Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim wynikiem zakończy się ten mecz?
Rzeszów +30 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +20 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +10 16%  16%  [ 5 ]
Rzeszów +1 do +9 41%  41%  [ 13 ]
Remis 3%  3%  [ 1 ]
Gorzów +1 do +9 28%  28%  [ 9 ]
Gorzów +10 9%  9%  [ 3 ]
Gorzów +20 3%  3%  [ 1 ]
Gorzów +30 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 32
Opcje      Szukaj
Post 13 sie 2012, o 00:48
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
bylem widzialem ( z perespektywy nowej trybuny :D ) jak dla mnie to gorzowiaki po pierwszych swoich startach i przerwie po 3 biegu po prostu sie odpowiednio przelozyli i bylo po frytkach , choc patrzac na sztywna jazde okonia moze i cos jest na rzeczy z tym "pewnym przegraniem " :D

moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego na stadion sa wpuszczane osoby bedace ewidentnie pod wplywem alkoholu ? :nie:
Cytuj:
Sześć, mam dobry patent jak łatwo wejść ze starej na nową ale Wam nie powiem

juz tez chyba wiem jak to jest mozliwe :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 13 sie 2012, o 00:52
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Niespodzianki nie bylo - Rzeszow stara sie nie nabic KSM swoim liderom przed przyszlym sezonem (Walasek i Crump zwlaszcza), a wygrana niczego by nie zmienila. Troche dziwne, czemu Crumpa nie puszczono w 14 biegu - mozna mu bylo zbic KSM jeszcze bardziej. No chyba, ze Okoniewskiemu tez zbijaja. :D

Ogolnie o niespodziance mowic nie mozna - wygral zespol, ktory jest zdecydowanie lepszy. Styl stawia pewne rzeczy pod znakiem zapytania.

ale pierdzielisz głupoty koleś :x wygrała zdecydowanie lepsza drużyna? to gdzie ta drużyna była przez pierwsze 4 biegi? tak jak napisał Mario wygrała drużyna, która miała wygrac, tylko kto i ile za to dostał? nie wierzę, na prawdę nie wierzę w czystośc tego meczu.

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 13 sie 2012, o 00:53
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
to przecież żadna filozofia, ani nic spektakularnego. ludzie wchodzą na starą trybunę, potem kierują się w stronę I łuku, za park maszyn i idą na nową.

_________________
Obrazek


           
Post 13 sie 2012, o 00:54
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
No to i ja swoje 3 grosze dołożę.
Pierwszy raz wybrałem się na nową trybunę i oglądanie żużla z górnej jej części na wysokości startu to bajka. Widać wszystko jak na dłoni, kto gdzie jaką ścieżkę obrał itd.
Pierwszy raz w tym roku tor ze wzgledu na opady był chyba delikatnie pod koło, przynajmniej w początkowej fazie meczu.
Co do wyniku... rekord Guinessa, jak zdobyć 18 pkt w 4 biegi (20 w 5 biegów) i potem przegrać mecz zdobywając kolejne 20 w następnych 10 wyścigach. Można tłumaczyć się, że Walasek defekt, Okoń taśma, Majk... też defekt, tylkoco to da.
Nasi nie mieli pomysłu na jazdę, patrząc jak jechali Stalowcy z Gorzowa naprawdę widać było charakter i pomysł, Tomek Gollob jak był trzeci i jechał za naszymi powiózł się pod sam płot na 2 łuku, znalazł ścieżkę i wiedział jak potem jechać... inni gorzowianie też wiedzieli. Oprócz pierwszego biegu kiedy nasi wyprzedzali później bylo już tylko gorzej, zero startu i zero mądrej jazdy na trasie. Jak to jest, że nasi zawodnicy trenują tutaj, mają ten tor do dosypozycji 24h a nie wiedzą gdzie są najlepsze ścieżki.... to jest dramat.
W sumie jechaliśmy o pietruszkę ale frajda z pokonania Gorzowa byłaby naprawdę wielka dla kibiców... dla zawodników chyba nie. Nie będę się wdawał w oceny czy mecz był oddany czy nie, dla mnie byliśmy poprostu słabsi.
Dzisiaj jedynie Greg i Łukasz Sówka zasłużyli na pozytywny komentarz, Krecik tez walczył:) reszta łącznie z trenerem i jego taktyką niestety mizeria.
Jonas, wracaj do zdrowia a w kolejnych meczach niech próbują Klinga lub Lahtiego.
Co do AD2013... jak dla mnie podstawa to utrzymanie Jasona, Grega, Okonia i Sówki... na resztę pozycji potrzebni są nowi zawodnicy, młodzi i jeżdżący z zębem.


           
Post 13 sie 2012, o 01:00
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Cytuj:
wygrała zdecydowanie lepsza drużyna? to gdzie ta drużyna była przez pierwsze 4 biegi?


Nie spasowala sie do toru, co w zuzlu nie jest rzadkoscia. I nie trzeba pamietac, co bylo przed Marma, zeby to wiedziec. Nie czarujmy sie - Gorzow to o klase lepsza druzyna niz Rzeszow, wiec wynik zadna niespodzianka nie jest.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 13 sie 2012, o 01:02
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
to przecież żadna filozofia, ani nic spektakularnego. ludzie wchodzą na starą trybunę, potem kierują się w stronę I łuku, za park maszyn i idą na nową.

powodzenia

ale fakt, wejść na nową to żadna filozofia, mam karnet normalnie za 10zł drożej bym sie nie wygłupiał ale w końcu chciałem zobaczyć jak to jest na tej nowej i faktycznie z każdej strony coś przeszkadza siedziałem na srodku ale ogólnie widok spoko, szczególnie "walka" na 1 łuku


           
Post 13 sie 2012, o 01:08
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 paź 2006, o 13:24
Skąd: Z KATOWNI
Posty: 645

Zobacz profil 
A ja jestem pod ogromnym wrazeniem startu Majka w jego pierwszym starcie :spiew: Co do meczu to tylko foliowy zespol moze roztrwonic taka przewage :kielb_pala: A co do decyzji trenera to brak slow :młotek:

_________________
22.02.2010,T Ferenc:Jezeli powiecie NIE-Uszanuje wasza wole.Wiec oddaj stadion i nie obwiniaj Stali za bledy urzedasow.


           
Post 13 sie 2012, o 10:55
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
wyścig 2:
http://www.youtube.com/watch?v=h_ZqAtlm7i8

wyścig 3, upadek Joonasa:
http://www.youtube.com/watch?v=wzlAp4Q3qCk

wyścig 3, powtórka:
http://www.youtube.com/watch?v=UjGmY6spXos

wyścig 4:
http://www.youtube.com/watch?v=DGb5sTx6-rE

wyścig 8:
http://www.youtube.com/watch?v=014KtKpBDpk

_________________
Obrazek


           
Post 13 sie 2012, o 11:00
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
jakiej decyzji? co zrobil Rybka? ;)
Acodin napisał(a):
Siedem - Karol Baran - 3+1 (1,1,1*,0)

slaby wystep, nic ciekawego nie pokazal, w jednym biegu powalczyl.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 sie 2012, o 12:46
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Gorzów się spasował po pierwszej dla nich wybitnie nieudanej serii startów. Dobrze, że przegraliśmy tylko 10 punktami, a nie jak np. Medaliki.
Nie wiem czy wypadek Jonasa miał jakiś wpływ na postawę naszych zawodników na torze ... wiemy co się stało z Rico[*], możliwe że jakaś blokada się niektórym włączyła.
Osobiście miałem odczucie, że motocykl Jonasa ciągnie ładnie i może przywieść kilka cennych punktów ... stało się jak się stało i dobrze, że skończyło się na potłuczeniach.

_________________
Obrazek


           
Post 13 sie 2012, o 16:33
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (12.08.2012) 40:50
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2261

Zobacz profil 
Mecz w pałę do przewidzenia nawet z prowadzenia 20-10 można przegrać 40-50.Szkoda tylko że Zagar wyprzedził Walaska w 15 biegu bo wynik w typerze by mi siadł co do cala.Gorzów na mistrza więc nie ma co rozpaczać.Co do nowej trybuny pierwszy raz byłem i będę tam gościł częściej,ale tylko za 25 pln zaraz obok sektorów-ki dopingujących brawa za oprawę i doping na meczu. :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi