Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Gorzow-Jasol 60-28!! - Trojan nie pojedzie w Rawiczu!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 cze 2003, o 14:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Pokonamy Gorzów. Bardzo IM współczuję, ale Oni nie mają kim jechać (zagraniczni są kontuzjowani).

Rzeszów tam wygra 47-43 !!!!


           
Post 27 cze 2003, o 14:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Koroner czy ty masz nie po kolei w glowie?? Ty chcesz mieć derby tylko poi to aby się napieprzac z innymi takimi jak TY!!!!! Ja nie mam nic do derbow aby był MECZ ale nie żeby znowu wpadly jakies buczki z siekierami.Ja pisałem za SIEBIE.
PS.a kto chciałby aby powtórzyła się sytuacja z meczu z Unia???????
PS.2.KORONER sam z siebie robisz smiesznego ludka majac pod swoim nikiem:
Skąd: wychowalem sie na bruku jestem typowym blokersem i chuliganem

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 27 cze 2003, o 14:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
KORONER napisał:pozdro dla normalnych typow

kogo nazywasz NORMALNYM TYPEM???? tych co sie napieprzaja po kazdym meczu albo rzucaja kamieniami w innych kibicow????? z tego co masz nam\pisane pod nikiem mozna to wywniokowac.

Pozdrowienia dla normalnych kibicow i TYPÓW!!!!! :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 27 cze 2003, o 16:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
mow mi chlopcze do tylka bo mnie glowa boli.
jak mnie nie znasz to nie oceniaj, nie jestem zadnym chuliganem jak juz kilkakrotnie tlumaczylem, gdybys czesciej czytal me wypowiedzi wiedzialbys o tym.
pod obrazkiem jest napisane dla smichu wiec sie odpierwiastkuj ode mnie.
a pozdrawiac to sobie moge kogo chce i nie insyunuj jakie mialem zamiary

pozdro dla woja stefana, marka stefana i innych z kapeli "faza stefana".
chcialem pozdrowic rowniez prezydenta indonezji i premiera majorki oraz burmistrza leska i wojta bazanowki.
moja mame i tate, tych wszystkich typow ktorych zaciachalem tasakami.
ale naserdeczniej pozdrawiam kanal na ircu #rycerze i fanow strzelania z kuszy oraz mojego szwagra ktory jest ghinekologiem w okregowej spoldzielni mleczarskiej w starym siole

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 27 cze 2003, o 19:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dosc tego :!: Nastepne posty nie na temat bede wywalane...w kazdym temacie znalezc mozna "dialog" Koronera z kims tam...Przestancie juz...


           
Post 27 cze 2003, o 20:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Może to trochę ni na temat (kezman mam nadzieje że mi posta ne usuniesz) ale to dziwne ze wszystkie kłótnie na forum są z udziałem koronera.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 27 cze 2003, o 23:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
zaj***sice ze lublin moze przegrac z Tarnowem.
Ja juz zakladam ze wygramy z Rybolem i w Gorzowie. W playoffach musielibysmy nadrobic punkt do Gniezna. w Lublinie bysmy napewno nie odrobili ale w Tarnowie to mozliwe.
Coraz bardziej ciekawie rozbi sie w tej I lidze.

_________________
bERY


           
Post 28 cze 2003, o 14:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przegląd Żużlowy napisał(a):
Zetterstroem nie jest kontuzjowany

Co prawda wszyscy teraz możemy trochę odpocząć od emocji związanych z meczami ligowymi, ale w gorzowskim klubie żużlowym dzieje się wiele. Na początku tygodnia jeden z ogólnopolskich portali zajmujących się sportem żużlowym, podał informację o kontuzji czołowego jeźdźca Stali, Szweda Magnusa Zetterstroema. Jak podał ów portal Szwed miał doznać ciężkiej, wykluczającej go na dwa miesiące z uprawiania żużla, kontuzji kręgosłupa w turnieju w angielskim Sheffield. Co gorsza następnego dnia tą przykrą informację potwierdziła także jedna z miejscowych gazet.

Jak dowiedzieliśmy się w siedzibie gorzowskiego klubu informacje te okazały się fałszywe i wyssane z palca. Popularny Zorro w ogóle nie uczestniczył w żadnym turnieju w Anglii i jest cały i zdrów. Jest to na pewno bardzo pocieszająca informacja dla gorzowskich kibiców przed zbliżającym się dużymi krokami arcyważnym spotkaniem w Warszawie z miejscowym WKM-em.

Warto także dodać, że powoli dochodzi do siebie po kontuzji odniesionej w kwietniu, Szwed Niklas Klingberg. Być może w najbliższym czasie także wzmocni drużynę trenera Stanisława Chomskiego, która dzielnie walczy o awans do pierwszej czwórki 1 ligi.

Niestety mamy także złą wiadomość. Otóż w ostatnim turnieju z cyklu Zachodniej Ligi Młodzieżowej rozegranym na obiekcie leszczyńskiej Unii, nogę złamał 16-letni Andrzej Głuchy.

I potwierdziło się to że informacje o kontuzji Zorro były nieprawdziwe i dobrze bo nikomu nie życzymy kontuzji .
W przypadku gdy do składu dołączy jeszcze wracający do zdrowia Niklas Klingberg szanse na wywiezienie z Gorzowa dwóch dużych punktów znacznie spadły. Jednak mam nadzieję, że obydwie Staleczki powalczą a na finiszu lepsza okaże się ta z Rzeszowa :mrgreen: choć będzie bardzo ale to bardzo trudno ale wierzyć trzeba :mrgreen: .

_________________
Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 10:20
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Up ;)


Mecz w Gorzowie już w tę niedzielę. Chyba tylko niepoprawni optymiści wierzą, że podejmiemy tam walkę. Gorzów ostatnio jest w sztosie, rozjeździł się Rajkowski i tym samym "Staleczka" nie ma ani jednego słabego punktu. W przeciwieństwie do nas... :(

Jak zrobimy 37-38 punktów to będzie w porządku, na więcej nie liczę, bo pewnie i tak bym się zawiódł.


           
Post 7 lip 2003, o 10:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Teraz to nie myslmy o wygraniu w gorzowie czy w rawiczu. Bójmy się żeby nie spaść do 2 ligi z taka formą.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 11:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
W takim ukladzie calkiem realny zaczyna wydawac sie awans do pierwszej czworki Gorzowa... Wszystko jeszcze jest mozliwe, mozliwe jest rowniez to ze bedziemy w pierwszej czworce ale hmmm :D NIE bedziemy :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 lip 2003, o 12:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Jak mu na własnym torze przegrywamy do 30 to nie mamy po co jechac do Gorzowa....
Badzmy realistami przeciez Stal nie wywiezie z taka jazda z Gorzowa nawet 30 pkt...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 lip 2003, o 16:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Teraz to nie myslmy o wygraniu w gorzowie czy w rawiczu. Bójmy się żeby nie spaść do 2 ligi z taka formą.


A dlaczego nie myśleć?! Zwłaszcza w Rawiczu, skoro to cieniasy o wiele większe niż my? A w lidze już się utrzymaliśmy. Luknij w tabelę.


           
Post 7 lip 2003, o 18:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A... no tak ^^"
W takim razie ja bym się jeszcze nie poddawał i do gorzowa w pełnym składzie!!!
Jeżeli wygramy te mecze do końca sezonu a gniezno się potknie w jakims ze swych meczów to jesteśmy w 1/4 (marzenia)

A tak pozatym to skończmy juz z przyśpiewkami na kuźniara i brhela.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 7 lip 2003, o 18:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
kenny01 napisał(a):
A dlaczego nie myśleć?! Zwłaszcza w Rawiczu, skoro to cieniasy o wiele większe niż my? A w lidze już się utrzymaliśmy. Luknij w tabelę.


Te cienasy pokonały Gniezno (Kolejarz Rawicz - Dark Dog Gniezno 49:40) więc na prawdę w Rawiczu nie będzie łatwo, nie mówiąc juz o meczu w Gorzowie.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 lip 2003, o 22:35
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3991

Zobacz profil 
Nie okłamujmy się, wygranie choćby jednego z tych meczów będzie graniczyło cudem.
Co do Gorzowa to jeśli Chomski znowu przygotuje taki tor jak na mecz z Gnieznem to bardziej niż o wynik boję się o zdrowie naszych!!! Nawet Gollob , który był na meczu, powiedział, że to była istna corrida

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 8 lip 2003, o 09:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Nawet jak Gorzów pojedzie z samymi juniorami, a Jasol z "6 Kuciapami" to i tak Gorzów wygra. Rzeszów na wyjazdach jest BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!!
Wiem, bo wywam na wyjazdach , co niektórych i powiem wam szczerze : żal patrzeć na naszych na wyjazdach. ŻAl....


           
Post 8 lip 2003, o 13:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
niezgadzam sie z tym ze stal na wyjazdah jest beznadziejna! przegrywa bop przegrywa ale nie jest beznadziejna! w rybniku nie bylo zle w tarnowie ruzniez w warszawie ..to sie nie liczy warszawa jest u siebie beznadziejna.....wiec moim zdaniem stal jest nawyjazdach slaba ale anapewno nie beznadziejnaaa! moim zdaniem gorzej prezentuje sie u siebie! nikle zwyciestwo z rawiczem porazka z lublinem i rybnikiem ...no w sumie inne mecze byly jusz lepsze ....

_________________
Obrazek


           
Post 8 lip 2003, o 15:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Moze to i lepiej jak Stal Gorzow bedzie w I czworce bo bedziemy miec przynajmniej jeden spoko meczyk czy to z gnieznem czy z tarnowem albo z lublinem bo RKM ma juz zapewniony start w I czworce a po za tym ma juz w kieszeni awans.

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 8 lip 2003, o 16:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
w piatek bazancik napisal:
"Pokonamy Gorzów. Bardzo IM współczuję, ale Oni nie mają kim jechać (zagraniczni są kontuzjowani).

Rzeszów tam wygra 47-43 !!!!"
a we wtorek juz:
"Nawet jak Gorzów pojedzie z samymi juniorami, a Jasol z "6 Kuciapami" to i tak Gorzów wygra. Rzeszów na wyjazdach jest BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!!
Wiem, bo wywam na wyjazdach , co niektórych i powiem wam szczerze : żal patrzeć na naszych na wyjazdach. ŻAl...."
ludzie nie robci z siebie pajacow bo najpierw wygramy bez problemow a potem juz nie mamy po co tam jechac to jest smieszne a ty bazancik zalosny

_________________
ALC


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi