Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 cze 2012, o 23:50
 Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Uważam, że takie wydarzenie zasługuję na osobny temat.
Cytuj:
Mamy dla was pierwszą derbową niespodziankę! Stowarzyszenie SFSR na derbowy mecz w Rzeszowie zaprosiło gościa specjalnego! Będzie nim ikona czarnego sportu w Rzeszowie i zawodnik który sam doskonale pamięta jeszcze derbowe potyczki! Mowa oczywiście o Zoltanie "Zollym" Adorjanie który z radością przyjął nasze zaproszenie i 17 czerwca wstawi się przy h69! Liczymy że zrobicie dla niego wielki hałas! AVE ZKS!

http://speedwayfans.rzeszow.pl/componen ... na-derbach

Dla mnie rewelacja! Wielki szacunek za pomysł i wykonanie. Proponuje więc co nieco powspominać, aby młodsi kibice mogli się dowiedzieć kilka rzeczy o Zoltim.

Mi osobiście na pierwszą myśl przychodzi sezon '94 kiedy to poprowadził młodzież do niespodziewanego (kosztem faworyzowanego Rybnika) awansu. Wygrana z Hansem Nielsenem to było wtedy coś! :twisted:


Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 cze 2012, o 23:58
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
zolti z nielsenem to wygrał na dzień dobry podczas ich pierwszej konfrontacji w polskiej lidze

http://www.youtube.com/watch?v=cslMVqFCR68


           
Post 6 cze 2012, o 00:00
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Pamiętam tego gościa doskonale, chodziłem wtedy do podstawówki, chodziłem praktycznie na każdy mecz żużlowy, nie zapomnę jego skóry żółto-fioletowej - jak na tamte czasy do rewelacja, no i pięknie szalał na rzeszowskim owalu. Fajnie, że ponownie zagości na Hetmańskiej na pewno zostanie gorąco powitamy.


           
Post 6 cze 2012, o 00:04
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Genialna inicjatywa ! Może kiedyś Bohumil Brhel ... :)


           
Post 6 cze 2012, o 00:14
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Zolti :) to byly czasy - piekne. Inni sie podniecali :) Dunami, Szwedami a nas bylo stac tylko na Wegra, ale jakiego! Pewny punkt druzyny, ciekawe czy zaprosza kiedys Petranova ?

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 6 cze 2012, o 00:32
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 2 lip 2007, o 14:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 400

Zobacz profil 
Bardzo fajna inicjatywa! Wielkie oklaski za pomysł i chęci do jego realizacji! :)

_________________
"Krzysiu Stal Rzeszów - Fotograf - Miło.... :D"/Kamionka czerwiec 2006


           
Post 6 cze 2012, o 00:43
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
RE WE LA CJA !

Pamiętam jak przyjechał na jeden z pierwszych sparingów (odwołany z powodu deszczu) wypasionym busem z wizerunkiem żużlowca i napisem ...Armando Castagna.

Do dziś świetnie pamiętam jego debiut w barwach Stali na naszym torze w meczu z Włókniarzem w 91 r, tworzył parę z Robertem Nagy, jego debiut zapamiętałem innych obcokrajowców reprezentujących Stal słabo lub wcale.

Ostatnio w akcji ogladałem go w Debreczynie (3 lata temu) specjalnie pojechałem na ten turniej aby znowu zobaczyc na torze węgierską ikonę speedwaya. Aparat i kamera rozgrzane do czerwoności. Zolly organizował ten turniej, wzioł w nim udział jego serdeczny przyjaciel Armando Castagna, zobaczyc ich dwóch znowu na torze POEZJA ! - http://www.youtube.com/watch?v=UgzR_qbX ... re=related :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 6 cze 2012, o 01:00
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!


Zoltan mój pierwszy idol :)


           
Post 6 cze 2012, o 01:57
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3983

Zobacz profil 
Super sprawa. Akurat wybiorę się na derby w do rodzinnego miasta, więc będzie okazja powspominać dawne czasy.

Mimo spadku drużny po sezonie '93 i odejściu Stachyry i Krzystyniaka Zolly pozostał i poprowadził rzeszowską młodzież do awansu rok później (no dobra był jeszcze Petranov :) ).
Z sezonu '94 utkwiły mi w pamięci dwa mecze- z Rybnikiem i Piłą- dwoma głównymi faworytami do awansu. W pierwszym meczu od początku nie szło, do 7 biegu było chyba nawet 8 pkt w plecy, Zolly i Bułgar kręcili tylko punkty. Ale Zolly się nie poddawał i cały czas doradzał chłopakom z przełożeniem, zapłonem i od biegu juniorów (wtedy to był siódmy) metamorfoza reszty drużyny- skończyło się 54-36 (Zolly 15 pkt :wink: ).

No a mecz z Piłą z sierpnia to klasyka:

http://www.youtube.com/watch?v=TjIHWqGiAuw

W pojedynkach Adorjan-Nielsen 1-1 ale zwycięstwo Zolliego w biegu 9. zrobiło różnicę i wpłynęło jeszcze bardziej pozytywnie na drużynę w trudnej fazie meczu :wink:

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 6 cze 2012, o 03:06
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
Również mój pierwszy idol! super inicjatywa! brawa. Na pewno przywitamy naszą ikonę z wielkim szacunem!


           
Post 6 cze 2012, o 03:47
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 kwi 2012, o 17:13
Posty: 3

Zobacz profil 
Super sprawa!! Również ja zaczynałem przygodę z żużlem od złotej rzeszowskiej młodzieży i Zoltana! Ode mnie dużo braw dla tego weterana!


           
Post 6 cze 2012, o 11:06
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 384

Zobacz profil 
Świetna wiadomość! Niestety ja Zoltana specjalnie nie pamiętam z racji wieku. Jeden jedyny raz widziałem Zoltana w Rzeszowie w meczu z Apatorem Toruń w 95 roku. Później na dobre zacząłem chodzić na żużel w 1996r. i moim pierwszym prawdziwym idolem był Brian Andersen. Węgra znam w szczególności z kaset wideo które kumpel nagrywał. Mecz o awans w Krakowie czy też mecz z Piłą. Oczywiście kapsel z plastronem Adorjana też się ścigał na papierze pakunkowym w moim pokoju :lol: Uważam, że powinniśmy co jakiś czas zapraszać gwiazdy minionych lat. Śmiało można napisać, że Adorjan to jedna z legend rzeszowskiego speedway'a. Brawo!

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 6 cze 2012, o 11:46
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Jest szansa ze pokreci jakies pokazowe kolka ? Bylo by mega kozacko zobaczyc chlopine po tylu latach na Hetmanskiej .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 6 cze 2012, o 13:23
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
Ciekawe czy Pani Półtorak wie kto to jest Zoltan Adorjan? :lol:


           
Post 6 cze 2012, o 13:24
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
W niedzielę pozna :wariat:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 6 cze 2012, o 13:27
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Może będzie negocjowała z nim kontrakt ? :osama:

_________________
Obrazek


           
Post 6 cze 2012, o 13:41
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
cincin napisał(a):
No a mecz z Piłą z sierpnia to klasyka:

http://www.youtube.com/watch?v=TjIHWqGiAuw

W pojedynkach Adorjan-Nielsen 1-1 ale zwycięstwo Zolliego w biegu 9. zrobiło różnicę i wpłynęło jeszcze bardziej pozytywnie na drużynę w trudnej fazie meczu :wink:

super, dzięki za link, coś niesamowitego obejrzeć coś czego nie pamiętam. kapitalna jazda młodzieży a oni przecież byli młodsi od kreta. fakt poziom niżej ale za rok potrafili śmigać w ekstraklasie. brakuje takiego zawodnika z zębem agresywnego jak winiarz ale kylmaekorpi jakby był odzwierciedleniem tamtego zawodnika. kuciapa nic się chyba nie zmienił ale wówczas nie wiem jak to opisać ale chyba lepiej to wyglądało. może to tylko złudzenie z racji tego że miał wtedy 19 lat i nadzieje przed sobą i więcej młodzieńczej ambicji na torze a teraz to nic innego mu nie wróżą tylko brak honoru przy zejściu ze sceny...
wynik byłby wyższy gdyby nie ten pechowy defekt i upadek w trzecim biegu gdzie z 5-1 skończyło się 1-5. ale było jak było i dramatyczne emocje do samego końca.

aha mam pytanie do tych co pamiętają, bo na filmie tego nie wyłapałam ale jest poucinany więc może było, tylko na filmie nie ma. kuzyn mówi że w tym meczu z polonią piła to spiker zaczął śpiewać do mikrofonu ochrypłym jakby pijackim głosem 100 lat i zakończył słowami bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy i za to go wyrzucili potem ze spikerowania. czy to prawda bo nie wiem czy kuzyn mi ściemnia?


           
Post 6 cze 2012, o 15:02
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Na pewno na forum jest sporo osob pamietajacych wyprawe do Krakowa. Na stadionie bylo 90% kibicow z Rzeszowa.Pamietam ze mase autokarow jechalo z WSK do tego prywatne auta. Przed Krakowem w zajezdzie spotkalismy Zoltana i mlodych-byly spiewy, pare piwek:-).Z powrotem do Rzeszowa pod stadion dojechalismy kolo polnocy.Takiej masy ludzi na ulicy Obroncow Stalingradu juz pozniej nie wifzialem.Piekne czasy...


           
Post 6 cze 2012, o 15:48
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 kwi 2012, o 17:13
Posty: 3

Zobacz profil 
Pamiętam ten wyjazd do Krakowa. Miałem wtedy z 9 lat i jechałem z ojcem jednym z autokarów.Ostatni mecz gdzie wygrana dawała awans.Wygraliśmy coś ok. 55-35. Początki mojej przygody z żużlem. Aż się łezka w oku kręci.


           
Post 6 cze 2012, o 21:52
 Re: Zoltan Adorjan ponownie w Rzeszowie!
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
Szkoda, że tyle musiałem czekać na to wydarzenie. Cieszy mnie ta inicjatywa ale chcialoby się wiecej. Chciałbym go zobaczyć jadącego na naszym torze. Zoltan witaj w domu!

_________________
Marma moja Karma!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi