Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal to My, a nie Wy (Jasol).


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 cze 2003, o 17:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
KII
Cytuj:
Może się nie śmiejesz, ale pisząc że znajomość gówno daje, potwierdzasz, że wogóle jej nie szanujesz i dla Ciebie nie istotne są wszystkie osiągnięcia z przeszłosci


rzeczywiscie mozna tak odbierac moje slowa. pewnie ze wzgeldu na polaczewnie slow gowno i historia.
Wiec napisze inaczej:
Jesli jest tak zle w polskiej pilce i pilce rzeszowskiej jak jest obecnie to nie mozna mydlic sobie oczu przeszloscia, trzeba zaczac dzialac, bo sama przeslosc nam nie pomoze.

Pierwszy przyklad jaki pamietam to wazny mecz (z 8 lat) temu w eliminacjach do mistrzostw swiata, ktory zorganizowano na stadionie Slaskim, bo historia Slaskiego wskazywala ze tam potrafimy wygrywac z najlepszymi. Niestety przegralismy w najgorszym stylu.

Szanuje historie, ale czy moge miec zal ze sie mi nia probuje mydlic oczy????

_________________
bERY


           
Post 2 lip 2003, o 10:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Ale LoL'e a dlaczego Wy piłkarscy kibice chodzicie i się bijecie za niby klub to ma być kibicowanie klubowi tak jak ktoś tam wcześniej napisał, to My też kibice Stali od Speedwaya moglibyśmy jeździć i bić sie po innych stadionach np. w Tarnowie z tamtejszą Unią :/ :? :? a My tego nie robimy bo po H**** mamy się bić :? nie rozumiem tego i chyba nigdy nie zrozumiem niszczycie stadiony, pociągi i na *** wam to :? ? macie z tego kase czy satysfakcje ? nigdy nie lubiłem dresów i nic do nich nie mam tylko mnie denerwują z tego co robią! Kibicować to kibcować a nie bić się!
Ja o zdobyciu pucharu Polski przez Stal w 1975 roku słyszałem i sie ciesze choć i tak na piłke nie chodzę, to wogóle jak ma sens tu pisać na tym temacie i kłócić się, że my kibice żużla jesteśmy czegoś winni, że FAN klub śpiewa Stal a nie Jasol :? ? dla mnie wydaje sie to dziwne a jak kytoś tego nie chce słuchać to niech sobie zatka uszy i da spokój z takimi problemami jak ten!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 2 lip 2003, o 15:12
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
buried napisał(a):
nigdy nie lubiłem dresów i nic do nich nie mam tylko mnie denerwują z tego co robią!

dobre stary naprawde dobre zauwaz ze jezeli ktos nosi dres nie oznacza ze jest kibolem albo debilem (pozdrowienia dla nobiego :D ) a tak poza tym to kibice pilkarscy stali poza drobnymi wyjatkami to spoko kolesie ktorym nie chodzi o bicie sie tylko o zrobienie fajnej atmosfery na meczu co im wychodzi
pozdro dla kibicow pilki i zuzla

_________________
ALC


           
Post 2 lip 2003, o 16:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
Jesli jest tak zle w polskiej pilce i pilce rzeszowskiej jak jest obecnie to nie mozna mydlic sobie oczu przeszloscia, trzeba zaczac dzialac,


widze ze pod wzgledem pilki rzeszowskiej jestes 100 lat za murzynami. zauwaz ze caly czas podonosi sie poziom, zauwaz ze awansowalismy do 3 ligi, 3 miejsce na koniec 3 ligi jako beniaminek, oprocz tego resovia awansowala (co mnie wcale nie cieszy), kupe ludzi na meczach, teraz bedzie wiecej bo bedzie kilka ciekawszych druzyn.
spojrz na tabele, wszystkie druzyny z naszego regionu sa w 3 lidze, najblizej na 2 lige mamy do ostrowca sw.
pozatym jest realna szansa na awans w tym sezonie tylko trzeba wiecej kasy, ale zapewniam ze jest grupa ludzi ktorzy cos robia

Cytuj:
a tak poza tym to kibice pilkarscy stali poza drobnymi wyjatkami to spoko kolesie ktorym nie chodzi o bicie sie tylko o zrobienie fajnej atmosfery na meczu co im wychodzi



dokladnie, nic dodac nic ujac.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 2 lip 2003, o 16:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Cytuj:
dobre stary naprawde dobre zauwaz ze jezeli ktos nosi dres nie oznacza ze jest kibolem albo debilem (pozdrowienia dla nobiego :D ) a tak poza tym to kibice pilkarscy stali poza drobnymi wyjatkami to spoko kolesie ktorym nie chodzi o bicie sie tylko o zrobienie fajnej atmosfery na meczu co im wychodzi
pozdro dla kibicow pilki i zuzla



No dobrze przecież wiem :>, że nie każdy tak jest a pisałem, że wszyscy tacy są? Nie to czego tu sie czepiać :> Pozdrawiam :D[/quote]

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 2 lip 2003, o 20:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 cze 2003, o 22:40
Skąd: Rzeszow/stalrzeszow
Posty: 20

Zobacz profil 
nie chcemy zuzlowych fanow wsrod pilki


           
Post 2 lip 2003, o 21:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
chlopie daj sobie spokoj z pisaniem takich prymitywnych postó.co ci nie pasuje ze kibic zuzla pojdzie na mecz pilki???????????????pomysl troche i napisz bo twoje posty jak narazie stoja na niskin poziomie

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 lip 2003, o 21:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
a ty troszke przesadzasz z tymi dragami, daj tez spokoj i nie pokazuj jaki jestes wielki fan cpania.
na pilce nie trzeba nam narkomanow

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 2 lip 2003, o 21:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
koroner prosze nie oslabiaj mnie!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: ale sie ubawilem czytajac twojego posta.poczekaj musze sie wysmiac....................................................................................................................................................... :lol: :lol: :lol: hahahahahahahahahahahahah hehehehehehehhehehe no juz :lol: :lol:
chlpoie to jest dla zartu.czy z ciebie jest jakis sztywniak ze nie zajarzyles?????????????????????????????????

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 lip 2003, o 21:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
dla mnie kazdy cpun to dno i jedno wielkie gowno,
wali mnie czy to jets na zarty czy nie, po prostu glupawo wyglada i nie podoba mi sie to, a jak jest to na zarty to jakos tez mnie nie ubawilo, proponuje pobawic sie profilem i powywalac to co jest zwiazane z gownem, sygnatura tez jest niezbyt fana

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 2 lip 2003, o 21:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 cze 2003, o 22:40
Skąd: Rzeszow/stalrzeszow
Posty: 20

Zobacz profil 
stary przychodz sobie na mecze pilki ja tobie nie wrog tylko zeby kibice, fani czy****** wi jak ich nazwac moze motomysz fans deklans jednoczyli sie


           
Post 2 lip 2003, o 21:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
koroner a mnie wali to co ty myslisz.dla ciebie jest tylko ****** sie i ***** zuzla a takie cos to jest dzicinne

pilka_uber_alles stary gdzie ty sie urodziles?????? co masz do zuzla????????? takie teksty jak ***** zuzel sa co najwyzej na poziomie przedszkola i po za jej granice nie wychodza.

pozdrawiam

PS bylem na trzech meczach stali w pilke i was wogole nie bylo.to tacy jestescie kibice???????

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 lip 2003, o 22:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ludzie przestancie przeklinac :!: :!:
Nastepne takie posty beda wywalane... :!: :!: :evil: jeden po drugim...


           
Post 8 lip 2003, o 13:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
do pilki nei mam nic bo na pile hodze tesz
a co do tematu to jusz nei nasza wina ze goscie robia cyrk z nazwy klubu! moim znadniem stal jasol rzeszow zle by nie brzmialo no ale sponsor zazyczyl sobie jasol rzeszow...

_________________
Obrazek


           
Post 9 lip 2003, o 18:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
a ja jestem fanem obu druzyn stali: pilkarskiej i zuzlowej
i skoro chodze na mecze zuzlowe to mam pytanie do pilka_uber_alles czy pozwolisz mi chodzic na mecze pilki i czy jak przyjde to mnie zbijesz? pytam bo widze ze inteligencja to ty nie grzeszysz...


           
Post 9 lip 2003, o 18:32
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
a ja jestem fanem obu druzyn stali: pilkarskiej i zuzlowej
i skoro chodze na mecze zuzlowe to mam pytanie do pilka_uber_alles czy pozwolisz mi chodzic na mecze pilki i czy jak przyjde to mnie zbijesz? pytam bo widze ze inteligencja to ty nie grzeszysz...


to ja ci odpowiem,
jak przychodzisz na mecz pilki to raczej nie dopinguj druzyny przeciwnej.
z tego co widzialem to slaby festyn odstawiacie i kazdy sie smieje z tych przyspiewek w stylu "andrzej huszcza !!!!!!!!!!!" , czy jakas inna motomysza.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 9 lip 2003, o 18:48
 koronerku...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
nie wiem co miales na celu piszac ze kibicuje przyjezdnym a nie stali. nie wiem i nie wnikam. tak wlasciwie to na mecze pilki przychodze tylko na mecze z dobrymi druzynami i raczej trzymam kciuki za stalowcow

i nie identyfikuj kazdego kibica zuzla z tym jakims fc czy jak to sie nazywa. ja do tego klubu kibica nie naleze, wiec takie stwierdzenia to pod adresem czlonkow pisz, a nie wszystkich kibicow jasolu

ps. z tych przyspiewek to ja sam zalewam, ze nawet ostatnio mnie kumpel z ziemi podnosil bo ze smiechu sie mi wywrocilo


           
Post 9 lip 2003, o 19:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
czyli jestes typowy piknik.
wyjasnilem ci co i jak bo pytales czy mozesz przychodzic na mecz.

do adminow:
kolejny przyklad typa ktory obraza mojego kolege, dlaczego takie wpisy nie sa usowane?????????????

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 9 lip 2003, o 19:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
moze i jestem piknik ale przynajmniej nie biegam po stadionie i poza nim szczycac sie tym ze dalem w ryja kibicowi innej druzyny, albo ze zdejmowali flage jak im kazalem. zal mi pojebow co chodza mecze po to by sie napierdalac z kim popadni
wiec wole byc piknikiem. oni sa wiele wiecej warci i reprezentuja przynajmniej jakis poziom w miare wysoki i nie rajcuje ich wyzywanie kazdego kto mysli inaczej

do adminow: dlaczego wpisy obrazajace kibicow zuzla nie sa usuwane?


           
Post 9 lip 2003, o 19:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
do adminow: dlaczego wpisy obrazajace kibicow zuzla nie sa usuwane?


bbo moderatorzy wiedza ze spotkaja sie ze mna na stadionie....
hehe

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 221 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi