Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piotr Winiarz kontuzjowany !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 lip 2003, o 20:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Piotr Winiarz złamał przed chwilą obojczyk na treningu przed meczem z RKM Rybnik. Doszło do tego w wyniku zderzenia z Pawłem Miesiącem. - "Było już czterech zawodników na torze, a Piotrek w ostatniej chwili wyjechał jako piąty i stanął na starcie. Mieli jechać dwa okrążenia, a Piotrek po pierwszym zamknął gaz i wjechał w niego Paweł. To właściwie był już sam koniec treningu" - opisuje wypadek Ryszard Romaniak, kierownik rzeszowskiej drużyny.

Winiarz na pewno nie wystartuje w niedzielnym meczu z RKM Rybnik. Zastąpi go Łukasz Golonka. - "Mimo straty Piotrka nie poddajemy się i zamierzamy powalczyć o zwycięstwo w meczu z RKM. Jeśli wygramy, pojedzie on do Anglii na leczenie, aby szybciej wrócić do składu" - mówi kierownik rzeszowskiej drużyny.
PZ

Ja z tego nic nie rozumie.. Jak takie rzeczy moga wogole miec miejsce... Tak jak ja bym wzial motor i wyjechal sobie wylajtowany na tor... Ja juz nie wiem co mam pisac...



Placza ze nie maja kasy a napewno takie leczenie jest bardzo tanie. To jest przegiecie paly co sie w tym klubie wyrabia, to druzyna samobojcow, slepych i nie znajacych sie na zegarkach. Zero koordynacji, zespolem rzadza przypadkowi ludzie. Teraz wiadomo jaki wynik z Rybnikiem.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 4 lip 2003, o 20:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
jednak sie potwierdzilo ze winaiarz mial mierna z matmy ale to nie czas na zarty. mam ttylko taka nadzieje ze troche popada . prognozy mowia ze dzisiaj w nocy jaki i jutro oraz w dniu meczu ma padac. byc moze bedzie tak ze mecz przeloza ale nie wiem czy to cos da

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 4 lip 2003, o 20:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ewcia masz racje moze i tam nikt nie upadl ale w Tarnowie nie ma Pawla Miesiaca... Niechce tu nikogo obwiniac, bo kazdego z trojki Miesiac. Winiarz i Kuzniar mial swoj wklad w to co sie stalo, ale nie zmienia to faktu ze co sie stalo to sie nie odstanie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 4 lip 2003, o 21:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
Używając słowa TRAGEDIA miałam na mysli straszny upadek a nie od razu,aby ktoś miał zginąć ale widocznie są ludzie którym tylko taki rzeczy w głowie.Gdybyś widział Piotrka pewnie też byś użył tego słowa.






Pozdrowionka dla Piotrka aby wracał do zdrowia, oraz Sandry będzie wszystko w porządku z Piotrkiem.


           
Post 4 lip 2003, o 21:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Ale jest to moim zdaniem wina naszego "kochanego" trenera.


No to proste ze przez Niego....ja nie wiem jak taki człowiek moze byc trenerem....

Kto nie był na treningu niech nie załuje.....
My to mamy jednak szczescie zajebiste.Dopiero co po kontuzji dołaczyli do Nas Trojan i Mieisac a tu znowu Siwy kontuzjowany....

Zaraz po upadku widziałem Piotrka i nie wygladał za ciekawie...

Zal mi równiez Pawła Misiaca...chłopak sie załamał totalnie...a to przeciez nie była jego wina...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 lip 2003, o 22:06
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
weldug mnie tez to byla wina kuzniara .nie powinien dopuszczac do takiej sytuacji zeby zawodnik ktory dopiero co wrocil po kontuzji scigal sie juz na powazne .miesiac powinien objechac kilka okrazen i na tym powinien zakonczyc sie jego udzial w dzisiejszym treningu .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 4 lip 2003, o 22:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
no to pozamiatane, chyba ze Golonka zrobi 10 pkt ;)


           
Post 4 lip 2003, o 22:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
dobra stało sie co sie stało i nie ma już po co kogoś obwiniać.
dziwie się teraz niektórym że po kontuzji siwego stracili nadzieje na wygraną. Spokojnie rybnik też jest do pokonania nawet bez siwego. Nie ma co od razu stawiac stali na przegranej pozycjim choć na pewno jest to duze osłabienie.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 4 lip 2003, o 22:29
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
no i co z tego ze jechali w pieciu ten tor jest zrobiony do jazdy w szesciu i nie ma tu kogo obwiniac to jest żużel a nie szchy upadki i kontuzje sa wkalkulowane w ryzyko i kazdy z zawodników wie o tym ! chyba wszyscy zawodnicy widzieli ze jada w pieciu a mimo to zaden nie odjechał wiec im to nie przeszkadzało ! i nie ma co obwiniac Kuzniara


           
Post 4 lip 2003, o 22:37
 


Dla mnie za bardzo nie ma znaczenia kogo to była wina, tak samo można powiedzieć, że Winiarza, bo przez to, że puścił gaz, to Miesiąc wpakował mu sie na plecy... Zresztą tego nie widziałem, więc się nie będe wypowiadał...

Pozostaje tylko życzyć Siwemu szybkiego powrotu do zdrowia i łudzić się o niespodziankę w niedzielne popołudnie...

Siwy to twardy chłop :!:


           
Post 4 lip 2003, o 23:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2003, o 17:59
Skąd: RZESZÓW
Posty: 77

Zobacz profil 
Mike ma 100% racji to jest sport w którym niestety zdażają się kontuzje, szkoda bardzo ze stało sie to przed meczem - moze to wpłynąć niekorzystnie na postawe naszych zawodników. Ale trzeba wierzyc że wszystko bedzie OK.

Piotrek wracaj szybko do zdrowia !!!

_________________
Stal Rzeszow Fans


           
Post 4 lip 2003, o 23:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
pieknie, ku*wa pieknie.

Ja nie mam pretensji to Kuzniara. Na naszym torze przeciez w 6 kiedys sie jezdzilo (na DMS jezdzi sie tez w 5). Jadac w 5, zawodnicy jada gesciej co umozliwia ciagla walke w kontakcie z kilkoma przeciwnikami. Taka forma napewno intensywnie przygotowyje do zacietej walki jaka moze byc z Rybnikiem (a raczej byla by gdyby...).
Cytuj:
Winiarz po przejechaniu jednego okrążenia, zaraz za metą normalnie puścił manetkę (chyba mu się pomyliło, że już koniec). Puścił manetkę i niestety stało się z tyłu był Paweł i nie było ratunku, był za blisko.

Wiec rownie dobrze moglo by sie to wydarzyc gdyby w 2 jechali - Winiarz i prubujacy go wyprzedzic Miesiąc. Tak wiec dla mnie Trener robil swoje, a wypadki jak mowi Plech byly sa i beda....

Co za koszmarny sezon....

Powrotu do zdrowia Piotrek....

_________________
bERY


Ostatnio edytowano 4 lip 2003, o 23:41 przez bery, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 4 lip 2003, o 23:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2003, o 20:40
Skąd: RKM RYBNIK
Posty: 14

Zobacz profil 
CZEŚĆ !!!!!!jest mi bardzoo bardzoo przykro ze Winiarz sie połamał ale nie rozumiem tego jak idzie dac 5 zawodnikowna tor jeszcze na dodatek takich co dopiero zaczynaja jezdzic Sorry ze tak napisze ale ten wasz trener ma niepokolej w swojej małej głowie !!!!!!!!!! u nas w rybniku trening wyglada tak ze jada po 2 zawodnikow a potem po 4 ale nie jest tak zeby np Węgrzyk jechał ze Szczyrba zabijaka Rożkiem i Kubica



POZDRAWIAM !!!! PIOTREK WRACAJ DO ZDROWIA !!!!!!!!!!
RKM RYBNIK JEST Z TOBĄ :)


           
Post 5 lip 2003, o 00:01
 kuzniar won !!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 


CHORY TRENER CHORE POMYSLY CHORY WYNIK....
" KUZNIAR WON !!"
TRANSPARENT O TAKIEJ TRESCI PROPONUJE WYWIESIC PRZED TRYBUNA HONOROWA GDZIE ZASIADAJA SPONSORZY ...

POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW I MAM NADZIEJE ZE TAKI TRANSPARENT POWSTANIE....

P.S. MIESIAC NIE MOZE ZJECHAC Z TORU , BO JEGO MAC KUŹNIAR TWIERDZI , ŻE MLODZIEZOWIEC UCZY SIE JAZDY NA TRENINGACH A TAKIE MDMP SA MU NIE POTRZEBNE ... A JAK ZYJE TO TAKIEJ JAZDY BEZ WYRAZU RZESZOWSKIEJ DRUZYNY NIE WIDZIAŁEM....

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 5 lip 2003, o 00:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Życzę powrotu do zdrowia Piotrkowi, tylko bez "szczerych"słów wobec mej osoby. Jestem z Tarnowa ale chcę aby obie drużyny walczyły fair w lidze i w pełnych składach. Szkoda i jeszcze raz szkoda.


           
Post 5 lip 2003, o 00:52
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3991

Zobacz profil 
No to pozamiatane. Z Siwym była jeszcze jakaś tam nadzieja na wygraną, no powiedzmy na wyrównaną walkę a teraz to pewnie 40 punktów nie zrobimy.
Zupełnie tego nie rozumiem-po jakiego h wyjechał jako piąty. Nasi zawodnicy się żalą, że pech, fatum itd. ale czasem sami na siłę temu złu pomagają. Po prostu śmiać się chce. Ostatnimi czasy większość groźnych kontuzji łapiemy na treningach a nie w ferworze ligowej walki -Trojan , teraz Siwy a w poprzednim sezonie fatalny wypadek Golonki- i to w zasadzie w sytuacjach gdy wiadomo kto będzie w składzie i nie trzeba nic nikomu udowadniać. Trening powinien być spokojnym przygotowaniem sprzętu do meczu, dopasowaniem się do toru itd, a nie ściganiem się do upadłego!
Teraz przyjdzie nam oglądać "pasjonujące" mecze z Warszawą i Rawiczem w drugiej 4. Chociaż zawsze można wierzyć, że będzie inaczej.

Co do Kuźniara to ten człowiek się po prostu do tego NIE NADAJE. Zero profesjanalizmu, zero pojęcia o taktyce, zero wpływu na motywację zawodników i można tak wyliczać bez końca.

PIOTREK- TRZYMAJ SIĘ I SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


Ostatnio edytowano 5 lip 2003, o 00:54 przez cincin, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 lip 2003, o 00:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
To już jest lekka przesada, miewaliśmy nie raz niezłego pecha ale w tym sezonie to już jest szczyt wszystkiego. Kontuzjowani byli niemal wszyscy, teraz padło jeszcze na Siwego.
Juz nie chcę najeżdżać na trenera ale doprawdy można sie załamać, na szczęscie jutro będzie nowy dzień i nowe nadzieje, a pewnie my wszyscy po cichu będziemy liczyć jednak na wygraną z RKM-em.
Najważniejsza sprawa, Siwy jak najszybszego powrotu do zdrowia !!!!!!!!!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 5 lip 2003, o 01:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Większość chyba piszących to ludzie, którzy z żużlem mają mało wspólnego, a już na pewno nie z historią Stali.
Czy Wy nie wiecie, że Rzeszów jako jeden z niewielu jest przystosowany do startów w sześciu zawodników ? Hmm
Tu nie ma żadnej winy trenera Kuźniara ! Nasi żużlowcy wpadli po prostu w kanał wielkiego pecha, z którego ciężko jest im się wydostać.
Bardziej od Piotrka Winiarza szkoda mi Pawła. Chłopak jest niewątpliwie wielkim talentem. Przez liczne upadki może okazać się w przyszłosci zmarnowanym talentem. Jest za młody by upadać na każdym treningu !
Mimo wszystko Piotrkowi WIniarzowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia - to najważniejsze :)


           
Post 5 lip 2003, o 02:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
error napisał(a):
Placza ze nie maja kasy a napewno takie leczenie jest bardzo tanie. To jest przegiecie paly co sie w tym klubie wyrabia, to druzyna samobojcow, slepych i nie znajacych sie na zegarkach. Zero koordynacji, zespolem rzadza przypadkowi ludzie. Teraz wiadomo jaki wynik z Rybnikiem.



Co za pieprzony optymista z tego errora? To jest zajebiscie ambitna drużyna a Winiarz nie jest samobójcą podobnie jak reszta drużyny tylko gościem , który jedzie 80 90 km/h majac obok siebie trzech przeciwników.
A jesli Winiarz nie ma złamanego obojczyka?(no chyba ze error go prześwietlił z jakiegoś zadupia w Stanach albo Romaniak ma rentgen w oczach),tylko mniej poważną kontuzję i pojedzie w niedzielę?
No to wtedy będzie cacy-Kuźniar będzie noszony na rękach , a reszta krytykujacych będzie chwalić naszych że są tacy ambitni ,że w 5 jada na treningu byleby sie dopasować.
A jeśli nawet pojedziemy bez Siwego(jak w Warszawie-to dlaczego do cholery mamy przegrac z Szombierskim,Pedersenem i Ruskiem, a i to nie wiadomo , bo na torze takim,jaki jest teraz ,poza Pedersenem, reszta sobie moze nie dać rady.
Ale ponarzekajmy-przeciez kur** przegraliśmy JUŻ-jak pisze większość


           
Post 5 lip 2003, o 09:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No nie no qrde, kontuzja potrka i juz wszyscy mówią że przegramy że będziemy się tylko łudzić że wygramy. Ludzie weźcie troche pomyślcie!!!
Przecież rybnik aż taki straszny chyba nie jest!
Rozumiem że jest w e-lidze juz jedną nogą, że jest faworytem.
Ale dlaczego stawiaćie jasol na przegranej pozycji???W sporcie wszystko jest możliwe, chociaż ja mysle ze z rybnikiem wygramy nawet bez jakis cudów.
Co do kuźniara to weźcie sie odpieprzcie od niego.
Tak jak to ktoś mówił naszym torze może nawet 6 jechać, pozatym upadki i kontuzje są wliczone w ryzyko i jeśli sie ktoś połamie to jest to wina któegoś z zawodników albo sprzętu, a nnie wszystko na kuźniara poszło. Jeśliby wypuścił 20 na tor to rzeczywiście mozna mieć pretensje.
Ja też za bardzo kuźniara nie lubie po jego pokerowych zagrywkach ale teraz to nie była jego wina.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: GoodLikE, PewnySiebie i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi