nie jesteś zbyt dobrze znanym w Polsce zawodnikiem, powiedz więc coś o sobie.

- Jestem dwudziestosześcioletnim kawalerem, interesuję się komputerami... To chyba tyle, co mógłbym powiedzieć o sobie.

- Jak to się stało, że zostałeś żużlowcem?

- Mieliśmy w szkole zorganizowany dzień, kiedy można było wsiąść na motor, być nieco bliżej tego sportu. Od tego momentu się wciągnąłem i, jak widać, nadal jeżdżę .

- Dziękuję za rozmowę i życzę więcej powodów do radości niż w Lublinie.

- Dzięki.


           
Post 28 maja 2003, o 18:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wywiad z Niklasem juz jest i tam mozecie sie wypowiadac na temat czy powinien dostac szanse czy tez nie...
http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewto ... c&start=80


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi