Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

A co będzie za rok?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 lip 2003, o 14:15
 A co będzie za rok?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Witam forumowiczów.
Myślę, że należałoby powoli pomyśleć nad przyszłym sezonem (miejmy nadzieję w I lidze :) ). Zastanawiam się jak będzie wyglądał skład naszej drużyny, ponieważ mam uzasadnione obawy, że może on różnić się zasadniczo od obecnego. Moje obawy wiążą się oczywiście z brakiem pieniędzy na utrzymanie obecnego składu. Wątpię czy przy tak kiepskiej sytuacji finansowej klubu tacy zawodnicy jak Kuciapa, Winiarz czy Baran nadal będą chcieli występować w barwach "Jasolu". Myślę, że z powodzeniem znajdą oni kluby I ligi, a nawet ekstraklasy, które zaoferują im dużo lepsze warunki do uprawiania żużla. Niestety, ale sentyment do macierzystego klubu i lokalny patriotyzm nie wystarczą jeśli brak jest pieniędzy.
Niepokoi mnie także inna sprawa, a mianowicie zapowiedź włączenia Rafinerii Jasło, bardzo ważnego sponsora żużlowców, do wspólnej grupy pod szyldem "Lotos" (Rafineria Gdańska). Wątpię czy "Lotosowi" będzie wtedy zależało na sponsorowaniu drużyny z Rzeszowa. Pamiętajmy co stało się z "Van Purem", gdy został przejęty przez koncern piwny z Austrii. Jgo przedstawiciele stwierdzili, że nie interesuje ich sponsorowanie lokalnej drużyny żużlowej, ponieważ jest to mało opłacalne. Podobnie może być (obym się mylił) z RJ. Sama firma "Faraon", przed którą należy chylić czoła za wspieranie żużla, nie udźwignie ciężaru finansowania tak kosztownej dyscypliny sportowej jaką jest żużel, nie mówiąc już o odnoszeniu sukcesów. Na nowych, silnych sponsorów raczej nie ma co liczyć - F 16 wygrał przetarg i co ? I nic! Sam słyszłem wypowiedzi przedstawicieli firmy produkującej silniki do tego samolotu, że jak wygramy przetarg to WSK będzie robiło silniki i będą pieniądze na sport. Obiecanki cacanki...
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji na ten temat.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 12 lip 2003, o 16:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Nie no tak źle to chyba nie będzie ;)
O winiarza czy barana sie nie martwie, martwie się że suszczyński będzie chciał odejść :lol: :D :)
nie no tak na serio to martwie sie tylko o kuciape, reszta zostanie.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 12 lip 2003, o 17:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jakby Ciapek odszedł, to by się p. Kawa nieźle wqrzył. :)


           
Post 12 lip 2003, o 18:23
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
yeah jestem w kafei na wyjezdzie w koncu ;-) .mysle ze powinnismy postarac sie o nowego obcokrajowca .trzeba zaczac myslec o dobrym juniorze .przydaloby by sie zeby zeby objezdzil sie .trzeba pomyslec o jakims dobrym sponsorze ,bo wiadomo0 ze bez tego to nie urobi .
pozdrawiam i zycze milych wakacji ,bo moje sa kull

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 12 lip 2003, o 21:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Naprwde podziwiam Was...( w pozytywnym znaczeniu tego slowa :wink: ) ...Ja niestety martwie sie o to zeby zuzel wogole byl w Rzeszowie...oj zeby sie nie okazalo, ze za rok liderem naszej druzyny bedzie Lukasz Golonka...smutne ale prawdziwe.

Nadzieja w ludziach, ktorym zuzel lezy na sercu...a tych coraz mniej... :?


           
Post 12 lip 2003, o 21:10
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 cze 2003, o 14:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 150

Zobacz profil 
Drogi Kezmanie nie martw sie- bedzie dobrze!!!!
pozdrawiam


           
Post 12 lip 2003, o 21:17
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Niestety jestem pesymistą i mam wielkie obawy czy za rok sekcja żużlowa w ogóle będzie istnieć. Nawet jeśli tak, to nie wierzę, żeby był w miare solidny skład. Brhela już nie chcę, a na jego miejsce nie przyjdzie przecież zawodnik ze światowej czołówki a raczej ktoś pokroju Kurguskina czy Magosiego :? . Z krajowych Maciek Kuciapa na pewno nie będzie narzekał na brak propozycji, zresztą w ostatnim wywiadzie coś tam mówił, że żałuje iż nie jeździ w ekstralidze. Winiarz czy Baran też będą mieć wzięcie. O pozyskaniu kogokolwiek można pomarzyć bo wszyscy pamiętamy ślamazarność działaczy gdy do kupienia był Stojanowski. Skończyło się tak jak skończyło a Stojan śmiga teraz aż miło patrzeć. Czyli - zostają Wilk, Trojanowski, Golonka do tego juniorzy i straniero trzeciego sortu. 2 liga murowana, o ile nie znajdziemy się w niej już w przyszłym sezonie co jest bardzo możliwe. Wystarczy jeszcze jedna kontuzja i po ptokach.
Wraz z odejściem Brhela stracimy zapewne Rafinerię Jasło, a jeśli chodzi o Faraona to chyba oczywiste jest, że po tak żałosnym sezonie nie zechce dalej sponsorować żużla. Na działaczy nie ma co liczyć, że w poszukiwaniu sponsorów ruszą w Polskę. Pozostaje tylko łudzić się, że do klubu zgłosi się jakiś ruski miliarder, tak jak ostatnio w Chelsea :D. Od 1999 roku żużel w Rzeszowie powoli zdycha i wygląda na to, że powoli należy się z nim żegnać. Za parę lat na żużel jeździć będziemy do Lublina lub (o zgrozo!!) do Tarnowa :cry: . Nasi działacze powinni trafić do księgi rekordów Guinessa, za to jak w ciągu 4-5 lat z perspektywicznego i zamożnego klubu zrobić chodzącego(a raczej jeżdżącego ;)) trupa.
Dlatego darujmy sobie dywagacje czy kupić Kołodzieja czy też np. Świderskiego ;);). Raczej martwmy się o to, żeby za rok nadal w Rzeszowie był żużel.


           
Post 12 lip 2003, o 21:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Witam formuowiczów z Rzeszowa!
A mi się wydaje, że bardzo prawdopodobne jest, iż w przyszłym sezonie do Jasolu powróci Janusz Ślączka. Najprawdopodobniej w przyszłym sezonie będzimy mieli już tylko dwie ligi żużlowe [już sie nie moge doczekać derbów: Krosno - Rzeszów :D] i wtedy Janusz na pewno będzie wolał startować u siebie na domowym torze w Rzeszowie, poza tym z Tarnowa powróci Tomasz Rempała, który może wreszcie w Rzeszowie się przełamie i wróci do formy jaką prezentował np. w zeszłym sezonie?

Tak jakoś nie chce mi się terz wierzyć, że Maciek Kuciapa, Piotr Winiarz czy Karol Baran opuściliby by rzeszowski klub, prędzej Rafał Wilk i Łukasz Golonka trafią do Krosna :wink: [yee]

Do zobaczenia na następnym meczu! [coraz częściej teraz goszcze w Rzeszowie :P]


           
Post 12 lip 2003, o 23:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
No ja mam taką nadzieje ze sponsorzy zobaczą jakiego mieliśmy pecha w tym sezonie i jeszcze jeden rok spróbują zainwestować troche kasy. Przeciez za rok Maciek jest klasą o jego jazde nie ma sie co martwic tylko żeby został :cry: Siwy tez bardzo dobry Karol jeżdił by lepiej kolejny bagąz doswiadćzeń przez ten rok nabył,dwoch stranieri np.Richardsson i Poważnyj no i Miesiąc by coś jechal w koncu kuzniar mówil ze wystarczy mu pół roku zeby jechał dobrze to teraz by miał rok na zrobienie go i trojan na rezerwie.Sprzety jeszce dokupić dobre no i zeby role był podzielone tak jak powinny czyli ze trener bedzie ustal skład a nie sponsorzy :evil: .No właśnie ale nie wiem czy to jest realne z tego co mówicie ze za rok moze być krucho z kasą to w takim razie to co napisalem wyżej moze być tylko moim marzeniem.Może marzenia sie spełnią :twisted: :twisted:

Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 lip 2003, o 10:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
ojj, kamil jesteś wielkim optymistą.
Zeby został ten sam skłąd co w tym roku nawet mógłby być brhel, to już będę chyba skakał z radości.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 15:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Zawodnicy to jedno, ale po wejsciu do UE możemy mieć przerąbane jeśli idzie o hałas na stadionie.


           
Post 13 lip 2003, o 16:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Bazyli myslisz że z Tarnowa powróci do nas Tomasz Rempała cos mi sie nie wydaje.
Pozdrawiam :D


           
Post 13 lip 2003, o 16:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
Bazyli myslisz że z Tarnowa powróci do nas Tomasz Rempała cos mi sie nie wydaje.
Pozdrawiam :D


wrocic napewno wroci bo z tego co wiem jest tylko wypozyczony, wiec jak cos to wroci i bedzie sprzedany. watpie ze tarnow go bedzie chcial, ale nam sie moze przyda, aktualnie jest w extra formie, napewno robilby wiecej pkt niz nasi niektorzy zawodnicy, heheh

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lip 2003, o 19:19
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
Bazyli myslisz że z Tarnowa powróci do nas Tomasz Rempała cos mi sie nie wydaje.
Pozdrawiam :D


wrocic napewno wroci bo z tego co wiem jest tylko wypozyczony, wiec jak cos to wroci i bedzie sprzedany. watpie ze tarnow go bedzie chcial, ale nam sie moze przyda, aktualnie jest w extra formie, napewno robilby wiecej pkt niz nasi niektorzy zawodnicy, heheh


Tomek wróci, ale będzie do wzięcia za darmo. Tak wogóle, jeżeli Tarnów przypadkiem awansuje, to raczej nie będzie chciał Tomka.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 11:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Widać jaki sprzęt ma Tomek w tym roku. W jakimś wywiadzie mówił że jeszcze nie rozważał fgzie będzie jeździł za rok. Co do przyszłorocznego składu to poczekajmy. Mam kilka wersji, wszystkie zależne od kasy:
1. Ambitna
Utrzymujemy skład, ściągamy lepszego stratniero i solidnego juniora na 6-7 punktów szansa 5% :(
2. Szarzyzna
Staramy się utrzymać w miarę cały skład, oczywiście żadnych zakupów jak praktycznie co roku, Bob albo jego odpowiednik z Rosji lub Czech.
szansa 50%
3. O utrzymanie
Zostaje Siwy albo Maciek ( albo dchodzą oboje ) , do tego Baran albo Rempała i obydwa Rafały.
Jakiś stratniero i walczymy o 7 miejsce szansa 25%
4.Grabarz
To opcja przytoczona przez pana Michała
szansa 20%

W podawaniu szans jestem optymistą :)


           
Post 14 lip 2003, o 12:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 07:42
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
a za rok to będziecie mieli derby z krosnem .... :lol:


           
Post 14 lip 2003, o 19:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 11:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Spaśc nie spadniemy Gozej zekipą Napewno Baran T.Rempała (mam nadzieje ze wruci)Trojan (ale on hcuja ostatniorobi) Sivy (powinien zostać)juniora mozna by było kupic bo o naszych szkoda gadać Brhel??? (podobno najgorsze maszyny tu przywozi ale zawsz ezrobi kilka pkt a moz eprzydałby sie lepszy dlatego przyszłysezonmroz ewejdzimy do 4 ale wtym na 100% niespadniemy :)))))))

_________________
Obrazek
Tylko StaL ZKS


           
Post 14 lip 2003, o 23:12
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
sorki cco bedzie za rok to bedzie nie zgadzam sie z mlodziezowcem po cholere sciagac chyba ze moze mlodego Stachyre ale Miesiąc niech się objezdza moze juz nie bedzie mial kontuzji w tym roku i cos z niego bedzie...!!! a co do reszty to po :cenzura: sie wypowiadac... co bedzie to bedzie ja nie moge...:)
a chyba ze bedziecie sie chwalic za rok a nie mowilem kiedys tam ze tak bedzie... poczekamy zobaczymy!Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 15 lip 2003, o 07:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Podobnie jak Wam i mnie baaaardzo zależy żeby zużel nadal istniał w Naszym Rzeszowie.

Ja po prostu sobie nie wyobrażam, jakby mogło nie być żuzla w Rzeszowie na co najmniej I ligowym poziomie.

Wiadomo marzy mi się najwyższa liga......

W tym roku mamy NIESAMOWITEGO PECHA.
Uważam, że wtym roku przy TYM PECHU 6 miejsce jest szczytem możliwości Naszego Zespołu.

Ale w przyszłym roku z obecnym składem, przy założeniu , że nie będą nas nękać kontuzje ( w tym sezonie na półmetku mieliśmy lub mamy w sumie 7 kontuzji) stać RZESZOWSI ZESPÓŁ na walkę o nawet ekstraligę.
Wiem, kasa........Super potrzebny jest generalny (strategiczny sponsor), który wyłożyłby ok. 2 mln zł. Wiem, że to rzmi "jak marzenie", ale może się ziści.
Dać sprzęt Kuciapie, Winiarzowi, Baranowi, Miesiącowi, zakontraktować DWÓCH BARDZO DOBRYCH zagraniczniaków ( takich na min. 10 pkt każdy w każdym meczu) i walczymy o EKSTRALIGĘ.
Na trybunach komplet 12.ooo ludzi.

Może nasze marzenia sie spełnią.......


           
Post 15 lip 2003, o 11:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jedno jest juz pewne...na razie na przyszly rok zostajemy bez sponsora, ktory zaopatrzyl naszych zawodnikow w sprzet, czyli firme FARAON... przynajmniej mozna to wywnioskowac z tego co powiedzial trener Kuzniar po meczu w Gorzowie dla "Gazety lubuskiej"...

Cytuj:
Ten sezon jest już dla nas stracony - przyznał trener Jasolu Grzegorz Kuźniar. - Co gorsze, na pewno nie utrzymamy na przyszły rok obecnego sponsora, do którego należy większość motocykli. Zostaje nam tylko pochować sprzęt po komórkach, dokończyć rozgrywki na rezerwowych maszynach i myśleć o ciężkiej pracy przed następnym sezonem.


Hehe jak dokancza rozgrywki na starych motorach...to spadna... :?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: GoodLikE, speedway54 i 100 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi