Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kamil Prokop - Rzeszów 2013


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 paź 2010, o 14:51
 Kamil Prokop - Rzeszów 2013
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Kamil Prokop zdał egzamin, więc należy mu się temat ;)

Cytuj:
Egzamin na licencje żużlowca w Rzeszowie okazał się pomyślny dla jednego z rzeszowskich wychowanków Kamila Prokopa, który spełnił wszystkie warunki, by otrzymać żużlowe „prawo jazdy". Z ośmiu uczestników egzaminu certyfikat uzyskało czterech. Sprawdzian składał się z 3 części, najpierw młodzi żużlowcy musieli samodzielnie przejechać 4 okrążenia toru tak, by zmieścić się wyznaczonym torze jazdy i nie przekroczyć czasu 73,5 sekundy, potem wystartowali w „czwórkę" a na koniec musieli zaliczyć egzamin teoretyczny ze znajomości regulaminu żużlowego.

- Cieszę się , że udało mi się poprawnie przejechać cztery okrążenia, a potem zając trzecie miejsce w wyścigu w „czwórkę" - powiedział po egzaminacyjnych emocjach zadowolony Kamil Prokop. Młody zawodnik jechał na ostatniej pozycji, ale obawiał się, że nie zmieści się w limicie czasowym i atakiem po zewnętrznej minął jednego z zawodników. - Jechałem ostatni i zdecydowałem się na wyprzedzenie, starałem się, żeby nie było to ryzykowne posunięcie i udało się. Kamil ma 15 lat i jest uczniem 7 gimnazjum w Rzeszowie.

Drugi z adeptów rzeszowskiej szkółki żużlowej Adrian Babiarz nie miał tyle szczęścia i upadł na tor, co uniemożliwiło mu podejście do ostatniej części egzaminu.


Obrazek

Tekst i fotka: http://www.rzeszow4u.pl

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 sty 2011, o 00:00
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Kuciapa o Prokopie (SF.pl)

Cytuj:
Oprócz Crumpa nową twarzą w rzeszowskim zespole będzie Kamil Prokop, który niedawno zdał egzamin na licencje żużlową. Czy według Macieja Kuciapy ten młody zawodnik ma papiery na jazdę? - Jest to młody chłopak, ale tych treningów w ubiegłym sezonie nie było za wiele, więc trudno powiedzieć. Zdał licencje, ale przed nim ciężka praca. Teraz dopiero zaczyna się ta praca, która ukształtuje go jako zawodnika. Czeka go wiele jazdy i aby stać się dobrym żużlowcem, musi włożyć w treningi wiele zaangażowania.


Czy Prokop startowal chocby w jednych zawodach? Czy tez na razie tylko na treningach? Z tego co patrze, to licencje zdobyl jakos koncem sezonu, wiec pewnie nie mial okazji sie w oficjalnych zawodach jeszcze pojawic?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 sty 2011, o 00:38
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Z tego co wiem to jeszcze nie startował w żadnych zawodach.


           
Post 2 sty 2011, o 21:06
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
wygląda jakby lubił wypić... :wink:

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 2 sty 2011, o 21:16
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Co to za stereotypy? Po wygladzie oceniasz ludzi? Mam nadzieje ze nie pisales tego na serio.
Kamil -wal do Lamparta i podpatruj, wypytuj, ucz sie. I obys byl lepszym zawodnikiem jak jeden z naszych juniorow.

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 13 sty 2011, o 00:37
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
Chlopak zaczyna wczesnie kontakt z zuzlem.. dajmy mu czas i uwierzmy w niego, jesli chlopak poswieci sie calym soba pasji moze z niego cos byc:)! :peace:
Jak narazie zauwazylem trzyma gaz! A osobiscie znam go.. i traktuje na powaznie to co robi.!
:maryska:
Trzymam kciuki... w koncu to nasz Stalowiec.


           
Post 10 mar 2011, o 16:48
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 mar 2011, o 16:43
Skąd: Twój Dom
Posty: 10

Zobacz profil 
Więcej o Kamilu i innych żużlowcach na stalrzeszow.vgh.pl

_________________
Zapraszam na stalrzeszow.vgh.pl


           
Post 11 mar 2011, o 09:29
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Kret jako 19 letni żużlowiec powinien umieć minimum 2 razy więcej niż to co zaprezentował w sezonie 2010 więc moim skromnym zdaniem i z pewnoscia nie tylko moim miejsce w składzie powinien zająć ten młodszy - Prokop. 1 pkt na 3 mecze Kreta nas nie zbawi, a nóż Kamil będzie za kilka lat zastępcą Lamparta. Mam nadzieję że Kret nie ma żadnego układu w prywatnej spółce tak jak inny nasz wychowanek :wink: i będzie równa rywalizacja pomiędzy Kretem i Prokopem.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 11 mar 2011, o 17:42
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
Nie spinajmy się za bardzo na Kamila jeśli będzie lepszy niż Kret to będzie dobrze ;)


           
Post 11 mar 2011, o 22:01
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
A czy Kamil juz gdzies cos myslal, badz mysli lub juz gdzies jechal treningi (probne jazdy) czy czeka, az u nas bedzie tor przygotowany ??? Zeby sie nie okazalo ze gosc nie ma czym pojezdzic, bo to juz by byla totalna kpina zarzadcow tego Klubu lubu dubu :P :P ! Juz powinien gdzies smigac bo czas ucieka, niech sie pakuje z Mackiem i smiga do Lodzi :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 2 cze 2011, o 01:18
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
On jednak istnieje :suprised:


http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... nym-torze/


           
Post 2 cze 2011, o 11:46
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Kazdy z naszych dwoch asow pokonal po 1 przeciwniku ;) A Kret podobno zaliczyl dzwona, a nie defekt i sie wycofal. Wracajac do Prokopa - ile on ma lat? Jesli zdal licencje w tamtym roku, to teraz powinien miec co najmniej 17 lat. Popatrzcie zatem, jak jezdza siedemnastolatkowie w innych klubach, tj. Strzelec, Rogowski, Czaja, Musielak mlodszy (ten akurat ma 18 lat) ze o Pawlickim i Zmarzliku nie wspomne przez grzecznosc. Jesli na tym etapie juz jest taka roznica, to pozniej bedzie tylko gorzej ;)


           
Post 2 cze 2011, o 12:55
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Prokop ma 16 lat. Data urodzenia: 11.01.1995. Choc juz w tym wieku, powinien cos wiecej prezentowac niz obecnie, wiecej treningow i szukania jazdy nie tylko na lotnisku w Rzeszowie :peace: ale tez rowniez na innych torach, choc narazie na to sie nie zanosi oprocz MLŚ, ale zawsze to cos.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 2 cze 2011, o 16:04
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 kwi 2011, o 21:09
Skąd: Niechobrz
Posty: 55

Zobacz profil 
Ja bym mimo wszystko stawiał na Prokopa bo jest młody i może coś z niego być. Mimo tego, że Kret ostatnio jakieś marne punkty przywozi to wolałbym nawet Prokopa przywożącego same zera. To jest inwestycja na przyszłość. Szkoda, że go nie wypożyczyli przed sezonem np. do Krosna przynajmniej by coś pojeździł. Wieczne stawianie na nierozwijającego się Kreta jest już nudne.

_________________
Zapraszam: http://www.facebook.com/pages/Info-Futb ... 2534938836


           
Post 2 cze 2011, o 16:21
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Z tego co widac po punktach Prokopa w zawodach mlodziezowych to chlopak ma problem z plynnym przejechaniem 4 kolek. Jeszcze nie bylo zawodow, w ktorych by nie zaliczyl co najmniej jednego dzwona. Slabszych nie ma chyba nawet w Krosnie. Wypozyczenie Prokopa nie ma wiekszego sensu, bo w przypadku kontuzji Lamparta lub Kreta nie bylibysmy w stanie wystawic skladu meczowego ;)


           
Post 2 cze 2011, o 21:26
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 kwi 2011, o 21:09
Skąd: Niechobrz
Posty: 55

Zobacz profil 
No tak masz rację, ale z samego faktu, że tylko jest w kadrze wielkiego żużlowca z niego nie będzie. Jeżeli chcemy za rok walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie musimy mieć juniora za pieniądze. Bo jakoś sobie nie wyobrażam sobie, żeby nierozwijający się i słaby Kret z nieobjeżdżonym Prokopem mieli jakiekolwiek szanse z Czają, Bublem, Musielakami i Pulczyńskimi o Dudku czy Janowskim nie wspomnę :D Mimo wszystko Marta musi wyłożyć kasę na Pawlickich. Piotr to inwestycja na przyszłość 17lat a klepie komplety w drugiej lidze, a dziś w ćwierćfinale objechał m.in Protasiewicza i Dudka.

_________________
Zapraszam: http://www.facebook.com/pages/Info-Futb ... 2534938836


           
Post 5 cze 2011, o 04:29
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Najlepszą opcją dla Prokopa byłyby częstsze treningi. Ale nie w Rzeszowie tylko po Polsce. Niech śmiga po Lublinach, Grudziądzach, Rawiczach, Krakowach i innych. Podejrzewam, że jakby zadzwonił do tych ośrodków z pytaniem, czy mógłby przejechać parę kółek to nikt by mu nie odmówił. Zawsze to lepsze niż bujanie się po Rzeszowie. Jeśli ma ambicje, to prędzej, czy później usłyszymy, że trenował tu, czy tam. Jeśli nie ma, to będzie się bujał po H69 i uja z tego wyniesie.

_________________
Obrazek


           
Post 6 cze 2011, o 15:32
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Jeśli ma ambicje, to prędzej, czy później usłyszymy, że trenował tu, czy tam. Jeśli nie ma, to będzie się bujał po H69 i uja z tego wyniesie.

Im nie chce się bujać nawet po H69 w tym jest problem. Za dobrze mają w tym jest problem.
Na tą chwile widzę ich tylko przy "pchaniu" motorków.

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 6 cze 2011, o 15:38
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ja mysle ze go po porstu nie stac na ten sport, nie ma kasy wiec nie ma sprzetu i nie ma kasy zeby wlasnie pojezdzic po takich lublinach czy cos. Nie wiem nei znam sie moje przypuszczenia tylko. Ja gdybym zaczynal taki sport majac kase to wlasnie robilbym to co napisal brzycho.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 6 cze 2011, o 15:52
 Re: Kamil Prokop - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
sprzęt jest. nie powinni na to narzekać. Problem widzę w tym że oni trenują tyle ile muszą nic od siebie. Widziałeś żeby komuś coś przyszło od tak?? nie trzeba daleko szukać, wystarczy wziąć przykład z Maćka. to jest sport który wymaga bardzo dużo samozaparcia, a oni potrafią jedynie narzekać. Takie moje zdanie na ich temat.

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi