Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Rzeszowa na sezon 2013


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 sie 2012, o 17:44
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 paź 2011, o 17:42
Skąd: Polska
Posty: 214

Zobacz profil 
Marilyn napisał(a):
Dajcie spokój Crumpowi. Jak dla mnie moze on tu zostać do końća swojej kariery.


Podejrzewam, że zostanie :) $$


http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30466 ... ejny-sezon

O kurde ale zaskoczony jestem po prostu, wgl się nie domyślałem.... xD

9.Walasek
10. ??? (ewentualnie kuciapa)
11.Crump
12. Okoń
13.Pedersen
14.Sówka
15. Michalski

Hmmm?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g

Jason Crump
Jarek Hampel
Chris Holder


           
Post 15 sie 2012, o 21:23
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 cze 2007, o 21:12
Posty: 195

Zobacz profil 
Skład fajny ale za Crumpa Batchelor i jest większe pole manewru pod numerem 10 i zaoszczędzona kaska.
Ja naprawdę mam przeczucie, że za rok Troy odejdzie z Leszna (oby do nas) i będzie naprawdę fajnie śmigał ;)


           
Post 15 sie 2012, o 21:28
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Uwazam, ze podawanie w sierpniu 2012 w propozycjach skladu na 2013 rok Majka jest nie na miejscu ;)


           
Post 15 sie 2012, o 22:02
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Proponuje się zastanowić również nad nazwiskiem nowego trenera. Śledź się po prostu do tego nie nadaje. Po ostatnim meczu, można śmiało określić jego strategie jako debilną (mimo sympatii jaką go darzę)...
Jeśli on zostanie, skład foliowej miernoty schodzi na drugorzędny plan.


           
Post 15 sie 2012, o 22:53
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Majka chcecie zostawic, a medaliste indywidualnych mistrzostw Polski wymienic? ;)

Pelna zgoda co do Sledzia, tylko kto w zamian? Jasiek Stachyra sie nie nadaje, Slaczka to nie wiem. Ja jestem za Piotrem Zyto.

EDIT: Srebrnego medaliste ;)


           
Post 16 sie 2012, o 13:29
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Nevlle ten skład co podałeś to marzenie. Ale niestety nie realne bo KSM wyniósłby 43.38. Naszym pozostaje nic innego jak zbijać KSM, dostać ostro w Lesznie, wygrać ledwo co z Gdańskiem. A tak pozatym to trzeba mieć nadzieje, że ten przepis z juniorem do 4.0 KSM nie wejdzie, bo z Sówką możemy się pożegnać. Więc pozostaje olać kibiców i mieć defekty, taśmy inne sposoby żeby nie wyglądało to jak totalna olewka kibiców.


           
Post 16 sie 2012, o 14:06
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Crump
Kuciapa
Okoń
ktoś 35+ kto ma coś do udowodnienia
Gollob
Sówka
Kret
:lol:

Poważniej, zastanawia mnie jaki przykładowo wynik osiągnęliby w tym sezonie zawodnicy Marmy Hadykówki i buczoków, gdyby odpowiednio zamienić ich miejscami - rzeszowian odesłać do Cieślaka, tarnowian do ekipy Śledzia. Zaryzykuję twierdzeniem, że buczoki w warunkach rzeszowskich mieliby spory problem z awansem do pierwszej czwórki, a rzeszowianie byliby w okolicach 4 placu. Aż tak dużej przepaści pomiędzy tymi drużynami nie ma. Na pewno jest widoczna w juniorach, w seniorach już niekoniecznie. Dlatego nie mając w klubie odpowiednich zasobów ludzkich (skoro tu jest nawet problem z tym, żeby w odpowiednim momencie zrobić rezerwę taktyczną... :lol:) to budowanie składu bez własnego narybku, jedynie w oparciu o łapanki i zmiany kosmetyczne, da efekt podobny do tegorocznego. Oczywiście można się łudzić, że tym razem będzie inaczej.

Co do samych zawodników wokół których są największe wątpliwości:
Crump - po obcięciu dwóch najlepszych i najgorszych meczów jego KSM nie dobija nawet do 8, dlatego idiotycznym ruchem byłoby pozbywanie się go i szukanie kogoś innego z podobnym
Kylmaekorpi - obecne KSM 4,72 (liczyłem :D) i spory potencjał. Uważam że cały czas można ukręcić dobry interes zostawiając go u nas (mieć niezłego punktowca przy niskim KSM), tylko ktoś musi pomóc mu spożytkować jego możliwości. W obecnym kształcie rzeczywiście nie ma to sensu. A propozycji takich zmienników jak Zengota czy Jabłoński to sorry ale nie chcę nawet komentować.
Strzelam jedynie że trzeba będzie szukać zamiennika za Walaska. Jeśli ten cały regulamin finansowy nie wejdzie (na co się zapowiada), to po takim sezonie nie będzie miał większego problemu z wyciągnięciem odpowiedniego hajsu gdzieś w głębi Polski. A jeśli tylko taki prezes się znajdzie to Grześ się nie zawaha :D
Parę osób pisało o Lamparcie. Dajcie mu jeszcze pewne miejsce w składzie, to tylko patrzeć jak się rozleniwia :lol: Zaraz by się zaczęła powtórka z rozrywki "zrezygnowałem z ligi angielskiej żeby skupić się na Polsce". Jego da się jeszcze rozkręcić, ale póki co trzeba mu pełnego sezonu regularnej jazdy nieprzekraczającej jego możliwości (I liga)+w dalszym ciągu Anglia. Dlatego jeśli ma być ktoś ze swoich to Stachyra - dość ukształtowany, dalej może się rozwijać, dający nadzieję na przyzwoitą postawę i w zasadzie tylko on ze swojaków się nadaje :D

Wielkich zmian w Rzeszowie nie trzeba, bo i tak takowe gówno dadzą :lol: O pierwszą czwórkę walczy teraz 5 ekip które wcale nie są wiele silniejsze kadrowo, ale są profesjonalniej zarządzane, mają sztab trenerski a nie kukiełki, atut własnego toru i regularnie wprowadzaną własną młodzież do składu.

_________________
Obrazek


           
Post 16 sie 2012, o 14:13
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 paź 2008, o 20:48
Skąd: Czudec
Posty: 237

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30468 ... m-kontrakt


to jeżeli chodzi o Jasona w kolejnym sezonie w Rzeszowie. co z tego będzie czas pokaże :)

_________________
http://www.sfsr.pl


           
Post 16 sie 2012, o 14:33
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Moze byc tak, ze ani Walaska, ani Crump'a nie bedzie w przyszlym roku. Do Crump'a nie dotarlo jeszcze, ze w przyszlym roku jest nowy, finansowy regulamin. Jak zwal tak zwal, wiadomo, ze beda kombinajce na lewo i prawo, ale kasa na kangura, jest zdecydowanie za duza. Ale kto bogatemu zabroni? Jego wypowiedz, ze zostanie jak mu zapewnia ten sam hajs jest z lekka zenujacy. Od razu widac, ze pokocha kazdy klub ktoey mu zaplaci podobna kase. Ale takie czasy mamy...albo sami (dzialacze, kibice) stworzyli taka sytuacje, ze zawodnik x nagle zakochuje sie w klubie, gdzie mu dobrze placa. Kurek z kaska sie przykreca, a nie, ja jednak juz nie ''kocham was''.
Wracajac do skladu na przyszly rok, obawiam sie, ze moze byc znowu tak - rozmowy, namawianie konkretnych zawodnikow, a potem w razie W lapanka, i nie wazne, stary mlody, byle by sie nadawal, do marnej zagrody :)

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 16 sie 2012, o 15:21
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2011, o 14:29
Skąd: Okolice Rzeszowa
Posty: 273

Zobacz profil 
Co do składu podanego przez DMN na to puste miejsce nadaje się Chrzanowski w końcu ma coś do udowodnienia

_________________
Lee Richardson Rzeszów 2010-2012

Pamiętamy... i pamiętać będziemy


           
Post 16 sie 2012, o 15:23
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
A może:
1.Okoniewski
2.Świderski (ma coś do udowodnienia :P)
3.Crump/Pedersen
4.Stachyra
5.Walasek
6.Sówka
7.brak
rez. Mikkel B.Jensen + Kylmaekorpi


           
Post 16 sie 2012, o 17:17
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
A ja bym widział nasz skład w ten sposób:
9 Walasek 8,5
10 Okoniewski 7,6
11 Kołodziej 8,9
12 Świderski 2,5/4
13 Gollob 7,6
14 Sówka 4,8
15 Michalski / Gaschka / Bassara / Bojarski 2,5

Skład całkowicie złożony z Polaków, do tego każdy zawodnik niemal gwarantuje wynik, szkoda tylko że nierealny.

_________________
.


           
Post 16 sie 2012, o 17:28
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
1. Greg Walasek :chyba pokazał że potrafi jeździć , widać że stara się pomagać kolegom z drużyny.Chyba nikt nie wierzył aż tak w niego jak Grażyna :wink:
2. Okoń - To naprawdę solidny zawodnik, i świeżo upieczony wicemistrz polski :uklony: Odbudował się w Rzeszowie :)
3. Jason ,,Rudy" - Myślałem trochę nad Nickim Pedersenie , ale jak to powiedział kiedyś Walalesk ,, to kawał szmaty '':P Wiem ile on zrobił dla Rzeszowa , ale gdyby przyszedł nie płakał bym :D Dla mnie Jason Crump to żywa legenda , wiem że w następnym sezonie pokażę klasę.
Maciej Kuciapa ? nie ma alternatywy dla tego zawodnika :hahaha: .... Jest!! Ława albo Lublin :)
Kilokarpi szerze ? także ława, po dwóch meczach za wiele nie pokazał.
4. Dawid Lampart lub Dawid Stachyra - a najlepiej obaj : dlaczego ? dlaczego nie :) u siebie coś pokarzą - na wyjedzie gorzej jak Kuciapa nie pojadą coś Lampart pewnie by go pobił :) a chociaż swój!
5. Jakaś gwiazdka - zależy od regulaminu :)
6. Sówka
7. Ktoś lepszy od Michalskiego , Kreta , Kiszki itd!!

_________________
ZKS


           
Post 16 sie 2012, o 18:14
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2259

Zobacz profil 
Darek21 napisał(a):
A ja bym widział nasz skład w ten sposób:

11 Kołodziej 8,9


Ty żes człowieku na głowe upadł...Zawsze NIE dla Kłapoucha po co ci on tu ? :kielb_pala:


           
Post 16 sie 2012, o 18:17
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Bo jest dobrym, mlodym zawodnikiem? Wiadomo jednak, ze na Kolodzieje w Rzeszowie szans nie ma ;)


           
Post 17 sie 2012, o 00:11
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Wydaje mi sie, ze sa szanse na Grigorija Lagute. Kuciapa raczej pozostanie w Stali.
Takie trio : Crump/Walasek/Laguta gwarantuje dobre prowadzenie pary.

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 17 sie 2012, o 11:27
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Pozostawienie Majka, przy slabych juniorach = brak walki o medale. Marta musi miec tego swiadomosci i bez znaczenia jest wtedy, ze przyjdzie Nicki, a Walas z Crumpem zostana i lacznie wezma za to 8 baniek ;)


           
Post 17 sie 2012, o 19:36
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 paź 2011, o 17:42
Skąd: Polska
Posty: 214

Zobacz profil 
Własnie co z Griszą :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g

Jason Crump
Jarek Hampel
Chris Holder


           
Post 17 sie 2012, o 21:35
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
To dobre pytanie :?:
Wg mnie powinno się kontraktować zawodników, którym przede wszystkim odpowiada "domowy" tor, a Łagucie hetmańska pasi jak nic, a do tego na wyjazdach jest równie dobry.
Tylko my to sobie możemy pisać, a kontrakty i tak podpisują "mądrzejsi" od nas.
Niemniej jednak kandydatura jak najbardziej na tak.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 18 sie 2012, o 01:47
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Jeżeli Crump w wywiadzie mówi, że zostanie, ale tylko pod warunkiem, że Marta nie obniży mu kontraktu, tzn. że mamy nową "złotówę", nowego Holtę. Niech Rudzielec najpierw sobie na forsę zasłuży, a nie szantażuje. Nigdzie nie dostanie takiej gaży jak w Rzeszowie, no chyba że u prezesa Władysława. Jak dla mnie jest skreślony. Pewne jest że w przyszłym sezonie zobaczymy kogoś z trójki Pedersen/Hampel/Crump. Być może nawet dwóch z nich, ale wtedy zabraknie Walaska. Oczywista oczywistość, ale jednak cieszy :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi