Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dark Dog Gniezno - Jasol Rzeszów 55-35


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 cze 2003, o 21:04
 Dark Dog Gniezno - Jasol Rzeszów 55-35
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 12:33
Skąd: Lublin
Posty: 46

Zobacz profil 
Przedmeczowe i pomeczowe opinie !! 8-)

Życze wam powodzenia, ale jednocześnie wiem, że bedzie niezmierniw trudno wywieźć z Gniezna choćby jeden malutki punkcik, ale to jest sport, nigdy nie wiadomo kto wygra co udowodnił mecz tamtej kolejki - niestety :cry: :cry: :cry:

_________________
ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH CHULIGANI!!!

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE !!!


           
Post 9 cze 2003, o 22:22
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
eeeeeeee tam z gnieznem wygrmy nie ma co zobaczycie a to ze macie fuksa i spreparowany tor to samo mowi za siebie :wink:


           
Post 10 cze 2003, o 08:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 


Sorx moja wpadka :wink: :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 cze 2003, o 15:43 przez WilmeN, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 10 cze 2003, o 12:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wilmen postanowile otworzyc temat...gdyz jest on o meczu naszego zespolu na wyjezdzie... :wink: Chyba sie zagapiles... :wink:

Teraz wszystkich inetresuje mecz u siebie, ale do wyjazdu juz zostalo nie wiele czasu wiec mozna zaczac pisac na temat meczu w Gnieznie.


           
Post 10 cze 2003, o 13:08
 Re: Start Dark Dog Gniezno - Stal Jasol Rzeszów
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Erwin napisał(a):
Przedmeczowe i pomeczowe opinie !! 8-)

Życze wam powodzenia, ale jednocześnie wiem, że bedzie niezmierniw trudno wywieźć z Gniezna choćby jeden malutki punkcik, ale to jest sport, nigdy nie wiadomo kto wygra co udowodnił mecz tamtej kolejki - niestety :cry: :cry: :cry:

Jeżeli w gnieźnie nie będzie ani jensena ani anderssona to otwiera się przed nami wielka szansa wywieźenia z gniezna nawet 2 punktów. Tym bardziej ze bedzie trojan głodny sukcesów :D


           
Post 10 cze 2003, o 15:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ja mam nadzieje ze wygramy w gnieznie ale wiadomo ze tam kaZdy zawodnik moze puinktowac.bracia jabloncy w sumie moga zrobic z 26 punktow ktos jeszcze dolozy i moze byc bardzo ciezko

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 cze 2003, o 19:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No gniezno choć straciło stranieri to mają jeszcze łukaszewskiego 10 pkt m.jabłoński 6 k.jabłoński12 hućko 10 no reszte zajmują pewnie juniorzy
Reszta sie jeszcze dorzuci i w gnieźnie może być mimo wszystko b.ciężko. A może nawet sobie ściągną jakiegoś obcokrajowca?

P.S.W moich wypowiedziach na temat dwumeczu z gnieznem zakładam że będą jechać bez obcokrajowców :twisted:


           
Post 10 cze 2003, o 20:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Wydaje mi się, że i u nas w Rzeszowie, jak i w Gnieźnie Jasol zainkasuje pełną pulę punktów. Dlaczego ?
Proste kalkulacje...

Ekipa z Gniezna ma nielada problem z ułożeniem składu - nie wiem jak czuje się Andrzej Zieja, ale jeśli podczas wczorajszego upadku coś sobie uszkodził - ciemno widzę najbliższą przyszłość Dark Dog'a.
Tak - są bracia Jabłońscy - jest Marek Hućko - jest Jarek Łukaszewski, ale ta czwórka zawodników, meczu nie wygra !
Uważam, że przy takiej okazji zawodnicy z Rzeszowa winni sprężyć się jak nigdy dotąd i 19 czerwca świętować wygraną !

W Rzeszowie dobrą formę ostatnio prezentuje Rafał Wilk, który przy dopasowaniu się do toru jest w stanie przywieźć w granicach 8-9 pkt - nie koniecznie na Suszczyńskim.
Do Rafała dochodzi Maciek - 12 - conajmniej. Piotrek - 12, Bohumil - 13 i rekonwalescent... Rafał Trojanowski ! 5-6 pkt !

Tym oto prostym rachunkiem stwierdzam, że Jasol pokona Dark Dog'a i w Rzeszowie i na wyjeździe.
Pozdrawiam


           
Post 10 cze 2003, o 21:09
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Prosze spokojnie.Z Lublinem tez mielismy wygrac oba mecze i co Spokojnie poczekajmy.Gniezno ma wielki atut w postaci dobrego juniora

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 10 cze 2003, o 21:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
W Gnieźnie to na pewno nie wygramy. Powód ? Nikt nie zrobi wyniku na tym torze z wyjątkiem Kuciapy (jeżeli będzie w pełni sił) i Winiarza. A poza tym, skąd wiadomo, że Trojan wystąpi w spotkaniu ze Start-em ? Skupmy się na meczu na własnym torze. W jakimkolwiek składzie jechałby Start, to zapewne u siebie dwóch punktów sobie wydrzeć nie da. Są bracia Jabłońscy, Hućko (ostatnio w życiowej formie) i Łukaszewski.
Na gnieźnieńskim obiekcie będzie trudno ich pokonać. Możliwe, że znajdą obcokrajowca na ten mecz, bo przecież dla nich liczy się, tak jak dla nas I czwórka (a konkretniej dla nich, to chyba baraże o eligę).
Jak historia pokazuje, to w Gnieźnie zwykle przegrywaliśmy wysoko.
Chciałbym żeby było inaczej tym razem, ale nie mamy szczęścia w tym sezonie.

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 10 cze 2003, o 21:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Wydaje mi się, że i u nas w Rzeszowie, jak i w Gnieźnie Jasol zainkasuje pełną pulę punktów.
Dlaczego ?
Proste kalkulacje...

Ekipa z Gniezna ma nielada problem z ułożeniem składu - nie wiem jak czuje się Andrzej Zieja, ale jeśli podczas wczorajszego upadku coś sobie uszkodził - ciemno widzę najbliższą przyszłość Dark Dog'a.
Tak - są bracia Jabłońscy - jest Marek Hućko - jest Jarek Łukaszewski, ale ta czwórka zawodników, meczu nie wygra !
Uważam, że przy takiej okazji zawodnicy z Rzeszowa winni sprężyć się jak nigdy dotąd i 19 czerwca świętować wygraną !

W Rzeszowie dobrą formę ostatnio prezentuje Rafał Wilk, który przy dopasowaniu się do toru jest w stanie przywieźć w granicach 8-9 pkt - nie koniecznie na Suszczyńskim.
Do Rafała dochodzi Maciek - 12 - conajmniej. Piotrek - 12, Bohumil - 13 i rekonwalescent... Rafał Trojanowski ! 5-6 pkt !

Tym oto prostym rachunkiem stwierdzam, że Jasol pokona Dark Dog'a i w Rzeszowie i na wyjeździe.
Pozdrawiam


Ale się zmieniają nastroje !!!, dopiero były głosy że najbliższy mecz wygrany, będzie u nas z Warszawą. Jestem dużo bardziej ostrożny, a już wielką niespodzianką nazwę wygraną w Gnieźnie, szczerze przyznam że mało w nią wierzę. Kuciapa i Winiarz są w stanie zrobić po te nawet 12 pkt, Baran też pare pkt zrobi ale na wyjeździe nie wierzyłbym tak w Wilka. Pamiętam że w Gnieźnie nigdy Brhelowi nie szło a do tego dochodzi jego postawa w tym sezonie, kolejny jest Trojan, po kontuzji nie wiadomo jak pojedzie. Reasumując wcale nie mamy tak dużo atutów żeby mysleć o wygranej z Dark Dogiem, nie twierdzę że to niemozliwe ale mam spore obawy, oczywiście nie obrażę się jak mnie nasi zaskoczą i przywiozą z dalekiego Gniezna 2 punkty :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 cze 2003, o 21:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Oby słowa diamonda sie sprawdziły. Jeśli gniezno wystąpi bez wszystkich kontuzjowanych zawodników to otwiera się przed nami wielka szansa!!!No a co do gniezna to w takim skłądzie nie widze ich w walce o 1-2 miejsce, powiem więcej nie widze ich w pierwszej czwórce!!!!!!!
No a pozatym coś mi sie zdaje że pecz osiedlił się w polsce i wędruje z zawodnika na zawodnika krzysiek cegielski też chyba coś poważnego ma bo 150 tys mu na operacje potrzeba, 50% dają sponsorzy.


           
Post 10 cze 2003, o 21:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Wydaje mi się, że i u nas w Rzeszowie, jak i w Gnieźnie Jasol zainkasuje pełną pulę punktów. Dlaczego ?
Proste kalkulacje...

Ekipa z Gniezna ma nielada problem z ułożeniem składu - nie wiem jak czuje się Andrzej Zieja, ale jeśli podczas wczorajszego upadku coś sobie uszkodził - ciemno widzę najbliższą przyszłość Dark Dog'a.
Tak - są bracia Jabłońscy - jest Marek Hućko - jest Jarek Łukaszewski, ale ta czwórka zawodników, meczu nie wygra !
Uważam, że przy takiej okazji zawodnicy z Rzeszowa winni sprężyć się jak nigdy dotąd i 19 czerwca świętować wygraną !

W Rzeszowie dobrą formę ostatnio prezentuje Rafał Wilk, który przy dopasowaniu się do toru jest w stanie przywieźć w granicach 8-9 pkt - nie koniecznie na Suszczyńskim.
Do Rafała dochodzi Maciek - 12 - conajmniej. Piotrek - 12, Bohumil - 13 i rekonwalescent... Rafał Trojanowski ! 5-6 pkt !

Tym oto prostym rachunkiem stwierdzam, że Jasol pokona Dark Dog'a i w Rzeszowie i na wyjeździe.
Pozdrawiam


Z Brhelem i jego 13 pkt to troche przesadziłeś. Niestety teraz w przewidywaniach trzeba zakładac, że zdobędzie koło 8-9 pkt. Co nie zmienia faktu, że z Gnieznem wygramy, przynajmniej u siebie, a na wyjeździe to raczej wątpie, ale powalczymy.


           
Post 10 cze 2003, o 22:19
 Start Dark Dog Gniezno - Stal Jasol Rzeszów
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 20:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 5

Zobacz profil 
Mysle ze z tymi kalkulacjami to przesada i sa troche naciagniete, z gnieznem bedzie bardzo ciezko, oni maj na prawde dobry skladzik i wiekszosc z zawodnikow jest pewna, a u nas nigdy nic nie wiadomo :(


           
Post 10 cze 2003, o 23:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A ja powiem tak : u siebie powinnysmy wwygrac. na wyjezdzie trzeba powalczyc i moze uda nam sie pokusic przynajmniej o 1 pkt. gdyby byly dwa no to by bylo szalenstwo ni emniejsze tak jakby Stal Rzeszow (p. nozna) zdobyla puchar ligi mistrzow (mowie powaznie hehe) zobaczymy pozyjemy a bedzie jak bedzie hehe !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 10 cze 2003, o 23:39
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
po pierwsze nie wiadomo w jakiej formie jest Wilk moze u Nas pojedzie ładnie ale wyjazd?!?!?!
po drugie nie wiadomo jak trojan wroci nie wroci ale pewnie bedzie robil te 4 5 punktow
po trzecie to Bob jak zrobi tam z "dyche"(oczywiscie jesli Gniezno bedzie jechac bez obcokrajowcow) to bedzie bardzo dobrze zawsze walil tam mecze...
Kuciapa tez sie nie czuje za dobrze
po czwarte udpukac oby na meczy z Gnieznem u siebie nikt sie nie rozbił!!!!
a teraz cos optysmistyczniejszego
zapoewne bedzie tor bardzo twardy betonik jak złoto by Jabłonski mógl jeździź
U nas na twardym Kuciapa jak bedzie zdoryw pojedzie dobrze Bob moze wkoncu zaskoczy nas w tym sezonie na plus i zrobi pewnie powyzej dychy Baran tez cos dorzuci Winiarz tez ... bo na młodych nie licze! Wilk i Trojan tu to narazie nie wiadomo kogo dac do skłądu dałbym tego ktory bedzie w lepiej jezdzil na betonie na treninngu!! proste na rezerwie tego drugiego...
i te wszystkie moje zdania znaczy sie jedna bo bez kropki:P to jesli chcemy wygrac to musi wygrac zespoł czyli kazdy wspiac sie na wyzyny albo Bob tak jak jezdzil rok temu Ciapek jak ostatnio z buczokami Winiarz i Baran tez jak z buczokami o Wilku nie mówiąc!!! POzdrowionka!!!!!!!!!
a jeszcze bedziemy mądrzejsi na meczu o składach i dyspozycjach wiadome!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 cze 2003, o 01:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Wszystkie te prognozy, ze ten moze zrobić tyle, a ten tyle to bez sensu. Może zrobić, ale nie musi. Już kilka razy czytałem tu ile to kto zrobi punktów i kończyło się smutnym wieczorem po wtopionym meczu (np. Lublin). Ja stawiam, zę wygra Gniezno i czekam na niespodziankę.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 11 cze 2003, o 08:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Ludzie więcej wiary i optymizmu !
Dlaczego mam zakładać, że Bob zrobi 8-9 pkt ? Przecież stać go na dużo więcej !
I nie piszcie proszę, że u Nas wszyscy są wielką niewiadomą... to bezpodstawna bzdura. Kuciapa, Winiarz, Baran - to pewniacy, daję sobie głowe uciąć, że łącznie zdobędą około 30 pkt.
To Gniezno przy obecnej kadrowej sytuacji ma niepewnych zawodników ! Mają jedynie czwórke, która MOŻE - NIE MUSI punktować.
Popatrzcie obiektywnie... spójrzcie ile średnio punktów w meczu Dark Dog'a zdobywali obcokrajowcy...
Pozdrawiam


           
Post 11 cze 2003, o 10:04
 


wszystki byłoby dobrze,ale nikt nie wie czy pojedzie Kuciapa.Ja uwazam ,ze jak wywieziemy z Gniezna 2 pkt to bedzie to olbrzymia niespodzaianka.Mam nadzieje ,ze nasi ja sprawią,ale obawiam się niestety porażki.Żebym się mylił...

pozdrawiam


           
Post 11 cze 2003, o 10:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
We wczorajszym meczu ligi szwedzkiej wystąpili Jensen i Andersson, więc obaj już są zdrowi i gotowi do jazdy.
Cytuj:
LuxoStars Malilla: 42
1. Mikael Max (3,3,3,3,2,2) 16
2. Hans N Andersen (2*,0,0,-,0) 2+1
3. Stefan Andersson (3,2,3,2*,d) 10+1
4. Peter Ljung (0,0,1,0) 1
5. Sebastian Ułamek (2,3,1,0,2) 8
6. Thomas Ljung (0,0,-,1) 1
7. Tobias Johansson (2,2,0,0) 4
8. Henrik Martinsson ns

Smederna Eskilstuna: 54
1. Scott Nicholls (zastępstwo zawodnika)
2. David Howe (0,1,1*,2*,-,1) 5+2
3. Billy Hamill (1,1*,1*,3,1,1) 8+2
4. Robert Sawina (2,1,2,2,0,3) 10
5. Nicki Pedersen (3,3,2,2,3,3) 16
6. Jesper Jensen (1,3,1*,2*) 7+2
7. Daniel Davidsson (3,1,0,3,1) 8
8. Martin Andersson ns


Radzę zejść na ziemię. Nie wiem kim wy chcecie wygrać w Gnieźnie. Maciek Kuciapa w tamtym sezonie zrobił tam olimpiadę, więc z jakiej okazji zrobi teraz 13 oczek? W dodatku jest kontuzjowany. Jeśli zdobędzie 8 punktów to będzie OK. Karol Baran w konfrontacji z Jensenem, Jabłońskimi, Hućką i Łukaszewskim ma niewielkie szanse. Podobnie Winiarz i Brhel. O Wilku czy Trojanie nawet nie mówię. Jeśli w dwumeczu ze Startem odniesiemy jedną wygraną to będzie powód do radości. W Gnieźnie nie wygramy, nie ma na to szans. K.Jabłoński poza wpadką w Gorzowie robi regularnie 13-14 punktów, Hućko ostatnio jedzie doskonale. Jensen minimum 12 oczek. Łukaszewski i młody Jabłoński dołożą po 7-8 i wychodzi spokojnie 50 oczek, a jeszcze dochodzi Andersson/Zieja/Skórnicki (niepotrzebne skreślić). Mój typ 55-35 :(


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi