Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Piotr Winiarz kontuzjowany !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2003, o 16:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
tak jak mowilem, wszyscy jestescie wielcy kibice jak druzyna wygrywa a jak cos nie idzie jak powinno potraficie tylko skomlec i wyzywac zawodnikow, trenerow i dzialaczy....
to jest przyklad typowego fana spidleja.

Na szczęście nie wszyscy tacy są!

Jak dla mnie tot en mecz się może odbyć, przynajmniej udowodnimy że rybnnik nie jest taki straszny!
A zresztą nawet jak sie nie odbędzie to co z tego?
Przecież kontuzje obojczyka to zawsze sie długo chyba leczy i pewnie piotrek dojdzie do zdrowia 3-4 mecze przed koncem sezonu.
Do tego czasu to 100 razy zdążą rozegrac zawody.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 5 lip 2003, o 16:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Diamond co do Klisiow to jesli jest dziesiec malych pchelek to zawsze sa tylko pchelki :D... :/ Na ten temat juz wiecej do powiedzenia nie mam :/ Bo gdy zaczyna sie dyskusje o zawodnikach i sie na nich narzeka... to zaczynaja niektorzy mowic ze kibicujemy tylkko jak wygrywaja...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 lip 2003, o 17:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
Koroner przestań się czepiać I troche więcej tolerancji bo jeśli coś Ciebie nie interesuje nie oznacza to, że innych to nie interesuje. Nie interesuje Cię to - proste nie czytaj widzisz jakiś problem bo ja nie Poza tym przestań już Nam wmawiać jacy to My jesteśmy kibice ....bla bla bla już staje się to nudne
Czepiasz się innych o podpisy, notki w profilu. Wybacz nie jesteś jakimś guru żeby wszystko na tym forum robione było pod Ciebie.


nie jestem guru i nie mam zamiaru wam wmawiac co macie robic, ale jednak smieszy mnie kilka rzeczy co tu prezentujecie wiec sie wypowiadam,
nie jest to chyba kolko wzajemnej adoracji wiec chyba moge powiedziec swe zdanie i glupio by bylo jakby kazdy myslal tak samo.
nikogo nie obrazam i niewyzywam wiec w tym momencie ty sie czepiasz mnie.
jesli czytam temat o tym ze winiarz jets kontuzjowany to chyba ma byc o tym a nie o tym jak sie nazywa liga w szwecji czy to ze kolo mowi ze w angli nie ma trenera tylko jest coach.
nie czytam kazdego watku tylko wybrane co mnie interesuja i akurat ten wpis byl nie na temat wiec lekko zwrocilem uwage

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 5 lip 2003, o 19:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Miało być bez przekleństw na forum, ale teraz moge powiedziec tylko jedno (czuję się rozgrzeszony i usprawiedliwiony)

Dżizas :cenzura: Ja Pierdolę

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 5 lip 2003, o 22:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wlasnie rozmawialem z bratem Macka Kuciapy - Dawidem...powiedzial mi, ze Siwy ma zlamany obojczyk z przemieszczeniem ( czy jak sie to fachowo nazywa)...i, ze we wtorek kapitan naszej druzyny leci do Anglii na lasery.

Krzysiek_f trudno jest powiedziec kiedy bedzie mogl jezdzic...napewno nie pojedzie do Gorzowa, ale do Rawicza calkiem mozliwe...wszystko bedzie zalezalo od tej Anglii...


Ostatnio edytowano 5 lip 2003, o 23:06 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 lip 2003, o 22:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
to nie lepiej bedzie jesli mecz przeloza ??? I jeszcze pytanie do Kezmana kiedy piotrek bedzie mogl juz jezdzic ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 5 lip 2003, o 23:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Oczywiscie ze lepiej bedzie dla nas jak mecz przeloza( chocby raz nie korzystne warunki byly by sprzyjajace dla nas) ale zobaczymy co bedzie.Tak jak Kezman pisasl Siwy powroci moze na mecz w Rawiczu choc nie wierze by tak szybko doszedl do pelni sil ale trzymam za niego.PIOTREK ZDROWIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 6 lip 2003, o 13:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Może nasi prezesi nie zażądzili przygotowania toru i dopiero zaczną jazde traktorem jak sędzia przyjedzie :lol: . może spadnie dla nas deszcz ciężka sprawa. Troche nie ładnie tak pisać ale naprawde w tym sezonie to KATASTROFA. W taki głupi sposób nasi zawodnicy łapią kontuzje TRNING :cry:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 6 lip 2003, o 14:15
 MODLITWA O ZŁOTY DESZCZ
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 lip 2003, o 14:06
Skąd: Trzebownisko
Posty: 2

Zobacz profil 
MÓDLMY SIĘ !!!!!

Jak mamy jechać z Golonką w składzie to ....




Módlmy się ! :)


           
Post 6 lip 2003, o 14:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
To sie nie ma co modlic leje tak ze meczu juz raczej nie bedzie :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 6 lip 2003, o 14:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
wy motomyszy to macie faktycznie pecha, kiedy jest zuzel to zawsze wam pada.
dlatego jak bedziecie budowac stadion za miastem (jest juz o tym watek wiec nie rozpisujmy sie na ten temat) to nie zapomnijci o zadaszeniu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 6 lip 2003, o 22:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Piotrek zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia!!!!


           
Post 7 lip 2003, o 10:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Czasem przeglądając to forum odnosze wrażenie że to że dziś pada to też wina Kuźniara. Nie darze go sympatią, ale nie przesadzajcie. Wypadek przykry, Siwy szybkiego powrotu do zdrowia. W tym sezonie nie pojedziemy już chyba jakiegokolwiek meczu w pełnym składzie.


           
Post 8 lip 2003, o 13:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hymmm jak wrucil trojan bylem pelen andzieji po memoriale...no ale winiarz kontuzja trojan spisuje sie jak w tamtym roku.....2 czwurka bedize na 100% tylko zebysmy sie utrzymali...

_________________
Obrazek


           
Post 10 lip 2003, o 17:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Winiarz leci do Anglii

Ozdrowieńczy laser
W tym czasie, kiedy Jasol, w mocno osłabionym składzie, będzie jeździć w Gorzowie, Piotr Winiarz będzie w drodze do angielskiego Ipswich, gdzie w znanej polskim sportowcom klinice doktora Simpsona, będzie leczony laserem. Takie zabiegi znacznie przyspieszają proces zdrowienia. - Piotrek ma już wykupiony bilet na samolot. W Ipswich przebywać będzie przez tydzień. 20 lipca odbierzemy go z Okęcia. Jest prawdopodobne, że tego samego dnia wystąpi w meczu ligowym z Kolejarzem Rawicz - powiedział Ryszard Romaniak, menedżer sekcji żużlowej Jasolu.

Ponieważ koszty wyjazdu zawodnika do Anglii są dosyć duże (ponad 10 tys. zł), kierownictwo sekcji zwraca się do sympatyków żużla o finansowe wsparcie. Zainteresowani proszeni są o kontakt z sekcją.

za http://www.gcnowiny.pl
Pozdrawiam :wink:


           
Post 11 lip 2003, o 10:41
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Pieniadze na Siwego mozna wpłacac na konto

INVEST - BANK oddział w Rzeszowie.
Nr konta 16801105 - 1800005470 - 16318
z dopiskiem dla Piotra Winiarza


Siwy podobno ze swojej kasy wyłozył 12 tys zł zeby pojechac na leczenie do Anglii

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 11 lip 2003, o 13:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jak by tego nie ujac i jak by na to nie patrzec... To jest parodia :/ Sciagniecie Brhela mniej wiecej tyle kosztuje, na to jest kasa a na operacje dla Piotrka nie ma to jest tak wkurwiajace ze dzieki. Przeciez tak poprostu nie moze byc zeby klub nie mial pieniedzy na leczenie wlasnego zawodnika. No ja tego nie moge zrozumiec :/ Nie mam slow. Teraz zamiast na cegle na operacje ktorej koszty liczone sa w setnych tysiacach zlotych to bedziemy zbierac na operacje dla Piotrka. Ale nie zapominajmy ze kasa na pomeczowe imprezy jest zawsze !! A na "Siwego" nie ma :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 23 lip 2003, o 21:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Obojczyk pospawany
Piotr Winiarz: Chcę wrócić w niedzielę

Cytuj:
Piotr Winiarz, kapitan żużlowców rzeszowskiego Jasolu, w niedzielę wrócił z angielskiego Ipswich, gdzie przez tydzień dr Brian Simpson laserem leczył mu złamany obojczyk. Na warszawskim lotnisku czekał na niego ojciec i zawiózł go do Rawicza, na mecz z Kolejarzem.

- Wyjechałem na próbę toru, który był jednak dziurawy i bardzo przyczepny, więc postanowiłem nie ryzykować - mówi Winiarz. - Wyjazd do Anglii zbyt wiele mnie kosztował, bo łącznie z przelotem około 10 tys. zł. Poza tym odczuwałem duży ból, gdyż laserowa terapia sprawiła, że nastąpiło wyraźne przyspieszenie zrostu tkanki kostnej, ale kontuzjowany obojczyk do końca jeszcze nie jest taki, jak być powinien. Gdyby jednak tor w Rawiczu był równy i twardy, najprawdopodobniej zdecydowałbym się na start. Gospodarze wiedzieli, że nie będą jeszcze w pełni sił i postanowili, że przygotują taką, a nie inną nawierzchnię.

Trzeci i ostatni
- To był mój trzeci pobyt w klinice w Ipswich i mam nadzieję, że ostatni - kontynuuje sportowiec. - Zaraz po przyjeździe zdjęto mi gips i po dwóch zabiegach przy pomocy specjalnego lasera mogłem już podnosić rękę do góry. Niewątpliwie zabiegi takie znacznie przyspieszają zrost tkanki kostnej, kleją ją.
W Ipswich, na - jak się w sportowym środowisku popularnie nazywa - spawaniu obojczyka razem z Winiarzem przebywał Mirosław Kowalik z Polonii Bydgoszcz. - Mieszkaliśmy nawet w jednym pokoju. Tyle, że on miał pęknięty obojczyk, u mnie natomiast lekarze stwierdzili złamanie z przemieszczeniem. Mirek chciał wystąpić w meczu ligowym w Częstochowie. Dzwonił nawet do mnie, że pojechał w dwóch wyścigach, ale także odczuwał duży ból i wycofał się.
- W klinice dra Simpsona, który osobiście wykonuje wszystkie zabiegi, spotkaliśmy sportowców z Wysp Brytyjskich, reprezentujących różne dyscypliny, z rozmaitymi urazami. To świadczy o tym, że ten sposób leczenia jest naprawdę skuteczny i szybki - dodaje zawodnik Jasolu. - Chciałem podziękować szczególnie szefowi firmy "Faraon", panu Andrzejowi Haehne oraz Robertowi Siorkowi, którzy przekazali środki na mój wyjazd do Ipswich.

Muszę być pewny
Winiarz kontynuuje rehabilitację w Rzeszowie. - Chcę wystartować w niedzielnym meczu z WKM-em Warszawa. W czwartek lub piątek na treningu zrobię kilka kółek. Jeżeli uznam, że jestem przynajmniej na tyle zdrowy, że moja jazda nie będzie stanowić żadnego zagrożenia dla mnie i pozostałych uczestników zawodów, będę walczył z warszawskim zespołem. Jeżeli będę miał co do tego wątpliwości, jeszcze zaczekam - zakończył stanowczo nasz rozmówca.


za http://www.gcnowiny.pl
Pozdrawiam :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie, Majestic-12 [Bot] i 173 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi