Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal to My, a nie Wy (Jasol).


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 lip 2003, o 19:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
mowisz ze to taki rodzaj perswazji :)


           
Post 9 lip 2003, o 22:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
to ja ci odpowiem,
jak przychodzisz na mecz pilki to raczej nie dopinguj druzyny przeciwnej.
z tego co widzialem to slaby festyn odstawiacie i kazdy sie smieje z tych przyspiewek w stylu "andrzej huszcza !!!!!!!!!!!" , czy jakas inna motomysza.


Taa smieszy Cie...
Mnie smieszy to, ze na jednym z meczy jakis pilkarz doznal kozntuzji i schodzil z boiska...a mlyn skandowal jego imie i nazwisko...i wszystko byloby ok...gdyby nie pomylili imienia...kibice od siedmiu bolesci...
Acha to nie byl mecz ligowy...a Huszcza pomogl wyjsc na pierwsze miejsce Siwemu za to mu podziekowalismy...ale Ty pewnie tego nie widziales.

Przynajmniej nie spiewalismy Rafal Huszcza Rafal...


           
Post 10 lip 2003, o 13:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
jak przychodzisz na mecz pilki to raczej nie dopinguj druzyny przeciwnej.
z tego co widzialem to slaby festyn odstawiacie i kazdy sie smieje z tych przyspiewek w stylu "andrzej huszcza !!!!!!!!!!!" , czy jakas inna motomysza.


koroner, ja Cie juz czytac nie moge!!! Kto sie smieje? Ty i dziesieciu Twoich kolegow z pilki? Nie podoba Ci sie, nie przychodz na mecze. Bez Twoich kilkunastu zlotych klub da sobie rade. A Wy na pilce spiewajcie sobie, co chcecie.
Jedna z najwiekszych zalet zuzla jest to, ze jest to sport rodzinny. Przynajmniej wiem, ze moge przyjsc na mecz z dziewczyna. Na pilke bym sie obawial :(
I przestan miec ciagle do wszystkich o wszystko pretensje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 10 lip 2003, o 23:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
koroner napisał(a):
jak przychodzisz na mecz pilki to raczej nie dopinguj druzyny przeciwnej.
z tego co widzialem to slaby festyn odstawiacie i kazdy sie smieje z tych przyspiewek w stylu "andrzej huszcza !!!!!!!!!!!" , czy jakas inna motomysza.


koroner, ja Cie juz czytac nie moge!!! Kto sie smieje? Ty i dziesieciu Twoich kolegow z pilki? Nie podoba Ci sie, nie przychodz na mecze. Bez Twoich kilkunastu zlotych klub da sobie rade. A Wy na pilce spiewajcie sobie, co chcecie.
Jedna z najwiekszych zalet zuzla jest to, ze jest to sport rodzinny. Przynajmniej wiem, ze moge przyjsc na mecz z dziewczyna. Na pilke bym sie obawial :(
I przestan miec ciagle do wszystkich o wszystko pretensje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hehe, ales ty profesor.
ty chyba nigdy na meczu nie byles, bojki sa miedzy grupami, postronne osoby nie maja czego sie bac.
dziewczyn samych przychodzi coraz wiecej, a ostatnio widzialem dziewczyne w wieku 15 lat i byla z dzieckiem, na moje oko mialo ze 2 lata.
z takim mysleniem chopie to dalej se chodz na te wyscigi oszolomow po 4 kolka i psuj sobie narzad sluchu, ja zuzlowi mowie NIE !!!!!!!!!!!!!!!
a co do koronera to zauwaz ze on broni swych racji a pretensje to wy macie do niego i wam sie nie da przegadac, ale wy jestescie jak kosmici, nic nie rozumiecie


           
Post 11 lip 2003, o 01:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
ja mam jedno pytanie poza tematem:

Czy STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL to ty koroner?

ps. czy tylko ja mam takie wrazenie??

_________________
bERY


           
Post 11 lip 2003, o 11:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL napisał(a):
ja zuzlowi mowie NIE !!!!!!!!!!!!!!!
a co do koronera to zauwaz ze on broni swych racji a pretensje to wy macie do niego i wam sie nie da przegadac, ale wy jestescie jak kosmici, nic nie rozumiecie
Skoro żużlowi mówisz nie to NIE wchodź na to forum :mrgreen: (może jeszcze tego nie wiesz ale to jest forum żużlowe a nie piłkarskie i tu króluje żużel czy tego chcesz czy nie :!:) Mnie rzeszowska piłka nie interesuje ale zarazem mi nie przeszkadza :!: więc może i Ty zaakceptuj, że istnieje coś takiego jak żużel. :mrgreen:
Więc proszę zostawcie Nas "nierozumnych kosmitów" :wink: w spokoju. :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 11 lip 2003, o 15:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL napisał(a):
hehe, ales ty profesor.
ty chyba nigdy na meczu nie byles, bojki sa miedzy grupami, postronne osoby nie maja czego sie bac.


Taa, a jak Wam robią wjazdy pod kasy, to może nie ma tam postronnych osób?

Cytuj:
z takim mysleniem chopie to dalej se chodz na te wyscigi oszolomow po 4 kolka i psuj sobie narzad sluchu, ja zuzlowi mowie NIE !!!!!!!!!!!!!!!


I MaK pewnie bedzie chodzil i nie potrzebuje do tego Twojego "błogosławieństwa". A ręcze Ci, że nie tylko on, ale i wielu innych z tego forum. A jak Ci się to nie podoba, i jak masz zamiar obrażać zawodników tej dyscyplyny, to po prostu kliknij tu: http://board.freeweb.pl/subjects.php?board_id=1186
I po problemie.


           
Post 11 lip 2003, o 16:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
bery napisał(a):
ja mam jedno pytanie poza tematem:

Czy STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL to ty koroner?

ps. czy tylko ja mam takie wrazenie??


znam sie z koronerem ale to nie ja.
z koronerem roznimy sie tylko tym ze on was nawet lubi, dziwie mu sie dlaczego


           
Post 12 lip 2003, o 11:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
Sorry ze sie wtracam...
Wsumie nie jestem z Rzeszowa i cala dyskusja mnie nie dotyczy ale taki juz jestem ze lubie sie wtracac.

1.Ktos z kiboli pilkarskich powolywal sie na to ze lubelscy kibice krzycza Tz zamiast Motor i ze jego zdaniem to dzieje sie pod naciskiem kibicow pilkarskich Motrou. Po pierwsze to znaczna czesc kibicow zuzlowych w Lublinie ma tak samo w glebokim powazaniu jaskiniowcow nazywajacych sie kibicami nogi jak inni kibice zuzlowi innych kibicow nogi w innmym miescie. Szczerze mowiac to obchodza nas tyle co zeszloroczny snieg. To ze kibice na stadionie krzycza Tz wynika z prostego faktu ze druzyna nazywa sie Tz. Wiekszosc najaktywniejszych kibicow zuzla to mlode chlopaki ktorzy pamietaja tylko dziadowskie czasy LKZ i odrodzenie zuzla pod szyldem Tz. Nic wiec dziwnego ze kibicuja wlasnie Tz lublin a nie Motorowi ktorego praktycznie nie znaja. Starsi kibice jak ja, pamietaja skukcesy zuzlowego Motoru, szanuja to nazwe i tardycjie, cieszy nas ze tz nawiazuje do tradycji poprzez np. barwy klubowe, i wierzymy ze moze kiedys ktos wpadnie na pomysl powrotu do starej nazwy. Ale na stadionie nie ma sensu dzielic sie i spierac. Dzieki temu ze mlodziaki glownie krzycza Tz ta opcjia wygrala. teraz wszyscy solidarnie krzycza Tz. Jest wszytsko ladnie zgodnie, oczywiscie ekstremistow nie liczymy. Wkoncu najwazniejsza jest dobra zabawa i to zeby w Lublinie byl dobry zuzel.

2.Co do kibicow pilakrskich to wiekszosc tych ludzi wykazujaca poziom inteligencji rowny poziomowi ameby lub tez innego patofelka ma takie tendecjie ze sie czepia kibicow innych dyscyplin. Przykre ale prawdziwe, w miastach gdzize to zuzel jest jednym z wiodoacych sportow, a noga to zwykle dziady kalwarysjskie grajace w amatorskiej lidze poziomem doruwnujacej zepsolom szkol srednich w Pakistanie. Wulgarni i agresywni jaskiniowcy nazywajacy sie kibicami pilki maja jeden cel bicie sie i obrona barw, podobne cele mialy plemiona ludzi pierwotnych ktore jak wiadomo wyginely (chodz podobno najstarsze plemie neandartalczykow zamieszkuej Tarnow :lol: ). Poniewaz noga jest spychana na margins oni musza odreagowac. czesc z nich odreagowuje bijac sie na ulicach a ta czesc (zlozona z bezmogich 12latkow) wyzywa sie na forach internetowych kulturalnych ludzi piszac bezdety.

mam pytanie do kolesia co zalozyl ten topic. Boli cie cos? O co walczysz? Zoczyles sie i dostales odpazen teraz musisz sie wyrzyc?
Boli cie to ze Rzeszow ma dobra druzyne i ze Stal jest znana w Polsce dzieki zuzlowi? Gosciu powinienes byc dumny z tego ze zuzel promuje wasze miasto, powinienes byc dumny z sukcesow zuzlowej Stali...


           
Post 12 lip 2003, o 12:41
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eejjjjj moge sie z jedna rzecza nie zgodzic jesli chodzi o Lublin !!!
nie wiem czy byles w LUblinie na meczu ze Stalą ale była grupka 10 osob koło sektora gości która dopingowałą przez TŻ a była grupka na prostej ze 3 razy wieksza która śpiewała MOtor i częsciej był Motor niz Tż to tyle ode mnie... pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 lip 2003, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
mam pytanie do kolesia co zalozyl ten topic. Boli cie cos? O co walczysz? Zoczyles sie i dostales odpazen teraz musisz sie wyrzyc?


koles co zalozyl temat jest w kamionce, dzis wracajac z meczu sparingowego stal rzeszow: piotrkowia w debicy odwiedzilismy go i kopal w pilke. wg mnie i moich kolegow wszystko z nim bylo ok, pogralismy w pilke i wrocilem niedawno

Cytuj:
Boli cie to ze Rzeszow ma dobra druzyne i ze Stal jest znana w Polsce dzieki zuzlowi? Gosciu powinienes byc dumny z tego ze zuzel promuje wasze miasto, powinienes byc dumny z sukcesow zuzlowej Stali...


gosciu to ie twoja sprawa i wtracasz sie.
jak jestes motomysza z lublina to dalej se tam siedz i sie nie odzywaj na forum ktore cie nie dotyczy.
wali mnie to ze zuzel rzeszowski jets znany w calym kraju.
nie podoba mi sie to ze ludzie kojarza moj klub ze spidlejami.
stal ma ogromne tradycje pilkarskie i aktualnie jest super atmosfera na meczach pilkarskich. ale to juz pisze ktorys tam raz.
jesli chodzi o lublin to motor tez z tego co wiem ma spoko oprawe na meczach i jakis sponsor sie znalazl. podobno chlopaki maja teraz ambicje cos osiagnac.
w sumie fajnie, ciesze sie z tego ze graja druzyny z tradycjami pilkarskimi.
jak ktos sie interesuje pilka to proponuje porownac 1 i 2 lige. jak dla mnie 2 liga bedzie o wiele ciekawsza od 1. beda tu graly cracovia, arka, slask..a w 3 lidze praktycznie aly nasz region.

Cytuj:
Co do kibicow pilakrskich to wiekszosc tych ludzi wykazujaca poziom inteligencji rowny poziomowi ameby lub tez innego patofelka ma takie tendecjie ze sie czepia kibicow innych dyscyplin


pozdro dla ciebie czlowieku, masz spoko myslenie.
odpowiedz mi czy kazdy z warszawy jest na swej glowie kulawy??
jak tak uwazasz to jestes dla mnie bogiem


Cytuj:
a noga to zwykle dziady kalwarysjskie grajace w amatorskiej lidze poziomem doruwnujacej zepsolom szkol srednich w Pakistanie. Wulgarni i agresywni jaskiniowcy nazywajacy sie kibicami pilki maja jeden cel bicie sie i obrona barw, podobne cele mialy plemiona ludzi pierwotnych ktore jak wiadomo wyginely (chodz podobno najstarsze plemie neandartalczykow zamieszkuej Tarnow


po pierwsze to obrazasz moja druzyne, a jak obrazasz moja druzyne wiec i mnie.
po drugie czemu wszystkich kibicow okreslasz mianem chuliganow?
ktos kto byl pierwszy raz na zuzlu stal:row powie cos takiego:
ci kibice zuzlowi to sa nienormalni, tylko by sie bili....
pomysl troche zanim kogos obrazisz lub zle osadzisz
do moderatorow:
mowicie ze sie czepiam spidleja a co roba takie posty jak ten typa z lublina?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lip 2003, o 01:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Niezapomnaj Koroner ze to jest zuzlowe forum. Na forum pilkarskim nikt z fanow zuzla nie siedzi. To wy tutaj przylazicie i prowokujecie wiec nie dziw sie ze ludzie sie wkurzaja i wala prosto z mostu.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 14 lip 2003, o 20:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
koroner

error ci odpowiedzial, to jest forum zuzlowe ja tu czasami wpadam cos podokuczam kibicom Stali czasami pogadamy i jest luz;-) a to wy (zerszta jeden lubelski kibic na naszym forum ma taka akcjie) wpadacie i suzkacie dziuryy w calym


chlopie wkurza cie ze Stal jest kojazona z zuzlem a nie noga? twoja sprawa, twoje prawo

wpadles na to ze powinienes miec pretesjie do tych ktorzy w calej Polsce kojaza Stal z zuzlem a nie noga a nie do kibicow z Rzeszowa

wpadles na to zeby poza czepianiem sie na forum cos w tym temacie zrobic? mowisze ze atmosferka na meczach jest spoko i brawo dla was.. moze byc zrobil z kumplami stronke www o pilkarskiej stali, moze byscie zaczeli sie troche udzielac, jakas akcjia promujaca noge, jakies artykuly do portali, listy do gazet.. tyle jest mozliwosc, jakis festyn, nie wiem rob co chcesz

ale jaki kuna ma cel wpakowanie sie na cudze forum i czepianie sie go? twoje posty jescze jakos ujda w tloku ale niektorzy kibice pilkarscy co sie tu wypowiedzieli to jakies leszcze totalne


do Ozi
to ze krzyczymy Tz to nasza sprawa, czesc z nas pamieta motor i bardzo sobie ceni jego tradycjie jednak Tz to nowa druzyna nawet nie bedaca spadkobierca motoru (motor zmienil sie w LKZ tamten klub ciagle istnieje) Tz to zupelnie nowy klub, milo ze jego dzialacze poprzez barwy nawiazuja do tradycji motoru ale klub nazywa sie Tz i temu klubowi zdaje sie kibicowac wiekszosc na stadionie. bo mimo licznych deklaracji wiernosci motorowi nikt nie podjol wiekszej akcji an rzezcz wypromowania tej nazwy. tz to tz i tyle, tak jest znany i w lublinie i polsce. pod ta nazwa zaczyna osiagac tyle co motor. nie ma sensu kurczowo trzymac sie histori, chodz nei nalezy o niej zpaominac. wazne jest to co sie robi a nie to xo sie pisze/krzyczy... wiekszosc z nas jak Tz byl ostatni w 2 lidze chodzila na mecze i placila za bilety i to decyduje o naszej wiernosci a nie to co krzyczymy.

ps.sorry za braki w duzych literach ale mi sie klawiatura zacina


           
Post 14 lip 2003, o 22:29
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Ja tam wogóle nie rozumiem po co ten temat. Chyba tylko po to, aby sie bezsensownie kłocić. Wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi STALI RZESZÓW (żaden Jasol nie zmieni tego że to Stal). Nie rozumiem co komu przeszkadza zużel. Tak samo jak piłka przyczynia sie do tego że ludzie w Polsce kojarzą taki klub jak Stal Rzeszów. W obu tych dyscyplinach Stal odnosiła w przeszłosci sukcesy, obie sekcje mogą istnieć niezależnie od siebie (tzn. oprócz korzystania z tego samego stadionu, ale to chyba nikomu nie przeszkadza). A skoro możemy istnieć obok siebie, to po co włazić sobie w droge i się kłócić, wy kibicujcie piłkarzom, my zużlowcom, a Stal to i piłkarze i żuzlowcy i inne sekcje i WSZYSCY jej kibice.


           
Post 15 lip 2003, o 22:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ponczek tylko kibice pilki maja nam za zle ze wiecej aksy idzie na zuzel...im sie nieprzetlumaczy ze na pilke hociasz jest przy jupiterah to i tak mniej ludzi hodzi.....dla nih zajebista frekwencja jest taka jak dla nas normalna...

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2003, o 06:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
bkapust napisał(a):
moze byc zrobil z kumplami stronke www o pilkarskiej stali, moze byscie zaczeli sie troche udzielac, jakas akcjia promujaca noge, jakies artykuly do portali, listy do gazet.. tyle jest mozliwosc, jakis festyn, nie wiem rob co chcesz


Maja calkiem dobra strone Stali "kopanej" Rzeszow ale im to wyraznie nie wystarcza tym bardziej ze oni lubia bitwy czy to na stadionach, poza a teraz nawet w internecie. Nie wiem dlaczego pilkarscy kibice nienawidza innych barw jak swoje, wyzywaja sie na meczach. Chlopaki jak sie nie maja gdzie wyzyc to niech ida honorowo do Armii. Tam takich potrzebuja, ale zaloze sie ze 99% z nich nie chce isc do armii. Dlatego tego nie rozumiem.
tak samo zastanawiaja mnie tzw zgody. To sa umowne przyjaznie miedzy kibicami ale chyba nie miedzy klubami bo jesli tak to kazdy mecz zaprzyjaznionych klubow powinien konczyc sie remisem.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 16 lip 2003, o 17:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
wczoraj chyba czytalem towarzyszu error ze nie masz ochoty sie klocic i wogole zebym sie nie odzywal, wiec dlaczego zaczynasz kolejna klotnie?
sami walkujecie ten temat i nazywacie nas kibicow pilkarskich hoolsami netowymi. a prawda jest taka ze zaprzeczasz sam sobie, pozdro dla ciebie kowboju

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 16 lip 2003, o 23:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie zaczynam klotni Koroner tylko stwierdzam fakty. Skoro ten temat jest to mozna sie w nim wypowiadac to co sie mysli. nie mam zamiaru sie z nikim klocic a tym bardziej mam dosyc klotni z toba. 8-)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 lip 2003, o 19:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lip 2003, o 18:51
Skąd: Rzeszów
Posty: 2

Zobacz profil 
Heh... To się nazywa gówniane i krótkowzroczne podejście do życia... Szanowni kibice piłkarscy ja rozumiem, że możecie czuć frustrację gdy drużyna przegrywa, gdy kibice znienawidzonej przez was ekipy sprawiają wam łomot (bejzbolem, nożem, "tulipanem" etc...), ale żeby czepiać się tak prozaicznych i kompletnie bzdurnych rzeczy?! Ludzie... Żyjemy w czasach gdy sport istnieje w zasadzie tylko i wyłącznie dzięki środkom pozyskiwanym z reklam i portfeli możnych sponsorów, skończył się czas hura entuzjazmu, który sam w sobie pozwalał na średniowystarczalne utrzymanie dyscypliny sportowej przy życiu. Dziś nie wystarczy być dobrym, szybkim, dziś trzeba miec kasę! A nikt nie daje niczego za darmo... Wściekacie się na Jasol... Dobra, dobra skoro propagujecie czystośc absolutną to może wyjdziecie z postulatem o wypierd*** wszystkich reklam z rzeszowskiego stadionu?! Przecież Stal to Stal, godło z żurawiem, biało niebieskie barwy, a nie jakieś zapchajdziurskie kolorowe reklamy powciskane gdzie się tylko da?
Klub to klub, ZKS STAL RZESZÓW, a sekcja to swego rodzaju podzespół, który niejako musi (by istnieć) ratować się sponsoringiem, bo tak już w XXI wieku niestety jest! I może sobie włazić w nazwę sekcji (tutaj żużlowej) piętnowany przez was Jasol, ale jako klub zawsze zawodnicy, trenerzy i kibice będą Stalowcami! Stal to tradycja, stal to pasma sukcesów, stal to kawał historii która zapisała się w kronikach tego miasta, a to że dziś wszystko ulega komercializacji to na pewno smutne zjawisko, ale nie moze burzyć 60 lat histori STALI RZESZÓW...

_________________
You are coming for
You're coming to
You're killing for me


           
Post 18 lip 2003, o 14:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
co wy mozecie wiedziec ?????????????
ja wam jedno a wy drugie,
niechce mi sie z wami gadac motomyszy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 193 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi