Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jasol-RKM 30-60!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 lip 2003, o 13:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
no stary jak wy mieliscie kilkaset balonikow to my mielismy kilka tysiecy. oprawa wg mnie wypadla dobrze zwlaszcza przed prezentacja kiedy zawodnicy przechodzili kolo nas wygladalo to lepiej niz u was ale im dluzej trwal mecz tym gorzej z dopingiem ale przy takiej jezdzie stali nie bylo mowy o dopingu takim jak chocby na tarnowie jak wasza druzyna dostawalaby na wlasnym torze takie straszne baty to nie wiem czy wasz doping bylby lepszy

_________________
ALC


           
Post 7 lip 2003, o 13:24
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wiesz różnie mozna pisac ale zaczen tak...
po pierwsze nasz Fan Club jak narazie zaczyna działac i nie wiadomo czego po nas nie mozna było się spodziewac...
piszesz o serpentynach my mielismy 330 białych ale wiecej miellismy 2 bębny no confetti wiadome jak wszedzie o flagach to na kijach mielismy chyba z drewna ale ochorna nie wpuszcza przykład był mecz z Tarnowem mielismy pełno flag na kijach i nie było ich widac...
i jeszcze jedno wioską to my nie jesteśmy tylko CI z Dębicy ktorych nie stac nawet na bilet:) i jeszcze wiadome ze jesli druzyna wygrywa to jest wiecej ludzi w fan clubie wiecej ludzi daje na skłądke zeby cos zoorganizować na meczu wiec wiesz...!!! Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 lip 2003, o 13:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
klins napisał(a):
Witam Panowie! :)

Meczyk jak najbardziej mi sie podobał!
Nasi pokazali Wam jak jezdzi sie na zuzlu!

Jedno mnie tylko zastanawia. Pisaliscie/mowiliscie, ze jest to dla Was mecz sezonu jak i pod wzgledem sportowym i kibicowskim(ze bedzie super oprawa).
Sportowy wiadomo... :)
Kibicowski... hmm... spodziewalem sie po Was czegos wiecej, ale odwaliliscie szczerze mowiac WIOCHE!!!
Kilkadziesiat balonow, serpentyn, konfetti i na tym sie skonczylo
.
My za to kilkaset zielonych balonow, kilkaset serpentyn, 110 (55 zielonych, 55 czarnych) malych flag na kijach, transparenty na dwoch kijach tworzace napis ROW+nasz herb+Johny Bravo(znak Ultras Group Verdeneri'02), oflagowanie tez mielismy dobre(row.rybnik.prv.pl, ULTRAS ROW RYBNIK, K.S. ROW RYBNIK, kilka mniejszych barwowek, "fuck GKSŻ", 2 wielkie flagi na kjach i 1 mniejsza).

Jedno bardzo mnie(i nie tylko mnie) rozsmieszyło. Kumpel zacytowal mi ktoregos z Was(kibica z Rzeszowa): "...my sami sobie ta flage zdejmiemy..." :)

Pozdrawiam wszystkich kibicow Wisłoki Dębica, ktorzy wspomogli nas na tym wyjezdzie! :)


Może i masz racje że nasi kibice sie nie popisali, ale jedno Ci powiem :

1. Zachowywaliście sie jak przedszkolaki obrzucając gościa w traktorze, a prożby spikera macie w dupie to ja dziękuje. A jak by któraś serpentyna "wpadła" waszemu zawodnikowi w silnik to już byście takiej gówniarskiej zabawy nie mieli.

2. Te wasze wyzwiska w naszą strone świadcza samo za siebie, że ze wsi bydło przyjechało ( nasi też was wyzywali, ale to raczej wy zaczeliście)
Jak to głosi głupie przysłowie "Agresja rodzi agresje"

3. Ja widziałem tylko białe serpentyny, wiec o czym Ty do nas rozmawiasz, jakie czarne jakie niebieskie :shock:

4. Kilkaset balonów bueheheheheheh. no zależy ile dla Ciebie to jest "kilkaset"

Tyle i gratuluje wysokiej wygranej


           
Post 7 lip 2003, o 14:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:42
Skąd: ROW Rybnik
Posty: 5

Zobacz profil 
Misiek: naucz się czytać... Poczytaj jeszcze raz post Klinsa i mów o serpentynach.
Popieram zdanie Klinsa. Jak to był wasz mecz sezonu to ja dziękuję. Dla nas to nie był wyjazd sezonu, a pokazaliśmy się lepiej u was niż wy u siebie.
Goście, którzy wpadli do was po flagę to była Wisłoka a nie kibice piłkarscy Stali. Flagę sami ściągnęliście...
Baloników mieliśmy 200. U was widziałem też jedynie baloniki, serpentyny, a nawet was słychać nie było (trochę z początku). Nie żebym się czepiał, ale najpierw piszecie, że organizujecie super oprawę, a potem takie coś... Jakbyście byli w Rybniku na swoim meczu, to byście wiedzieli o co chodzi. Zobaczcie sobie zdjęcia na stronie http://row.rybnik.prv.pl
Pozdrawiam.

Hej, hej Wisłoka!!!

_________________
row.rybnik.prv.pl


           
Post 7 lip 2003, o 15:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
dobra powiedz mi tylko ile osób jest w waszym fan clubie, ile płacicie składki, i ile osób je płaci.
Żeby zrobic atmosfere potrzeba pieniędzy.
Pozatym zaczeliśmy dopiero działać ;)
"Goście, którzy wpadli do was po flagę to była Wisłoka a nie kibice piłkarscy Stali"
Chodzi ci o tą gnajwiększą flagę co ktoś ściągnął?
Bo jeśli tak to sie mylisz bo ci goście chodzą do tej samej szkoły co ja, a w mojej szkole wszyscy sa za stalą.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 15:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Witam
Noi sprawdziło się chyba jak co sezon że do połowy starcza piniązków na przygotowanie sprzętu a potem kompletna klapa to fakt że ostatnio nasi zawodnicy duzo jeździli niewiem czy był czas na jakieś większe naprawy ale dziwi mnie fakt że wszyscy nazekaja na brak pieniazkow to ja sie tylko chcialem zapytac gdzie poszly i ida piniążki z biletów przez ostatni tydzien liczac Nazimka pary noi teraz z rybnikiem to ile bylo kibicow noi ile powinno byc piniązków w kasie klubowej??? a jesli chodzi o sponsora Strategicznego to chyba daje tylko i wylacznie na Brhela i na metanol jak skapnie:-) Mimo brzydkiej pogody bylo nawet duzo ilosc kibicow co widac ze Kibice szanuja klubi chcą żeby ten żużel w rzeszowie sie utrzymał ale z tego co widać działacze robią wszystko żeby było odwrotnie wręcz zniechęcali kibiców do przychodzenia i sponosrowania żużla:-( miedzy innymi ochrona ktora czepia sie byle czego ale tak jak koledzy wczesniej cytowali ze inni wchodza z tym co im sie podoba to jest chyba predzej wolnaamerykanka a z taka ochorna to do d... zaco im sie placi żeby sie chowali przed psełdo kibicami WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesli chodzi o Trenera Pana Kuźniara to zastanawia mnie jedna rzecz jak on twierdzi sponsor ustala skład hmm ale on z tego składu ustawia chyba pary czy sponsor tez mowi że ma ten jechac z tym a nie inczeaj???? tu jest coś chyba nie tak.Kuzniar wiecej gada niz robi ale tak chyba juz zostanie dopuki niebedzie jakiegos powanego Sponsora ktory bedzie wstanie udzwignac cieżar całego Sezona ja tylko Dziekuję Szczególnie Panu Wacławowi Kawie firmie FARAON, która naprawde zrobiła Bardzo duzo dla żużla w rzeszowie takich sponsorów przydało by się więcej ale niestety szkoda że za przykładem Pana Wacława K.nieposzła żadna inna firma:-(
Niemozna też zwalac wszystkiego na zła pogode ktora sprawiła że tor sie rozmókł i z betonu sie zrobiło cos innego bo Stalowcy chyba startowcami wszyscy niesą i nawet jak by był beton to nic by niezwojowali a inna sprawa to że nasi zajeździli już sprzęt noi na remonty kasy niema ale był bym pewnie że jak by tak zamienic się sprzętem z rybnikiem na polowe meczu to rybnik by przegrał i to że hoho nio ale RKM miał sprzęt praktycznie Extraligowy. Odnosnie Kuźniara sie mi coś przypomniało jak to zostały przeprowadzone przygotowania przesezonowe że Nasi sie tak łamią cochwile??? na balet ich zapisac czy co choć Trojanowskiemu dośc dobrze wychodzi to na torze więc chyba brał jakieś lekcje być morze u Kuźniara kto wie:-)
Nic liga toczy się dalej oby tylko niedoprowadzic do spadku i trzeba juz myslec nad nastepnym sezonem co zmienic co poprawic i jak sciagnac sponsorów a z tym teraz to już będzie naprawdę TRAGEDIA
Pozdrawiam Wszystkich Wiernych Fanów Żużla w Rzeszowie jak i w Całej Polsce

P.S.Do kibiców z Rybnika chyba niesłyszeliście spikera który inrformował o tym aby niezucac podczas biegu Serpentytani pod koła rozpędzonych maszyn żużlowych jak widac do Was to niedotarło, niewiem skąd wyczasneliście jak to kolega wasz mowił zielone i czarne serpentyny bo ja tam ani pól w takich kolorach niewidziałem:-) 8-)


           
Post 7 lip 2003, o 15:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 cze 2003, o 08:46
Skąd: Rybnik
Posty: 3

Zobacz profil 
Lukas napisał(a):
P.S.Do kibiców z Rybnika chyba niesłyszeliście spikera który inrformował o tym aby niezucac podczas biegu Serpentytani pod koła rozpędzonych maszyn żużlowych jak widac do Was to niedotarło, niewiem skąd wyczasneliście jak to kolega wasz mowił zielone i czarne serpentyny bo ja tam ani pól w takich kolorach niewidziałem:-) 8-)


-Misiek- napisał(a):
3. Ja widziałem tylko białe serpentyny, wiec o czym Ty do nas rozmawiasz, jakie czarne jakie niebieskie :shock:


Panowie Misiek i Lukas chodziliscie/chodzicie do szkoly i chyba uczyli Was czytac?! Ja tez nie widzialem zielonych, ani czarnych(niebieskich :?: ) balonikow.
Przeczytajcie jeszcze raz, a porzadnie:
----------
My za to kilkaset zielonych balonow, kilkaset serpentyn, 110 (55 zielonych, 55 czarnych) malych flag na kijach,transparenty na dwoch kijach tworzace napis ROW+nasz herb+Johny Bravo(znak Ultras Group Verdeneri'02), oflagowanie tez mielismy dobre(row.rybnik.prv.pl, ULTRAS ROW RYBNIK, K.S. ROW RYBNIK, kilka mniejszych barwowek, "fuck GKSŻ", 2 wielkie flagi na kjach i 1 mniejsza).
----------

Miedzy kilkaset serpentyn, a 110 (55 zielonych, 55 czarnych) malych flag na kijach jest takie cos jak PRZECINEK(,)

pozdrowienia!

Hej! Hej Wisłoka!!!

_________________
Official Ultras Group Verdeneri '02 ROW Rybnik

http://verdeneri.republika.pl


           
Post 7 lip 2003, o 16:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
Powiem krótko. W tym sezonie mieliśmy powalczyć o e-ligę. Mieliśmy być w pierwszej czwórce I ligi. Jest gorzej niż w poprzednim, chociaż wrócił w tym sezonie nasz najlepszy obecnie zawodnik Maciek Kuciapa.
Pozostaje nam tylko walczyć o piąte miejsce w drugiej czwórce. Piąte nie jest najgorsze :?
Co do meczu, to przytoczę słowa kibica, które usłyszałem opuszczając stadion. "O dupę rozbić taki mecz...".

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 7 lip 2003, o 16:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Cześć. Przed chwilą oglądałem ten już sławny wywiad z Kuźniarem. To nie jest tak, że się sponsorzy wycofali ze sponsorowania, tylko wycofali się z obietnic. Prawda jest taka, że sekcja nie zamknęła budżetu. Liczyła na większe wpływy w trakcie sezonu, a tu kicha. Po prostu przeliczyli się (jak zwykle).
A sam Kuźniar. Temu Panu już podziękujmy! Nie mam zamiaru na Niego klnąć, bo z racji i wieku i tego, że ma on bardzo duży wkład w historię rzeszowskiego speedway'a, należy mu się jakiś szacunek. Co nie zmienia faktu, że trener z niego słaby. Mówił w wywiadzie, że naszym brakuje jazd. Fajnie, tylko że ma to się nijak do tego, co mówił na początku sezonu, kiedy, mimo że jechaliśmy do Warszawki po jednym sparingu, mówił, że jest zajebiście, że chłopaki pala się do jazdy, a Miesiąc będzie robił po 8 pkt w meczu... ;D. Poza tym słaby z Niego taktyk. Nie wiem, ale wydaje mi się, że powinno się wykorzystywać KAŻDĄ okazję do taktycznych zagrywek w czasie meczu (oczywiście zgodnie z regulaminem) i tak: dlaczego Miesiąc w 5. wyścigu nie pojechał z rezerwy TAKTYCZNEJ? Oczywiście, teraz wiemy, że nic by to nie dało, ale wczoraj mógł mieć np. swój najlepszy dzień w życiu. Mógł wygrać ten bieg, potem przewaga mogła stopnieć do 4 pkt., a przez to Miesiąc, przy braku taktycznej, Miesiąc pojechałby jeden wyścig mniej. Teoretycznie możliwe? Oczywiście! A brak zmiany za Trojana w wyscigu 12.? To po prostu brak wiary w zwycięstwo! Olanie już wszystkiego! I tak Pan ma uczyć Suszczyńskiego wiary w siebie? :D
Wszyscy najeżdżają na Kuźniara, a dlaczego nikt na Romaniaka??? Toż to menedżer! To on, teoretyczne, powinien organizować sponsorów, "życie" drużyny. A co on do tej pory zrobił? Nie przyciągnął żadnego sponsora, a ja nawet nie wiem, jak on wygląda :). Acha, Romaniak także powinien odpowiadać za ustalanie składu, za to by Brhel się nie spóźniał itp. I co? I nic...
Acha :) Kuźniar, tym razem porażkę, zwalił na pogodę, bo oni, biedni, trenowali na betonie, a tu ten cholerny deszcz spadł. Sorry, ale to doświadczeni zawodnicy, którzy na pomyślenie o tym, że trza będzie sprzęt przygotować inaczej, niż na trening mieli 24 godziny, bo ulewa spadła w sobotę. Więc, o co chodzi?
Pozdrawiam.

Ps. A kibice z Rybnika, z tymi serpentynami, odstawiali wiochę!


           
Post 7 lip 2003, o 16:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 09:05
Posty: 9

Zobacz profil 
Stary weś mnie nie rozsmieszaj że to co pokazaliście można nazwać oprawą !!! U nas oprawa to znaczy przedeszystkim race itp.Jeśli chodzi o mecz to powiem krótko zaje**** !!! Teraz już naprawde jesteśmy bardzo blisko awansu.


PS.Pozdowienia dla tych którzy stawiali na zwycięstwo gospodarzy !!!


           
Post 7 lip 2003, o 18:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Wiesz jak dla fan clubu który powstał w połowie tego sezonu taka oprawa była super

Tak pozatym to nie śpiewajmy juz na kuźniara i brhela!!

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 19:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:07
Skąd: Brzesko Okocim
Posty: 20

Zobacz profil 
Wiedziałem że dostaniecie bęcki !!!! :D
Ale że aż takie to nawet mi by do głowy nie przyszło.

_________________
Pozdrawiam wszystkich światłych kibiców !!!


           
Post 7 lip 2003, o 20:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
heh, smiac mi sie chce jak tu was czytam.
rybnik pod wzgledem ultras pokazal sie 100 razy lepiej od was,
przed meczem chwalicie sie ze bedzie niewiadomo co, a na meczu jest kicha.
teraz sie wykrecacie tym ze fc powstal w polowie sezonu, wiec powiedzcie mi na pytanie:
po co bylo sie tak chwalic????????????
z z tymi serpentynami rzucanymi na tor to sie osmieszacie.

do kibicow rybnika i debicy:
przyjedzcie na jakis mecz pilkarski to sie okaze czy tez bedziecie sobie robic na stadionie co chcecie.

podro dla normalnych

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 7 lip 2003, o 20:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
koroner nikt sie nie chwalił że będzie niewiadomo co. Nawet jak się chwalił to co z tego? Nasz fan club jeszcze "raczkuje" więc dla nas to co zrobiliśmy było super. Nie ma zbyt wielu członków to nie ma kasy, nie ma kasy, nie ma oprawy logiczne chyba.

Tak pozatym to nie śpiewajmu juz nic na kuxniara albo brhela :)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 20:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 cze 2003, o 23:50
Posty: 1

Zobacz profil 
cytuje:

"A kibice z Rybnika, z tymi serpentynami, odstawiali wiochę!"

Tak , tak ,a jak mysmy zaproponowali by caly stadion zrobil fale to wyscie ruszyli dupe?? Pokazaliscie jak potraficie sie bawic !!!!!!

U nas nie ma fan clubu takiego w waszym rozumieniu , jest ultras group VERDENERII '02 i liczy 9 mlodych osob , skladka po 10 zl tak wiec nie pisz ze na oprawe potrzeba jakies super kasy , najwazniejszy jest pomysl i wlasnorecznie wykonana praca. Na nasz mecz sezonu z gnieznem na oprawe poszlo 600 zl i odpalalismy pirotechnike co 3 biegi, o reszcie atrakcji nawet nie wspomne.



NASZĄ DUMĄ JEST TRADYCJA - ROW RYBNIK


           
Post 7 lip 2003, o 21:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
REGAN napisał(a):
cytuje:
Na nasz mecz sezonu z gnieznem na oprawe poszlo 600 zl i odpalalismy pirotechnike co 3 biegi, o reszcie atrakcji nawet nie wspomne.


no ja sie nie bede chwalil ale na nasz mecz sezonu z orona kielce poszlo grubo ponad 1000 zl, zdjecia http://www.stalhools.prv.pl .
nie wspominam o meczach z motorem czy craxa.


           
Post 7 lip 2003, o 21:40
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3999

Zobacz profil 
Teraz to warto pomyśleć o przyszłym sezonie. Niedługo firmy będą zamykać budżety na przyszły rok i po zakończeniu sezonu to może być znowu problem z szukaniem środków. Cierpliwość Rafinerii Jasło chyba niedługo się skończy. Pieniędzy trzeba szukać wszędzie nie tylko na Podkarpaciu, przykład Zielona Góra, Częstochowa.

Wiecie co , najbardziej to szkoda tych ludzi którzy wczoraj licznie przyszli mimo niepewnej pogody i wogóle tej pozytywnej atmosfery jaka wytworzyła sie w pewnym stopniu przed sezonem po sprowadzeniu Maćka spowrotem itd. Wydawało sie, że powoli wszystko będzie wracać do normy a wszystko niestety zaczyna iść w przeciwnym kierunku. A zapotrzebowanie na żużel na pewno w Rzeszowie jest, to nie ulega wątpliwości.

Patrząc na poczynania działaczy, trenera, menedżera można odnieść wrażenie, żę sekcją kieruje zlepek przypadkowych ludzi.

Wogóle byłem wczoraj rozczarowany nie tyle jazdą co brakiem podjęcia walki (wyjątek: Karol). Nawet gdy było wiadomo, że nie wygramy to nie zrobiono nic żeby wyjść z twarzą przed własnymi kibicami. Dlaczego nie pojechali taktycznej Baran, Brhel czy nawet Wilk? Tego sie chyba nie dowiemy. Przypomniał mi sie wczoraj mecz z Zielonką w ubiegłym sezonie. Miną rok i co jesteśmy w tym samym miejscu. Oby za rok nie było jeszcze gorzej.
A żużel w Rzeszowie można zrobić dobry ale nie z tymi ludźmi.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 7 lip 2003, o 23:51
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
znow do kibica z pilki ej starty powiedz mi a jak bylo na meczach ze slabszymi druzynami??!?!?! ile to wasza skladka wynosila co??? stary nasz fan club ma bardzo mało ile nawet nie wiem ostatnie kilka meczy wiesz jak bysmy byli w pierwszej czworce za rok dwa to wtredy napewno bedziemy lepiej wygladac co tu porownywac niby pilka to czy tamto piszesz kurde o motorze pochwal sie jak zescie spieprzali jak was motor gonil... przypomne po co bitki w zuzlu wystarczy jak jacys kretyni się leją z pilki wylacznie Ci co się leją!!! nie mozna siedziec spokojnie i kurde kibicowac?!?! co nie mozna?!?! Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 8 lip 2003, o 10:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
a kibice z Rzeszowa liczą, że podobnie jak rok temu zawitacie do
Nas na meczyk. mam nadzieje, że będzie Was wiele, ponieważ będziecie musieli pocieszać swoją drużynę po przegranej :) :) :)[/quote]



i co chlopaki nszych kibicow bylo duzo ale nie musieli pocieszac zawodnikow RKM-u to raczej wy mieliscie pocieszac waszych a tego nie zrobiliscie ale spox


RKM RYBNIK RULEzzZ!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 8 lip 2003, o 10:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
RaFi napisał(a):
Cytuj:
a kibice z Rzeszowa liczą, że podobnie jak rok temu zawitacie do
Nas na meczyk. mam nadzieje, że będzie Was wiele, ponieważ będziecie musieli pocieszać swoją drużynę po przegranej :) :) :)




i co chlopaki nszych kibicow bylo duzo ale nie musieli pocieszac zawodnikow RKM-u to raczej wy mieliscie pocieszac waszych a tego nie zrobiliscie ale spox


RKM RYBNIK RULEzzZ!!!!!!!!!!!!!!
Leżącego się już nie kopie :wink:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi