Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Pa pa Bob


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 8 lip 2003, o 19:49
 Pa pa Bob
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
czy widizcie jakiś sens ściągania boba na reszte meczy bo ja nie.
osobiście postawił bym na Kuciape Barana Winiarza( wiem) Miesiąca i reszte młodych jaki jest sens jazdy dla Wilka czy Trojana - a w następnym sezonie potrzebny będzie junior i nowy obcokrajowiec.
No ale sponsorzy się pewnie nie zgodzą na taki wariant ze składem ( sponsorzy???!)
1Kuciapa 2Kliś 3Baran 4Suszczyński 5Trojan (lub Wilk) 6Miesiąc 7Kliś8junior - jeśłi myślicie o przyszłości żużla w rzeszowie taki skład powinien jeździć możliwie jak najczęściej. a pozostałe mecze u siebie wygrać - co pozwoli na spokojne na 1 lige. a za rok na wiecie.
kiedyś postawiliśmy na młodych a kuźniar będzie miał pole do popisu.

_________________
joo


           
Post 8 lip 2003, o 20:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Stary czy ty tego nie rozumiesz ze bob juz ma opłacone wszystkei przyjazdy a po za tym pan Wojtek z Radia Via pisał równierz ze teraz wiecej będzie kosztować przyjazd jego na mecze niż żeby miał nie jechać bo tak ma równierz w kontrakcie ze musi jechac 14 meczy min.Wiem ze lepiej było zeby objeżdżał sie golona ale nie kosztem strat finansowych!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:

Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 lip 2003, o 20:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Proponuje, zegnac Boba tu - http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewto ... 6&start=40 :wink:

Ja juz go dawno pozegnalem. :evil:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi