Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Stal Gorzow-Jasol 60-28!! - Trojan nie pojedzie w Rawiczu!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lip 2003, o 10:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Wprawdzie przegraliśmy wysoko ale trzeba pochwalić zawodników za walkę ( niestety tylko do 8 biegu ). Trojan te gesty były zupełnie niepotrzebne bo do Rawicza jedziemy teraz bez Ciebie i najprawdopodobniej bez Boba, i być może z rekonwalescentem Siwym. W ten sposób nie będzie różowo, przegramy znów i tym razem z drużyną zupełnie w naszym zasięgu.


           
Post 14 lip 2003, o 11:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ktos napisal ze gorzuw odpuscil w pierwszyh biegah bo nie maja kasy....niezgadzam sie z tym! gdybym bym zuzlowcem i przyszedl do mnie prezes i powiedzail: "wiesz co? przyjedz ostatni bo i tak niemamy kasy zeby ci za punkty wyplacic" tobym goscia wysmial!!! oni walcza o 1 czwurke i oni nie mogli ryzykowac jakiejs wpadki! ale jesli dzialyby sie tam takie przekrety to nie lepiej byloby odskoczyc na poczatku meczu na 10-14 punktuw i wtedy odpuscic?

_________________
Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 12:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Wy o Kołodzieju nie gadajcie bo my mamy ten sam problem.

Rafał Trojanowski został wykluczony do końca meczu za niesportowe zachowanie!!!


Podobno pokazał sędziemu gest powszechnie uważany za obraźliwy, po tym jak niesłusznie został wykluczony z biegu 15. Info pewne.

Oznacza to, że Trojan NA PEWNO nie pojedzie w Rawiczu!!


A oto co powiedzial Trojan na temat sedziego po meczu - Moim zdanie praca sędziego podczas dzisiejszych zawodów była skandaliczna. Popełniał on dużo błędów i powinien chyba sędziować, co najwyżej mecze drugiej ligi, ale nawet tu bym się zastanawiał. Co do wykluczenia mnie w wyścigu 15. Uważam, że to Paweł pojechał bardzo ostro na pierwszym łuku. Absolutnie się nie zgadzam z decyzją sędziego. Na pewno złożymy jakiś protest.


           
Post 14 lip 2003, o 13:07
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
To co zrobił Trojan to nic... Ale to co pokazał Grzesiu Rempała kibicom z Tarnowa, którzy Go wyzywali to dopiero cos hehe :) Cały Tarnów nienawidzi teraz Grześka i wcale się nie dziwie, ponieważ lekko przegiał "pałe" :)

A co do Trojana, to uważam, ze przesadził. Mecz i tak był przegrany, zresztą SĘDZIA MA ZAWSZE RACJE, NO CHYBA ŻE JEJ NIE MA ... :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 14:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A ja sie ciesze, ze Trojan pokazal dusze wojownika. Pokazal, ze nie jest - jak go tu niektorzy nazywali - panienka, ktorej kazdy moze robic, co mu sie podoba! Pewnie, ze mogl to zrobic w bardziej kulturalny sposob, ale ja i tak jestem zadowolony z niego. Udowodnil calym swoim wystepem, ze mecz z Rybnikiem byl wypadkiem przy pracy i naprawde mozna liczyc na jego punkty. O wynik z WKM-em jestem spokojny.


           
Post 14 lip 2003, o 15:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Buber napisał(a):
eeeeeee, michał to nie jest żart?
Bo jak nie to z warszawą nawet u siebie za ciekwaie chyba nie będzie
Kara wyklucza zawodnika z najbliższego meczu u siebie więc z wavą.
2 lub 3 zawodników meczu nie wygra niestety.


Jak nie znasz regulaminu, to sobie poczytaj a nie pisz takich pierdół.
Jeżeli zawodnik zostaje wykluczony za niesportowe zachowanie do końca zawodów, to nie jedzie w kolejnym meczu ligowym (planowym!!!!!!!!). Czyli w meczu z Rawiczem. Tak więc nie błaźnij się na zarówno na tym forum, jak i na forum Unii i nie pisz takich głupot.

A jak już jesteśmy przy forum Unii, to taka mała prośba do Ciebie. Masz znaczek FC w sygnaturce. Ok, ja też mam w porządku. Tak wiec, jeżeli przyjmujesz "Nasze" barwy to zachowuj się godnie. Nie zniżaj się do do poziomu niektórych tarnowiam i nie wyzywaj ich. Ty ich wyzywasz, a potem oni się śmieją, że "ooo ten "józek" jest z FC, widać że fajnie tam mają :)". Tak właśnie pisza po Twoich wpisach. A jak oni Nas wyzywaja, to wyjedź im na ambicje, albo po prostu ich olej, albo podobnie jak oni z Ciebie, śmiej się z nich i ich głupoty!!!

W takich przypadkach to regulaminu rzeczywiście nie znam.
Na forum tarnowskim napisali ze wyklucza tqakie coś zawodnika z najbliższego meczu u siebie więc tak też tutaj napisałem. Prędzej możesz miec pretensje do tego co to na pisał na tamtym forum a nie do mnie.
Ja ich nie wyzywam, oni na nas mowia mojrzeszowiaki czy józki a ja na nich buczoki czy to jest tak bardzo obraźliwe? A pozatym jak na meczu ich wyzywaliśmy to chyba ty też sie wtedy darłeś.
Jeśli oni na nas mówią józki to czego ja na nich mam nie mówić buczoki?

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 15:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
K II napisał(a):
To co zrobił Trojan to nic... Ale to co pokazał Grzesiu Rempała kibicom z Tarnowa, którzy Go wyzywali to dopiero cos hehe :) Cały Tarnów nienawidzi teraz Grześka i wcale się nie dziwie, ponieważ lekko przegiał "pałe" :)

Ojj nieprawde piszesz kolego!! Grzesiek w Tarnowie ma zwolenników i przeciwników i nic po tym jego geście się nie zmieniło... te same osoby, które wcześniej źle pisały i mówiły o Grześku to gwizdały i wyzywały Go na stadionie... i to właśnie do nich skierowany był ten "gest"...
Dla mnie cała sytuacja była zabawna... a na dowód post jednego z forumowiczów!!
===O jeju wielkie rzeczy, Grigorij nerwa chwyił no i bardzo dobrze. A my wszyscy kurde święci jestesmy, echhh ===

P.S.- K II dzięki za miłe słowa na naszym forum... :D :D
a Buber to chyba się zalogował tylko po to, żeby jeszcze bardziej zaostrzyć napięte stosunki tarnowsko-rzeszowskie...

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 15:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Sorki, moze przeoczylem, ale co dokladnie Grzegorz pokazal "kibicom"?


           
Post 14 lip 2003, o 16:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
to co kozakiewicz hehe ruskom:P chyba a mecz byl do bani ostatnie 7 biegow po 8 na szczescie wylaczlem radio... pozdrowionka i nadal twierdze ze trojan to panienka...!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 lip 2003, o 19:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
an_Ka ale dlaczego jeżeli na moją drużyne mówi się józefy to ja na nich nie mam mówic buczoki? Tym bardziej że to oni zaczeli.
Dobra ja juz nie bedę używał słowa buczoki jeśli się tak obrażqacie.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 01:10
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Jeśli oni na nas mówią józki to czego ja na nich mam nie mówić buczoki?


Ponieważ możesz im pokazać, że jesteś mądrzejszy i że nie będziesz zniżał się do poziomu co niektórych. Chociaż, teraz pewnie będzie i tak spokojniej, ponieważ oficjalna strona TTZ skończyła współpracę z ich forum, właśnie z powodu wypowiedzi niektórcy tarnowiam, ale to już ich kłopoty...

an_Ka napisał(a):
P.S.- K II dzięki za miłe słowa na naszym forum... :) :)


an_Ka co do tych miłych słów, po prostu patrze obiektywnie na obecną sytuacje obu klubów i skoro Buber piszę, że jak my wyramy następne mecze a Wy przegracie wszystko, to Unia będzie w II czwórce, a Stal w pierwszej. Oczywiście chcę dla Stali jak najlepiej, ale taka sytuacja jaką przewiduje Buber jest niestety dla Nas już nierealna...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 11:32
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
no JUŻ to rzeczywiście jest nierealna.
K II juz chciałbym skończyć tę dyskusje ale jak sie darliśmy na tarnowian na derbach to ty chyba tez sie darłeś i zniżyłeś się do ich poziomu.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 23:43
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
no JUŻ to rzeczywiście jest nierealna.
K II juz chciałbym skończyć tę dyskusje ale jak sie darliśmy na tarnowian na derbach to ty chyba tez sie darłeś i zniżyłeś się do ich poziomu.


Słuchaj zupełnie inaczej wygląda realne życie od świata internetowego :) No chyba, że ktoś cały czas żyje w interaktywnym świecie :) :) :) MATRIX itp....
Dyskusje kończe, ponieważ i tak wyjeżdzam :)

P.S. Przekazałem ludziom z Tarnowa, że na meczu Unia : RKM będziesz chodził (zgodnie z Twoją obietnicą) po stadionie w szaliku Stali. Bardzo się ucieszyli, ponieważ chcieli Cię poznac :) :) :) To był oczywiscie taki żart na koniec .. :) :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2003, o 00:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lip 2003, o 23:58
Posty: 1

Zobacz profil 
cześć nie bardzo interesuje sie tym sportem ale oglądałem ostatni mecz z gorzowem na internecie w 15 biegu wykluczono trojanowskiego ,przeciez tam nikt sie nie przewrocil ,o co chodziło


           
Post 16 lip 2003, o 00:32
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
sorki ludziska ale czy mowienie na necie czy na zywo buczoki to co nie moge?!?! kurde na meczu buczoki dre ryja a necie nie co to niby inny swiat czy jaki :cenzura: hehehe a co do trojana to i tak gówno nam da wygrana w Rawiczu niestety ale cos nieciekawe z tym zuzlem w tym sezonie... wszystko no moze nie wszystko przez pecha i kontuzje!!! Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi