Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

20.07 Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 54:36


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 lip 2003, o 18:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Ja mam pytanie do Admina tej strony. Jaka jest prawidłowa punktacja zawodów w Rawiczu. Gdzie zajrze to inaczej: na stronie głownej inaczej, w "Tempie" i w "Nowinach" inaczej, ja słuchając meczu mam jeszce inaczej.

Ile pkt zdobyli Swiderski, Korolew, Wilson, i czy Micał wogóle jeździł??

Według "Nowin"
Świderski 6 (1,2,0,3)
Korolew 7 (1,-,1,2,3)
Wilson 8 (3,1,3,1,-)
Micał n.s.
Miesiąc 0 (u,d,w,0,w)

Według strony głownej
Świderski 5 (2,0,3)
Korolew 8 (1,1,1,2,3)
Wilson 8 (3,1,3,1,-)
Micał 0 (u,d,-,-,-)
Miesiać 0 (w,0,w)

Według mnie z tego co słuchałemw radiu Bieszczady w trakcie zawodów
Świderski 2 (2,0)
Korolew 8 (1,1,1,2,3)
Wilson 11 (3,1,3,1,3)
Micał 0 (u,d,-,-,-)
Miesiąc 0 (w,0,w)

W podsumowaniu Syzdek mówił, że
Swiderski 6 pkt, ale nie wiem za kogo jechał
Korolew 7
Wilson 8
Micał 0
Miesiąc 0

Sorry, że zawracam głowę ale jak to było naprawde???


           
Post 21 lip 2003, o 21:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
mical jezdzil na 100%! w koncu sluha sie z duza uwaga swojego sasiada ;)

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2003, o 22:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
ponczek napisał(a):
Ja mam pytanie do Admina tej strony. Jaka jest prawidłowa punktacja zawodów w Rawiczu. Gdzie zajrze to inaczej: na stronie głownej inaczej, w "Tempie" i w "Nowinach" inaczej, ja słuchając meczu mam jeszce inaczej.

Ile pkt zdobyli Swiderski, Korolew, Wilson, i czy Micał wogóle jeździł??

Według "Nowin"
Świderski 6 (1,2,0,3)
Korolew 7 (1,-,1,2,3)
Wilson 8 (3,1,3,1,-)
Micał n.s.
Miesiąc 0 (u,d,w,0,w)

Według strony głownej
Świderski 5 (2,0,3)
Korolew 8 (1,1,1,2,3)
Wilson 8 (3,1,3,1,-)
Micał 0 (u,d,-,-,-)
Miesiać 0 (w,0,w)

Według mnie z tego co słuchałemw radiu Bieszczady w trakcie zawodów
Świderski 2 (2,0)
Korolew 8 (1,1,1,2,3)
Wilson 11 (3,1,3,1,3)
Micał 0 (u,d,-,-,-)
Miesiąc 0 (w,0,w)

W podsumowaniu Syzdek mówił, że
Swiderski 6 pkt, ale nie wiem za kogo jechał
Korolew 7
Wilson 8
Micał 0
Miesiąc 0

Sorry, że zawracam głowę ale jak to było naprawde???


Juz wyjasniam...

Dobre sa wyniki strony glownej :mrgreen: Ja rowniez sluchajac transmisji wpisalem na strone ze Swiderski zdobyl 2 pkt (2,0)...jednak Szanowny Pan Syzdek nie powiedzial, ze w biegu 15 byla zmiana i za Wilsona jechal mlody Swider. Hmm a Nowiny napisaly ze Swiderski startowal 4 razy...nic mi na ten temat nie wiadomo...wiem tylko ze jesli nadal bedzie zawody komentowal ten Pan co komentuje, to zawsze bedzie taki problem :wink:


           
Post 22 lip 2003, o 15:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Niezwykłym wyczynem popisał się komentator jednej z rzeszowskich rozgłośni radiowych prowadzącej transmisję z meczu żużlowego pomiędzy Kolejarzem Rawicz a Jasolem Rzeszów. Otóż według jego relacji w meczu tym dwukrotnie wystartował Marian Micał. Jak udało się jednak dowiedzieć autorom oficjalnej strony Jasolu Rzeszów, Micał w Rawiczu pojawił się tylko na... prezentacji. We wszystkich wyścigach był zastępowany przez innych zawodników. Rzeszowski komentator nie podał również zmian u gospodarzy w dwóch wyścigach (Świderski zastępował po razie Korolewa i Wilsona). Potwierdzenie informacji zdobytych przez webmasterów strony Jasolu znajdujemy w "Gazecie Wyborczej".

Nie byłoby w tym pewnie nic szczególnego, gdyby nie fakt, że na podstawie jego relacji powstawały sprawozdania na niektórych portalach internetowych i w niektórych lokalnych gazetach. Niestety - powieliły błąd owego komentatora.

To nie pierwszy taki "wyczyn" owego pana. Wręcz legendarna w mieście nad Wisłokiem jest jego wpadka, gdy podczas ligowego meczu w Warszawie w jednym z wyścigów pomylił Macieja Kuciapę z Dariuszem Fijałkowskim i podał, że WKM wygrał tę gonitwę 5-1, podczas gdy zakończyła się ona remisem 3-3.

hehe nasz komentator jest po prostu boski...

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 22 lip 2003, o 18:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Dzieki Michał :) A co do "wspaniałego" komentarzu to to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jak tak mozna, czy dlatego, że to jedyna transmisja to mozna tak kpić sobie z kibiców. Przecież jakby na radiu Via była transmisja to na Bieszczadach nikt by nie słuchał. Znam nawet taką osobe, która zrezygnowała ze słuchania zuzla, dopóki on będzie to komentował.


           
Post 29 lip 2003, o 22:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
zaraz zaraz nie tak szybko ostatnie poimyłki komentatora z meczu z WKM komentatora pomyłki radia VIA z meczy w Rzeszowie nie słuchacie a ja tak fakt że nie powinni sie mylić komentatorzy ale robia to wszyscy i nie pisz ze w radiu VIA tego nie ma bo jest bądźmy obiektywni Andrzej Haehne


           
Post 29 lip 2003, o 23:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Dominik Janusz napisał tekst, który woła o pomstwe do nieba. Tym co napisał nie ośmieszył pana Syzdka, a jedynie SIEBIE. Dlaczego ?
Otóż, jako DZIENNIKARZ, rzetelny i ... "najlepszy dziennikarz na podkarpaciu" winien chyba sam dowiedzieć się jak było naprawdę. Co z tego, że ktoś bez sensu mógł wpisać sobie w program to, co powiedział Wiesław Syzdek na antenie Radia Bieszczady, przecież Dominik, jako znawca dziennikarskiego rzemiosła powinien sam robic wszystko, by miec 100 % pewne informacje !

Jeśli natomiast Szanowny Pan Dominik dziennikarstwem nazywa zrobienie relacji poprzez wysłuchanie p. komentatora, to ja Mu szczerze gratuluję.

Kolejną rzeczą jest fakt, iż każdy człowiek jest omylny. Nie ma idealnych ludzi...
Zatem "prosto, jasno i logicznie" mozna wydedukowac, że i Wiesławowi Syzdkowi zdarzyć się mogą błedy.

Pozdrawiam


           
Post 30 lip 2003, o 07:30
 Odp. Diamondowi


Cytuj:
Dominik Janusz napisał tekst, który woła o pomstwe do nieba. Tym co napisał nie ośmieszył pana Syzdka, a jedynie SIEBIE. Dlaczego ?
Otóż, jako DZIENNIKARZ, rzetelny i ... "najlepszy dziennikarz na podkarpaciu" winien chyba sam dowiedzieć się jak było naprawdę. Co z tego, że ktoś bez sensu mógł wpisać sobie w program to, co powiedział Wiesław Syzdek na antenie Radia Bieszczady, przecież Dominik, jako znawca dziennikarskiego rzemiosła powinien sam robic wszystko, by miec 100 % pewne informacje !


Diamond, nie bardzo wiem, o co Tobie chodzi. Nie pisałem relacji do żadnej gazety, ani na żaden portal z meczu w Rawiczu, więc błędu z relacji RB nie powieliłem i na pewno się nie ośmieszyłem. :) Na portalu mam swojego człowieka z Rawicza, który się tym miastem zajmuje. Więc chyba trochę niesłusznie się mnie czepiasz.

Zgadzam się, że nikt nie jest nieomylny. Ile ja sam popełniam błędów, to wiem, bo nieraz w czasie programu czy transmisji aż się za głowę łapię. Może nawet niektórzy z Was tych błędów nie wyłapują. Tego niestety nie da się uniknąć, ale można zredukować do minimum. Ale są błędy większe i mniejsze. Jeden z najzabawniejszych błędów, jakie kiedykolwiek zdarzyło mi się popełnić, miał miejsce jakieś 4 lata temu, kiedy zapowiadałem koszykarski turniej o Puchar Prezesa Browaru Van Pur. Stwierdziłem wówczas, że koszykarze walczą o "Puchar Browaru". ;)

Ponadto zauważ, że w informacji na temat pomyłki komentatora nie wymieniłem ani razu pana Syzdka, a także nazwy rozgłośni. Dla mnie ważny był fakt, że przez relację radiową zostało wprowadzone zamieszanie, a przyznasz sam, że taka sytuacja rzadko się zdarza.

P. S. Ciekawe, ilu z Was pamięta, że p. Wiesław Syzdek wraz z p. Jackiem Stachiewiczem (obecnie chyba pracuje w Super Nowościach) prowadzili kiedyś miesięcznik Żużel (teraz jest zdaje się w wersji internetowej na stronie speedwaypl.com) i osobiście żałuję, że to pismo już nie wychodzi, bo nieraz były tam naprawdę fajne teksty.


           
Post 30 lip 2003, o 07:51
 Re: Odp. Diamondowi
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
P. S. Ciekawe, ilu z Was pamięta, że p. Wiesław Syzdek wraz z p. Jackiem Stachiewiczem (obecnie chyba pracuje w Super Nowościach) prowadzili kiedyś miesięcznik Żużel (teraz jest zdaje się w wersji internetowej na stronie speedwaypl.com) i osobiście żałuję, że to pismo już nie wychodzi, bo nieraz były tam naprawdę fajne teksty.


Paru na pewno pamięta, ja na pewno i aż sie dziwię co sie dzieje z Panem Syzdkiem z mikrofonem w reku, może "spala sie" przy transmisjach live??. A co do miesięcznika "Żużel" to szkoda że już się nie ukazuje, muszę gdzieś w archiwum odnaleść te numery (czasem lubię poczytać archiwalne teksty).

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 30 lip 2003, o 22:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Sam wiesz Dominik, że nie chodzi o żadną relacje (sic!)

Fakt, że nie napisałeś imienia, nazwiska, ani rozgłośni radiowej. Jednak sądze, że jeśli Radio Bieszczady ma WYŁĄCZNOŚĆ transmisji, a w owym radiu komentatorem czarnego sportu jest p. Syzdek to chyba łatwo wykonkludować i podać bezbłędnie nazwisko osoby o jakiej pisałeś w tym bezsensownym artykule ...
Chyba nie wierzyłeś w to, że ktoś pomyśli ot choćby o Tobie, jako o "komentatorze jednej z rzeszowskich rozgłośni" - prawda ?


Cytuj:
Na portalu mam swojego człowieka z Rawicza, który się tym miastem zajmuje. Więc chyba trochę niesłusznie się mnie czepiasz.


Cieszę się niezmiernie, że masz kogoś takiego - świetnie. Lecz chyba nie ten jegomość napisał tekst o rzeszowskim komentatorze.

A informacja o pomyłce komentatora, chyba nie powinna być umieszczana w serwisie żużlowym, nie ? Chyba, że nie tylko żużlem zajmuje się PŻ i jego redaktor naczelny...
Na Twoim miejscu, zrobiłbym jeszcze mase bilboardów z tym właśnie tekstem, wszak rywalizujące o konsumentów instytucje uzywają różnych chwytów...
Ciągle uważam, że ten tekst był jest i będzie bezsensu ! ;-)


Pozdrawiam


           
Post 30 lip 2003, o 23:41
 


Cytuj:
Fakt, że nie napisałeś imienia, nazwiska, ani rozgłośni radiowej. Jednak sądze, że jeśli Radio Bieszczady ma WYŁĄCZNOŚĆ transmisji, a w owym radiu komentatorem czarnego sportu jest p. Syzdek to chyba łatwo wykonkludować i podać bezbłędnie nazwisko osoby o jakiej pisałeś w tym bezsensownym artykule ...


I jestes przekonany, ze w calej Polsce kazdy wie, ze chodzi o Radio Bieszczady i pana Syzdka? Jestes przekonany, ze informacja powszechnie w Polsce znana jest fakt, ze Radio Bieszczady ma wylacznosc na transmisje? Pozostawie to bez komentarza.

Cytuj:
Chyba nie wierzyłeś w to, że ktoś pomyśli ot choćby o Tobie, jako o "komentatorze jednej z rzeszowskich rozgłośni" - prawda ?


Prawdopodobnie malo kto ma pojecie, ze ja w ogole pracuje w radiu.

Cytuj:
A informacja o pomyłce komentatora, chyba nie powinna być umieszczana w serwisie żużlowym, nie ?


Szczegolnie, jesli wprowadzil w blad wiekszosc portali zuzlowych, a nawet niektore lokalne media. :) Przeglad Zuzlowy podal jako pierwszy, gdzie byly bledy i skad sie wziely. Czy to takie dziwne? i czy Twoim zdaniem to nie dotyczy zuzla? Bo moim zdaniem dotyczy, wiec dlatego znalazl sie na PZ.

Cytuj:
Chyba, że nie tylko żużlem zajmuje się PŻ i jego redaktor naczelny...


Naczelny PZ robi przekret za przekretem ;) Ale taki juz z niego wredny gosc :)

Cytuj:
Ciągle uważam, że ten tekst był jest i będzie bezsensu !


Jak juz kiedys napisalem, kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Gdybym uwazal, ze tekst byl bez sensu, to bym w ogole go nie pisal.

Dominik


           
Post 31 lip 2003, o 00:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
Jasiek napisał:
Cytuj:
Prawdopodobnie malo kto ma pojecie, ze ja w ogole pracuje w radiu.


Ależ jaka skromość bije z Twojej wypowiedzi, a przecież powstał już Fan Club na cześć najpopularniejszego dziennikarza podkarpacia. :lol:


           
Post 31 lip 2003, o 09:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
A informacja o pomyłce komentatora, chyba nie powinna być umieszczana w serwisie żużlowym, nie ?


Szczegolnie, jesli wprowadzil w blad wiekszosc portali zuzlowych, a nawet niektore lokalne media. :) Przeglad Zuzlowy podal jako pierwszy, gdzie byly bledy i skad sie wziely. Czy to takie dziwne? i czy Twoim zdaniem to nie dotyczy zuzla? Bo moim zdaniem dotyczy, wiec dlatego znalazl sie na PZ.


Gwoli ścisłości jako pierwsi podała nasza strona, a konkretnie forum :). To my rozpracowaliśmy błędy pana Syzdka.

Aha - sądzę, że ten temat nie jest odpowiednim to tej dyskusji. Jest oddzielny wątek poświęcony ostatniej relacji w Radiu Bieszczady i kłopotów z tym związanych. Tam proszę pisać.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 188 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi