Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Lee Richardson 1979-2012...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 lip 2012, o 01:19
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
Emma po wizycie w Rzeszowie:
- Moja wizyta w Rzeszowie była bardzo nagła, Marta nie odpowiadała na moje emaile, ani nie odbierała telefonów, więc nie miałam wyboru i przyleciałam, by porozmawiać z nią twarzą w twarz.

Oczywiście Marta jest bardzo zajętą kobietą biznesu, ale mój mąż Lee zmarł ścigając się dla Rzeszowa, zostawił mnie z bardzo trudnym zadaniem opiekowania się trójką chłopców: Joshua, Jake i Jenson. Moja rodzina jest priorytetem, trzeba było więc zająć się niedokończoną sprawą.
Będąc szczerą, nie uczestniczyłam w zbyt wielu spotkaniach, gdyż było to dla mnie bardzo przygnębiające. Marta posadziła mnie i moją przyjaciółkę Jenny na balkonie, ale atmosfera była bardzo wyciszona, więc zdecydowałam się przejść i usiąść w innym miejscu.

Rzeszowscy fani żużla sprawili, że poczułam się mile widziana, obdarowywali mnie kwiatami oraz pięknym transparentem, który używali kibicując: Lee Lee Richardson!
Poczułam się bardzo dumna, że jestem żoną Lee, ale równocześnie poczułam się bardzo dziwnie będąc w Rzeszowie bez ścigającego się tu Lee. Siedziałam tam oczekując Lee, który wyjedzie na start!

Fani żużla wychodzili do mnie, aby mnie przywitać, uściskać, pocałować w policzek. Widzę, że Lee był bardzo popularny w Rzeszowie.

Tęsknię za Lee coraz bardziej każdego dnia, moi chłopcy są bardzo silni, ale także dla nich bardzo trudne.

Mam nadzieję spotkać Was wszystkich we wrześniu.


           
Post 27 lip 2012, o 12:30
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
Jeżeli to prawda, to gratulacje za "wspaniałe" zachowanie dla Pani prezes.
Ważnych telefonów nie odbiera, ale jak dzwonią sportowefakty to pewnie telefon się pali.
Tylko kibice stanęli na wysokości zadania, szacunek.


           
Post 27 lip 2012, o 13:45
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
I tak dalej wszyscy będą jej bić brawo a np. na Holte gwizdać


           
Post 31 lip 2012, o 00:38
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Cytuj:
Emma po wizycie w Rzeszowie:
- Moja wizyta w Rzeszowie była bardzo nagła, Marta nie odpowiadała na moje emaile, ani nie odbierała telefonów, więc nie miałam wyboru i przyleciałam, by porozmawiać z nią twarzą w twarz.

Ciężko to nawet skomentować...

Brakuje słów dla zachowania tej baby od folii.
Jedyne jakie Mi się nasuwa to SKANDALICZNE ZACHOWANIE, inne są już niecenzuralne.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 lip 2012, o 01:04
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Zaskoczony jesteś Grzesiek??? Bo ja nie...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 31 lip 2012, o 01:24
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Uczestnicy zakończonego przed chwilą British Final uczcili pamięć Lee. Każdy z zawodników na plecach nad numerem miał napis #RICO.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 sie 2012, o 10:38
 Rono imienia Lee we Wrocławiu
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 sie 2012, o 10:36
Posty: 0

Zobacz profil 
W Internetowej Gazecie Wrocławskiej (z wczoraj) w dziale Sport jest artykuł o mozliwosci nazwania ronda nieopodal Stadionu Olimpijskiego imieniem Lee Richardssona. Kibice z Rzeszowa możecie pomóc wpisując głosy (komenty)poparcia pod artykułem.


           
Post 2 sie 2012, o 12:17
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
We Wrocławiu też chcą ronda im. Lee...

"Do Przewodniczącego Rady Miejskiej wpłynął wniosek o nadanie rondu u zbiegu Alei Lubomira Różyckiego i Alei Iganecgo Jana Paderewskiego (przy głównej bramie wyjazdowej ze Stadionu Olimpijskiego) nazwy imienia Lee Richardsona, tragicznie zmarłego żużlowca.

Lee Richardson reprezentował barwy Marmy Rzeszów i zmarł w wyniku obrażeń odniesionych podczas meczu pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a Marmą Rzeszów 13 maja 2012 roku. Dziesięć la temu reprezentował barwy klubu z Wrocławia.
Wnioskodawcą wniosku jest Damian Mrozek - Wiceprzewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji RM Wrocławia. W uzasadnieniu wniosku czytamy, iż "przedłożony projekt Uchwały jest odzwierciedleniem oczekiwań części mieszkańców naszego miasta związanych ze sportem motorowym
".

całość :arrow: klik

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 23 sie 2012, o 22:01
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
ferenc i jego ferajna bawi się dalej:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /120829794

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 sie 2012, o 02:08
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30716 ... ichardsona

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to Hańba...Skatepark imienia Lee,co za ludzie o tym decydują,którzy na meczu nigdy nie byli(już nie mówiąc o aspekcie żużlowym)..a to zasługa senatora przede wszystkim Roberta Downhana + pomysł ten poparło wiele osób związanych ze środowiskiem żużlowym (czyli rada miasta Rzeszowa na czele bo kto inny :?: ) i oświadczył że się z tym zgodził nasz prezydent Rzeszowa, Tadeusz Ferenc.


Nie to nie moze byc prawdą :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:


           
Post 30 sie 2012, o 00:00
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Co u licha Lee miał wspólnego z dzieciakami jezdzacymi na deskorolkach ? :shock:
Przecież to jest jakaś KPINA :!:

W głowie Mi się nie mieści że są tacy idioci którzy chcą to zrobić !

Stadion resovii to też dobre miejsce do nazwania go imieniem Lee, On był sportowcem, tam też trenują i grają sportowcy.
Wstrętny pomnik w samym centrum miasta też jest dobrym miejscem, Lee musiał go napewno widzieć wiec czemu nie ?
Takich dziwnych i śmiesznych przykładów można mnożyć, wiecej nie napiszę bo od wymyślania idiotyzmów są Ci co zasiadają w ratuszu, świetnie Im to wychodzi.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 30 sie 2012, o 00:17
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
trza petycje napisać i zbierać podpisy pod nią


           
Post 30 sie 2012, o 12:45
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Junior
Junior

Dołączył: 1 lis 2011, o 18:52
Posty: 197

Zobacz profil 
Proponuję olać władze skoro nie mają odrobiny wyczucia.
Zróbmy zbiórkę wśród kibiców i ufundujmy tablicę poświęconą Lee.
Zbierzmy kase w 100% sami, wówczas bedziemy mogli ją podpisać po prostu "Kibice Stali Rzeszów".
Wykonanie tablicy (np. marmurowej) w zakładzie kamieniarskim nie będzie kosztować kokosów.
Może ci ignoranci u władzy pozwolą ją wmurowac w jakimś godnym miejscu na stadionie.
A jak nie to kolejny raz się ośmieszą.


           
Post 30 sie 2012, o 13:03
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
Kamil_P - to bardzo dobry pomysł.


           
Post 30 sie 2012, o 17:13
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Też popieram ten pomysł, sam z góry mówie że jeśli ktoś to zorganizuje to się dołoże ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 1 wrz 2012, o 01:24
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Unikatowy kask Lee Richardsona na aukcji.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30772 ... -na-aukcji

Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 paź 2012, o 17:01
 Re: XXIX Memoriał E. Nazimka - 01.09.2012, g: 17:00
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sie 2012, o 23:56
Posty: 5

Zobacz profil 
z gory sorry za OT ale jutro Wszystkich Swietych i mam nadzieje ze nie zapomnimiy o Lee i znicze pojawia sie na torze


           
Post 12 lis 2012, o 13:30
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ponoc zdjęli tekst Jaśka z SF o memoriałowych rozliczeniach. Ładne kwiatki. :) Ciekawe dlaczego.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 12 lis 2012, o 14:25
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Z wyjasnienia jakie otrzymalem, chodzilo o to, ze opieral sie on na liczbie kibicow podanej przez Nowiny (5,000) i Sportowe Fakty (6,500), a nie na oficjalnej liczbie podanej przez klub (???). W zwiazku z tym, jako ze byl oparty na blednym zalozeniu (tzn. na zawyzonych danych odnosnie kibicow), podawane w nim rozwazania mogly okazac sie nierzetelne, niesprawdzone itp.

Ja swoje zdanie na temat tej sprawy mam. Wyrazilem go w tekscie, a nieco wczesniej na forum. Aczkolwiek decyzje decydenta SF.pl szanuje. Jak ktos ma wiecej pytan, zapraszam na priva.

Tekst nadal w domu posiadam, jak ktos chce sobie poczytac. W dwoch jezykach. :P

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 lis 2012, o 14:37
 Re: Lee Richardson 1979-2012...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jasiek, jako dumny lecz młody stażem obywatel Związku Astralii, opznienie w przekazaniu czesci kwoty przychodu z memorialu zonie Lee czesciowo wytlumaczyl kultura i standardami panujacymi w Polsce, co przez komentatorow na SF odebrane zostalo jako atak na narod polski. Tenze narod sie w komentarzach oburzyl - pojawila sie nawet hipoteza ze jest to szeroko zakrojony spisek wysoko postawionych kol, ze 11 listopada taki tekst sie ukazal.

Byc moze artykul Jaska jest w pewnym sensie konsekwencja zamachu smolenskiego i w tym miejscu chcialbym zapytac, czy wrak tupolewa zbadany zostal pod katem obecnosci metanolu? ;)

No i sie Jaskowi przychod z dochodem pomieszal, ale ogolny sens i logika jak najbardziej ;)

EDIT: Znaczy Marta zainterweniowala - a jaka byla oficjalna liczba kibicow podana przez klub? ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 695 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi