Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kamil Prokop - Rzeszów 2013


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 sie 2011, o 23:16
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Na SyFach jest relacja z wczorajszej Zielonej - Prokop pojawia sie w jednym biegu, niestety nie bardzo miesci sie w kadrze ;)

Edit:
Zabawy w durnia ciag dalszy - MDMP z Czewy:
VI Lubelski Węgiel KMŻ - 10*
19. Mateusz Łukaszewski - 10 (1,3,3,3)
20. Kamil Prokop - 0 (w,w,-,-)


           
Post 5 sie 2011, o 10:20
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Prokop bije WSZELKIE rekordy.
To jest absolutnie nie do wyobrażenia. Jakim prawem koleś dostał licencję? Tam przecież trzeba ukończyć jazdę w pojedynkę i we czwórkę! A on nigdy nie ukończył jeszcze dwóch biegów z rzędu. :roll:

Jako, że jest to nasz jedyny "nowy" junior to słowa działaczy (i przy okazji Crumpa), że ten sezon służy jedynie do budowania zespołu na przyszłość brzmią jak kabaret.


           
Post 9 sie 2011, o 16:39
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
To już Kret to mety dojedzie. Wybieram się dziś na H69 zobaczyć jak śmiga.

_________________
ZKS


           
Post 9 sie 2011, o 17:26
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
09.08.2011 - zapamietajcie te date. Blisko rok po uzyskaniu licencji Prokop zadebiutuje na H69 w zawodach. Czyzby szykowal sie pierwszy punkt zdobyty na zawodniku? ;)


           
Post 9 sie 2011, o 17:55
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Cytuj:
Czyzby szykowal sie pierwszy punkt zdobyty na zawodniku? ;)


Oj jakos nie jestem przekonany :D

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 9 sie 2011, o 19:25
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
Ale się stało:
E. Pulczyński, Lampart, Prokop, Pietrykowski

:)


           
Post 9 sie 2011, o 22:19
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Akcja Prokopa w jednym z biegow nabral predkosci, chcial sie zalozyc na zawodnika, wystrzelil w powietrze jak z armaty, motocykl poza banda :shock: ale pierwszy raz widzialem jak walczy, chec pokazania sie i emocje wziely gore, ogolnie sobie radzil, sylwetka jeszcze troche odstaje od idealu :P Niestety po upadku nie bylo juz na czym jechac, jedna szkapa i to jeszcze jako tako zrobiona ktora jedzie. Mogl mu Kret dac, sam ma jeden i sie bal :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 10 sie 2011, o 10:09
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
Obserwując wyniki Prokopa odnoszę wrażenie, że chłopak chciałby jeździć ale co z tego, że na chęciach się kończy. Nie dysponując odpowiednimi środkami nic z tego nie wyjdzie. Jedzie 1, 2, notuje d, d, a później już tylko w/2min. Tzn., że jego jedyny motorek już nie daje rady. Spędza cały tydzień na remontowaniu :? szkapy żeby mógł dwa razy wyjechać na tor w zawodach. Po co będzie trenował i męczył motorek na treningach a jakby się coś stało To kto zapewni mu drugi :?: :?:
Wczoraj też zaliczył upadek i już szkapa nie nadawała się do jazdy.
Żeby były jakieś postępy to trzeba mieć na czym jechać.


           
Post 10 sie 2011, o 13:26
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Druzgocący komentarz Prokopa po wczorajszej LJ:

Cytuj:
Cieszę się. Nie spodziewałem się tak dobrego pierwszego biegu, w którym w miarę dobrze wyszedłem ze startu i znalazłem się na trzeciej pozycji przed rywalem. Na szczęście dojechałem szczęśliwie do mety. Niestety szkoda mi tego trzeciego biegu. Troszeczkę przegiąłem. Nie wiedziałem do końca co robić. Są to pierwsze moje zawody, w których zdobywam punkty. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia. Próbowałem dobrze wejść w łuk, ale znalazłem się w takiej sytuacji, w której nie wiedziałem co robić. Musiałem położyć motocykl, żeby nie wjechać z pełnym impetem w bandę.

... który tylko obnaża kompromitujący poziom "szkolenia" młodzieży w Rzeszowie. Chłopak nie umie nic, ma absolutnie podstawowe braki w wyszkoleniu. Starty - nie widziałem ale stawiam, że gorsze od Kreta, jakakolwiek jazda w kontakcie - nie ma pojęcia co robić i jak się zachować, próba ataku - nie ma pojęcia co robić, w panice kładzie motor. 90% swoich biegów nie kończy. To smutne i straszne zarazem. Kto za to odpowiada?
Czy znajdzie się ktoś w tym klubie, kto sprawowałby pieczę nad tymi młodymi zawodnikami?
Pragnę zauważyć tylko na jakim poziomie szkolenie znajduje się w innych klubach ekstraligowych. Tam goście chwilę po zdaniu licencji są wstawiani do składu i robią punkty.
Praktycznie w każdym klubie ktoś wypalił: Gorzów - Zmarzlik, Czewa - Czaja, Leszno - Adamczewski, Zielonka - Strzelec, Rogowski, Wrocek - Malitowski, Kociemba.
A u nas? Albo się dostosujemy, albo zginiemy marnie.

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2011, o 15:49
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Tez jak czytalem ta wypowiedz to sam nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac.

A tak z innej beczki to wlasnie na SyFach jest wywiad z Piotrem Paluchem ktory opowiada o szkoleniu mlodziezy w Gorzowie. Dla czego nie mozna tak w Rzeszowie???? Zatrudnic kogos kto bedzie sie mlodymi chlopakami zajmowal i robil z nich zuzlowcow a przy okazji bedzie mial glowe wolna od problemow z prowadzeniem profesjonalenej drozyny ekstraligowej.

No i wtedy moze nigdy wiecej nie bedziemy zmuszeni czytac takich wywiadow jak wyzej


           
Post 10 sie 2011, o 16:06
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Tragedia z tym Naszym Kamilkiem.
Proponowałbym w miejsce trenera szkółki Maćka Kuciapę. Niech zrobi jubileusz startów pożegna się z klasą. Chłopak ma w 100 procentach pełne doświadczenie do tego by szkolić, sam był uczony w słynnej rzeszowskiej szkółce. Tylko żeby zajął się poważnie wyszkoleniem, koniec z innymi startami. Myślę że byłby efekt, Paluch i Huszcza jak widać robią robotę. Byłyby blisko klubu, taką chodzącą legendą dla wszystkich młodych adeptów. Jego wizyty na meczach w parku maszyn wzbudzałby pozytywne odczucia dla kibiców. Jeśli nie mielibyśmy wychowanka w składzie byłby takim osobą-łącznikiem miedzy kibicami i składem. a Jeśli nie on to jest kilku innych którzy w niedługim czasie będą kończyć kariery sportowca, którzy utożsamiają się z naszym klubem... Tomek Rempała, Rafał Trojanowski. Z takiej pracy można przecież czerpać wiele satysfakcji.


           
Post 11 sie 2011, o 14:38
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
Klub nie ma nawet na zmianę nazwiska na kevlarze Prokopa, w Rzeszowie na LJ jechał w stroju L. Lindgrena wzbogaconego o kilka reklam pge. Żal :|


           
Post 11 sie 2011, o 22:28
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wiekszy zal czuje patrzac na jazde Prokopa, niz jego kevlar ;)


           
Post 23 sie 2011, o 22:05
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
Nie najeździł się chłopak w tym sezonie za dużo, z tego co podają na SF złamał obojczyk. Sezon się kończy więc czeka go dłuższa rehabilitacja nie sądzę aby marny klub wysłał go na składanie laserem.


           
Post 8 lut 2012, o 21:44
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2012
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 41

Zobacz profil 
Zdjecie obrazujace kunszt rzeszowskiej "szkolki" zuzlowej.

Kamil Prokop i jego kapitalna sylwetka.

Obrazek

Ogladalem kiedys zdjecia zuzlowych amatorow z Anglii, to 50-60 letni siwy, gruby dziadek jezdzil podobnie ;)

Dla porownania, jego rowniesnik Krystian Pieszczek.

Obrazek


           
Post 8 lut 2012, o 22:52
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Dzizas.......... W przypadku I zdjecia to nie jest jazda, tylko heroiczna walka o zycie..........Tak sie zastanawiam, jak Kamil zdał licencje..........ale respect za dalsza chęć jazdy, no chyba ze traktuje "bycie zuzlowcem" jako niezły wabik na rowiesniczki...........Jezli tak ma wygladac szkolenie młokosow w wykonaniu made by Marma&Maciej K., to naprawde lepiej kupowac juniorow...........

_________________
Obrazek


           
Post 9 lut 2012, o 13:13
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2012
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Prokop chyba nie wyszedł "spod ręki" Macieja Kuciapy więc narazie nie masz do czego porównywać Thunde...

_________________
Obrazek


           
Post 9 lut 2012, o 16:19
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ktos jeszcze odpowiada za szkolke oprocz Majka? Sukces ma wielu ojcow, a porazka jest sierota ;)


           
Post 24 mar 2012, o 23:46
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Kamil Prokop rozpoczal III sezon w swojej karierze - z trzech wyscigow ukonczyl jeden ;)


           
Post 25 mar 2012, o 15:35
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2012
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Patrząc na ,,jazdę'' Kamila we wczorajszym treningu puntkowanym można stwierdzić, że z tej mąki chleba dobrego nie będzie.

Na starcie gdy inni składają się w pierwszy łuk, ten dopiero startuję. Na dystansie pełna asekuracja, by nic się nie stało.

Najsłabszy wychowanek od wielu, wielu lat.

W tym sezonie wydaję się, że Michalski - Sówka będą tworzyć parę. Potem jest Gaschka, Kret. Kamil niech się uczy fachu mechanika, może na tym coś zarobi.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi