Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłkarska drużyna Stali Rzeszów przeciwieństwem Jasolu?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 maja 2003, o 19:29
 Piłkarska drużyna Stali Rzeszów przeciwieństwem Jasolu?
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2003, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Przed sezonem żużlowym Jasol Rzeszów był wymieniany wśród faworytów do awansu do Ekstraligi, w przeciwieństwie do drużyny Stali, która była beniaminkiem i nikt nie stawiał na niego, że będzie walczył o awans do II ligi.Jasol teraz najprawdopodobniej będzie walczył o utrzymanie w I lidze z imienniczką z Gorzowa, warszawaskim WKM-em i rawickim Kolejarzem. W przeciwieństwie do naszej drużyny TŻv Lublin, który jest rewelacją sezonu będzie walczył o awans z RKM-em Rybnik, Dark Dogiem Gniezno i Unią Tarnów. Przejdę do sekcji piłkarskiej Stali Rzeszów. Była ona pewniakiem do spadku lub miejsca pod koniec tabeli, a tym czasem jest inaczej. Walczy ona o awans z Koroną Kolporterem Kielce i "Pasami" z Krakowa. Wiele na to wskazuje, że zajmie 3. miejsce w tabeli, ale i tak będzie to duży sukces naszego zespołu. Paweł Kloc, lider naszego zespołu, 2 lata temu był zawodnikiem Polonii Przemyśl. Miała ona być najgorszą drużyną z naszego regionu, a jest najlepszą. Może ostatni wynik nie napawa optymistycznie (1:4 z Proszowianką), ale i tak należą im się pochwały. Powróćmy do Jasolu Rzeszów. co prawda w naszej drużynie panuje "plaga" kontuzji (Kuciapa, Trojanowski, Micał i Miesiąc) to i tak to nas nie usprawiedliwia. Wedlug mnie zamiast kontraktować Aspgrena to powinni zakontraktować S. Steada, C. Harrisa lub D.Norrisa. Dopiero gdy kontuzji doznali nasi juniorzy, działacze "doszli do wniosku", cytuję: "że nie potrzeba nam juniora, bo nie ma już wartościowych zawodników". Kończąc jestem pełen podziwu dla piłkarzy i pogardy dla działaczy. Nie obwiniam wszystkich żużlowców za ten "sukces", obwiniam działaczy i naszego trenera i naszą wielką gwiazdę naszej drużyny Rafała Wilka, ulubieńca trenera Grzegorza K..


           
Post 31 maja 2003, o 23:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Co do świetnej postawy piłkarzy si zgadzam co do słabej postawy zużlowców tez sie zgadzam. Co do winy działaczy też się zgadzam. Ale moze nie piszmy juz o tych błedach bo to jest juz nudne. Sezon ( kolejny) do dupy, i trzeba czekać znów do marca.


           
Post 31 maja 2003, o 23:26
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
no to ja tez sie zgadzam :D
nie ale tak na serio to pilkarze zaskoczyli chyba wszystkich lacznie z nimi samymi swoja postawa ale to bardzo dobrze zeby zuzlowcy wzieli z nich przykald 8-)

_________________
ALC


           
Post 1 cze 2003, o 21:39
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
I żużlowcy wzięli z nich przykład pokazali w dzisiejszym meczu że umia walczyc i ze nie wszystko jeszcze stracone a co do piłkarzy to graja bardzo dobrzejak na razie nie przegrali u siebie żadnego meczu. :D


           
Post 2 cze 2003, o 14:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
I żużlowcy wzięli z nich przykład pokazali w dzisiejszym meczu że umia walczyc i ze nie wszystko jeszcze stracone a co do piłkarzy to graja bardzo dobrzejak na razie nie przegrali u siebie żadnego meczu. :D


Za to chyba z sześć meczy u siebie zremisowali (głownie ze słabeuszami bo i Korone i Cracovie u siebie ograliśmy), a w takiej sytuacji o awansie do drugiej ligi można zapomniec, a była szansa. Ale i tak jestem z naszych kopaczy bardzo dumny.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 3 cze 2003, o 13:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
a ja tam balbym sie o interes zuzla gdyby pilka awansowala! bo raczej duzo kaski by poslzo wtedy na pile a na zuzel.....naszczescie narazie to hyba jest na odwrud =)

_________________
Obrazek


           
Post 5 cze 2003, o 10:17
 Piłka
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 08:01
Posty: 2

Zobacz profil 
Byłem na kilku meczach piłkarzy. Rzeczywiści grając z mocnymi drużynami stanęli na wysokości zadania, ale te mecze z teoretycznie słabszymi były na niziutkim poziomie. A szkoda bo chciałbym oglądać piękną grę w każdym meczu, a nie mierną kopaninę za to przy sztucznym świetle.
I mam jeszcze jedną uwagę te budy dla trenerów plus infrastruktura żużlowa sprawiają, że widoczność podczas meczów jest strasznie słaba (tak miałem na meczy z Koroną, gdy było dużo kibiców i trudno było znakleźć dobre miejsce). Może warto zlikwidować światła na sześć zawodników, które nikomu nie służą a budki ustawić z drugiej strony, jak wcześniej robiono, aby nie zasłaniać widzom boiska.


           
Post 22 cze 2003, o 15:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
a ja tam balbym sie o interes zuzla gdyby pilka awansowala! bo raczej duzo kaski by poslzo wtedy na pile a na zuzel.....naszczescie narazie to hyba jest na odwrud =)


no nie, teraz jak to przeczytalem to jednym slowem mnie roz.....alo.
potem powiecie ze sie czepiam, ale to jest juz lekka przesada.
ty koles wez se lepiej usun herb stali z obrazka bo za takich ja ty sie wstydze nie tylko ja ale i inni.
nie bede ci juz tlumaczyl na jakiej zasadzie dziala aktualnie sekcja pilkarska i zuzlowa a jak to bylo kiedys zreszta juz kilka razy byla dyskusja na ten temat gdzie pieniadze z pilki byly ciagniete na zuzel kilka lat temu.

BARANIE OD PILKI SIE OD........L

STAL TO PILKA A NIE ZUZEL (nie chcialem tego mowic ale jestem zmuszony)

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 cze 2003, o 16:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Dobra... nie wytrzymam.
Mysle, ze i ja osoba, ktora zarowno Pilke jak i Zuzel traktuje prawidlowo jako kibic Stali moge wziasc udzial w dyskusji... Nie moge czytac tych sentow. Koroner by chcial zeby zuzel upadl bo pilka mialaby lepiej... Inny zeby upadla pilka bo wtedy zuzel mialby lepiej... Mam wiekszy sentymet do speedwaya, bo chodze na niego od urodzenia i sporo juz widzialem przez te kilkanasce lat. Byly fantastycznie momenty (oby jeszcze kiedys wrocily)... pelne trybuny 100 razy czesciej niz na pilce, ale niezmiernie sie ciesze kiedy na foobball przychodzi rowniez duzo ludzi, bo na tym zarabia Sekcja Pilkarska, ktora mi jako kibicowi Stali, ktory chodzi na pilke obojetna nie jest. Na pilke na wyjazdy nie jezdze, bo az takim fanem nie jestem, ale kazda porazka boli... Zuzel to dla mnie co innego... I jako kibic obu dyscyplin podsumuje...

Bez Zuzla pol polski, ktora od niedawna interesuje sie pilka nozna nie wiedzialoby co to Stal Rzeszow - a tak to wie, bo nie raz slyszala jak to zawodnicy z tej druzyny zdobywali: tu zloto MDMP, tu nastepne zloto, tu srebro, tu znowu srebro MMPPK, tu znowu srebro MIMP, pozniej braz DMP w 1998 - to takie krotkie podsumowanie ostatnich dziesieciu lat. A gdzie byli pilkarze? Kiedy ostanio byli w ekstraklasie? Zapytaj kogokolwiek poza nszym wojewodztwem w ktorej lidze gra stal to sie w oczy zasmieje bo wiedzial nie bedzie...

Chodze na pilke bo wierze, ze bedzie lepiej... to takzze moja ulubiona dyscyplina i licze, ze z czasem i ona i speedway beda odnoscic sukcesy....

Dankee...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 cze 2003, o 16:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
Koroner by chcial zeby zuzel upadl bo pilka mialaby lepiej...


czy ja zaczalem ta durna dyskusje? tyle razy ten temat byl poruszany i takie wpisy powinny byc usowane zanim zaczynaja kolejna klotniue, gdzie ja jako kibic pilkarski nie pozwole na glupie wpisy jakiesgos gowniarza ktorry nie ma pojecia o niczym

Cytuj:
A gdzie byli pilkarze? Kiedy ostanio byli w ekstraklasie?


zrozumiesz kiedys ze prawdziwy kibic pojdzie na klase "c" nawet? wy z lublinem mecz przegraliscie i juz wyzwiska lecialy.
pamietam jak stal 0:7 u siebie z przemyslem przegrala i nikt slowa nie powiedzial. co lepsze kazdy przyszedl na nastepny mecz. pomysl troche,
NA ZAWSZE WIERNI I ODDANI STALI RZESZOW WIERNI FANI !!!!!!!!!!!

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 cze 2003, o 16:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
koroner to jest forum żużla i tu się gada o zużlu a nie o piłce wiec sie nie dziw że niektórzy wolą żeby kasa szła na speedway a nie na piłke. Ja chciałbym awansu płki do 2 ligi ale pod warunkiem że żużel by na tym nie stracił. Piłka mnie intersuje tylko w taki sposób że przyokazji jak sobie czytam w nowinch co tam o zużlu piszą to zerkam na tebele zobaczyć jak tam piłkarzą idzie. Jeżeli sobie chcesz pokrytykowac żużel to sobie idź na forum piłki
Ps.Strasznei mnie te twoje ostatnie posty wqrzają
-----------------------------------------
Update:
Mój post został dodany 2 minuty po twoim ostatnim więc tylko dodam że ten post już mnie nie wkurzył :D


           
Post 22 cze 2003, o 16:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
czlowieku wiesz jaka jest roznica pomiedzy sekcja pilkarska a zuzlowa?
taka ze sekcja pilkarska sama sobie zalatwia sponsorow a zuzlowa osobno, wiec o czym wy gadacie? jak kasa ma isc na zuzel czy pilke?
wczesniej gdy byly inne zarzady kasa byla brana z jednej sekcji do drugiej ale troche sie zmienilo, caly czas wam staram sie to wyjasnic, ale widac ze wy nie qmacie.
co do tego ze moje posty cie wqrzaja...
mysle ze masz jeden wielki problem, a moze to prawda boli....?
to jest forum i wiadomo ze nie bedziemy sie zgadzac w wielu sprawach wiec jak cos chce sie dowiedziec obcinam co tu piszecie a jak widze cos co mnie drazni pisze co mi na mysl przyjdzie, to chyba normalne

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 cze 2003, o 17:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
temat troche pilkarski wiec pochwale sie tym co dostalem od errora na priv

Cytuj:
Od: error
Do: koroner
Wysłany: Nie Cze 22, 2003 4:50 pm
Temat: abc
A oto jaka optymistyczna wiadomosc dostalem od mojego przyjaciela z Debicy. Popatrz jak sie wiocha bawi.

Cze,

Długo nie pisałem ale pojawiła się motywacja pierwszorzędna. Od kilku tygodni krążą plotki że nasz obecny burmistrz Edward aby dać pospólstwu "igrzyska" postanowił reaktywować LKS Igloopol. Podobno są sponsorzy, są pieniądze, stadion w remoncie i nie ma przeszkód. Planują odkupić miejsce (czyli przejąć jakąś drużynę) w IV lidze lub awansować grającego w V lidze Kolejarza Dębica i przemianować go na Igloopol. W przeciągu 5 lat ma nastąpić awans do ekstraklasy. Osobiście w te 5 lat nie wierzę ale żeby tak chociaż II liga, to już by było coś. Teraz w Polsce takie trędy, taka III-ligowa Korona Kielce załapała sponsora strategicznego, zatrudniła na trenera Wdowczyka, pościągała gwiazdorów i w 3 lata ma być w I lidze. Dziś odbył się w Dębicy pożegnalny mecz Leszka Pisza. Przyjechała Legia w podstawowym składzie a w drużynie Igloopolu zagrali między innymi Podbrożny, Kłak, Iwan, Świerczewski, Kosecki no i oczywiście Pisz. Łza się w oku kręci, pod zegarem stawiła się cała stara ekipa ze Stefanem na czele, było kilka solówek, flagi, szaliki, stare przyśpiewki jak za dawnych lat. W oficjalnym przemówieniu Brzostowski obiecał za 5 lat tą I ligę a sponsorem okazała się Śnieżka. Niby wszystko realne, Śnieżka wyrasta na krajowego lidera w produkcji farb, kasa jest, głód sportu jest tylko żeby to było takie proste. W całość włączył się jeszcze Polsat z Mateuszem Borkiem ( do koronera-nasz kolega z liceum/error) na czele, dzisiejszy mecz był transmitowany na żywo w Polsacie Sport. Do Dębicy zjechało wiele ważnych osobistości piłkarskich, był Smuda, Strejlał, Szarmach byli wszyscy przedstawiciele władz lokalnych i wojewódzkich i co ważne wszyscy mówili jednym głosem o potrzebie przywrócenia potęgi LKS Igloopol. Żeby tylko nie skończyło się na gadaniu... Przesyłam Ci kilka zdjęć z meczu, popatrz i powspominaj )).
I nie bluznij wiecej na mnie na forum, bo kibicuje Stali tej od speedwaya a pilkarska mam w dupie.
Pozdrawiamy Was wszyscy,
nar.

I nie bluznij wiecej na mnie na forum, bo kibicuje Stali tej od speedwaya a pilkarska mam w dupie. Jesli jeszcze tego nie zrozumiales to Ci oswiecam.




kolego ja wiem co bylo w debicy i wali mnie to, mamy w rzeszowie swoj klub a nie twoj ktory STAL RZESZOW sie zwie.
dla mnie jestes typowym kretynem jak zydzi z resovii ktory chodza na zuzel, ja za takich kibicow serdecznie dziekuje

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 cze 2003, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Korespodencji prywatnej się nie upoblicznia, to jedna z podstawowych zasad netykiety! Ja bym Ci dał bana ;P Koroner, zaczynasz mnie rozwalać. Czyli jak ktoś urodził się na Sportowej i z racji miejsca zamieszkania chodzi na piłkę Resovię, to już nie ma wstępu na żużel? Moje losy tak się ułożyły, że mieszkam na Staszica, ale mogłem równie dobrze wylądować na KRN, co nie zmienia faktu, że zostałbym fanem żużla! Koroner uwierz mi, większość mieszkańców tego miasta ma w dupie podziały na Stal i Resovia i chodzą tam, gdzie chcą. Nota bebe nasz Paweł Miesiąc jest z KRN-u. Pierwszym stadionem, na jaki zawitał była pewnie Resovia. I jeśli założymy, że tak było, to z Twoich teorii wynika, że Miesiąc nie mógłby zostać żużlowcem, bo żużel był tylko na Hetmańskiej... A skoro został to:
a) zdradził Resovie
b) jest kretynem :)


           
Post 23 cze 2003, o 00:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
error: chcialbym sie tylko dowiedziec 3 rzeczy z czego juz znam dwie odpowiedzi
1: jaki masz stosunek do zuzla rzeszowskiego?
2. jaki masz stosunek do pilki noznej stali rzeszow?
3. jaki masz stosunek do pilki noznej wisloki debica?
4. jaki masz stosunek do pilki noznej kolejarza (igloopolu) debica?

i jakbym mogl nie obrazaj mnie bez sensu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 cze 2003, o 01:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
error: chcialbym sie tylko dowiedziec 3 rzeczy z czego juz znam dwie odpowiedzi
1: jaki masz stosunek do zuzla rzeszowskiego?
2. jaki masz stosunek do pilki noznej stali rzeszow?
3. jaki masz stosunek do pilki noznej wisloki debica?
4. jaki masz stosunek do pilki noznej kolejarza (igloopolu) debica?

i jakbym mogl nie obrazaj mnie bez sensu


Dopiero dzisiaj zobaczylem ze opublikowales to co napisalem ci na priva. Nic ujac nic dodac do komentarza ktory dostales od Kenny-ego.

Natomiast odpowiadam ci na twoje pytania chociaz uwazam ze sa bez sensu.

Ad1. Pierwszy raz poszedlem na zuzlel w sezonie 95/96. Od tamtego czasu do roku w ktorym wyjechalem z kraju speedway stal sie moja pasja. Nie udzielalem sie jakos tam w klubie, jednak bylem tak zafascynowany tym sportem ze nawet wakacje tak planowalem by w dniu meczu w rzeszowie zachaczyc o zuzel. Tam gdzie mieszkalem (debica) nikogo to nie interesowalo, no moze prawie nikogo. Ja natomiast pociagiem jezdzilem na kazdy mecz Stali a wyjazdow sluchalem na radio bo nie mialem nikogo znajomego z kim bym mogl jechac na wyjazd.

Ad2. Nie jestem fanem pilkkarskiej druzyny Stali Rzeszow ale tez nie jestem jej wrogiem. Do roku 1995 to pilka nozna byla dla mnie sportem nr 1.

Ad3. Jako mlody chlopak ( kategoria tramkarz) trenowalem pilke nozna w Wisloce Debica. Daze ten klub wielkim sentymentem, mam znajomych pilkarzy, trenerow. Moi koledzy kibicuja Wisloce.

Ad3. Kolejarz Debica powstal chyba po moim wyjezdzie, albo po roku 1995 kiedy to przestalem interesowac sie nizszymi klasami rogrywek. Wogole to za dlugo patrzylem na zenujacy poziom kopanej wlasnie w Wisloce Debica. Odkad pamietam wisloka siedziala w tej 3-ciej lidze z powodu braku funduszy. Pozniej byla chyba ze 3 sezony w 2 giej lidze. Natomiast na Igloopol zawsze zabieral mnie ojciec. Juz w polowie lat 80 tych. Mielismy karty wolnego wstepu wiec chodzilismy. Jednak moj ojciec niemalze od urodzenia do teraz jest kibicem Wisly Krakow. On sie po prostu tam wychowal. Mial nawet niezly dylemat gdy w 1990 roku Wisla tez byla dosyc mocna jednak u nas w Debicy musiala uznac wyzszosc Igloopolu i przegrac 1:0. to byly zlote lata klubu. I sza liga. Nie bawie sie natomiast w pseudokibica i denerwuja mnie wrogosci kibicow klubowych. Za bezsens uwazam bojki kibicow, wyzwiska na meczach a w skrajnych przypadkach zabojstwa. Popieram natomiast ruch ULTRAS. Uwazam to za cos fantastycznego.

koniec

_________________
Leave Me Alone


           
Post 24 cze 2003, o 16:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
wiec chodz se na zuzel, wali mnie to ale nie uzywaj nazwy stal rzeszow w swym logo. opublikowalem to co mi napisales gdyz ja nie mam zadnych tajemnic, a jak piszesz ze masz cos w dupie wiec wqrza mnie cos takiego.
stal rzeszow to pilka wiec skoro masz w sercu wisloke czy igloopol to nie uzywaj slowa stal. ten klub jest dla mnie najwazniejszy i wqrz amnie i nie tylko mnie jak odwalasz taka maniane

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 cze 2003, o 17:58
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A mnie wkurza cale takie - za przeproszeniem - pieprzenie. CZy to, ze chodzilem na siatke i kosza na Resovie i na siatke (co prawda z obowiazku) na Zelmer oznacza, ze nie jestem kibicem Stali? NIe ukrywam, ze nie jestem fanatykiem i nie bede sie nigdy bil z resoviakiem tylko dlatego, ze on mieszka na Sportowej, a ja na Dabrowskiego. Nie o to w sporcie chodzi. Jak ktos, dla kogo najwazniejsze jest "lanie" po meczu moze sie mienic kibicem sportowej druzyny? Gdzie idea sportu? Nie chodzi mi, Koroner, konkretnie o Ciebie (a moze w ogole nie chodzi mi o Ciebie?), ale nie miej do kogos zalu o to, ze urodzil sie w Debicy, gdzie "rzadzi" Wisloka i Bog wie co jeszcze. Ja tez urodzilem sie w Debicy i wcale sie tego nie wstydze. Fakt, ze nie mieszkalem tam nawet dwa tygodnie, ale czy ze wzgledu na to, ze w dowodzie mam napisane: URODZONY W DEBICY nie moge kibicowac Stali Rzeszow? NIe moge jej traktowac za najlepszy klub w Polsce? Sport to cos, co zyje ponad podzialami i dajcie spokoj z pisaniem, ze Stal to pilka, a nie zuzel. Czekam na moment, gdy pilkarsce dzialacze zmuszeni warunkami ekonomicznymi zrezygnuja z nazwy STal. Co powiesz wtedy? Nie mow, ze tak sie ine stanie, bo nie zbadane sa wyroki Boskie!


           
Post 24 cze 2003, o 19:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
chyba niewiesz o co mi chodzi albo nie czytales wszystkiego

Cytuj:
URODZONY W DEBICY nie moge kibicowac Stali Rzeszow? NIe moge jej traktowac za najlepszy klub w Polsce?


jak najbardziej mozesz kibicowac stali, ja tez lubie lecha poznan lecz czy widziales kiedys u mnie znaczek lecha?
chodzi mi o to ze error podaje sie za wielkiego kibla stali a prawde mowiac jest kibicem debickiego sportu a stal ma w dupie jak napisal.
po kiego sie chwali ta swa wisloka, jak wszyscy wiemy ze jest w 4 lidze a igloopol w 5. wcale niechodzi mi o to ze sa to slabe druzyny bo szanuje tych kibicow ktorzy chodza na te kluby, tacy kibice sa dla mnie bardziej wartosciowi niz fani druzyny 1 ligowej, to sa wierni kibice.
jak error chce to niech se pisze tu na forum, ale po kiego uzywa tego swego logo z zjednoczonych kibicach stali???
glowni o to mi sie rozchodzi

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 cze 2003, o 20:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Zrozum wreszcie, nie każdy lubi piłke tak jak ty!!!
On chodzi na STAL ale tylko na żużel. Ja też uważam się za kibica stali choc tylko żużel mnie interesuje. Nie powiem że piłkę mam w dupie ale ona raczej jest u mnie pomiędzy obojętnością i lekkim zaintersowaniem. Pamiętaj STAL to nie tylko piłka to też żużel i jeszcze masa innych dyscyplin. Tak jak to ktoś napisał ramelow we wrocławiu śpiewają sparta a nie atlas i do nich sie jakoś nikt nie doczepia.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 251 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi