Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Rzeszowa na sezon 2013


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 sie 2012, o 14:08
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Ja jednak jestem myśli, że w sezonie 2013 będziemy jeździć z Pedersenem/Hampelem bez Okoniewskiego - to będzie jedyna zmiana w naszym "foliowym" teamie.


Jejku ludzie co wy macie z tym Hampelem :?: Bo nie kumam.Zawodnik ten nie przyjdzie tu za chiny ludowe. :kielb_pala:


           
Post 14 sie 2012, o 14:27
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
PGE ma odejść, a skąd pewność, że MPF zostanie? Standard, czyli 3 prowadzących lub od biedy dwóch i dwóch dobrych z drugiej linii (takich dwóch Okoniów) jest dla naszej żelaznej damy nieosiąglany/niezrozumiały, mimo jej doświadczenia i dotychczasowej kariery :). Szkoda też słów w kontekście kretyńskiego regulaminu, który na dobrą sprawę jest jeszcze nieznany. Ale z ustęsknieniem czekam na zasadniczy transfer - takiego człowieka - orkiestry: taktyka, szkoleniowca młodzieży i menadżera w jednym, a przede wszystkim pasjonata, ktory potrafiłby stworzyć (na początek) jakiś ten rzeszowski ośrodek żużlowy. A tak, jak co roku: Hampel, Gollob, Pedersen - kto przyjdzie? Nikt. A żeby nawet, to i tak nic z tego nie wyniknie.


           
Post 14 sie 2012, o 14:34
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
W ogóle to przy tak niskim progu KSM, poszukiwania rozpocząłbym od zawodnika z 2,50 (Lampart?) który daje jakiekolwiek nadzieje na punktowanie.

KSM podany na sportowych faktach jest troche niewymiarny. Zasady jego liczenia są troche inne niż średnia biegowa x4. Chociaż w przypadku serniorów, będzie raczej porównywalny. Spadnie natomiast jeśli chodzi o juniorów. Z tego co wiem, nie wlicza się biegów juniorski do sredniej, więc chociażby taki Sówka będzie miał sporo niższy KSM, bo trochę biegów młodzieżowych wygrał

Reasumując:
1.Walasek 8,58, mysle ze jeszcze go troche zbije, np do 8
2. Lampart 2.50
3. Okoniewski/Gollob około 7.5 - 8
4. Joonas- tego KSM również raczej spadnie - odpadają chyba dwa najlepsze i dwa najslabsze mecze w sezonie KSM 3,5?
5. Pedersen 10.3
6. Sówka - pewnie koło 4
7. Kret/Gaschka, lub inny z 2,50

Przy pierwszej opcji z Okoniewskim, mamy w zasadzie tylko dwie zmiany, Lampart za Kuciape i Pedersen za Crumpa. Jak dla mnie obie pozytywne, wymiana na młodszych.

Mocniejszego składu z Pedersenem, zbudować się nie uda.


           
Post 14 sie 2012, o 15:03
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
nie zapominajcie że jak na razie to regulamin jest niby taki że juniorzy tylko do ksm 4.00 a sówka ma szansę niestety to przekroczyć jak poszaleje z gdańskiem (nie wlicza się wystepów najlepszego i najgorszego oraz biegów juniorów)... chyba że to juz nieaktualne, ale nie wiem


           
Post 14 sie 2012, o 18:32
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Sówka na dzień dzisiejszy ma KSM równy 4.00. Obliczyłem sam, bo Syfy w statystykach dla juniorów uwzględniają biegi z udziałem młodzieżowców. Tak więc w Lesznie pewnie zrobi 1 punkt a z Gdańskiem będzie się kontrolował :)
Co do składu to:
-Crump :arrow: Nicki Jason w tym roku w lidze polskiej zawodzi. Z ciekawości policzyłem sobie jego biegi; jak i z kim wygrywał/przegrywał: z zawodnikami z GP: 16-18, z seniorami: 46-32, z juniorami (zaliczam do juniorów M.J.Jensena, Przemka Pawlickiego czy Adamczewskiego): 25-13. Zawodnik, który zajmuje 3 miejsce w IMŚ, w lidze więcej ma pojedynków przegranych niż wygranych z zawodnikami GP a jak wiadomo tegoroczne zestawienie zawodników GP jest słabe, bardzo słabe. Z seniorami w miarę dobrze, z tym że seniorzy w lidze też są nieźli: Czerwiński, Jabłoński czy Chrzanowski to zawodnicy na 1 ligę. Ale najciekawsze statystyki Jason ma w pojedynkach z juniorami: aż 13 porażek! A za tydzień mecz w Lesznie, gdzie tam 5 na 7 zawodników to juniorzy. Nicki to Nicki. Marta na pewno będzie chciała go mieć w składzie, a jeżeli Gdańsk spadnie to jeszcze łatwiej z jego pozyskaniem.
- Kuciapa/Stachyra?/Lampart? - sam nie wiem. Marta pewnie znowu będzie chciała zostawić Macka w składzie. Tylko czy sam Maciek nie będzie chciał przenieść się do I ligi? Jeżeli tak to widziałbym Davidoffa, jednak tu mamy kolejny problem... Potem Lampart: w Tarnowie mają już Jamroga i Dawid nie będzie im potrzebny, tylko czy nie za wcześnie na powrót do Rzeszowa? Wczoraj widziałem jego mecz w Anglii i bardzo fajnie jeździł. Starty miał perfekcyjne, jazda na trasie dobra, tylko motor za wolny i kilka razy oddał dobrą pozycję. W przeciwieństwie do grupy oszołomów, nazywających Dawida Judaszem widziałbym go w składzie a przy Nickim mógłby jeździć lepiej.
-Okoń - zdecydowanie najlepszy transfer ostatnich lat. Pewny punkt drużyny; w tym sezonie może już nie tak świetnie, ale ważne punkty dowozi, mimo że zdarzają mu się małe wpadki to zdecydowanie powinien zostać.
-Joonas/Kildemand? - Fin niech sobie dopasuje motory na polską ligę i będzie śmigał. Fajny jest ten Duńczyk Peter Kildemand, który w Anglii śmiga aż miło. Technikę ma, fajnie panuje nad motorem a i na arenie międzynarodowej całkiem dobrze śmiga. Tylko to by trochę psuło koncepcję budowania drużyny... Ma dopiero 23 lata.
-Walasek/? - Nie jestem pewien że Greg zostanie na kolejny sezon. Wiadome, że dobrze byłoby gdyby został, bo to najlepszy jeździec drużyny, tylko pewnie będzie go ciągnęło bliżej domu. Jeżeli nie on to kto? Hampel? Nie wiem jak będzie wyglądał jego KSM, ale wydaje mi się że będzie kilka prezesów, którzy będą chcieli go ściągnąć. Mimo że "mamy" Gór-Hut, który mógłby w znacznej części pokryć tego kontrakt to myślę że Jarek w Rzeszowie nie wyląduje. Może Vaculik albo kolejna saga pt. "Grisza"?
-Sówka - jeżeli dostatecznie zbije KSM to już na stałe można go wykupic z ZG
-Gashka i Kret - w Gashkę warto inwestować, potrafi jeździć. Na tą chwilę lepszy jest Kret, tylko Marco jest o rok młodszy. Dobrze na treningach spisywał się Adamczak, jednak w meczach nie błyszczał, ale warto się nim zainteresować.

Podsumowując na tą chwilę KSM: 10,3+4+7,5+5,5+8,5+4=39,8. A górny limit to 39, więc trzeba będzie zrzucić te kilka dziesiętnych :)
Zdecydowane NIE dla Golloba W mojej ocenie nie powinien tu jeździć , jednak co Marta wykombinuje to tylko jedyny Pan Bóg raczy wiedzieć

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 14 sie 2012, o 18:47
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Senior
Senior

Dołączył: 21 sie 2006, o 12:26
Skąd: Bzianka\Rzeszów
Posty: 300

Zobacz profil 
Adamczak w tym sezonie kończy juniorkę, więc raczej nie będzie się pchał do ekstra skoro w pierwszej lidze idzie mu w tym sezonie świetnie. A wiemy jaki trudny jest pierwszy sezon w seniorce. Stachyrkę chętnie bym widział w miejsce(walkę o skład :banana: ) Maćka
Jak przyjdzie do nas Galop to się chyba zastrzelę....

_________________
"O TRADYCJI WCIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE!!!!"


           
Post 14 sie 2012, o 19:51
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Wszelkie dywagacje są uzależnione od ostatecznego kształtu regulaminu.
Na dziś dzień możemy zmieścić następujące zestawienie:

Jason Crump
Joonas Kylmaekorpi
Grzegorz Walasek
Mikkel B. Jensen
Jarosław Hampel
Łukasz Sówka

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 14 sie 2012, o 20:05
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 paź 2011, o 17:42
Skąd: Polska
Posty: 214

Zobacz profil 
Jęśli przyjdzie Nicki to automatycznie , Kylmakorpi na 100% nie zostanie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g

Jason Crump
Jarek Hampel
Chris Holder


           
Post 14 sie 2012, o 20:36
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 2 lip 2007, o 14:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 400

Zobacz profil 
1.Walasek
2.Kuciapa/Stachyra dla obu tych zawodników walka o skład może wyjść na dobre i przede wszystkim dla drużyny.
3.Okoniewski
4.Thomas H. Jonasson (zawodnik warty pozyskania z lecącego do 1 ligi gdańska ale jeszcze chcialbym zobaczyc co pokaze w rzeszowie)
5.Pedersen (Crump już swoje zrobił tu pora na konkreną zmianę)
6.Michalski (to rok młodszy od sówki zawodnik który już co nie co pokazał idąc tokiem myślenia że rok i dowidzenia to nigdy nie wychowamy tu nawet sredniego ridera)
7.Sówka

Życzyłbym sobie Hampela jesli mamy w koncu pojechac po medal ... ale tu pewnie raczej wymiana na lini walas - jarek.

A co do odejścia PGE, jak dla mnie to nie bedzie wielkie zaskoczenie, z perspektywy tego jak duży hajs został wpakowany w tą drużynę i jaki "wynik sportowy jak i marketingowy" został osiągnięty to chyba logiczne że ludzie odpowiedzialni za wizerunek firmy nie są ślepi.

Swoją drogą ile lat można ładować hajs w jaki kolwiek sport jako sponsor i nie osiągnąć nic ? Cierpliwość wielu kibiców już jest bardzo nadszarpnięta a moja się powoli kończy :D.

_________________
"Krzysiu Stal Rzeszów - Fotograf - Miło.... :D"/Kamionka czerwiec 2006


           
Post 14 sie 2012, o 20:38
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Neville.nvl napisał(a):
Jęśli przyjdzie Nicki to automatycznie , Kylmakorpi na 100% nie zostanie.


Bo?


           
Post 14 sie 2012, o 21:04
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
pasterz2004 napisał(a):

Swoją drogą ile lat można ładować hajs w jaki kolwiek sport jako sponsor i nie osiągnąć nic ? Cierpliwość wielu kibiców już jest bardzo nadszarpnięta a moja się powoli kończy :D.
jak to nic, a kilka awansów do EL?? :kielb_pala: :kielb_pala:


           
Post 14 sie 2012, o 21:29
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 paź 2011, o 17:42
Skąd: Polska
Posty: 214

Zobacz profil 
@sln

Pomyśl, KSM.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g

Jason Crump
Jarek Hampel
Chris Holder


           
Post 14 sie 2012, o 21:59
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Chyba wyżej przedstawiłem tok rozumowania w którym razem sie zmiescili.


           
Post 15 sie 2012, o 01:40
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Takie tematy zawsze szybciutko się tu rozwijają, szkoda tylko że już w sierpniu. Sam wierzyłem w awans do play-off aż do kompromitującej porażki w Toruniu. A kto jest winny temu iż nie dane nam "bić" się o medale. Oczywiście Jason Crump. Okoń zaskoczył po tym roku na wielki "+", Walasek i Sówka również :). Kuciapa ... po tym jak jeszcze w czerwcu nie miał żadnego punktu zdobytego na wyjeździe, można stwierdzić iż zanotował wielki progres. Ale jego średnia nadal pozostaje wiele do życzenia i sam szansy bym mu już nie dał. W jego miejsce Dawidek Zdrajca, który będzie miał KSM 2,5. Nie ma co myśleć o Lahti czy Klingu bo ich KSM to będzie 6,5. Obowiązkowo zostać musi Sówka, fajnie by było również zobaczyć Walaska i Okonia. Z tym że nie zapominajmy, że Okoniewski to nie jest zawodnik, który by gwarantował nawet 8 punktów w każdym miejscu. Niemniej jednak miejsce w składzie mu się należy. Ruda :cenzura: (mowa o Australijczyku) będzie legitymowała się niskim KSM'em, ale co z tego, jak jego nie można ze składu wyrzucić, powinno się go dyscyplinarnie wypier:cenzura:ć !! Niekoniecznie foliowemu teamowi potrzebnych jest dwóch zawodników z czołówki GP (co od przyszłego sezonu będzie dopuszczał regulamin). Bo to tylko wygeneruje wysoki KSM. Obowiązkowo Nicki !! Myślę, że akurat o to powinniśmy być spokojni. Nie wiem jaki KSM będzie miał Hampel czy 2,5 (jako nieklasyfikowany senior) czy 9,5 (odgórnie jako jeździec Grand Prix - na pewno stałą dziką kartę dostanie). Hampela fajnie by było w składzie mieć, ale bez napinki, to może być mało realne. Do Nickiego (10), Okonia (7,5), Grzesia (8,3) i Sówki (4) pozostaje jeszcze 9,2 KSMa (KSM najsłabszego zawodnika w tym przypadku najprawdopodobniej Gaschki bądź Kreta; obaj 2,5 nie będzie brany pod uwagę). Tu myśleć można różnie. Potrzebnych jest dwóch, a zatem zakładając że ten pierwszy teoretycznie mocniejszy to będzie ktoś z pokroju: T.H.Jonasson 6,8, Batchelor 6,6, Zengota 5,5, Kylmaekorpi 5,4. A.Laguta 4,2. A ten drugi to chociażby Krzysztof Jabłoński 2,5 lub wspomniany syn marnotrawny Lampart 2,5.

A zatem mój wspaniały typ, to:
9.Nicki Pedersen 10 35 lat
10.Dawid Lampart 2,5 23 lata
11.Rafał Okoniewski 7,5 33 lata
12.Troy Batchelor 6,6 26 lat
13.Grzegorz Walasek 8,3 37 lat
14.Łukasz Sówka 4,0 20 lat
15.Marco Gaschka 2,5 20 lat

KSM 38,9 - a zatem idealny, a i drużyna na którą warto przychodzić i to bardzo realna można stwierdzić, podtrzymując to że chcemy widzieć w przyszłorocznym składzie zarówno Okonia jak i Walaska :)

A zmiany:
Nicki za Crumpa to od 3-6 punktów więcej w każdym meczu;
W miejsce Kuciapy wolałbym oglądać Jabłońskiego, ale znając życie to powróci do swojego Gniezna, a Lampart gorszy od Macieja nie jest, z szansą na rozwój :)
Batchelor a Kylmaekorpi to już różnica klasy, 2-5 punktów więcej w każdym meczu na przestrzeni sezonu :) A i średnia wieku znacznie się obniży.


           
Post 15 sie 2012, o 11:45
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Hmmm ... widzę, że teraz Jason stał się winnym klapy całego sezonu :shock:
Kilokarpi po swoich dwóch kapitalnych występach znacznie zaniżył loty.I do niego nikt nie ma pretensji.Widać, że go stać (bo to udowodnił), ale motocykle zostawały w tyle.Tak samo Jason, tylko wg mnie na słabszą postawę Jasona miał wpływ betonowy tor jaki był robiony przy H69.Dogadał się później z motocyklami i zaczął ładnie śmigać.
Narzekacie jak zawodnik robi po 10 punktów w meczu ... to ja bym chciał narzekać tak na całą drużynę.
Jason jest multimedalistą IMŚ, każdy ma lepsze i gorsze chwile, On potrafił się podnieść nawet w najmniej oczekiwanym momencie (złamany obojczyk - 15 pkt. w Rzeszowie).
Zawodnicy pokroju
wilkowyja napisał(a):
Zengota 5,5 :hahaha: , A.Laguta 4,2 :hahaha:
nie powinni mieć miejsca w drużynie z Rzeszowa.Już bym wołał krzyczeć do Majka, że nic się nie stało i wmawiać sobie, że w następnym wyścigu na pewno pojedzie lepiej.
Opcja Okoniewski za Pedersena bardzo fajna, ale czy do zrealizowania :?:
Pragnę przypomnieć jeden filmik ... http://www.youtube.com/watch?v=anSpErHf_jI

_________________
Obrazek


           
Post 15 sie 2012, o 12:07
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
A ja tam nie chce zmiany Okoniewski/ktokolwiek ;) Okoń od 3 lat tu jeździ, jako jeden z nielicznych nie pieprzy o problemach logistycznych, jeździł dla nas z poparzeniem, jest świetną II linią czyli tym kim miał być i poprostu go lubie, więc niech wydupczą Crumpa który po meczu nawet do nas nie wyjdzie a Okoń niech zostanie ... Chyba że to Oko chce zmienić klub, to wtedy nie widze przeszkód ;) Ja obawiam się że skład będzie taki :

1. J. Crump
2. M.Kuciapa/ D.Lampart
3. R. Okoniewski
4. J.Kylmaekorpi
5.T.Gollob/ N.Pedersen
6. Ł. Kret
7. M. Gashka

Dlaczego ? Walas jest spoko gość, fajnie że wpadł do nas na sezon ale po takim sezonie falubazy etc szybko nam go podpierdzielą. A jeśli sówka nie zrobi KSM powyżej 4.0 to Falubazy będą się o niego biły, biorąc pod uwage fakt że Patryk sobie na juniorce nie pojeździ ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 15 sie 2012, o 13:40
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
A ja tam nie chce zmiany Okoniewski/ktokolwiek :wink:


Ja również. Jeśli Rafał wyraża chęć pozostania, to powinien być pewniakiem.

9. Pedersen (na chwilę obecną nie widzę szans, aby Gdańsk mógł się utrzymać)
10. Lampart (nie jestem może jego zwolennikiem, ale w świetle przepisów które mają być pasuje idealnie z ksm 2.5 - no i swój)
11. Okoniewski
12. A.Laguta (młody będzie miał bardzo ciekawy KSM, ale jeździć potrafi. W tym sezonie zagubiony sprzętowo, za rok może wymiatać)
13. Walasek (ja mimo wszystko mam nadzieję, że Greg zostanie. Kasa płacona od ręki, może być kartą przetargową)
14. Sówka (trzeba tylko pokombinować i w dwóch ostatnich meczach zbić ksm)
15. Gaschka

Patrząc na aktualne ksmy wyszło coś 39.19 - ale jestem przekonany, że Walasek, Okoniewski i Sówka spokojnie je sobie zbiją w Lesznie. I wtedy spokojnie się mieścimy.


           
Post 15 sie 2012, o 14:28
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
9. Pedersen
10. Lampart
11. Okoniewski
12. Sundstroem
13. Walasek
14. Sówka
15. Gaschka

Trener. P. ŻYTO

Ja to widzę tak medalu z powyższym składem nie będzie ale widowiska ciekawe:) mieszanka młodości z doświadczeniem.


           
Post 15 sie 2012, o 16:07
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Dajcie spokój Crumpowi. Jak dla mnie moze on tu zostać do końća swojej kariery. Myślę, że przy takim regulaminie jedna zmiana jest realna. I to nie w 100%. Crump, Walasek i Okoń mają zostać, do tego Sówka. Reszta to już widzimisię działaczy, o ile tacy występują w tym klubie...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 15 sie 2012, o 16:30
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
12. A.Laguta (młody będzie miał bardzo ciekawy KSM, ale jeździć potrafi. W tym sezonie zagubiony sprzętowo, za rok może wymiatać)


Wy w tych wszystkich ocenach i prognozach nt. zuzlowcow to tylko bierzecie pod uwage ten nieszczęsny sprzet. Jak Duńczycy jada dobrze, to pewnie trafili ze sprzętem. Jak np. Laguta jedzie słabo, to pogubiony ze sprzętem. sratatata. Zwyczajnie chłopak to olewator. Kasa zap... do kieszeni bez większego wysilku, jedzie na nazwisku z GP i ze jest młody. Za wiele nie jeździ. W Bydgoszczy mówią ze w ogóle sie nie przykłada i nawet mu się na trening nie chce przyjechać. W parkingu tylko czarujące uśmiechy z żonka. Wszystko cacy, jestem se ładny Artiom, mam w ciul hajsu, żoneczkę i jest gitara. Widać sie najeździł i cel osiągnął.

Fakt, skutecznie jeździć on może. Pytanie czy mu sie chce.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi