Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dark Dog Gniezno - Jasol Rzeszów 55-35


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 cze 2003, o 14:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 23:21
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Eee to jak...ja pytalem Peema czy jest Lukic, a On mi powiedzial ze zostal w 10 sektorze czy 12 :wink:

Lukic ogolnie bylo fajnie..szkoda tylko, ze ponieslismy "taka" porazke...ale nie zaluje, ze pojechalem :wink:
Tylko bylem zdziwiony, ze tak malo ludzi przyszlo...ja myslalem, ze bedzie blisko kompletu :mrgreen: :wink:


To, że było tak mało ludzi wynikało z kilku kwestii zapewne:
1) Pogoda - jak zapewne zuaważyliście (;)), godzinę przed meczem lało, więc wiele osób z pewnością pozostało w domach, stwierdzając, że mecz się nie odbędzie
2) Święto - bądź co bądź, było Boże Ciało, a Gniezno to katolickie miasto (;)). Dużo osób na pewno poszło np. na procesję...
3) Porażka z Jasolem na wyjeździe - co tu dużo mówić, kibice są zdenerwowani na zarząd, bo inne były szumne zapowiedzi przed sezonem, inaczej wszystko wygląda. Ciągłe nieporozumienia, niewyjaśnione sytuacja i postawa niektórych na torze sprawiają, że wielu kibiców odpuściło sobie wczorajszy mecz.

Szczerze mówiąc, też liczyłem,że przyjdzie więcej ludzi i uda się powtórzyć atmosferę z meczu z Rybnikiem, kiedy to cały stadion na stojąco skandował "START GNIEZNO"... Ale nawet nasza oprawa SGIF była dość skromna, a to zapewne dlatego, że znaczna część osób była zaangażowana w kwestę (zebraliśmy prawie 3000zł! I JAG daje dziś jeszcze 1000zł! ;)).

Mam nadzieję, że bawiliście się fajnie. Dziękujemy za doping i wizytę w Gnieźnie. Wierzę, że spotkamy się w play off (ale w pierwszej czwórce!), bo Wasi kibice zasługują na to. wtedy już być może usiądziemy razem... ;)

A więc mówię tylko do zobaczenia.....;)

_________________
Start Gniezno Internet Fans


           
Post 20 cze 2003, o 14:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Lukic usiadziemy raczej z Wami ale teraz wasza kolej na odwiedziny.My bylismy wczoraj.
Mała grupka bo zaledwie 20 osób ale staralismy sie jak moglismy.

Droga powrotna mineła dosc szybko (dzieki naszemu kierwcy :))

Zapraszamy do Rzeszowa jak wejdziemy do czwórki,

P.S
Jak nie kojarzysz kto ja jestem to powiem Ci ze miałem czapeczke Jasol i blond włosy :):)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 20 cze 2003, o 15:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
NOBI po :cenzura: o tym piszesz?? Jak nie masz zamiaru o tym powiedziec to zatrzymaj to do cholery dla siebie i dla WTAJEMNICZONYCH a nie pisz tego na forum. A co do NIESPODZIANKI dla Boba to ja jestem w FAN CLUBIE a :cenzura: wiem o tym. A gadanie żeby Ci co nie byli w Gnieznie nie pytali o co chodzi wpieprza mnie jeszcze bardziej. Pozniej macie pretensje ze nie każdy wie o co wam chodzi.
PS. sory za moje slowa ale jestem wkurzony i nie pierwszy raz widze jak rozne osoby pisza o roznych sprawach a potem pisza żeby ich się nie pytac.

Aha jeszcze jedno. Jestem już od dłuższego czasu kibicem stali nie chce mi się wierzyc ze zawodnik który w poprzednich sezonach jeździł rewelacyjnie i miał o wiele lepsze oferty z innych klubow akurat teraz odwraca się do stali plecami ale mogę się mylic. Po kilku słabszych występach nie można skreślać Brhela. Gdyby nie on to RZESZOWA MOGLOBY JUŻ NIE BYĆ NA ZUZLOWEJ MAPIE POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS. jak macie zamiar cos chamskiego zrobic na BRHELA to ja . mój brat i kuzyn podziękujemy za takie kibicowanie.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 cze 2003, o 15:20
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no to wróciłem z Krasnego...:)

Najpierw na początek to wielkie dzięki dla Kamila i Tomka ktorzy widząc mnie jak szedlem na Hetmanskiej wysiedli z autobusu i poszli ze mna na stadion ( mogli jechac i mniej iśc) dzięki:)

no teraz o wyjeździe była pełna kultura hehe oprócz 1 gofdzinki ale to sie wybaczy:) postoje były zajebiste kierowcy sie mówilo chce mi sie lac a on sie zatrzymywał byli zajebisci!!!
jeden postuj był bardzo fajny a mianowicie koło truskawek och takich w Rzeszowie to nie ,ma... miam miam!!!

dobra teraz jak bylismy w Gnieźnie nie wiem czy są u Was te hipermarkety czy nie ma ale serpentyn zesmhy wkoncu nie kupili!!!
wasza ochrona jest tak pojebana ze szkoda gadac... o naszej tez nic nie mówie...!!! po prostu cwaniaki... jakis wiesniak wyrzucil mi wode!!!wrrrrr
dobra teraz mecz... pierwsze biegi no wiadome nie spasowali się z torem!! mozna wybaczyc
teraz napisze cos o Bobie ktorego Crumpy tak zaciekle broni!!!
pierwszy start spierdolil jak wszyscy!!!
drugi malo by brakło a by nie wypieprzył Kuciape !!!pozniej nastepny bieg był wtedy co młody jabonski zosgtal wykluczony.. jak go bronisz to dlaczego bob wtedy nie wygrał???
a no i zajebisty bieg w ktorym jebany Bob w kulki sobie leci spoznieł sie na start juz bylem bardzo wkurzony ktory to raz??? no i pozniej wychodz az pod taśmy Winiarz i Bob i winiarz sie rozpedzal po zewnetrzenj a ten go najzwyczajnej przyblokował!!! było widac ze strasznie był poddenerwowany Piotrek...
no bo jak Piorek mowi ma problemy ze sprzętem liczą się praktycznie starty a tu tai Bob go blokuje tez bym sie wqrwil!!!
no i znow ostatni bieg kazdy widzial znaczy sie Ci co byli!! pomsta do nieba dobrze ze Ciapkowi się nic nie stało!!!

teraz kochany nasz trener kuźniar jest po prostu nieudacznikiem jak mozna qrwa robic zmiane za Barana dając Boba(ktory qrwa nie zdąrzyl na start!!) a pozniej za Wilka dajac Barana jaki qrwa jest sens?!?!?!? no i jeszcze zamiast zmienic Wilka w 13 to zmienia Barana w 14...dajac Golonke spoko nic nie mam do niego ale zmiane trza bylo dac za Golonkę!!!
a wydaje mi się ze Baran juz był tak wqrwiony wczoraj i na Kuźniara ze go zmienia... i na sędziego frajera.. ktory go wykluczył.. oki spox wyjechal całym motocyklem ale jak oni maja tam żwir , zuzel to nie dziwne!!!
i jak mozna pisac ze Bob ma tyle punktow i nie zjebal meczu jakby sie nauczyl jezdzic para to by było!!! a nie
Kuciapa wszystko zostalo napisane!!
no nasi kierowcy w drodze powrotnej się popisali hehe troszke sie zgubili ale było fajnie jechac sobie ze 130 i wjeżdzać w zakret hehe raz nawet na ręcznym... a polskie drogi są tak chujowe ze nic!!!

POdziękowania dla Pana Andrzeja H. ktory dal nam takich kierowców i pokryl częsc wyjazdu!!! wielkie dzięki!!!

kibice z Gniezna no nawet spoko chodz było kilku przychlastow co wyjezdzali z tekstami co się patrzysz, ze mecz jest z "jebanym" Rzeszowem.. ale to jednostki... bęben jest cały i zdrowy nic mu nie jest!!!
mam nadzieje ze pan kuźniar mnie slyszal jak darłęm ryja na niego...!!!POzdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 20 cze 2003, o 15:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Haj o to chodzi ze to ma byc niespodzianka.A na forum o takich rzeczach sie pisze.Sporo osób było w Gnieznie i wie o co chodzi.

P.S
Jak masz mnie nastepnym razem za cos opierd**** to napisz mi w prywatnej wiadomosci albo na gg.....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 20 cze 2003, o 16:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Haj napisal:

Cytuj:
Po kilku słabszych występach nie można skreślać Brhela. Gdyby nie on to RZESZOWA MOGLOBY JUŻ NIE BYĆ NA ZUZLOWEJ MAPIE POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Po kilku slabych wystepach :?: :shock:
On chyba dobrze to pojechal tylko w Warszawie... :roll:
Trzymalem caly czas jego strone..ale wczoraj w Gnieznie przegia pale swoim zachowaniem na torze...nie chodzi tu ile zrobil punktow bo na tle reszty jest w miare dobrze...ale o to jak sie zachowywal...i to wykluczenie...oczywiscie musialo byc, nie ma innej mozliwosci...przeciez srednia wykluczen by mu spadla :roll:
Ludzie zrozmucie to, ze to jest OBCOKRAJOWIEC KTORY JEZDZI W GP :!: :!: A robi sobie w tym sezonie jaja...mala porcja gwizdow na Rybniku nie zaszkodzi... :roll:


           
Post 20 cze 2003, o 17:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wlasnie moze gwizdy mu pomoga... ?
W Gnieznie jak wczoraj wygwizdali Anderssona i Lukaszewskiego to sie nawrocili.... a co do Brhela to nie mam slow... Haj moze nie wiesz co sie dzialo... rozumiem, ze tak a sucho przeczytac to efektu nie robi, ale gdybys widzial to na swoje oczy trzymalbys nasza strone... Skandal i parodia

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 cze 2003, o 17:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
jezu gdyby nie on to nie wiem czy wygralibysmy te wszystkie mecze np derby. zawsze jego punkty nam duyzo pomagaja i nie wiem czy taki golonka zrobilby te 8-9 pkt.
PS. czy aby na pewno Brhel specjalnie przeszkadzal naszym w jezdzie??
PS.2. Nobi nie mam nic do Ciebie ale wkurza mnie robienie takich tajemnic.jak nie chcesz zeby ktos nie pytal sie o to to napisz to tym WTAJEMNICZONYM we wiadomosci prywatnej

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 cze 2003, o 18:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Wiatm. Jestem zmeczony, chce mi sie spac ale nie pozbwie sie przyjemnosci ,,zjechania,, niektórych zawodnikow naszej druzyny
we wczorajszym pseudomeczu.

Na stadionie zjawilem sie tuz przed 5 rano. Chwile pózniej zjawil sie
Kezmano oraz Ramelow, Nobi i Micał. (szczególne pozdrowieni dla Ramelowa i Kezmana który jechał przez Kańczugę ;) )

Po drodze spotkalismy ,,zawodników,, naszej druzyny - Roberto ,,Gwiazde,, Suszczyńskiego, Prucnala i Golonke (do niego nic nie mam).
Jak powiedział Roberto Cecon - ,,odpoczywają,,
Powiedział rówinierz ze pisze na forum i ze nie podoba mu sie strona oraz forum (,,piszecie tam głupoty,,).
Mam nadzieje ze czytasz to nasz nowy straniero Roberto ,,Cecon,, Suszczynski.
NIE GRAJ GWIAZDU PAL**CIE BO NIE MASZ DO ZUZLA TALENTU, NIE NAUCZONO CIE TECHNIKI, NE MASZ KONDYCJI I OGÓLNIE SZLAG MNIE
TRAFIA JAK WIDZE JAK JEDZIESZ.
Trener dajemu szanse objechania sie na meczu a on po pierwszym okrazeniu markuje defekt, zjezdza na murawe, spoglada na slinik (dla zachowania pozorów) i po wyscigu juz na ,,zreperowanym,, motorze udaje sie do parkingu.
Udało sie nam rówinerz dowiedziec od Suszczynskiego ze ,,pewnie nie zrobimy wiecej jak 30 punktów,,
TO JEST PODZIEKOWNIE ZA TO ZE JEDZIEMY ZA WMI 1000 KILOSÓW

A teraz ocena naszych ,,orłów,,
1.Maciek Kuciapa - I co teraz bysmy zrobili gdyby jego nie było.
Pewnie bysmy ostro walczyli z Warszawą i Rawiczem o utrzymanie.
MACIEK FAN CLUB JEST Z TOBA.
Chciałem zaznaczyc ze jako jedyny wyjechał po meczu i podziekował nam za doping.
2. Brhel - specjalnie nie wymieniam jego imienia. On nie wie dla jakiego klubu jedzie (wie tylko ze Rzeszów) wiec ja nie znam jego imienia.
Tarnów narzeka ze Karlsson jedzie na torze samolubnie, nie pomaga swojemu partnerowi na torze. A co my mamy powiedziec skoro Brhel
zamyka przy bandzie kolege z druzyny (Winiarz) i wywozi w bande (Kuciapa). Jak ktos nie wierzy to proponuje zajrzec na http://www.speedwaypl.com i przyjzec sie uwaznie wyscigowi 12 (wyjscie z 1 wirazu) i wyscig 15 (wyjscie z 2 wirazu).
Nie bede juz go wyzywał bo to wczoraj zrobiłem (ma szczescie ze nie zarobił grilem w łeb - ci co byli wiedza o co chodzi :) )
3.Karol Baran - co do tego wykluczenia to było ono ewidentne (2 koła poza linią ) natomiast nagana niesłuszna. Jesli to ja bym jechał postapił bym podobnie. Mało to było przypadków ze sedzia startował zawodników
przy czerwonym swietle, wiec tez mógł tez sie pomylic. NIe rozmumie dlaczego za niego jechał Golonka w 14 wyscigu, ale trenerem zajme sie osobno ;)
4.Rafał Wilk - nie bede komentował bo szkoda myslec
5.Piotrek Winiarz - Siwy przed meczem odgrazal sie ze bedzie dzis smigał,
a tu zonk. Punkty robił na Prucnalu i Suszczynskim. Ten rok jest zdecydowanie słabszy w wykonaniu Siwego niz tamten mimo iz teoretycznie jezdzi na lepszym sprzecie. Przed meczem kapitan do Ramelowa wyjechał z tekstem ,,Po co przyjchaliscie,, (zreszta podobnie było w Lublinie) DZIEKI PIOTREK
6,7 Młodziezowcy - juz pisałem ze tylko umia markowac defekty.
8.Łukasz Golonka - po meczu Kuzniar mówił ze Łukasz pokazał sie z dobrej strony. Łukasz nie ma sprzetu. Dzieki temu ze Winiarz na 1 wirazu wywiózł Hucke pod bande Golona przy krawenzniku przeszedł na 3 miejsce, pózniej walczył z Hucką który jest cieńki jak rabarbar i ledwo nie przegrał.
9.Grzegrz Kuzniar - KUZNIAR DO KROSNA TAM JEST ZABAWA RADOSNA.
Tak w skrócie mozna napisac to co wczoraj wyprawiał nasz pseudo (bardzo lubie to słowo) trener. Najpierw wpuszcza z taktycznej Brhela z Barana, w nastepnym biegu Barana za Wilka. Czy to ma sens??
Wczesniej w wyscigu nr.5 mógł wpuscic rezerwe taktyczna za Wilka, ale Rafał jest przeciez pupilkiem trenerka. Podobnie w biegu 13 - zamiast
Wilka powinien jechac Golonka, lecz on znowu postawił na Rafałka, tym razem objechał go młody Linette.
WSTYD WSTYD KUZNIAR WSTYD

Gnieznianie:
No cóz. Moim zdaniem szans na awans po barazach nie macie.
Jestescie cieńcy, a ze nasi sa jeszcze bardziej to wygraliscie.


           
Post 20 cze 2003, o 19:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Na meczu nie byłem i szczerze mówiąc nie załuję, po prostu zauważyłem że nasi powócili do swej niechlubnej tradycji, otóż jak dostaną na początku meczu łupnia to mało kto walczy żeby choć przegrać z twarzą, wtedy dostajemy tak jak w Gnieźnie. W poprzednim sezonie była poprawa i pare meczy przegraliśmy po walce, w tym sezonie mamy powrót do poprzednich lat. Przyznam szczerze, że po paru biegach miałem ochotę wyłączyć radio i ogladać tylko mecz Włókniarza z Apatorem (Polsat Sport). To było naprawdę żenujące. W tym miejscu musze napisać o naszej gwieździe. Dotąd jakoś tłumaczyłem Brhela na różne sposoby, przyzwyczaiłem sie że to nie jego sezon i zdobywa ok. 8,9 pkt, o tym że miota się po torze i daje objeżdżać juniorom też wiedziałem ale do jasnej cholery żeby zostać po raz kolejny w tym sezonie wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut to już jest lekka przesada. Na tym chyba poprzestanę bo tak do końca nie chcę na Czecha najeżdżać, a nóż widelec jeszcze się w tym sezonie obudzi jednak te jego defekty to już nie denerwują ale irytują !!!
Przeczytałem to co napisaliście o Suszczyńskim, ja powiem tak, chciałbym żeby on przykładał sie do jazdy tak jak przykładają się wiadome osoby do funkcjonowania strony internetowej i forum. I tak przy okazji, jeśli faktycznie Roberto jest zalogowany to moze odpowie dlaczego nie potrafi poprawnie wejśc w łuk na tak wielgaśnym torze jaki jest u nas w Rzeszowie??
Ale idźmy dalej, kolei na R.Wilka, cos czułem że mu nie pójdzie ale nie przypuszczałem że nie zdobędzie ani jednego punkty, parodia, zwłaszcza że tor ten zna i to najlepiej z całej naszej drużyny.
Karolowi można jedynie poradzić żeby dął sobie spokój z tym oglądaniem bo to go kiedyś zgubi. Piorek Winiarz w tym meczu zawiódł, tak trzeba powiedzieć, nie udało się i trzeba popracować przy sprzęcie. Postawę młodych lepiej przemilczeć. Na koniec pozostaje tylko ocenić jedynego zawodniak który nie zawiódł czyli Maćka, co tu dużo pisać było super.
I to by było na tyle, mam nadzieję że takich meczy w naszym wykonaniu będzie jak najmniej.

Zapomniałem napisać coś o naszym trenejro jasolejro Grzegorzu Kuźniarze, nie sądziłem że zatęsknię kiedyś za S.Kępowiczem. Do "rączki" miałem parę zastrzeżeń, m.in. to że robił czasem za mało zmian i jakby nie reagował na to co sie na torze dzieje, jak patrzę na Kuźniara to już wiem że lepiej robić mniej zmian niż działać jak w ukropie i szastać rezerwami na prawo i lewo. Nie wspomnę już o układzie par bo to kolejna porażka Pana Kuźniara.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 20 cze 2003, o 19:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Zapomniałem dodac ze FAN KLUB planuje Brhelowi zrobic małą niespodziankę na meczu z Rybnikiem - nie bedzie to nic chamskiego ale da czechowi do myslenia.


           
Post 20 cze 2003, o 19:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Mam prośbę.
Czy mógłby mi ktos podać punktacje oraz bieg po biegu z meczu z gnieznem u siebie?
Z gory dzięki

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 20 cze 2003, o 20:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Mam prośbę.
Czy mógłby mi ktos podać punktacje oraz bieg po biegu z meczu z gnieznem u siebie?
Z gory dzięki


Zaglądnij tutaj :) :
http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=344&postdays=0&postorder=asc&start=160

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 20 cze 2003, o 21:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nobi jak nie masz zamiaru wytlumaczyc czegos co piszesz to nie pisz. Proste!!!! Ja na przykład nie byłem w Gnieznie ale chciałbym wiedziec o co chodzi( już wiem) ale może inni nie wiedza a powinni się dowiedziec. NIESPODZIANKA to powinna być dla tych PIKNIKOWCÓW a nie dla kibicow z FAN CLUBU.
Ktos pisal żeby Kuzniar poszedł do krosna( nie wiem czy to w zartach czy nie) ale chciałem przypomniec ze u siebie ze Startem to skandowaliśmy GRZESIU KUZNIAR GRZESIU
A teraz nagle odwracacie się do niego tylem. Czy to jest w porządku????????????
Słyszałem ze nasz wielki gwiazdor SUSZCZYNSKI jest zarejestrowany na forum i ze cos tam ględził. ROBO( nie wiem dlaczego masz tak napisane i nie wiem czym się kierowałeś kupując ten kombinezon z kosmita jakims aha już wiem bo Marsjanie tak samo nie maja pojecia o zuzlu jak ty!!!!!!) uwaza się ze co on nie jest a może tak troche skromności????
Np. Golonka nie uwaza się za kogos nadzwyczajnego a jakos prezentuje o wiele wyższy poziom od Roberta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak chcecie wymyślać na Boba to może i na Roba????????????? Może trzeba dac mu do zrozumienia żeby skończył z tym sportem i może przerzucil się na wyścigi samochodowe albo szachy i cwicz refleks!!!!!!!!!!!!!!!!! Wpadl mi pomysl!!!!!!! Proponuje mu wręczyć na prezentacji SZACHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak nie to to może lekka porcja gwizdow dla naszego gwiazdora???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 cze 2003, o 22:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
haj napisał(a):
... Proponuje mu wręczyć na prezentacji SZACHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...


My kupujemy Bobowi "prezent", a ty możesz przynieść i wręczyć te szachy naszemu gwiazdorowi.


           
Post 20 cze 2003, o 22:26
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
iti napisał(a):
haj napisał(a):
... Proponuje mu wręczyć na prezentacji SZACHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...


My kupujemy Bobowi "prezent", a ty możesz przynieść i wręczyć te szachy naszemu gwiazdorowi.


Jakie znowu dzielenie na my i wy przecież fan klub ma być naszym wspólnym dziełem a nie kilku osób bo w kilka osób to bedzieci się tylko chyba sami słyszeć podczas śpiewania a my po to śpiewamy żeby dodać żużlowcom otuchy a nie dla siebie.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 cze 2003, o 23:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
iti co ty się uwazasz za jakiegos wielkiego przywodce????? Pojechałeś na mecz do Gniezna i myslisz ze jestes wielki kibic???? A gdzie byles na meczu z Tarnowem????? Pewnie bales dupe i siedziałeś po drugiej stronie stadionu. Z szachami sobie żartowałem a ty bierzesz to na powaznie. KIM TY JESTES ABY DZIELIC NA WY I MY?????? Człowieku tak jak napisal Kamil to ma być wspolny doping kibicow a ty planeta jakies podzialy wprowadzasz

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 cze 2003, o 23:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Nie uważam się za żadnego przywódce, a kibicem jestem normalnym jak każdy z FC nie żadnym wielkim, a to że nie byłem w Tarnowie WOGÓLE to moja sprawa i tylko moja. Ty wpadłeś na pomysł szachów a my w drodze powrotnej na 'prezent', więc dlatego tak napisałem. Nie wprowadzam podziałów tylko napisałem wyżej o co chodzi.

PS. Pomyśl zanim coś napiszesz.


           
Post 20 cze 2003, o 23:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dajcie juz spokoj...

Lepiej poczytajcie co powiedzial "Bobo" po mecz w Gnieznie... :mrgreen:

Cytuj:
Czeski internacjonał nie zaliczy chyba tego sezonu do udanych. Biegopunktówka Brhela przed meczem ligowym w Gnieźnie wynosiła 1,850. Pojedynku z Dark Dog'iem, "Bo" także nie zaliczy do udanych. Zdobył dziewięć punktów w sześciu startach, w tym raz był wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Czy stałemu jeźdźcowi cyklu Grand Prix powinny się zdarzać takie wpadki, jak panu, czyli wykluczenia za przekroczenie dwóch minut? Co było przyczyną?

A nie było widać, co było przyczyną?

Widać było tyle, że jeden motocykl panu wysiadł, a drugi za późno podstawiono.

Tak, zgadza się.

A co się stało z tym motocyklem?

Nie wiem na pewno, bo jeszcze za wcześnie, ale wygląda to na coś z gaźnikiem. Myślicie, że Rickardssonowi by się to nie stało?

Być może, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Tak? A ja myślę, że by się stało.

Jak w tej chwili układają się pana kontakty z drużyną, z klubem i

w ogóle z Rzeszowem?

???

Trochę było ostatnio głośniej, że ta sytuacja pogorszyła się nieco w porównaniu z poprzednimi latami. To prawda?

Ja nie wiem jak to jest. Ja wiem tylko, że mam dużo meczów i nie interesuję się tymi sprawami. Staram się wszystko robić najlepiej jak mogę. To jest moja robota i ja robię co mogę. Wiem, że to nie jest takie idealne i martwi mnie to, ale nie mogę teraz wymyśleć nic lepszego.

Dobrze zostawmy polska ligę. Czuje pan ciężar na plecach z powodu tego, że to praktycznie na pana i Lukasa Drymla barkach spoczywa odpowiedzialność za ciągnięcie wózka z napisem "czeski żużel"?

Na pewno tak. W Grand Prix jest nas dwóch zawodników. Myślę, że Lukas jedzie w tej chwili bardzo dobrze. Ja trochę nie mam szczęścia w tym sezonie.

Chyba trochę dużo tych defektów, także w GP ? Wielokrotnie widzieliśmy, kiedy z powodu niedyspozycji motocykla musiał pan zjeżdżać z toru, akurat w chwili, gdy palił się eliminator?

Tak zgadza się. Tak się dzieje niestety czasami. Nie mam dziesięć milionów, aby na każdy mecz mieć nowy silnik, więc tak się będzie dziać i nic nie poradzę.

Wszystkiego dobrego i dziękuję.

Proszę bardzo.


Ostatnio edytowano 21 cze 2003, o 00:02 przez kezman, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 21 cze 2003, o 00:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
:cenzura:, to juz mnie naprawd wkurzylo. Ludzie jechali polskimi drogami kilkaset kilometrow na mecz a te buraki ( z wyjatkiem Macka) nawet nie wyszly podziekowac. To ze Winiarz jest Burak to wiem od dawna ale reszta? A jeszcze przeczytalem o tym komentarzu naszego wilkiego junorka ze strona stali jest zla, to niech ten burak lepiej na nia nie wchodzi, dziwne ze wogole wie co to jest klawiatura bo niestety ale ZUZLOWCY to ludzie ktorzy potencjalem umyslowym nie grzesza. O tym zawsze wiedzialem ale teraz tylko sie o tym przekonuje w 100 %. Zero tolerancji dla OLEWANIA kibicow !!! Trzeba cos z tym zrobic !!! :twisted:

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi