Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Lee Richardson 1979-2012...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 mar 2010, o 17:09
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
nie byłem na meczu ale po relacji z internecie chyba mamy następce holty... i znowu mimo cudownej atmosfery z klubie ktoś nie doczeka końca rozgrywek ;)


           
Post 27 mar 2010, o 17:16
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Zastepce Holty? ta chyba Leśa albo Szostka bo patrząc na jego dzisiejsze wyczyny to z nimi mógł by walczyć jak równy z równym haha :D


           
Post 27 mar 2010, o 17:17
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Po oglądnięciu 4 biegów Lee uważam, że generalnie jest kiepsko. Z radykalniejszymi komentarzami sie wstrzymam - to mimo wszystko sparing, dopsaowywanie sprzętu, testy itp. Lepszy dzisiajszy zimny prysznic, bo zmusi (bądź przynajmniej powinien) do wyciągnięcia wniosków, niż 13-14 pkt i założenie, że wszystko jest już ok.

_________________
Obrazek


           
Post 27 mar 2010, o 17:28
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Już zaczynacie płakać, dajcie chłopakowi trochę czasu, niech pozna tor, dopasuje silniki.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 27 mar 2010, o 21:46
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
zaraz płakać... Po wypowiedziach Pani Prezes dało się wyczuć że zakontraktowała go jako lidera który wprowadzi drużynę piętro wyżej, o ile myślę że koło 8-10 będzie przywoził to myślę że Pani Marta chyba za dużo liczyła... to że jest gość mocną drugą linią w ekstralidze nie oznacza że będzie wymiatała w pierwszej... aż takiej przepaści to nie ma. Boje się że zawali mecz raz drugi to skończy się jak z holtą.... parę lat temu.
No ale cóż mam nadzieje że jednak ten czarny scenariusz się nie sprawdzi i będzie tylko lepiej ;)


           
Post 27 mar 2010, o 22:16
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Nie wieszajcie psow na Richardssonie, gosc pierwszy raz wsiadl na motocykl wczoraj po operacji kolana ,gdzie inni juz po pare treningow maja. Pierwsze kolka dopiero krecil, przywiozl 3 motocykle wszystkie byly dzisiaj testowane, nie jechal tych piecu biegow na jednym silniku. Taki sparing to jest testowanie sprzetu a tu juz placze i lamenty :płacz:, bo nie zrobil 15 ??? Troche pokory i cierpliwosci !!! Piona :osama:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


Ostatnio edytowano 27 mar 2010, o 22:48 przez Kosimazaki, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 mar 2010, o 22:27
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2009, o 11:54
Posty: 103

Zobacz profil 
Witam.

Po pierwsze proszę o spokój kolegów i koleżanki... nie ma paniki :wink:
Śledziu powiedział, że tor był dzisiaj tak przygotowany ponieważ jadą do Madziarów a tam na pewno będzie podobny tor tak więc niech się chłopaki wjeżdzą w trochę twardszy tor... a Lee hmmm... mogę jedynie powiedzieć, że będzie dobrze.
Z przyjemnością oglądałem dzisiaj poczynania Okonia na torze... chłop mnie urzekł dzisiaj swoją walecznością i zadziornością - w każdym razie IN PLUS!!!
Max - trochę himeryczny ale ujdzie.
Maćko - wiadomo, swój tor i nie było najgorzej.

Specjalnie nie robili "kopy" ponieważ mają wyjazd do Miszkolca a tam na pewno będzie twardy tor a Darek chciał przetestować zawodników na takim torze by potem nie było lamentu i płaczu, że chłopcy pierwszy raz na tym torze jechali, ze się nie spasowali itp.

Tak więc spokojnie panie i panowie... bedzie dobrze.

To był tylko SPARING a zadziornośc było widać np. u Okonia choć to tylko sparing był (w pewnym momencie myślałem, że chłop zaliczy glebe na II łuku gdzie o mały włos nie wjechał w buczoka)


Pozdrawiam.


           
Post 27 mar 2010, o 23:29
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Dajcie gosciowi sie wjechac troche w sezon i zobaczymy, jak wtedy bedzie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 28 mar 2010, o 00:35
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2008, o 09:55
Posty: 98

Zobacz profil 
Lee 4 razy na tor dzisiaj wyjechał !! spokojnie zobaczmy w Miszkolcu :d


           
Post 28 mar 2010, o 02:03
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
haha dzis skarżył sie na śilniki podobnie okoń ,a w trakcie sezonu polecą bad day`e :D i sie skończy liderowanie haha :D


           
Post 28 mar 2010, o 10:21
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Ale pie*dolicie :| Chłop drugi raz jedzie w Rzeszowie w tym sezonie a Wy juz porównujecie go do Nichollsa i wieszacie na nim psy. Ogarnijcie sie... To tylko sparing, próba wszelkich rozwiązań, dopasowywanie się do nawierzchni. Ja osobiście o Lee jestem spokojny choćby nawet dzisiaj w Tarnowie zrobił 2 oczka, w co watpie.

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 28 mar 2010, o 10:32
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 wrz 2004, o 15:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
W przypadku Lee to mam pewien pomysł... zróbmy zrzutkę na trybunach! Pieniądze przekażemy komu trzeba, żeby sprowadził jakiegoś zaje*istego zawodnika bo Lee nie nadaje się już na 2 ligę!
A tak na serio, to chyba was :cenzura:! Nie ma co podejmować konwersacji z dziećmi, albo "sezonowcami", którzy się tutaj wypowiadają... Lee to lider i tym liderem będzie! Cały problem tego tematu polega na tym, że wypowiadają się osoby, których mecze można policzyć nie raz na palcach jednej ręki lub ludzie, którzy napalili się na zaje*istą ekipę, a po porażce w zaje*iście ważnym meczu z Tarnowem (dla niektórych to był mecz ligowy) jest wielki problem! Zastanówcie się co piszecie!
Doskonale o tym wiecie, jeszcze klaskać mu będziecie!


           
Post 28 mar 2010, o 17:31
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Właśnie wróciłem z meczu mogę powiedzieć że waleczny koleś jest i nie ma co porównywać to Scotta Nichollsa!! To tylko sparing testuje próbuje. Ja tez jestem spokojny o tego pana:)


           
Post 28 mar 2010, o 20:02
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 lut 2009, o 14:03
Posty: 9

Zobacz profil 
Ludzie co wy piszecie gupoty zobaczycie chłopak jeszcze pokaze przeciez to tylko sparing :kielb_pala:


           
Post 28 mar 2010, o 22:44
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
dokładnie - Okoń też pokaże na co go stać.


           
Post 28 mar 2010, o 23:25
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Oj nie oceniam go na podstawie sparingu jednego czy drugiego.... bardziej przez jego ogólne umiejętności... jest bardzo dobry zawodnik ale czy taki lider? Liderem jest Crump we wrocku, Max kiedyś w Rzeszowie, czy później u nas Nicki.. czy Nielsen dla Piły - ( od tak żeby nie było że jestem sezonowcem :P)
Oczywiście że trzymam za nim kciuki i mam nadzieje że będzie śmigał aż miło ale fighter z niego bez szału ;)


           
Post 30 mar 2010, o 14:06
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
oby lee sie przebudził i wyczyniał w sezonie to samo co tutaj ---> http://www.youtube.com/watch?v=j0YjAq0eWf0


           
Post 30 mar 2010, o 21:18
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
Jestem pewien ze bedzie sobie smigal dosyc fajnie i co bardzo wazne bedzie zawodnikiem punktujacym na wyjazdach a tego nam zawsze brakowalo. Bedziemy mieli z niego pozytek!


           
Post 10 maja 2010, o 00:14
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 mar 2010, o 02:22
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 5

Zobacz profil 
Za 8 bieg z Daugavpils coraz mniej go lubię!!!


           
Post 10 maja 2010, o 09:29
 Re: Lee Richardson - Rzeszów 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Panowie spokojnie ;) Nie od dziś wiadomo, że Monica... znaczy się Lee to:

Obrazek

8-)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 695 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi