Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

XX Memoriał im. Eugeniusza Nazimka


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 cze 2003, o 13:33
 XX Memoriał im. Eugeniusza Nazimka
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XX (jubileuszowy) menoriał im. Eugeniusza Nazimka. Udział w tych zawodach wezmą: R. Dobrucki, J. Kołodziej, R. Sawina, M. Staszewski, R. Chromik, D. Śledź, G. Knapp, J. Ślączka, P. Winiarz, M. Kuciapa, K. Baran, R. Wilk, Ł. Golonka i (uwaga) R. Trojanowski.
Podsumowując. W ciągu jednego tygodnia (29 VI - 6 VII) w Rzeszowie zobaczymy trzy imprezy żużlowe (Memoriał, MPPK i mecz z RKM).

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 cze 2003, o 13:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
KII czy to juz jest pewne ze wystartuje Rafał Trojanowski ?

a co do obsady Memoriału to nie jest ona nad zwyczajna.Myslałem ze zobaczymy lepszych zawodników ale to nic...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 cze 2003, o 15:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Szkoda, że z "medalistów" z tamtego roku zobaczymy tylko Maćka. Fajnie byłoby, gdyby działacze ściągneli na ten turniej jakichś ciekawych obcokrajowców ale wiadomo - kasa.

Myślę, że Maciek ma sporą szansę powtórzyć ubiegłoroczny sukces, bo przeszkodzić mu w tym mogą tylko extraligowiec - Dobrucki i może Kołodziej. Sawina źle się tutaj czuje. Mam nadzieję, że w niedzielę emocji nie zabraknie


           
Post 24 cze 2003, o 16:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A ja mam pytanko czy na memoriał oraz na mppk będę mógł wejść na karnet czy musze kupić bilet??
Co do szans naszych zowodników to spokojnie wszystkich stać (orpócz wika i golonki) na miejsce na podium
D.Śledź,R. Dobrucki, J. Kołodziej, R. Sawina- mi sie wydaje ze tylko z tymi zawodnikami mogą byc problemy.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 24 cze 2003, o 16:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Buber napisal:

Cytuj:
A ja mam pytanko czy na memoriał oraz na mppk będę mógł wejść na karnet czy musze kupić bilet??


Jasne...karnet jest na wszystkie imprezy organizowane przez sekcje zuzlowa na stadionie.


           
Post 24 cze 2003, o 16:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Będziesz mógł wejść na karnet.
Patrząc na obsadę, coś czuję, że w niedzielę powieje, niestety, nudą.... Takie imprezy jak memoriał, pozbawione smaczku rywalizacji klubowej, powinny mieć swoja oprawę, przede wszystkim dobrą obsadę, czyli zawodników, których w Rzeszowie nie widujemy, bądź widujemy rzadko, a którzy gwarantują widowisko. Nie może to być kilku zawodników z innych klubów + nasi, pełniący funkcję zapchajdziur (nie tyczy się Barana, Kuciapy, Winiarza). Ponadto klub powinien zapewnić jakieś atrakcje dla kibiców - coś czego nie ma na lidze. Jeśli nic podobnego nie jest przewidziane, to ja na pewno nie dam klubowi zarobić. Za wiele razy na takim memoriale byłem i zbyt wiele razy się wynudziłem. Sorki, ale by sobie pooglądać szkółkę żużlową między poszczególnymi seriami, to równie dobrze mogę iść na trening... Za darmo!


           
Post 24 cze 2003, o 17:23
 Re: XX Memoriał im. Eugeniusza Nazimka
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XX (jubileuszowy) menoriał im. Eugeniusza Nazimka. Udział w tych zawodach wezmą: R. Dobrucki, J. Kołodziej, R. Sawina, M. Staszewski, R. Chromik, D. Śledź, G. Knapp, J. Ślączka, P. Winiarz, M. Kuciapa, K. Baran, R. Wilk, Ł. Golonka i (uwaga) R. Trojanowski.


Podane są nazwiska 14 zawodników, więc może będzie "surprise" w postaci jakiegoś obcokrajowca?

Byłoby spoko :P :D

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 24 cze 2003, o 17:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ja się z taką tezą nie zgadzam, obsada światowych gwiazd (albo chociażby polskich) wcale nie gwarantuje emocji, coraz częściej to właśnie takie zawody z gwiazdami są nudne. Zobaczymy w niedzielę, czy wyrównana stawka zagwarantuje emocje, dużo zależy od pogody a co za tym idzie przygotowania toru.

Wyjaśniam że ten post to odpowiedź na wpis kenny'ego (BlueSystem mnie wyprzedził :) )

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 cze 2003, o 17:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Akurat tor w Rzeszowie, to może być już tylko jeden - twardy. I tak będzie dopóki nie nawiozą nowej nawierzchni. Zrobili tak całkiem niedawno w Tarnowie i efekt ponoć zajebisty. Poza meczem z nami (kiedy przygotowano betonik) na każdych zawodach są wyprzedanki i naprawdę dużo emocji. Przypominam, że w Rzeszowie mamy sjenit, który na dobrą sprawę powinno się uzupełniać co rok...
A jeśli idzie o emocje. Wiesz Sewer przyszedłbym nawet na samą drugą ligę, gdyby chociaż nasi działacze wpadli na taki prościusieńki pomysł i zorganizowali PO RAZ PIERWSZY w Rzeszowie zawody systemem GP! Czyż nie byłoby to jakieś novum, które, odpowiednio rozreklamowane, naprawdę zainteresowałoby kibiców? A tak, znowu 20 wyścigów, oczywiście wszystko elegancko, zgodnie z zasadami arytmetyki, tylko że... TO JUŻ BYŁO! I to 19 razy! Czy ten 20. nie mógłby być inny?


           
Post 24 cze 2003, o 19:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Masz rację Kenny, że w Rzeszowie ( i nie tylko) po prostu formuła rozgrywania zawodów indywidualnych się przejadła. Działacze powinni pomysleć o czymś nowym, rozegranie zawodów systemem GP jest naprawdę ciekawe i mogłoby ściągnąć trochę ludzi na stadion.
Co do toru to również wypada się zgodzić, nie dość że robią często beton to jeszcze tworzą się wyrwy, niezbędne wydaje się uzupełnienie nawierzchni !!!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 cze 2003, o 20:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 09:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 14

Zobacz profil 
co do zmiany formuly zawodow to jest to bardzo dobry pomysl . ale watpie zeby akurat system z grand prix z prostego powodu watpie zeby udalo sie zaprosic 24 gosci chetnych do scigania sie


           
Post 24 cze 2003, o 21:03
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
hehe to dajcie szanse roberto, wkoncu taki z niego ambitny zawodnik, a ktos tyly zawsze musi obstawiac:)


           
Post 24 cze 2003, o 21:25
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
A oto artykulik, który przeczytałem na jednym z portali żużlowych ...

Już w najbliższa niedzielę, na ostrowskim stadionie dojdzie do turnieju o Puchar Prezydenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Niestety nie przyjadą na te zawody ani Scott Nicholls ani Rune Holta czy też Bohumil Brhel... Po raz kolejny, skończyło się tylko na obietnicach, że do Ostrowa przyjadą gwiazdy światowego formatu. Mimo iż krajowa obsada jest dość mocna, to jednak zostaje niedosyt, że miały przyjechac "gwiazdy", niestety tak jest co roku. W ubiegłym roku Puchar Prezydenta bezkonkurencyjnie wygrał Krzysztof Cegielski. W tym roku do faworytów z pewnością należą Sebastian Ułamek, Jacek Gollob czy też Rafał Okoniewski. A może do walki o czołowe lokaty włączy sie któryś z miejscowych zawodników? Okaże się w niedzielę. Start zawodów zaplanowano na godzinę 17.

LISTA STARTOWA:
1.Sebastian Ułamek
2.Damian Baliński
3.Mariusz Węgrzyk
4.Tomasz Jędrzejak
5.Przemysław Tajchert
6.Grzegorz Walasek
7.Rafał Dobrucki
8.Sławomir Drabik
9.Jacek Gollob
10.Krzysztof Stojanowski
11.Rafał Okoniewski
12.Robert Dados
13.Tomasz Kwiatkowski
14.Piotr Świst
15.Janusz Kołodziej
16.Mariusz Staszewski
R1.Marek Latosi
R2.Tomasz Poprawski

Nie rozumiem, dlaczego w takim Ostrowie (bez urazy) potrafi się zorganizować porządne zawody z super zawodnikami. Swoją drogą ciekawi mnie z jakiej paki startują tam Rafał Dobrucki, Janusz Kołodziej i Mariusz Staszewski skoro mają jechać w Rzeszowie, ale przypuszczalnie wybiorą Ostrów, bo napewno będzie ciekawiej. Dzięki kochana Stalo, tak dalej trzymać, a na trybunach zasiądą komplety widzów !


Ostatnio edytowano 24 cze 2003, o 21:45 przez dobo, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 24 cze 2003, o 21:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
Licze na to ze SUPER MARIO czyli Mariusz Węgrzyk i Mariusz Staszewski pokaza sie z dobrej strony :!: :!: :!: :!: :!: :!:


           
Post 24 cze 2003, o 21:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Pomijajac obsade to nei ma to jak trwafny wybor terminu - po pierwsze poczatek wakacji, po drugie 2 imprezy w nadchodzacym tygodniu( MPPK i liga). Gratulacje za pomyslowosc. Jeszcze ciekawe po ile beda bilety?? Jak bedzie 500 osobo to bedzie sukces organizacyjny. Mam nadzieje ze sie nasi nie porozwalaja na tym turnieju...

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 24 cze 2003, o 21:50
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
I jeszcze jedno - nie ma to jak zaparszac na memorial zawodnikow z Rybnika - a co niech sobei chlopcy potrenuja przed meczem Jasolu z RKM...:P

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 24 cze 2003, o 23:11
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
KII czy to juz jest pewne ze wystartuje Rafał Trojanowski ?

Słuchaj Nobi, tak napisały dzisiejsze Nowiny, więc pewnie sobie jaj nie robią :) Przypuszczam, że Rafał pojedzie i sprawdzi ręke przed ligą. Taki występ może być dla niego idealny, ponieważ po kontuzji pojedzie w zawodach bez nerwów i presji, która panuje w meczach ligowych.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 cze 2003, o 23:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
tylko zeby szumina i pawliczek nie zrobili znaczy zeby sie nie spasowali z tporem i zeby tor na memoriale był inny i na zawodach inny... bo jesli Pawliczek pojedzie dobrze Szumina raczek na pewno Pedersen tez Węgrzyk raczej tez... oj bedzie ciekawei...
mnie osobiscie pewnie na memoriale nie bedzie...!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 cze 2003, o 00:04
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
A mnie na zadnej z tych imprez nie bedzie szlak mnie trafia

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 25 cze 2003, o 07:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Prezes napisał(a):
A mnie na zadnej z tych imprez nie bedzie szlak mnie trafia


Prezes nie łam sie.Mnie nie bedzie na zadnym meczu wyjazdowym czyli na najlepszej zabawie w Busie czy w autokarze...ale trudno sie mówi..

Na Warszawe u siebie zdaze :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi