Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Rzeszów - I wiraż bez kibiców


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 cze 2003, o 16:53
 Rzeszów - I wiraż bez kibiców
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 16:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Witam wszystkich!

Chciałem poruszyć sprawę oczyszczania i wirażu na stadionie w Rzeszowie z kibiców, którzy tam siedzą od lat.
Początek nastąpił na godzinę przed meczem z Unią Tarnów, kiedy to czterogwiazdkowy pan policjant wraz z czarnymi panami przyszedł do spokojnie siedzących kibiców rzeszowskich i powiedział żeby opuścili sektor 2 bo on potrzebuje spokoju na meczu i delikatnie zaczęto wypychać kibiców a w końcu powiedziano eby szybciej się wynosili bo przyjadą kibice z Tarnowa.
Na nic zdały się protesty wielu ludzi nasi "obrońcy" po tym jak dzień wcześniej 10 kibiców z Przemyśla ich rozniosło po stadionie poczęli wprowadzac nowy porządek na trybunach, a działacze Stali biernie się temu przyglądali zamiast pomóc kibicom którzy płacą najdroższe bilety w I lidze i za to na godzinę przed meczem mają sobie iść - może do domu bo już zapłacili i będzie spokój.
Druga część miała miejsce przed meczem z Gnieznem , gdzie na kibiców podążających na swój sektor czekała niespodzianka wyłączenia go dla widzów.
Tylko w Rzeszowie takie cuda żeby 3/4 I wirazu było puste.
Ja tak chciałem przypomnieć że kibice płacą m.in. na tych panów z ochrony nie po to żeby potem usuwali nas ze swoich miejsc, a pan policjant jak chce mieć spokój to proszę bardzo do domu spokojnej starości a póki my płacimy podatki to on ma nasz chronić a nie odwalać robotę - i straszyć kibiców coś komuś się pomyliło, tak delikatnie mówiąc.
Dla Działaczy mam prośbę jeśli na derby nie ma kompletu ludzi na stadionie - zastanówcie się nad tym i nie odstraszajcie dodatkowo ludzi poprzez przytakiwanie ochraniarzom i policji odwalajcej kawał wygodnictwa.
Drodzy zawodnicy fajnie wam jest jak na wirażu nikt do was nie macha - pomóżcie nam to też was interes bo pieniądze można gdzie indziej wydać.
Na koniec do kibiców - wpisujcie się do tego kwiatka aby nie traktowano nas jak tych co muszą zapłacić tylko jak klientów.

Pozdrawiam.


           
Post 17 cze 2003, o 19:11
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
"Nasza kosa" była zamknieta dla FAN KLUBU :cry:
W tym momencie mowie by nie bylo watpliwosci: Jezeli na nastepnym meczu nie wpuszcza mnie do sektoru który wiekszosc z nas uwaza za nasze wspolne miejsce- WYJDE ZE STADIONU!!!!!!!!!!!


           
Post 17 cze 2003, o 19:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Przenioslem temat do tego dzialu gdyz jest on o naszym stadionie, o naszej "pseudo" ochronie i o nas - kibicach.

Bardzo dobrze, ze ktos poruszyl ten temat. Jesli dzieje sie cos takiego to tylko w Rzeszowie. Ludzie to jest paranoja, kupuje bilet, place za niego, wchodze na stadione, kulturalnie siadam na I luku a tu podchodzi ochrona i mowi do nas "Wasze miejsce jest na II luku...albo pojdziecie sami albo was wywalimy ze stadionu"...a najciekwsze jest to, ze mecz jest z Gnieznem, ktorej jak kazdy wie lezy troche kilometrow od Rzeszowa i pewne bylo, ze prawie nikt nie przyjedzie a jesli nawet to bedzie to garstka osob, ktora rozrzuci sie po stadionie. To jest chore...tylko tyle mozna powiedziec. Ok...opuscilismy I luk i udalismy sie w strone prostej...ale znowu przyszla ochrona i powiedziala, ze na prostej rowniez nie wolno nam siedziec :roll: Krew czlowieka moze zalac...
A wszytko dlatego, ze wczesniej nie bylo Fan Clubu i ochroniarze mieli spokoju, nie musieli stac z palami w rece i patrzec czy cos sie czasami nie dzieje...stali sobie, pili zmine napoje, zapalili po papierosku i sie smiali...a kasa byla. Oj nie ma teraz tak dobrze...

Jedym slowem PARODIA...


           
Post 17 cze 2003, o 20:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2003, o 19:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 10

Zobacz profil 
:evil: PARODIA JAKIEJ NIE BYŁO NAET NA FILMIE REJS !!!!!!!

Jeżeli działacze stali nie mają żadnych obiekcji co do zachowania panów wygodnickich i wszystko mogących z instytucji , która niby powinna nas ochraniać i nam służyć ( trzeba chyba im to przypomnieć bo skleroza nie boli ) to może nas kibiców wyślą za bramę bo z tamtąd to ja sobie ten mecz bez łaski za darmo oglądnę ( a paliwo do motorów to może wtedy działacze zakupią na Le'clercu jeżeli będzie promocja przy zakupie trzech kurczaków :D . Niech sobie zarezerwują cały stadion . Z tego wynika , że my kibice wogóle nie jesteśmy potrzebni na tym stadionie . Jesteśmy traktowani jak piąte koło u wozu , a przecież to my między innymi jesteśmy strategnicznym sponsorem żużla w Rzeszowie !!!!!!!!!!!!!!!!. Na koniec chciałbym dodać , aby zarząd sekcji pomyślał wcześniej co można zrobić aby uatrakcyjnić zawody a nie zrobić z nich kiczowatą parodię zawodów , która napewno szybko się znudzi wszystkim kibicom , a to bez nas byłby koniec rzeszowskiego żużla . To może tyle o sobie . :D Przejdźmy od słów do czynów :D :D :D

_________________
BLIZARD


           
Post 17 cze 2003, o 22:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
Rzeczywiscie to jest przesada !!!Chcialem sobie tez usiasc na pierwszym bo siedze tam czesto od kilku dobrych lat a poza tym spoznilem sie na mecz i wszystkie lepsze miejsca byly juz zajete .Podchodze na pierwszy luk ,a tu jakis gburowaty misiek z ochrony mowi mi zebym wypieprzal .To sobie mysle ze spoko usiade na barierce a i tak mi nie pozwolil .To jest po prostu chamstwo ludzie placa za bilety nie po to zeby jakis ochroniarz robil sobie co chce .Co on jest Panem Bogiem na tym stadionie ?A jak tak ma byc to niech zrobia numerowane siedzenia i bilety to wtedy nikt nie bedzie mial pretensji ze sobie nie mozna gdzies usiasc .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 18 cze 2003, o 00:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Ja powiem tylko jedno ze takie rzeczy to dzieja sie tylko w Rzeszowie. Przed zawodami z Gnieznem odeszlem do takich dwoch czarnych osolkow z napisem ochrona i pytam sie dlaczego mie mozna tak usiasc to panowie odpowiadaja ze maja przyjechac kibice z Gniezna to ja poprostu wybuchnolem smiechem a jakby nawet i przyjechali to mysle ze byla by mila atmosfera w dopingu druzyn przciez to nie jest Tarnow ze jakies ekscesy moga sie zdarzyc. Druga jeszcze bardziej zabewniejsza historia to jak tych dwoch panow ochroniarzy nie chcialo przpuscic do parkingu Pana Faraona mowiac ze nie ma identyfikatora i go nie moga tam wpuscic i czy to jest noramlne. Ja uwazam jezeli ktos placi za bilet to wybiera sobie miejsce taki ja mu pasuje a nie jak pasuje ochronie, defacto takie nie powalanie siedzenia chlopkom z Klubu Kibica to tez jest glupota i kazanie im sie przesiasc na inny sekto i to jeszcze na drugim luku to jeszcze wiekszy banal. Wydaje mi sie ze chlopaki siadaj w bardzo dobrym miejscu bo na pierwszym luku gdzie widac wszystko.


           
Post 18 cze 2003, o 00:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 09:05
Posty: 9

Zobacz profil 
Wreszcie ktoś o tym pomyślał.W całej Polsce mają qwa sektory dla gości tylko nie ma w Rzeszowie.U was na stadionie pracują popierdo ... ludzie.W zeszłym roku nie chceli mnie tam wpuścić z plastikowym kijem do flagi.To już drobna przesada.O racach wole już lepiej nic nie mówić.


           
Post 18 cze 2003, o 00:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
U nas jest "klatka" nawet spora dla kibiców gości. :-) (wcześniej też była, ale mniejsza).


           
Post 18 cze 2003, o 01:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 11:53
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 138

Zobacz profil 
bober napisał(a):
Rzeczywiscie to jest przesada !!!Chcialem sobie tez usiasc na pierwszym bo siedze tam czesto od kilku dobrych lat a poza tym spoznilem sie na mecz i wszystkie lepsze miejsca byly juz zajete .Podchodze na pierwszy luk ,a tu jakis gburowaty misiek z ochrony mowi mi zebym wypieprzal .To sobie mysle ze spoko usiade na barierce a i tak mi nie pozwolil .To jest po prostu chamstwo ludzie placa za bilety nie po to zeby jakis ochroniarz robil sobie co chce.


rzeszowscy ochroniarze na zuzlowych spotkaniach z tego co zauwazylem to usilnie obstawiaja wejscia na stadion, pelno ich kolo barierek wejsciowych, sprawdzaja czy aby nie jestem "za stary" na bilet ulgowy choc jestem studentem ;-), nie ma sie co dziwic ze nie chca zadymy bo kazdy z nich nie ma zamiaru opuszczac tego milego miejsca ;-) lepiej chyba popatrzec na laski niz biegac i uspokajac grandziarzy, hehe,
a co do biletu to przeciez kazdy ma prawo siedziec tam gdzie mu sie podoba, chyba ze przed meczem czesc trybun zostanie wylaczona z uzytku to wtedy sprawa wyglada inaczej;-)

tyle ode mnie... pozdrawiam

_________________
Tabele ligowe lig piłkarskich - liga angielska, polska, niemiecka, francuska i wiele innych, wyniki na żywo:
------------------> http://www.tabeleligowe.pl<------------------


           
Post 18 cze 2003, o 09:35
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Nastepny mecz u siebie proponuje porozumiec sie z kibicami z Rybnika( juz to zrobilem ) i poprosic ich o mozliwosc wspolnego dopingowania druzyn w klatce. Ciekawe co na to ochrona ??
odpowiedz- nic!!!! Glupio by sie im zrobilo. Oni nie znaja sie na sporcie.Zaloze sie ze nie wiedza nawet jakie sa nasze barwy!!
Zreszta co mozna od nich wymagac............pozostawie moze bez komentarza


           
Post 18 cze 2003, o 10:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2234

Zobacz profil 
zamiast tutaj biadolić, niech każdy weźmie słuchawkę telefonu i wykręci numer na stal i powie co się należy.
po kilkudziesięciu telefonach naprawde będą mieli dość i w końcu przemyślą sprawę. może nawet coś wymyslą.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 18 cze 2003, o 15:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
WYP***, WYP*** OCHRONIARZE WYP***.
Wiekszych pedałów nie widzialem nigdzie.
Wiecej nic nie napisze bo szkoda słów.

Strongu hamuj się trochę, ok? - Michał


           
Post 21 cze 2003, o 07:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 cze 2003, o 14:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 150

Zobacz profil 
Na meczu z Gnieznem byly problemy, bo bylo kilku kibicow Startu. Co bedzie teraz gdy przyjada kibice z Rybnika? Nie wpuszcza nas na stadion:( Nasza ochrona,...... to jest to!!! Godzina policyjna za czasow komuny to przy ich wyskokach male piwko........... Za niedlugo dziadka z laska , dziecka z lizakiem nie wpuszcza!!!!!
Reszte pozostawie bez komentarza.


           
Post 23 cze 2003, o 12:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 14:08
Posty: 16

Zobacz profil 
hehehe smieszne to, niedlugo caly stadion zamkna dla publicznosci buahahahahahhahahaha


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi