Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Na jaki mecz jedziemy 20 lipca?


Wszystko o Stali Rzeszów


Do Tarnowa czy do Krosna
do Tarnowa 47%  47%  [ 14 ]
do Krosna 53%  53%  [ 16 ]
Liczba głosów : 30
Opcje      Szukaj
Post 13 lip 2003, o 09:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Kenny01 widze ze z ciebie za to wielki kozak jest :/ Zalozcie z Buberem hooliganke jakas mala bedziecie roznosic takich ludzi jak barbarians czy wisloka... Wide ze z ceibei jest debescia a na stadionie bedizesz siedzial nawet sie nie odezwiesz...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 lip 2003, o 10:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
aronek daj se siana ;) , ten wpis to był żart, po co dawałem taki znaczek na końcu (:D) ?

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 11:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
ejjjj no ludzie nie bądzcie głupi!!! :D
Jechac do Krosna wspomóc krośnieński klub :D
Pamiętajcie, że tylko w Krośnie zobaczycie prawdziwy żużel ;)
No i w Krośnie będzie jechał zawodnik rodem z Rzeszowa, Janusz Ślączka :D
Na ostatnim meczu ligowym w Krośnie z Grudziądzem był Mrucky i był bardzo zadowolony z tej wizyty :D
Możecie go się popytać :D
A i z Krosna przecież dość sporo osób jeździ na żużel do Rzeszowa kibicować Stalówce [m.in. ja :P]

Krosno! Krosno! Krosno!

Krosno + Rzeszów = Beer Friends :D


           
Post 13 lip 2003, o 11:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nie dam SE siana bo mnie denerwujecie... Wszyscy sa twardzi przed szklanym ekranikiem monitora a jak przyjdzie co do czego to bedziecie sie pod lawkami chowac... :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 lip 2003, o 14:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Aronek ale ja juz ci mówiłem że to był żart.
A do fc należe jak chcesz to na jakimś spotkaniu do ciebie podejde bo wiek jak wyglądasz.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 15:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Kenny01 widze ze z ciebie za to wielki kozak jest :/ Zalozcie z Buberem hooliganke jakas mala bedziecie roznosic takich ludzi jak barbarians czy wisloka... Wide ze z ceibei jest debescia a na stadionie bedizesz siedzial nawet sie nie odezwiesz...


Mła i hooliganka? Nie wnerwiaj mnie :) A jakbym miał poprzez pryzmat kompa wygadywać, kto tu jest hools'em, to wybacz, ale jesteś jedyny z tekstem CHWDP ;P Zresztą luknij, jaki jest temat. Zobacz, że jest on na forum żużlowym, a nie piłkarskim, a mimo to, to Ty wyjeżdżasz z Wisłoką, Barbarians, z "roznoszeniem kibiców". Sorry, ale mnie te klimaty kompletnie nie kręca... Nie jestem żadnym hools'em. Ok?
Ja chcę jechać do Tarnowa na mecz! Na dobry mecz! I tylko mecz! Nie zamiaru śpiewać, bo a) w ogóle nie śpiewam b) niby komu? RKM-owi? Mogę tylko (i chętnie to robię) nagrodzić brawami zawodników obydwu drużyn za walkę na torze. Z takimi nastawieniem chodzę na mecze od X lat. I jeszcze nikt mnie nie pobił, przed nikim nie chowałem się pod ławkę itp. itd. Bo wiesz, jak się człowiek nie wydziera "morda krótko prostytutko", to potem nie musi uciekać przed 10 Barbarians...
Pozdrawiam.


           
Post 13 lip 2003, o 19:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
aron niezniehecaj ludzi do wyjazdu do tarnowa! rozumiem ze wiezysz w to ze w krosnie zobaczysz kawal dobrego (i co wazniejsze elpszego niz w tarnowie) no ale jesli muglbys to zahecaj do krosna a nie niezniehecaj do tarnowa!

muwisz ze jestesmy cwaniacy bo przed monitorem piszemy ze hcemy do tarnowa a oile sie nie myle wczesniej napisales ze poco jehac do tarnowa sie nieujawniac ....wiec lepiej jehac do krosna i sie ujawnic bo nikt nic ci nie zrobi....

jesli naruszylem twoja godnosc to sorka ;)

_________________
Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 20:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Kenny01 nio to wsiadaj w pociag i jedz ogladac dobry zuzel do Tarnowa, ja ci tego napewno nie zabronie :) Wporzadku kenny :D

Fligiert dlaczego mam nie zniechecac ludzi temu sluzy ten watek, i temu sluzy forum zeby sie wypowiadac. Bede pisal co bede chcial... :/ Mojej godnosci nie uraziles :/

I ja dalej sie upieram za wyjazdem do Krosna... jesli ktos chce jeszcze raz uslyszec moje argumenty zapraszam na gg... Bo widze ze tutaj nie pasuje wam jak czlowiek pisze to co uwaza :/

P.S. NIE PISZCIE SOBIE W SYGNATURKACH HWDP BO OKRZYKNAL WAS CHULIKANAMI !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 lip 2003, o 11:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Cytuj:
I ja dalej sie upieram za wyjazdem do Krosna... jesli ktos chce jeszcze raz uslyszec moje argumenty zapraszam na gg... Bo widze ze tutaj nie pasuje wam jak czlowiek pisze to co uwaza :/


arOn_ek z Ciebie to jest równy gość :D
Służe pomoca w zachęcaniu na przyjazd do Krosna 8-)
Ostrowianie nigdy nie prezentowali sie dobrze na naszym torze i to jest nasza wielka szansa ! Poza tym najprawdopodobniej pojedzie już Mirek Cierniak, można się też spodziewać występu Richarda Wolffa i.. mam nadzieje Igora Marko :)
Będzie dobry mecz ja to czuje :o


           
Post 14 lip 2003, o 11:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
mi sie wydaje ze ani do krosna ani do tarnowa hyba nie bedzie wyjazdu...:| szkoda...

_________________
Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 14:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
mi sie wydaje ze ani do krosna ani do tarnowa hyba nie bedzie wyjazdu...:| szkoda...


Bo...

Argumenty czlowieku, argumenty! Bo mi sie wydaje, ze wyjazd jednak bedzie. Bo do tych dziewieciu osob, ktore zaglosowaly np. na Krosno mozna dopisac mnie, mojego brata, moja dziewczyne i mojego kumpla. O, niespodzianka? Trzynascie? TO mamy prawie busa. Jeszcze trzy osoby i za dziesiec zlotych jade na zuzel. PRzyzwyczajac sie do widoku drugiej ligi ;-)


           
Post 15 lip 2003, o 12:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2003, o 11:25
Skąd: Krosno
Posty: 3

Zobacz profil 
Do Krosna! Do Krosna! :D

To jest najlepsze wyjście :D
Fani z Krosna oczekują pomocy od Rzeszowiaków :D
W sumie to bedzie porównywalny mecz do tego Jasol-Rybnik.. także nie ma się co martwic :D Widok Wam znany.. zapraszamy :D

I jak arOn_ek dobrze zauważył tutaj Was bedzie słychac.. bo w Tarnowie to się nie zanosi ;)

Pozdrawiam


           
Post 15 lip 2003, o 13:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
No a poza tym do Krosna przyjada kibice z Ostrowa i będzie to tak wyglądało jakby mecz był w Ostrowie, bo u nas założenie Fan Clubu graniczy się z cudem :cry: Już prędzej Roman Giertych zostanie IMŚ na Torze trawiastym...

zdrówko


           
Post 15 lip 2003, o 15:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Póki co w ankiecie wygrywa Tarnów :P. Mam nadzieję, że koledzy i koleżanki z Krosna nie głosują na siebie :PPP


           
Post 15 lip 2003, o 17:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
kenny01 no co ty ;)
ja oddałem tylko 1 głos jak narazie ;)
ale ponieważ nas tu osób który głosują z Krosna jest mniej niż z Tarnowa to nasze głosy liczy się podwójnie ;)


           
Post 15 lip 2003, o 19:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2003, o 11:25
Skąd: Krosno
Posty: 3

Zobacz profil 
Cytuj:
Póki co w ankiecie wygrywa Tarnów . Mam nadzieję, że koledzy i koleżanki z Krosna nie głosują na siebie :PPP


Ja nie głosuje na nic.. bo raczej z Rzeszowa do Krosna nie przyjade :P a mam nadzieje, że z upływem czasu będzie coraz więcej głosów za Krosnem :) Naprawde u nas bedzie lepiej :D


           
Post 15 lip 2003, o 20:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Zmieniłem zdanie :P odejmijcie sobei jeden głos od tarnowa wpiszcie do krosna :D
Tylko niech ktos napisze iel będzie kosztowac i czy w ogóle będzie.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hymm widze ze jednak wyjazd do krosna...co wy hcecie w krosnie ogladac? ktos napisalem ze do tarnowa niema co jehac bo to bedize taki mecz jak jasol-rybnik i niebedzie emocji...daje glowe ze bedize ih wiecej nissz w krosnie...

_________________
Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2003, o 11:25
Skąd: Krosno
Posty: 3

Zobacz profil 
Cytuj:
hymm widze ze jednak wyjazd do krosna...co wy hcecie w krosnie ogladac? ktos napisalem ze do tarnowa niema co jehac bo to bedize taki mecz jak jasol-rybnik i niebedzie emocji...daje glowe ze bedize ih wiecej nissz w krosnie...


Hehe przemawiał do Nas prawdziwy MISZCZ ;)

Widać niektórzy mądrzeją patrz-----> Buber :) i chcą przyjechać do Krosna :) Napewno nie pożałujecie :)


           
Post 16 lip 2003, o 08:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
fligiert... spadaj :P... Czyli juz jest remis 10:10 w glosach :D Czyli jednak moje argumenty nie ida na marne. Bardzo mozliwe ze jeszcze dolaczy do nas Mrucky :D Ale nic nie wiadomo :D Tylko ze mam zaproszenie do Tarnowa... Co robic :D Bede za wiekszoscia :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi