Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jasol-RKM 30-60!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 lip 2003, o 23:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ok, niewazne, ale czepiasz sie mojego miasta wiec zmien na drugi raz okreslenia i nie obrazaj rzeszowa.
skoro zuzel teraz pada to sponsorzy musza zainwestowac w sport z przyszloscia czyli pilke, moze nadszedl przelom....

o jaka ankiete ci chodzi koles?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 6 lip 2003, o 23:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
a chcialbys takich sponsorow w pilce jakich ma zuzel? Powiem ci ze jedynym ratunkiem dla klubow sportowych jest wlasciciel. Dzialacze powinni odejsc. Jesli klub ma byc zawodowy to musi o niego zadbac gospodarz. Patrz Groclin, Telefonika, Amika.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 lip 2003, o 23:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Marcin Semczyk napisał(a):
Do DYREKTORA RAMELOW'A!!!! Po pierwsze Twoje kibicowanie---przyśpiewki dotyczace trenera wołaja qr** o pomste do nieba.Najpierw umawiacie sie z kibicami z Rybnika na piwo, a potem śpiewacie ze pokonacie tą k***....dostaliscie opierdol od "pewnych"kibiców piłkarskich i był spokój.Tak jak ktoś tu przed chwila napisał trener nie ma nic do gadania...Skład ustalają sponsorzy i ich przydupasy.Trener ma cicho siedzieć.wiec nie potrzebne te spiewy pod parkingiem.Zapytajcie Rafała Wilka to może wam powie.A teraz coś na temat Brhela.Jesli chodzi o jego spóźnianie sie na start--jakby Ci nie wypłacili kasę za 3 mecze to nie wiem czy chciałbys sie rozpier***** na torze.Dobrze jest jak wygrywaja prawda "Panie" Ramelow??? Ale jak dostaja w dupę to chu** i kur** sie sypia z Pana ust.Takich kibiców jak "Pan" i w "Pana " zapatrzeni inni klub nie potrzebuje.Takze zastanów sie troszke nad soba.Pozdrawiam.


Witam Cie drogi kolego... po pierwsze zaczne tak, ze rownie dobrze moglbym usunac Twoj post, ale to nie byoby fair i mysle, ze mozemy normalnie dyskutowac...

Po kolei...
Najpierw umawiacie sie z kibicami z Rybnika na piwo, a potem śpiewacie ze pokonacie tą k***
Mlyn prowadzila inna osoba i zacznijmy od tego, ze jak jedna prowadzi to druga powtarza i ja przy tym nie prowadzilem... nigdy nie bylem za chamskimi przyspiewkami (tak jak i wielu fanow ktorych znam)... dlatego ktos z w/w zwrocil uwage Grzeskowi i nastepnym razem bylo Rybnik pokonamy.

na temat trenera
Jestem dobrze wtajemniczony i uwierz mi, ze wiem kto tym wszystkim dyryguje... ale... Kuzniara nie lubie, Kuzniara nie lubi 80 % kibicow w Rzeszowie i Kuzniar jak to sam napisales nic nie robi i ma tylko cicho siedziec, wiec po co on tu jest ? Poza tym na pomysl pierwszego najezdzania na trenera nie wpadlem ja... wiec po co tak wszystko do mnie kierujesz ? Zawsze mozna pogadac na realu zamiast tutaj wyrazac swoje opinie na moj temat.

Napisles, ze: "Jesli chodzi o jego spóźnianie sie na start--jakby Ci nie wypłacili kasę za 3 mecze to nie wiem czy chciałbys sie rozpier***** na torze."
Szkoda, ze inni zawodnicy, ktorym pieniadze nie sa placone, a maja ich nawet w kontkratach mniej na starty sie nie spozniaja...
Cos mi sie wydaje, ze kolega Marcin Semczyk jest pierwsza osoba, ktora jest zadowolona z wystepow Brhela w tym sezonie... nie bede polemizowal.

Dobrze jest jak wygrywaja prawda "Panie" Ramelow??? Ale jak dostaja w dupę to chu** i kur** sie sypia z Pana ust.Takich kibiców jak "Pan" i w "Pana " zapatrzeni inni klub nie potrzebuje.Takze zastanów sie troszke nad soba.Pozdrawiam
Nie wiem jaki byl cel pisania tego posta z Pana strony. Tak sie sklada, ze chodze na zuzel od poczatku swojego zycia i jestem z druzyna na dobre i na zle... byl awans, byl spadek, byl awans, byl medal, byl spadek itd. Co do tych przeklenstw to kazdego ze swoich zawodnikow poza Brhelem baardzo lubie i nie mysle mowic na nich obrazliwych rzeczy... mozna najwyzej dyskutowac o tym, ze zawalili mecz. Te Pana " chu** i kur** z moich ust " wyssal Pan sobie chyba z palca. Kto mnie zna wie jaki jestem. Na kazdym treniengu, na kazdym meczu, na 11 spotkan jakie stal jezdzila w tym sezonie zaliczylem 9. Jesli ja nie jestem prawdziwym kibicem, jesli klub takich nie potrzebuje to bardzo mi przykro. Ja sie nad soba zastanawiac nie musze... Watpie abys pomylil osoby, wiec milo byloby przemyslec 3 razy co sie pisze i kazda osobe rozliczac z osobna, a nie jakies przeklenstwo z tlumu przypisac Ramelowowi...

Milo bylo... rowniez pozdrawiam.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 6 lip 2003, o 23:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
zuzel od pewnego czasu ztacza sie po rowni pochylej, a pilka...
wiem ze w sekcji pilkarskiej jest super organizacja, napewno nie doszlo by do takiego odejscia sponsorow.
w rzeszowie powoli pilka przegania zuzel, coraz bardziej to widac.
teraz sie okaze ile ludiz przyjdzie na warszawe albo na mecze z rawiczem i jeszcze raz z warszawa. frekwencja bedzie super.
za to 3 liga zapowiada sie calkiem ciekawie, praktycznie wszystkie druzyny z regionu beda (niestety debickie kluby graja w 4 i 5 lidze).

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 6 lip 2003, o 23:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
zuzel od pewnego czasu ztacza sie po rowni pochylej, a pilka...
wiem ze w sekcji pilkarskiej jest super organizacja, napewno nie doszlo by do takiego odejscia sponsorow.
w rzeszowie powoli pilka przegania zuzel, coraz bardziej to widac.
teraz sie okaze ile ludiz przyjdzie na warszawe albo na mecze z rawiczem i jeszcze raz z warszawa. frekwencja bedzie super.
za to 3 liga zapowiada sie calkiem ciekawie, praktycznie wszystkie druzyny z regionu beda (niestety debickie kluby graja w 4 i 5 lidze).


Poczekamy i zobaczymy. A co do debickich druzyn to niestety... nawet nie orientuje sie kto w nich teraz gra i w ktorej sa lidze. Zreszta tak samo jak nie znam sie na reformie szkolnictwa i nie mam pojecia ile to teraz klas ma szkola podstawowa i co pozniej ..jakis gimnazja itp. Pewnie napiszesz ze jasne, oczywiscie jak sa w 5 lidze to mnie to wali i taki ze mnie kibic.
Tak jak bylo kiedys w debicy dobrze tak teraz jest zle. zreszta wszystko jest pochodna sytuacji gospodarczej regionu. I watpie czy w najblizszych latach ktorakolwiek z druzyn naszego regionu powalczy chocby o awans do "extraklasy" pisze w nawiasie bo w polsce to zadna extraklasa i ten termin zawsze mnie smieszyl.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 7 lip 2003, o 00:14
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja mam takie pytanie male pisze tu ktos zeby Bob wypierdalał ze Kuźniar do Krosna spoko wszystko prawda krzyczymy tak ale jak nie krzyczec jak Kuźniar robi w Gnieźnie takie zmiany ze płakac się chce ze Kuźniat to Kuźniar tamto to jest do CHolery jasnej on nie ustala składu to po jaka cholere nam on jest potrzebny?!?!?! i kto ten SKŁAD USTALA?!?!????????
o meczu az mi sie nie chce pisac
1. Ci leszcze z ochrony znow sie czepiają byle gówna (spytanie się mnie czy mam licencje na bęben to qrwa wstyd..) jak zwykle kibole podobno z Dębicy wpadaja mna stadion za darmo ochrona gówno robi nawet jej nie było... policja gdzies pojechala...
2. tez narzekacie co chwile ze kurde śpiewamy chamsko ale na samym poczatku kibice z Rybnika śpiewali "Rybnik wita wieś" no to o czymś świadczy...
3 nie chce tu mowic za bardzo ale powiem...
niedawno pan Kuźniar mówił ze na meczu z Rybnikiem bedzie inny tor niz na Nazimku zeby Pawliczek się nie dopasował.... i wogole... zostawie to bez komentarza co z tego ze padał deszcz?!?!? po jasną cholere sciągało sie ich do Rzeszowa?!?!? na Nazimka?
4.atmosfera była spoko szkoda ze taki wynik... nie bede pisal kto i jak pojechal każdy widzial....:(

p.s nie wiecie przypadkiem kto znaczy się jakie dziewczyny siedzialy nad Strongiem?!?! tu koło kolesia który miał bęben i Kezmanem?? takie dziewczyny ktore siedziały nad nami troszeczke w prawo(blizej sektoru gości) był 2?!?!? jesli ktos je zna i powie mi skąd są to fajnie:P:D he Pozdrowionka!!!!!!1

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 lip 2003, o 00:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 maja 2003, o 18:58
Skąd: Gliwice
Posty: 2

Zobacz profil 
Witam i pozdrawiam wszystkich kibiców Stali, ja tylko kilka słów: po pierwsze, czy jesteście pewni, że to Winiarz odjechał karetką? bo ja dałabym głowę sobie uciąć, że siedział dwa metry ode mnie... i śmiem zauważyć, że jak na lidera drużyny to nie za bardzo się przejmował wynikiem spotkania: uśmiechał się, żartował... nie moja sprawa...
po drugie, dziwna ta Wasza ochrona... naszym kibicom zabierają nawet soczki w kartonikach, a panowie z Dębicy biegają pop stadionie z kijami... nic z tego nie rozumiem...


           
Post 7 lip 2003, o 01:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
olga: moze i dziwna, ale...
chlopaki z debicy widocznie wiecej trenuja i sa po prostu silniejsi od naszej ochrony.
spytaj errora, on o kibicach wisloki wie najwiecej, kiedys mnie nawet straszyl jak to w debicy jest strasznie.
ale na powaznie to powiem tak:
to co nasze motomyszy robily to smich, wywieszaja flage i ta sobie wisi, kto chce to moze sobiee ja wziac bez zadnych oporow. widzialem ze chodzilo sobie 2 typow i bez problemow mogli sobie ja wziac, ale przeszli tylko. dobrze ze skonczylo sie jak skonczylo

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 7 lip 2003, o 01:08
 Pare slow i przemyslen ....
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 12:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Mecz z Rybnikiem zostal przegrany, nie mozna tlumaczyc, ze Defekt, ze tasma, ze spoznienie itp, itd... Straszne jest to jak zachowujecie sie w stosunku trenera Kuzniara ? Wiecie kim on tam jest ? Wiecie kto rzadzi w parku maszyn i ustala sklady ? To sobie podejdzcie w trakcie 12 wyscigu i dobrze podpaczcie, ja juz to zrobilem... Powiem tylko, ze on nawet, nie mial najmniejszego wplywu ! Wiec co on ma zrobic ?? Sklad ustala sposnor (strategiczny), nominowane sponsor ... Na treningi nie ma pieniedzy ? Mlodziez polamana, seniorzy takze, brhel nie jezdzi ( co on moze poradzic na brhela) ? Powiedziec mu dowidzenia ?? Ok, jasne, moze... Ale chyba jeszcze nikt z was nie pojal, ze sport to pieniadz a zuzel to wielki pieniadz... Bez pieniedzy w zuzlu jest sie nikim, nic nie da rady osiagnac uwierzcie mi... bo jak ? no kto mi udowodni ?? Jak nie ma pieniedzy nie ma mlodziezy, bo nie ma treningow... Wypominacie, ze kuzniar mowil, ze miesiac, mical i reszta paczki bedzie w polowie sezonu jezdzic bardzo dobrze... Owszem mowil.. miesiac sie polamal..., ale jak zawodnik ma jezdzic dobrze skoro nie trenuje ? Takiemu mlodemu zawodnikowi potrzeba 2-3 treningi w tygodniu zeby sie rozjezdzil i nabral doswiadczenia... Sami zreszta wiecie.. Jaka mlodziez mozna wyszkolic majac 3 treningi w miesiacu...

A teraz osobny watek co do kibocowania... Dla mnie wszystko fajnie, ladnie, zgranie itd... Uwazam, ze powinniscie byc konsekwentniejsi w tym co mowicie... Dlaczego 80% na forum najedzalo na Piotrka W, ze zawalil mecz, ze jest glupi, ze mial dopalacza z matmy, ze jego zona to tamto... ze to wszystko przez niego.. ze sie wewalil na piatego... Haa, dlaczego ? Bo moze jest to i uzasadnione... Spoko, ale jesli tak mowicie na forum to potem widzac go na stadionie nie krzyczcie ''PIOTREK WROC NA TOR'' (cos w tym stylu, sorry moze cos przekrecilem) ?? No to jak ?? Na forum winiarz ciemniak, dopalacz z matmy a tutaj ma wracac na tor ?? Po co takie cos ? Zastanowcie sie co spiewacia, to ze raz kochacie, wychwalacie a potem wyklinacie to nie sa prawdziwi kibice

Łukasz Golonka Po Meczu powiedzial do garstkii kibicow stojacych tak '' LADNI Z WAS KUR+++ WIERNI KIBICE LADNIE'' ?? Czyz nie mial racji? Kibic jest wierny swojej druzynie, popatrzcie na kibicow pilkarskich ?? Jesli Stal przegrywa to czy nie chodza na mecze? Choda jezdza do najmniejszych pipidowek, tylko po to zeby pokibicowac swojej druzynie ...

''...Wygramy Kurwy Pokonamy'' w mlynie 40 osob, podbiega trzech z Rybnika i mowi, czego tak spiewacia? ktory jest :cenzura: taki kozak ? Cichutko, nic nie slychac potem do konca juz luzik... Podobno przed meczem na piwko, potem wyzywacie ... Jak zgoda to zgoda, jak kosa to kosa.. Trzeba ustalic... Żenujace jest troche to wszystko, ahh szkoda gadac :(


           
Post 7 lip 2003, o 01:37
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wojtus powiedz mi a Ty uwazasz sie za wielkiegi kibica co Ty robisz?!?!?! i jeszcze skad wiesz czy CI co krzyczeli Piotrek winiarz PItrek i siwy wracaj na tor pisali wcześniej na postach ze cos z mamą ze jest z matmy słąby?!?! ( z tą matma to arczej zart... no ale cóż mowie kazdy najezdza na FAN CLUB to co lepiej zeby był dalej pikniki??!? odpowiedzcie mi?? i KUrwy Pokonamy to tego nawet nie slyszeli pozniej było Rybnik... i jeszcze kolesie z Rybnika nie byly dłuzni "Rybnik Wita Wieś".... Pozdrowionka!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 lip 2003, o 03:48
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Smutne, ze nasi zuzlowcy nie nawiazali rownej walki - nudny mecz i spora porażka.

Tylko jeden wygrany bieg przez pare Wilk + Baran to troche malo.

Brhel - NIE SPÓŹNIAŁ SIĘ NA START :!: :o - zazwyczaj pod taśmą był pierwszy spośród naszych.
Ciekawe dlaczego tym razem tak było - czyżby poskutkowała kara?

Co do jazdy naszych to się powstrzymam od komentarzy.

Jeśli chodzi o sytuację ze sponsorami, to trudno mi w to uwierzyć... Przecież spiker tak dziarsko wychwala każdego ze sponsorów na wszelkich imprezach i przed każdym biegiem każdego z osobna, a jeszcze ten folderek reklamowy z jakby niechcąco zamieszczoną w środku upstrzoną logo sponsorów tabelką do wpisywania wyników.... Nie to chyba jakaś bujda :lol: Sponsorów widać i słychać w rzeszowskim żużlu wszędzie, więc dlaczego miałoby brakować funduszy? :wink:

Rzeczywiście szkoda, że więcej nie jeździł Łukasz Golonka - ciekawe dlaczego? (Podejrzewałbym raczej brak sprawnego sprzętu po defekcie, niż decyzję trenera, by go w ogóle nie puszczać).

Jeśli rzeczywiście Piotrek Winiarz symulował omdlenie przed ósmym wyścigiem aby zapewnić czas i by z tej chmurki lunęła ulewa, to rzeczywiście niezły z niego numer 8-) . Szkoda tylko, że nie odstawił ktoś wcześniej szamańskiego tańca, by sprowadzić tą ulewę... takie oberwanie niczym z Tarnowa.

Choć już nie do Ekstraligi, to jedziemy dalej. Mam nadzieję, że się nasi żuzlowcy pozbierają :| i dostarczą jeszcze sporo emocji.


           
Post 7 lip 2003, o 06:39
 Re: Pare slow i przemyslen ....


+++WojtuS+++ napisał(a):
Mecz z Rybnikiem zostal przegrany, nie mozna tlumaczyc, ze Defekt, ze tasma, ze spoznienie itp, itd... Straszne jest to jak zachowujecie sie w stosunku trenera Kuzniara ? Wiecie kim on tam jest ? Wiecie kto rzadzi w parku maszyn i ustala sklady ? To sobie podejdzcie w trakcie 12 wyscigu i dobrze podpaczcie, ja juz to zrobilem... Powiem tylko, ze on nawet, nie mial najmniejszego wplywu ! Wiec co on ma zrobic ?? Sklad ustala sposnor (strategiczny), nominowane sponsor ... Na treningi nie ma pieniedzy ? Mlodziez polamana, seniorzy takze, brhel nie jezdzi ( co on moze poradzic na brhela) ? Powiedziec mu dowidzenia ?? Ok, jasne, moze... Ale chyba jeszcze nikt z was nie pojal, ze sport to pieniadz a zuzel to wielki pieniadz... Bez pieniedzy w zuzlu jest sie nikim, nic nie da rady osiagnac uwierzcie mi... bo jak ? no kto mi udowodni ?? Jak nie ma pieniedzy nie ma mlodziezy, bo nie ma treningow... Wypominacie, ze kuzniar mowil, ze miesiac, mical i reszta paczki bedzie w polowie sezonu jezdzic bardzo dobrze... Owszem mowil.. miesiac sie polamal..., ale jak zawodnik ma jezdzic dobrze skoro nie trenuje ? Takiemu mlodemu zawodnikowi potrzeba 2-3 treningi w tygodniu zeby sie rozjezdzil i nabral doswiadczenia... Sami zreszta wiecie.. Jaka mlodziez mozna wyszkolic majac 3 treningi w miesiacu...

A teraz osobny watek co do kibocowania... Dla mnie wszystko fajnie, ladnie, zgranie itd... Uwazam, ze powinniscie byc konsekwentniejsi w tym co mowicie... Dlaczego 80% na forum najedzalo na Piotrka W, ze zawalil mecz, ze jest glupi, ze mial dopalacza z matmy, ze jego zona to tamto... ze to wszystko przez niego.. ze sie wewalil na piatego... Haa, dlaczego ? Bo moze jest to i uzasadnione... Spoko, ale jesli tak mowicie na forum to potem widzac go na stadionie nie krzyczcie ''PIOTREK WROC NA TOR'' (cos w tym stylu, sorry moze cos przekrecilem) ?? No to jak ?? Na forum winiarz ciemniak, dopalacz z matmy a tutaj ma wracac na tor ?? Po co takie cos ? Zastanowcie sie co spiewacia, to ze raz kochacie, wychwalacie a potem wyklinacie to nie sa prawdziwi kibice

Łukasz Golonka Po Meczu powiedzial do garstkii kibicow stojacych tak '' LADNI Z WAS KUR+++ WIERNI KIBICE LADNIE'' ?? Czyz nie mial racji? Kibic jest wierny swojej druzynie, popatrzcie na kibicow pilkarskich ?? Jesli Stal przegrywa to czy nie chodza na mecze? Choda jezdza do najmniejszych pipidowek, tylko po to zeby pokibicowac swojej druzynie ...

''...Wygramy Kurwy Pokonamy'' w mlynie 40 osob, podbiega trzech z Rybnika i mowi, czego tak spiewacia? ktory jest k***a taki kozak ? Cichutko, nic nie slychac potem do konca juz luzik... Podobno przed meczem na piwko, potem wyzywacie ... Jak zgoda to zgoda, jak kosa to kosa.. Trzeba ustalic... Żenujace jest troche to wszystko, ahh szkoda gadac :(

Śpiewaliśmy na Kuźniara to co się nam podobało i jak coś Ci w tym nie pasowało to trzeba było nie słuchać... Mało kto w Rzeszowie tego człowieka lubi... A powiedz mi kto jak nie ma wyników, jest głównie odpowiedzialny za to? Nie patrzy sie na kase na nic, zawsze winny jest trener... Mimo, że zrobiliśmy mały przypał z tymi przyśpiewkami po meczu, wydaje mi się, że nikt tego nie żałuje...

Stary zaprzeczasz sam sobie najpierw piszesz, że nie krzyczymy, żeby Siwy wracał na tor, za chwile piszesz, że krzyczeliśmy to jak to jest? :lol: Krzyczyliśmy! I gwarantuje Ci, że na pewno większośc na tym forum, a nie jak Ty napisałes lubi Piotrka Winiarza, za to jaki jest i nikt sie z niego nie naśmiewa, lecz z niego żartuje, widać, że nie znasz tego zawodnika...

Czy my nie jesteśmy wierni drużynie? Czy nie chodzimy na mecze? Czy nie staramy się kibicować? Czy nie jeździmy na wyjazdy? Wydaje mi się, ża do prawdziwego kibica to Ci wiele brakuje... A to, że jechaliśmy np. na Brhela nic nie oznacza, po prostu nie chcemy tego człowieka już więcej w Rzeszowie widziać, owszem chwała mu za to co zrobił do tej pory i należą mu się podziękowania, ale niestety z takim obcokrajowcem daleko nie zajedziemy...

Stary mylisz fakty! Co Ty pieprzysz, że przybiegło trzech gości z Rybnika? Ciekawe, gdzie Ty ich qwa widziałes? To byli gości od nas ze Stali z piłki! Wiec fajnych bajek Ci ktoś naoopowiadał...

Pozdrawiam


           
Post 7 lip 2003, o 10:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
W tym meczu nie pomógłby nawet Siwy. Porażka jak dla mnie stanowczo za wysoka. Jasol z lipca nie jest nawet połową Jasolu z marca/kwietnia. Oby nie przyszło nam jeszcze bronić się przed Wawą i Rawiczem... Lepiej dojechać teraz do końca małym kosztem, wyciągnąć wnioski i za rok spróbować jeszcze raz, bo już nie będzie z nami Rybnika a zamiast niego "bankrut" Piła.


           
Post 7 lip 2003, o 10:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
juz troche ochlonalem po wczorajszym meczu ale i tak przegrac 30 pkt na wlasnym torze to jest kompletne olewanie kibicow.tylko Karol walczyl z rywalami,niby Ciapek tez cos robil ale to jak na nirgo o wiele za malo.mozna tez za jazde pochwalic Miesiaca choc jego starty byly fatalne.
Co do Brhela to okrzyki typu "WPIERDALAJ" nie powinny miec miejsca(potem sie dziwimy ze inni ludzie nie chca sie do nas dolaczyc).O wiele lepsze bylo "Brhela juz nie chcemy" chociaz i tak z naszych pojechal wczoraj najlepiej.Moim zdaniem nie mozna znow wszystkiego zwalac na Kuzniara chociaz duza wina lezy po jego stronie.

PS.Po tym sezonie trzeba Brhelowi ładnie podziekowac za przegrany sezon.Powiedziec: "Spierda****" i jeszcze kopniak w dupe zeby juz tu nie wracal :twisted: :twisted: :lol: :lol: :wink: :wink: oczywiscie zaruje

PS.2.Czy wie ktos ile wczoraj zebralismy na Krzyśka Cegielskiego pieniedzy?????????????

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 lip 2003, o 11:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
ja się zgadzam z +++WojtuS+++ .
Nie powinnismy raczej śpiewac nic na kuźniara, a to wyp... to była wkurzające. Tak nie postępuje fanclub który śpiewa że będzie na dobre i na złe.
Teraz trochę mi będzie głupio kibicować na warszawie.
I jeszcze jedno, po takim kibicowaniu nie dziwcie sie ze zawodnicy nas za bardzo nie lubią.
Ja proponuje byśmy przestali z tymi przyśpiewkami na kuźniara.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 11:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Olga napisał(a):
Witam i pozdrawiam wszystkich kibiców Stali, ja tylko kilka słów: po pierwsze, czy jesteście pewni, że to Winiarz odjechał karetką? bo ja dałabym głowę sobie uciąć, że siedział dwa metry ode mnie... i śmiem zauważyć, że jak na lidera drużyny to nie za bardzo się przejmował wynikiem spotkania: uśmiechał się, żartował... nie moja sprawa...
po drugie, dziwna ta Wasza ochrona... naszym kibicom zabierają nawet soczki w kartonikach, a panowie z Dębicy biegają pop stadionie z kijami... nic z tego nie rozumiem...


Więc będziemy zmuszeni odciąć Ci glowę ;-).
Zaraz po tym jak karetka włączyła sygnał udałem się do parku maszyn. I nikt nie ukrywał, że Piotrek zasłabł.
Na szczęscie jego zdrowiu i życiu nic nie zagraża. Po meczu czuł się troszke lepiej choć widac było - był strasznie blady.

Ochrona ? Rzeszywiście nie popisała się. Ale to jest standardem w Rzeszowie. Odbierają od 5 latka soczek w kartoniku, a kiedy przyjdzie grupa "kibiców" piłkarskich, niosąca pałki, kije etc. - chowają się po kątach i udają, że nie są z ochrony. Tak nie może być, by ok 30 osób wchodziło na stadion zupenie za darmo przy okazji siejac zamęt na koronie stadionu - gdzie policja ? gdzie ochrona ? hmm
Na pewno trzeba jakoś to rostrzygnąć - tak dalej być nie może. To co się dzieje na stadionie przed meczem to cyrk, w którym w role klaun'ów wcielają się ochroniarze. I musze przyznać, udaje im się to - wszak zabawni są co niemiara.

Samego wyniku nie będę komentował - nie ma chyba sensu.
Cieszę się z postawy Pawła Miesiąca i Karola Barana. Zawiódł Maciek Kuciapa. Choć... nie mam do Niego pretensji. Przecież nawet Tomek Golloob nie byłby w stanie wygrać z Tomkiem Klisiem, kiedy jechałby na rowerze - jak to słusznie porównał wojti.
Brak pieniędzy - brak wyników - proste, jasne i logiczne.

Pozdrawiam


           
Post 7 lip 2003, o 11:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Dziś moge cos napisac,bo wczoraj było by tylko *** :wink: . Oglądałem wczoraj wywiad z panem Kuźniarem po meczu i do tego chcę nawiązać. Nie rozumiem jak tę KLĘSKĘ można tłumaczyć torem ?? że na treningu był beton i taki miał być i wczoraj :roll: .
A co to nikt z klubu nie ma w domu telewizora :?: przecież już w piątek podawano, że na weekend pogoda w regionie nie będzie za ciekawa :!: Nawet jeśli nie mają to już w sobotę można było się domyśleć ,że słoneczka to raczej nie będzie, ale nawet jeśli nie to już qrde od niedzieli rana widać było, że popada kwestia tylko kiedy. Przecież ten deszcz :fuckyou: nie był dla nikogo zaskoczeniem no za wyjątkiem naszej drużyny. Ktoś tam pisał, że mechanicy nie zdążyli przestawić zapłonów. Sory ale jak z uporem maniaka :młotek: do godziny 17 liczono, że będzie beton to ja podziękuję.
Co do Brhela to od początku sezonu widać było, że nie jest w formie :( nie wiem dlaczego łudziłem się, że przełamie się w tym meczu :roll: ale przynajmniej teraz już złudzeń nie będzie - ten pan jest w tym roku słabiutki :!: - ale po raz pierwszy chyba nie spóźniał się na start :!:
I jeszcze wątek Kuźniara :mrgreen: jeśli to on odpowiada za skład i taktykę podzas meczu to jemu już dziękujemy a jeżeli to nie on to też mu podziękujemy :mrgreen: Jednak nie wysyłałbym go do Krosna i w Rzeszowie by się może do czegoś przydał jednak tylko i wyłącznie na trenera naszych młodzików i jedyne o czym by decydował to ile kółek nasi adepci mają przejechać :mrgreen: bo chyba lepiej by mu szło szkolenie młodzieży niż Janyszowi S. :lol:
I już na końcu wracając jeszcze do toru jak to możliwe, że goście :ninja: szybciej spasowali sie do toru niż gospodarze (jeśli nasi zawodnicy wogóle się spasowali bo wynik :płacz: o tym nie świadczy).


           
Post 7 lip 2003, o 11:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Miałem szczęście, że w weekend byłem za granicą i nie mogłem widzieć ani słuchac tego pogromu :twisted:


           
Post 7 lip 2003, o 11:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Po kolei...

1. Chcecie abysmy sie Kuzniara nie czepiali...

A czyje nazwisko jest napisane pod wystawionymi skladami?? Bo odnosze dziwne wrazenie ze Grzegorz Kuzniar, i pokazcie mi osobe ktora powie ze sklady przez caly sezon byly dorze ustalane. I powiedzcie mi jesli sklady ustalaja sponsorzy to od czego jest nasz "kochany" trenerek?? W tamtym sezonie kiedy byl Staszek Kempowicz nie bylo takich afer i problemow prawda?

2. Twierdzicie ze nie jestesmy na dobre i na zle??

Popatrzcie na ten sezon co sie dzieje w sekcji i na torze i my jakos jestesmy z nasimi prawda?? Ale tego jakos nikt nie potrafi docenic... Czyli nie wolno nam sie wkur.... jak nasi przegrywaja? Mamy sie cieszyc z tego ze dostajemy na wlasnym torze w dupe... I sluchac wymowek naszych ze tor byl diametralnie inny niz na treningu? Niech sobie bedzie nawet kwadratowy na meczu oni sa u siebie i musza jechac! Mowienie ze nie ma pieniedzy na opony dla Lukasza Golonki :/ Z tego co wiem on jest zawodowcem i taki ma wlasnie kontrakt, ale przeciez lepiej dac kase na odnowienie klopow i zamontowanie nowych reklam nisz dac kase naszym...

3. Twerdzicie ze Brhel jest swiety ??

Nie kto inny jak nasz zajebisty stranieri wywozil Macka pod bande, nie kto inny jak nasz stranieri dal sie robic na swoim torze jak malo kto :/ Ale przeciez to jest zawdonik jezdzacy w SGP jemu wolno !! Tak o to chodzi?? Okrzyki na Brhela byly bardzo na miejscu bo co to za zawodnik?? Co to za zawodnik zagraniczny jak nie dosc ze sam spadal caly czas z lepszych pozycji to jeszcze zawodnikow ze swojej druzyny wozi... :/

4. Proponujecie zeby objechac sezon do konca na minimim ??

Tak wlasie zroblo Opole w tamtym sezonie... Walczyli z nami o pierwsza czworke pozniej zniknal Drabol, nie stracili praktycznie nic kasy ale stracili I lige i teraz sobie w II nie moga poradzic :/

To chyba tyle jak sobie cos jece obczaje :D z tego co Sz.P. pisalo to dopisze cos :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 lip 2003, o 13:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 cze 2003, o 08:46
Skąd: Rybnik
Posty: 3

Zobacz profil 
Witam Panowie! :)

Meczyk jak najbardziej mi sie podobał!
Nasi pokazali Wam jak jezdzi sie na zuzlu!

Jedno mnie tylko zastanawia. Pisaliscie/mowiliscie, ze jest to dla Was mecz sezonu jak i pod wzgledem sportowym i kibicowskim(ze bedzie super oprawa).
Sportowy wiadomo... :)
Kibicowski... hmm... spodziewalem sie po Was czegos wiecej, ale odwaliliscie szczerze mowiac WIOCHE!!!
Kilkadziesiat balonow, serpentyn, konfetti i na tym sie skonczylo
.
My za to kilkaset zielonych balonow, kilkaset serpentyn, 110 (55 zielonych, 55 czarnych) malych flag na kijach, transparenty na dwoch kijach tworzace napis ROW+nasz herb+Johny Bravo(znak Ultras Group Verdeneri'02), oflagowanie tez mielismy dobre(row.rybnik.prv.pl, ULTRAS ROW RYBNIK, K.S. ROW RYBNIK, kilka mniejszych barwowek, "fuck GKSŻ", 2 wielkie flagi na kjach i 1 mniejsza).

Jedno bardzo mnie(i nie tylko mnie) rozsmieszyło. Kumpel zacytowal mi ktoregos z Was(kibica z Rzeszowa): "...my sami sobie ta flage zdejmiemy..." :)

Pozdrawiam wszystkich kibicow Wisłoki Dębica, ktorzy wspomogli nas na tym wyjezdzie! :)

_________________
Official Ultras Group Verdeneri '02 ROW Rybnik

http://verdeneri.republika.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi