Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Co jest grane?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 cze 2003, o 22:15
 Co jest grane?
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Zakładam ten temat, ponieważ z dnia na dzień czytajać to forum jestem co raz bardziej wkurzony. Denerwuje mnie hasełko typu: "Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum". Panowie o co chodzi? Niedługo to forum będzie tylko dla użytkowników z uprawnieniami? Co niby mam zrobić, żeby je mieć? Zapisać się do fan clubu nie? A ja np. chciałbym przed zapisaniem się poczytać sobie na forum co się w paczce dzieje, ale nie mam takiej możliwości ... Co trzeci temat widze przepraszamy ... To jest żałosne, że istnieje podział na lepszych i gorszych, ale skoro użytkownicy mają takie wielkie tajemnice (w końcu reszta odwiedzających stronkę to też kibice) to wielkie dzięki, osobiście uważam, że to nie fair. I proszę nie wmawiać mi (szczególnie będą się pewnie wypowiadać Ci co mają te uprawnienia i będą wmawiali mi, że mają rację), że jestem jakiś ciekawski czy coś podobnego. Wszyscy albo nikt !!!
P.S. Proszę o nie usuwanie tematu, wiem, że mogą powstać jakieś spory, ale może uda się coś z tym zrobić ...


           
Post 29 cze 2003, o 22:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
mysle ze temat jest bez sensu, skoro chcesz wiedziec o co chodzi w fc to mozesz przyjsc na spotkanie i pogadac z nimi i sie dowiedziec co i jak.
dzialy zamkniete to powszechnosc na innych forach i wcale nie chodzi tu o to ze ktos jest lepszy a kto gorszy, po prostu oni obgaduja tam pewne kwestie gdzie lepiej zeby nie zagladal im ktos z zewnatrz.
rada jest prosta zapisz sie i bedziesz mial dostep

aha, faktycznie bledem jest to ze trzeba byc zarejestrowanym zeby poczytac co pisze.
czasem ludziom dawalem linka do watku i poczytali sobie a teraz nie ma takiej mozliwosci
bierzcie pod uwage to ze niektorzy czytaja tylko forum a nie pisza na nim

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 29 cze 2003, o 22:37
 


Nie rozumiem Cie...

A po co ma właźić i oglądać ktoś z innego miasta lub nie związany z fan clubem o czym my dyskutujemy? kiedy mamy spotkanie? jaka oprawe robimy? Mają do tego wgląd tylko zainteresowane osoby i tak powinno być...

NIE WIDZE PROBLEMU ABYS PRZYSZEDL NA NAJBLIZSZE SPOTKANIE, KTORE ODBEDZIE SIE W PONIEDZIALEK O GODZINIE 18 NA KORONIE STADIONU, POZNASZ WSZYSTKICH I PODJEMIESZ DECYZJE, CZY CHCESZ SIE BAWIC RAZEM Z NAMI CZY NIE... NA PEWNO NIE POŻALUJESZ JEŻELI PRZYJDZIESZ 8-)


           
Post 30 cze 2003, o 09:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Zamiast zakładać takie tematy wypadałoby poczytać najpierw TEN temat. Tam jest wszystko wyjaśnione.

Ludzie okażcie trochę zrozumienia, na forum jest kilkaset osób, jakby każdy zakładał takie tematy to byłoby naprawdę bardzo ciekawie. Jak Dobo nie wiedziałeś co i jak wystarczyło zapytać na gadu albo pryw.wiad. i wszystko byłoby jasne. Aha - to czy dostaniesz prawo wstępu do działu KK zalezy od Ramelowa - on o tym decyduje.

Koroner poruszył sprawę konieczności zarejestrowania się jeśli chce się czytać forum. Niestety ale jest to jeden ze sposobów na ograniczenie transferów. Pamiętajmy, że opłata za korzystanie z serwera nie jest stała i im większe są transferki tym Zio płaci więcej. Te ograniczenia troszkę pomagają dlatego tak będzie nadal. Przykro mi :?


           
Post 30 cze 2003, o 10:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 maja 2003, o 19:58
Skąd: rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
ale wy poprostu jesteście boscy macie dostep do wszystkiego a Ramelow to on jest waszym guru .Wow jestem pod wrażeniem :))

_________________
spox dzienks nara


           
Post 30 cze 2003, o 10:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
wezer napisał(a):
ale wy poprostu jesteście boscy macie dostep do wszystkiego a Ramelow to on jest waszym guru .Wow jestem pod wrażeniem :))


szkoda mi słów na take wypowiedzi. jak chcecie mieć dostep do KK to przyjdzie na spotkanie i też będziecie boscy :)
a nie róbcie problemów z niczego

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 cze 2003, o 10:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Świetnym pomysłem jest zamknięte forum ! I co do tego zbędne są wszelkie spekulacje.

Może skomentuję tekst wyzej napisany przez kolege wezer'a.

Wiesz, również uważam, że są super ! Dlaczego ? Otóż za to, że tworzą wspaniałą stronę BEZINTERESOWNIE. Nie mają z tego żadnych materialnych korzyści, a mimo to potrafią zaktualizować to czy tamto. - O tym jednak rozmawialismy już wiele razy w innych tematach.

Skoro boli Cię to, że ktoś ma dostęp do wszystkiego, staraj się dołączyć do "boskich" - udowodnij, że i Ty możesz mieć dostęp do wszystkiego. Przyjdź na spotkanie, złóż się tak jak My na oprawe meczu. Porozmawiaj. W dalszym ciagu czekamy na nowych członków Fan Klubu, którzy kibicowaliby z Nami.
Pozdrawiam


           
Post 30 cze 2003, o 11:07
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Chyba mamy nowy przydomek. BOSCY!!!! :)
Proponuje jak już będziemy mieli flage w Klubie Kibice, to napisać na niej BOSKI KLUB KIBICA :)

A na poważnie, to w pełni zgadzam się z Diamondem. A szczegónie z tym :
Diamond_ napisał(a):
.

Wiesz, również uważam, że są super ! Dlaczego ? Otóż za to, że tworzą wspaniałą stronę BEZINTERESOWNIE. Nie mają z tego żadnych materialnych korzyści, a mimo to potrafią zaktualizować to czy tamto. - O tym jednak rozmawialismy już wiele razy w innych tematach.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi