Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Odpowiedz w temacie

Jasol-RKM 30-60!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 8 lip 2003, o 11:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
ale mam nadzieje ze jeszcze kiedys przyjade na wsz stadion :D :D :D


RKM RYBNIK RULEZZZ!!!


           
Post 8 lip 2003, o 12:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
rybnik pod wzgledem ultras pokazal sie 100 razy lepiej od was,
przed meczem chwalicie sie ze bedzie niewiadomo co, a na meczu jest kicha.
teraz sie wykrecacie tym ze fc powstal w polowie sezonu, wiec powiedzcie mi na pytanie:
po co bylo sie tak chwalic????????????


Nie bylem na meczu z Tarnowem w Reszowie, tak wiec oprawa z Rybnikiem byla najlepsza jaka widzalem na meczu zuzlowym w Rzeszowie. (zarowno po stronie gospodarzy jak i gosci. Naprwade przestancie sie klucic jak dzieci kto wiecej...)

Chcialem za to podziekowac, i pewnie nie tylko ja.

Mimo skormnych srodkow robilo wrazenie. Czar prysl dopiero gdy nasi zuzlowcy pokazali swoich mozliwosc... ale dobe i te 30 minut przed meczem...

ps. w przyszlosci obok skladek na leczenie kontuzjowanych, moglibysmy robic skladki na oprawe nastepnych meczy. W takiej formie jak jest albo stac pod wejsciami ze skarbonkami, ale juz chyba nie w tym sezonie...

_________________
bERY


           
Post 8 lip 2003, o 13:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
mam pewne przemyslenia po tym meczu...nie hodzi tu jednak o zuzlowcuw a kibicuw! krzyczycie an nih kurwy, ciekaw jestem czy tak darlibyscie mordy jakbyscie byli 2 metry od nih a nie dlugosc stadionu! potem wyzwiska pod adresem kuzniara...tragediaa! kiedys byl temat o tym ze trener ma guwno do gadania a teraz jak jest zle to anjlpeiej na niego wszystko zwalac...niejestem zajebiscie zaorientowany ale takie sa moje odczucia! a po meczu wyzwiska ze nikt jusz tu nie wruci bo nie ma po co! i tym lepiej! stali niesa potrzebni tacy kibice kturyh humory zmieniaja sie wraz z wynikierm meczu....sa im potzrebne ih pieniadze ;)

_________________
Obrazek


           
Post 8 lip 2003, o 13:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Miszczu ja tez cos przemyslalem....Trener Kuźniar nie ma nic do gadania...to po co taki trener. Ten gosc daje soba pomiatac, a sklad jest podpisywany jego nazwiskiem :!: Gdyby byl madry to by sie na takie cos nie zgodzil...bo za wszystkie porazki, nie trafione zmiany a tych bylo bardzo duzo (np. Gniezno) ponosi osoba ktora sie podpisuje pod skladem :!: Nigdy nie bedzie w klubie dobrze, kiedy trener nie ma nic do gadania :!: Rok temu byl slabszy sklad, teoretycznie slabszy sprzet, a wynik byl lepszy. Tak fatalnego seoznu dawno nie bylo, zawsze udalo sie choc wejsc do tej pierwszej czworki a tak to prawdopodobnnie bedziemy 14 druzyna na 21 w Polsce..spoko. Jeszcze troche i z zuzlowej mapy naszego kraju zniknie Rzeszów...bo kto bedzie go chcial sponsorwac... :?:


           
Post 8 lip 2003, o 16:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
Ludziki sorry ze sie wtracam ale mysle ze nie do konca jest tu wina trenera no przez niego sie polamal Winiarz ale to nie znaczy ze odrazu nie ma byc waszym trenerem :) przypomne wam jak w zeszlym roku tak prowadzil druzyne ze daliscie rade wygrac z RYBNIKIEM popelnil w tym sezonie bledy ale dajcie chlopaczkowi szanse lepiej piszcie o zarzadzie !!!!!!!!!




<::::::::[]xxx() RKM ROW RYBNIK RULEzzZ ()xxx[]::::::::>


           
Post 8 lip 2003, o 16:26
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
RaFi napisał(a):
przypomne wam jak w zeszlym roku tak prowadzil druzyne ze daliscie rade wygrac z RYBNIKIEM


Widze stary ze jestes w temacie.W tamtym roku Stal miała innego trenera :):) i dlatego wygralismy ....a teraz mamy Kuźniara,którego juz nie chcemy !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 lip 2003, o 16:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No wlansie FAFI... tylko nie rozumie trenera...jak on sie moze na takie cos zgodzic...podpisuje sie pod skladem, wszystkimi zmianami swoim nazwiskiem a nie ma nic do gadania...ja nie wiem jak on tak moze...przeciez cala wina spada na niego...a on w tej sprawie nic nie robi. Powtrzama dopoki trener nie bedzie mial nic do gadania doputy w naszym klubie nie bedzie sie dzialo najlepiej.


           
Post 8 lip 2003, o 16:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
eeee to sory chlopaki nie wiedzialem ze zmieniliscie ternera :D :D :D :D


           
Post 8 lip 2003, o 16:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
no to ja mam pytanie :arrow: :D dlaczego został zmieniony trener???????? jesli byl dobrym TRENEREM


           
Post 8 lip 2003, o 17:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
Witam Panowie!

Meczyk jak najbardziej mi sie podobał!
Nasi pokazali Wam jak jezdzi sie na zuzlu!

Jedno mnie tylko zastanawia. Pisaliscie/mowiliscie, ze jest to dla Was mecz sezonu jak i pod wzgledem sportowym i kibicowskim(ze bedzie super oprawa).
Sportowy wiadomo...
Kibicowski... hmm... spodziewalem sie po Was czegos wiecej, ale odwaliliscie szczerze mowiac WIOCHE!!!
Kilkadziesiat balonow, serpentyn, konfetti i na tym sie skonczylo
.
My za to kilkaset zielonych balonow, kilkaset serpentyn, 110 (55 zielonych, 55 czarnych) malych flag na kijach, transparenty na dwoch kijach tworzace napis ROW+nasz herb+Johny Bravo(znak Ultras Group Verdeneri'02), oflagowanie tez mielismy dobre(row.rybnik.prv.pl, ULTRAS ROW RYBNIK, K.S. ROW RYBNIK, kilka mniejszych barwowek, "fuck GKSŻ", 2 wielkie flagi na kjach i 1 mniejsza).

Jedno bardzo mnie(i nie tylko mnie) rozsmieszyło. Kumpel zacytowal mi ktoregos z Was(kibica z Rzeszowa): "...my sami sobie ta flage zdejmiemy..."

_________________


Szlag mnie trafia jak czytam cos takiego.
Ciekawe jak by wasi dostwali w dupe it o w takim stylu, czy wy byscie sie darli???????

Cytuj:
Pozdrawiam wszystkich kibicow Wisłoki Dębica, ktorzy wspomogli nas na tym wyjezdzie!


Codo tych pedałów których nie stac na bilet: Zyczymy wam serdecznie
takich ,,kibiców,,. Wezcie sobie ich do Rybnika.

Cytuj:
heh, smiac mi sie chce jak tu was czytam.
rybnik pod wzgledem ultras pokazal sie 100 razy lepiej od was,
przed meczem chwalicie sie ze bedzie niewiadomo co, a na meczu jest kicha.
teraz sie wykrecacie tym ze fc powstal w polowie sezonu, wiec powiedzcie mi na pytanie:
po co bylo sie tak chwalic????????????
z z tymi serpentynami rzucanymi na tor to sie osmieszacie.

do kibicow rybnika i debicy:
przyjedzcie na jakis mecz pilkarski to sie okaze czy tez bedziecie sobie robic na stadionie co chcecie.

podro dla normalnych


Ojj Koroner szkoda ze jestes taki star a taki głupi.


Wczesniej nie miaem czasu cos napisac na temat meczu wiec zrobie to teraz.

NIe bede oceniał kazdego z zawodników bo kazdego pasowało by zjechac,
i tak wszystcy sie na nas gniewają (nici z meczu FC - zawodnicy),
napisze cos n temat Brhela i Trojanowskiego.

Brhel - Grand Prix?????? On sie nawet nienadaje do Grand Prix MTB czyli rowerów górskich, nie mówiac juz o SGP.
Total olewka klubu, kibiców i kazdego, ale mozna było sie spodziewac podobnego.
Jestem bardzo ciekaw kto uzgadniał z nim warunki kontraktu.
Gosciowi wypłacili przed sezonem kase za przejazdy za cały sezon,
dostaje tyle samo kasy czy zrobi 1 czy 15 pts. wiec jemu to WALI
a ze wogóle nieidentyfikuje sie z Klubem (wie tylko ze jezdzi w klubie Rzeszów i tyle) wiec pierdoli system, woli lepsze motory zostawic na GP niz przywiesc na mecz w Polsce.
Mam nadzieje ze to jest jego ostatni sezon w Rzeszowie, wole juz ogladac Szatmariego niz jego amatorszczyzne.

Trojanowski - No gdzie sa te motory na których miałes smigac jak jeszcze nigdy??? Wydawało sie ze ten nsezon wreszcie bedzie dla Trojana udany,
niestety tylko sie wydawało (złudny mecz w Warszawie).

A tak pozatym to ustepowalismy pod wzglaedem sprzetowym i
to jest moim zdaniem główny powód poraszki. Ze startu wychodzili całkiem niezle, ale to co sie dzaiło na pierwszym wirazu i pózniej na dystansie mozna nazwac dewastacją.

Tak wiec pierwsza czwórka uciekła, pozostaje pytanie co dalej???
Ci co rozmawiali z Panem Kawą jakies 2 tygodnie temu wiedza o co chodzi, dla tych którzy nie orientuja sie powiem ze w przypadku braku awansu Stali do górnej czwórki (a tak chyba sie stało)
pana Kawa starci ogromne pieniadze (nie bede tu nikogo wtajemniczał, ale takie są układy) i w przyszłym sezonie niebedzie go stac na sponsorowanie zuzla, a wszystcy wiemy ze gduby nie Faraon to w tym sezonie nie ogladali bysmy Kuciapy, Winiarza ani Barana.
Tak wiec wyglada to nie ciekawie.
NIechce nic przesadzac ale ten mecz moze byc prawdziwym gwozdziem do trumny. Moze sie zdarzyc ze w przyszłym sezonie bedziemy ogladac
Golonke jako lidera druzyny, albo podzielimy los Swietochłowic czy Krakowa.


           
Post 9 lip 2003, o 12:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:42
Skąd: ROW Rybnik
Posty: 5

Zobacz profil 
Ci, co wam kazali ściągnąć flagę chodzą z tobą do szkoły?
Ja powiem z mojego punktu widzenia: w czasie meczu podeszło do mnie dwóch kibiców Wisłoki i powiedziało, że przed chwilą byli po waszą flagę, którą sami sobie ściągnęliście. Odwracam się w waszym kierunku i widzę, że faktycznie flagi nie ma. Ale to już nie ważne.

Co do oprawy, to rozumiem, że dopiero zaczynacie, nie macie kasy itp. ale nie trzebabyło się tak napinać że będzie "super oprawa", bo to co zobaczyliśmy nie zalicza się nawet do "solidnej". Tak jak napisali moi kumple po szalu. Zwykle odpalamy pirotechnikę, która dużo kosztuje. Liczy się jednak pomysł i w tym wypadku nie mieliśmy ani za bardzo kasy, ani możliwości wniesienia na stadion pirotechniki (u nas jesteśmy dogadani z ochroną), a oprawę zrobiliśmy tak jak napisał Koroner 100 razy lepszą od was. Więcej samopokory. Poza tym wywieszenie flagi nic nie kosztuje, a wy mieliście 1 (słownie: "jedną") i to bez napisów.

Pozdrawiam

_________________
row.rybnik.prv.pl


           
Post 9 lip 2003, o 17:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Ozi napisał(a):
Ci, co wam kazali ściągnąć flagę chodzą z tobą do szkoły?
Ja powiem z mojego punktu widzenia: w czasie meczu podeszło do mnie dwóch kibiców Wisłoki i powiedziało, że przed chwilą byli po waszą flagę, którą sami sobie ściągnęliście. Odwracam się w waszym kierunku i widzę, że faktycznie flagi nie ma. Ale to już nie ważne.

Co do oprawy, to rozumiem, że dopiero zaczynacie, nie macie kasy itp. ale nie trzebabyło się tak napinać że będzie "super oprawa", bo to co zobaczyliśmy nie zalicza się nawet do "solidnej". Tak jak napisali moi kumple po szalu. Zwykle odpalamy pirotechnikę, która dużo kosztuje. Liczy się jednak pomysł i w tym wypadku nie mieliśmy ani za bardzo kasy, ani możliwości wniesienia na stadion pirotechniki (u nas jesteśmy dogadani z ochroną), a oprawę zrobiliśmy tak jak napisał Koroner 100 razy lepszą od was. Więcej samopokory. Poza tym wywieszenie flagi nic nie kosztuje, a wy mieliście 1 (słownie: "jedną") i to bez napisów.

Pozdrawiam

ci goascie to nie wiem czy dalej bedą chodzić ze mną do szkoły bo ciul wi czy przeszli ;)
Ja już to mówiłem, dla nas taka oprawa jaka zrobilimy była super bo fc niedawno powstał.
Nie mieliśmy jednej flagi. Mieliśmy 1 (słownie:jedną) dużą i 2(słownie:dwie) małe.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 9 lip 2003, o 18:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
bylem na meczu i jesli chodzi o oprawe kibicowania to stalowcy nie mogli sie rownac z rybniczanami
ale trzeba stwierdzic ze jak na tak krotka dzialalnosc to obiecujaco wygladaja wasze dzialania
mysle ze przez zime sie lepiej zorganizujecie i w przyszlym sezonie osiagniecie ten poziom co nasze kochane slezaczki


           
Post 9 lip 2003, o 18:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie mieliśmy jednej flagi. Mieliśmy 1 (słownie:jedną) dużą i 2(słownie:dwie) małe.


nie osmieszaj sie ludziku, tych malych flag to nawet niewidzieli pewnie ci co siedzieli na krzeselkach.

Cytuj:
ci goascie to nie wiem czy dalej bedą chodzić ze mną do szkoły bo ciul wi czy przeszli


ty jestes tepy czy jaki? ci co wam sciagli flage to byli kolesie ze stali ale wczesniej do flagi podeszlo dwoch typow z debicy. nie kloc sie skoro niewiesz. zauwazyles tylko tych co sciagali a niewidziales tych co wczesniej sie przy niej krecili

Cytuj:
była super bo fc niedawno powstał


narazie wasza organizacja slynie z nazw, ja znam juz conajmniej trzecia, net fans, fan club klub kibica i czesto pojawia sie "fc".
tego fc nieuzywajcie lepiej, polecam "kk" bo fc mi sie kojarzyz fc barcelona. a nie chce was kojarzyc z tym wielce zasluzonym klubem


           
Post 10 lip 2003, o 13:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kojarz z czym Ci sie podoba. Bedzie nam milo, jesli porownasz nas do klubuz Barcelony! Dziekujemy!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi