Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

A co będzie za rok?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 lip 2003, o 12:27
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Oj ciemnośc widze widze ciemnośc nad rzeszowskim żużlem jak jeszcze wycofa się Faraon to naprawde nie bedzie wesoło.

Pozdrawiam :cry:


           
Post 15 lip 2003, o 17:02
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
jak jeszcze wycofa się Faraon to naprawde nie bedzie wesoło.




Chyba że uda się mocno, ale to bardzo mocno przekonać jakiegoś sponsora z północy Polski tak, jak to zrobiła Częstochowa.

Zaznaczę tu, że tak od razu Top Secret nie dawał się przekonać, a jednak udało się.

Powiecie teraz pewnie: "Dał się przekonać, bo Częstochowa jeździ w ekstralidze.".

Nic nie szkodzi. Grudziądz jeździ w II lidze i sponsor zainwestował w ten klub.

Zatem jest szansa i trzeba ją wykorzystać, przekonać sponsorów, że warto inwestować w Rzeszów.


Przy takim pechu, jaki Jasol ma w tym roku, za rok musi być już tylko lepiej....

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 15 lip 2003, o 21:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
W grudziądz zainwestowali bo ten klub ma jakieś perspektywy. I w tym roku pewnie awansuje.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 21:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
W grudziądz zainwestowali bo ten klub ma jakieś perspektywy. I w tym roku pewnie awansuje.


Przed sezonem mieliśmy realne szanse na awans, może nie z pierwszego miejsca, ale z baraży jak najbardziej.


           
Post 16 lip 2003, o 10:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Pamiętam, jak było przed sezonem. Obawy, czy klub wogóle będzie istniał, a wtedy było dużo gorzej. Jednak udało się przy chęci i pracy ludzi, którym żużel jest bliski, utrzymać żużel w Rzeszowie. Mało tego, awansowaliśmy do pierwszej czwórki i jako jedyny zespół z miejsc 4-8 wygraliśmy z zespołem z miejśc 1-3 (Stal-RKM 46-44) Może będzie tak i w przyszłym sezonie?

Wszystko zależy od pieniędzy :!: . Jeśli w klub zainwestuje wielu chojnych sponsorów, utrzymamy skład, pozyskamy jakiegoś dobrego obcokrajowca i będziemy mieć dobry sprzęt i Ekstraliga nasza :wink:


           
Post 19 lip 2003, o 13:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
za rook bedziejeszcze gorzej niz teraz. i tak bedziemy zapierdalac w dol po rowni pochylej, az beda sie toczyly wyrownane mecze z krosnem


           
Post 22 lip 2003, o 12:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2003, o 15:22
Posty: 82

Zobacz profil 
Nie bądźcie takimi pesymistami. W tym sezonie to głównie pech zadecydował o tym, że nie znaleźliście się w pierwszej czwórce. Szpital jaki zdarzył się w rzeszowskiej ekipie to główny powód waszych niepowodzeń. Oczywiście nie wolno zapominać o kiepskiej postawie Brhela, który też zawalił kilka meczów. Uważam jednak, że Jasol to drużyna z charakterem i gdyby nie te cholerne kontuzje to bylibyście w pierwszej czwórce. Ale taki jest ten sport, że nie wszystko da się niestety przewidzieć.
Pozdrawiam Rzeszów.


           
Post 22 lip 2003, o 13:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Trzeba wierzyc, ze zostanie sponsor... mowie o Faraonie. I ogolnie kto pod koniec sezonu 2002 wierzyl, ze Kuciapa bedzie w tym roku jezdzil w Rzeszowie. Teraz wystarczy go tylko zatrzymac... Do tego Piotrek WIniarz, Karol Baran, Rafal Wilk, Rafal Trojanowski i juniorzy (zdecydowanie zostawilbym Lukasza Golonke). Potrzebny nam jest obcokrajowie, ktory gwarantuje 10 pkt. i ja mam nadzieje, ze uda sie takiego zzakontraktowac i oplacac.

Trzeba znalesc sponsora glownego.... Ja nie rozumiem tego, ze czegos sie nie da zrobic. Da sie tylko trzeba chciec a nie obijac sie. Tak jak to kiedys madrze powiedziala jedna osoba: "Dobrze, ze niektorzy mimo, ze w Sekcji nic nie robia to chociaz nie przeszkadzaja, bo i takie przypadki sa". Wiec po co oni tam siedza? Ich musi totalnie nie interesowac co ludzie o nich mysla. Przeciez 80 % kibicow wie kto tam jest i mysli o nich co chce... Moze warto zaczac chodzic po firmach, proponowac. Jesli tego nie bedzie chcial zrobic klub to zrobia to kibice tylko niech nas do tego upowaznia... Od razu mowie ze 15 osob widze od reki !!! Beda latac po miescie, szukac. Tylko co z tego, ze kilku malo powaznych mlodych ludzi przyjdzie do firmy i ich oleja... Od tego sa osoby, ktore na codzien siedza w klubie...

Wierze, ze zrobimy kiedys ten krok do przodu, a nie nastepny do tylu.

_________________
Sveriges Radio P3


Ostatnio edytowano 22 lip 2003, o 13:48 przez Ramelow, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 lip 2003, o 13:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jeden sponsor nie zrobi nam "roboty" i nie posprzata w klubie. Najgorsze w Stali jest zawsze to iz kiedy jest kasa sa ludzie ((niepotrzebni)) ktorza chca wszystkim rzadzic, natomiast kiedy pieniazkow brakuje nie ma sie kto klubem zajac. ten sezon nie byl najgorszy przez pieniadze lecz wszystko zruinowaly kontuzje. W kazdym klubie ponad 50% pieniedzy stanowiacych budzet klubu stanowia wplywy z biletow. Jesli nei ma wyniku nie ma kibicow. A wyniku nie ma wlasnie przez kontuzje. Teraz tylko czekac. Skonczyc ten sezon i czekac az przyjda do nas lojalni ludzie ktorych jak narazie brak, oczywiscie sa male wyjatki... Jedyny plus sezonu to powstanie, jak narazie malego FC ktory tez potrzebuje czasu i mozliwe ze wraz z klubem sie rozwinie :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 23 lip 2003, o 01:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
W kazdym klubie ponad 50% pieniedzy stanowiacych budzet klubu stanowia wplywy z biletow


ciebie chyba pogielo, ty chyba nie znasz realiow

Cytuj:
Teraz tylko czekac. Skonczyc ten sezon i czekac az przyjda do nas lojalni ludzie ktorych jak narazie brak



pomysl logicznie...
kogo ma sponsor sponsorowac?
takich zawodnikow co u siebie pkt zdobywaja?
druzyne bez perspektyw?
czy nie lepiej zasponsorowac druzyne z charakterem (chodzi mi o pilkarzy) ktorzy chca cos osiagnac?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 23 lip 2003, o 08:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
pomysl logicznie...
kogo ma sponsor sponsorowac?
takich zawodnikow co u siebie pkt zdobywaja?
druzyne bez perspektyw?
czy nie lepiej zasponsorowac druzyne z charakterem (chodzi mi o pilkarzy) ktorzy chca cos osiagnac?


Koroner, żużlowcy też chcą...

A że jednym i drugim nie wychodzi...

Tak czy inaczej, to żużlowcom prędzej wyjdzie...

No, chyba że sekcja piłkarska wymieni pół składu...

Ale gdzie tu przywiązanie do barw klubowych, koroner?!

P.S. Dobrze, że zaznaczyłeś w nawiasie:
„czy nie lepiej zasponsorowac druzyne z charakterem (chodzi mi o pilkarzy)”, bo pewnie nikt by się nie domyślił.


           
Post 23 lip 2003, o 21:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Koroner, żużlowcy też chcą...

A że jednym i drugim nie wychodzi...

Tak czy inaczej, to żużlowcom prędzej wyjdzie...

No, chyba że sekcja piłkarska wymieni pół składu...

Ale gdzie tu przywiązanie do barw klubowych, koroner?!


1. byles kiedys na meczu
2. pilkarzom nie wychodzi? czy 3 miejsce na beniaminka to zle miejsce?
3. ty mi tu o przywiazaniu nie mow, skoro zawodnik zmienia barwy klubowe czyli identyfikuje sie z dana druzyna.
szczoczarz odszedl? - prosze bardzo, nikt go na sile nie bedzie trzymal, skoro podoba mu sie w craxie to wolna droga. zawodnicy ktorzy zasilili stal przywiazuja sie do klubu.
czy ja wam cos mowilem ze macie rempalow, brhela czy kogo tam macie?
z tego co wiem to nie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 23 lip 2003, o 23:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
sorki koroner napisales kogo ma sponsorowac sponsor hehe druzyne bez perspektyw haha
a powiedz mi jak jest sponsor w drugiej lidze to co tez druzyna bez perspektyw?! wkoncu jest nizej niz stal i np wie zze nie wejdzie to dlaczego nie piszesz o tych druzynach ... i wcale tak sie nie chwal o beniaminek spoko 3 miejsce wszystko luzik zobaczymy w tym roku co bedzie 03/04 wtedy niech stal w pilke pokarze ze stalowa z tlokami z korona i reszta na co jest stac!!! juz nie bedzie beniaminkiem!!!
i jak na pilke przychodzi wiecej ludzi niz na zuzel to ja nigdy na zuzlu nie bylem....
spoko pisales jeszcze o rempalach barwy klubowe to sobie sciagajcie lepszych pilkarzy i bedzie git ja tam bym sie cieszyl gdyby w Stali gral np Brasilia:) lub jakis inny koles tylko co kaski nie ma szkoda i napenow Faraon na pilke sie nie przezuci... spokojna głowa....
jeszcze jedno jak dajmy nie uda sie awansowac i bylibysmi w ostatniej lidze czyli 2 ( oby nigdy) to wtedy taka gadka mogla by byc koroner ze druzyna bez perspektyw (jak by taka byla) nie bylo by kaski to sponsor moglby sie przezucic na pilke!!! i wtedy bylo by wiecej ludzi na pilce:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 lip 2003, o 18:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
Cytuj:
W kazdym klubie ponad 50% pieniedzy stanowiacych budzet klubu stanowia wplywy z biletow


ciebie chyba pogielo, ty chyba nie znasz realiow




heh koroner, zamieszcze tu cytac z tygodnika żużlowego
"(...)Powiem jednak że obecnie dochód z biletów wynosi około sześćdziesięciu procent naszego budżetu(...)"
i co ty na to?

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 lip 2003, o 19:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
i co ty na to?


a ja na to jak na lato,
niewierze w to kompletnie
pieniadze z biletow pokrywaja cos kolo utrzymania stadionu.
na prosty rozum pomysl ile co kosztuje a ile masz pieiedzy z biletow.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 25 lip 2003, o 21:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
hehe w pilce moze nie wystarcza ale w zuzlu jest wiecej kibiców i wystarcza!

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 lip 2003, o 22:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Z tym budżetem to również uważam za "lekko" przesadzone, że wpływy z biletów to jego 50%. Kiedyś słyszałem, że klub zaczynają sezon mając zgromadzone około 60-70% całego budżetu a przynajmniej jego przedsezonowych założeń. Reszta pieniązków natomiast ma pochodzić z wpływóz z biletów jak również od sponsorów ale pieniązki te uzależnione są w większości od wyników osiąganych przez drużynę.

_________________
Obrazek


           
Post 25 lip 2003, o 22:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Odpowiadam obiektywnemu jak zawsze koronerowi ;-):

Ad. 1
Owszem, byłem na wielu meczach pilkarskich. Nie tylko w Rzeszowie. Chodzilem na pilke, gdy Stal grala nawet w czwartej lidze! W przeciwienstwie do wielu tzw. PRAWDZIWYCH KIBICOW pilkarskich. Gdzie był wtedy Wasz mlyn? Wybacz, ale ja go nie widzialem. Slyszalem za to kilku starszych dziadkow krzyczacych np. :”O, ten to musial posuwac panne przez cala noc”. Wybaczcie, ze cytat jest tak ordynarny, ale było tego typu sformulowan wiecej

Ad.2.
O nie, trzecie miejsce jest wrecz znakomite. Ale nie w tej lidze!

Ad.3
Nie musiales mi nic mowic o Rempale, Brhelu, Swiscie czy innych. Bo to nie ja tu wypisuje bzdury na temat przywiazania do barw klubowych, lecz Ty i Twoi koledzy z pilki. Mnie to niewiele obchodzi, czy w Stali jezdzi ten czy tamten. Bardziej jestem kibicem zuzla niż samej Stali... Oj, czuje już te bluzgi z Waszej strony ;-)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi