Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

20.07 Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 54:36


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 lip 2003, o 17:54
 20.07 Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 lip 2003, o 17:49
Posty: 3

Zobacz profil 
Choć do tego spotkania zostało jeszcze trochę czasu to już dzisiaj postanowiłem spytać Was jak oceniacie szanse swojego zespołu w ligowej potyczce w Rawiczu :lol: Biorąc pod uwagę pauzę dwójki kluczowych zawodników Stali Brhela i Winiarz oraz ogromną mobilizację Kolejarza który w Tarnowie mecz sobie odpuszcza a wszelkie fundusze zostawia na Was.
Pozdrowienia z Rawicza !!!


           
Post 13 lip 2003, o 13:12
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Winiarz wraca z Anglii 20 lipca prosto do Rawicza na mecz z tamtejszym Kolejarzem ! Więc pojedziemy bez Brhela. Informacja jest wiarygodna, nawet w piątkowych Super Nowościach o tym pisało.


           
Post 13 lip 2003, o 13:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 lip 2003, o 17:49
Posty: 3

Zobacz profil 
Jak stanie się tak jak mówisz i Winiarz przyjedzie do rawicza to czy nie sądzisz, że jego forma przed tym spotkaniem stoi pod wielkim znakiem zapytanai ????


           
Post 13 lip 2003, o 13:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
To będzie trudny, ale to bardzo trudny mecz dla Stali,
Kolejarz bardzo mobilizuje się przed tym spotkaniem raczej na pewno pojedzie z dwójką obcokrajowców Tomasem Topinką i Sean'em Wilsonem, poza tym wielkim atutem rawiczan będzie trudny techniczny tor. Mnie ciekawi jak zaraz po kontuzji pojedzie Winiarz, mam nadzieje, że tak jak kontuzjowany Kuciapa w meczu z Unią Tarnów :P


           
Post 13 lip 2003, o 14:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Niom, chodzą słuchy że rawicz mecz w tarnowie całkowicie sobie odpuszcza żeby sie przygotowac na rzeszów, zapowada się piękna walka o utrzymanie :P
No i jeszcze ten ch tor, grr szoda że to nie jest lotnisko bo maszyny to raczej mamy lepsze.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 15:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
_PIOTRAS_ napisał(a):
Jak stanie się tak jak mówisz i Winiarz przyjedzie do rawicza to czy nie sądzisz, że jego forma przed tym spotkaniem stoi pod wielkim znakiem zapytanai ????


Pewnie, że stoi. Ale Sullivan z kontuzją obojczyka potrafił wygrać GP, a Winiarz też bywa narwany. :)


           
Post 13 lip 2003, o 15:50
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
O wiele więcej o meczu w Rawiczu, będzie mozna powiedzieć po dzisiejszej kolejce. Z tego co wiem, nie jest prawdą, że Rawicz odpuszcza w Tarnowie, ponieważ podobnoe Unia jedzie bez Karlssona.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 20:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
No i w Rawiczu baty, moze Winiarz wroci ale nie ebdzie jezdzil nasz dzisiejszy lider z Gorzowa - Rafal Trojanowski
Rafal Trojanowski zostal wykluczony do konca zawodow za niesportowe zachowanie po wykluczeniu z wyscigu 15. W zwiazku z tym nie bedzie mogl on wystapic w najblizszym meczu Jasolu w Rawiczu.
Jest po prostu zajebiscie.
Pozdrawiam


           
Post 13 lip 2003, o 21:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Na 4um boczoków wyczytałem że taka kara wycofuje zawodnika z najbliższego meczu na swoim stadionie więc w rawiczu pojedzie, taki sam problem mjaa buczoki więc wiem.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 21:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Oni nie maja tego problemu juz Janusz nie zostal wykluczony !!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 lip 2003, o 10:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Bez Boba i Trojana nie mamy co liczyć na korzeystny rezultat, gdyż Rawicz pokazał że jest niezłą drużyną na swoim torze choćby w XI kolejce


           
Post 14 lip 2003, o 12:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 07:42
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
no mam szczerą nadzieję że Niedźwiadki z rawicza wygrają !!!


           
Post 14 lip 2003, o 23:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Prawdziwi kibice zawsze powinni wierzyc w swoj zespol szkoda ze nie bedzie trojana ale on nie jezdzil przez prawie caly sezon i jakos bez niego szlo ale w sumie ta inforamacja nie jest potwierdzona i rafal moze pojedzie do rawicz.jak zdarza "pospawac"siwego mysle ze mamy jakies szanse a o forme siwego bym sie nie bal o poprostu ma serce do jazdy i swoja wola walki i wielkimi ambocjami poderwie caly zespol.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE
W SERCU MOIM JEST STAL I NA DOBRE I NA ZLE!!!!


           
Post 15 lip 2003, o 16:42
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Do Piotrasa :
Na dzień dzisiejszy jesteście w lepszej sytuacji kadrowej od nas.
To wykluczenie Trojana nie było potrzebne, zresztą Kołodziej miał fuksa, że nie pauzuje w niedzielę, bo podobno ( jak twierdzą tarnowianie) bardziej rzucał się do sędziego niż Trojan.

Wy macie lepszego młodzieżowca, a zarazem lidera drużyny, Piotra Świderskiego.
Brawa dla tego chłopaka !!!
Ma 20 lat i niewątpliwy talent.

A tak poza tym, to właśnie Piotr Świderski powinien być objawieniem sezonu 2003.

Pozdrawiam.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 15 lip 2003, o 21:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A propos świderskiego, rzeczywiście jest talentem.
Niechciałbym pozbawiać rawicza lidera ;) ale ten chlłopak rozwijał by sie chyba lepiej w lepszym klubie, może rzeszowie :P

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
A propos świderskiego, rzeczywiście jest talentem.
Niechciałbym pozbawiać rawicza lidera ;) ale ten chlłopak rozwijał by sie chyba lepiej w lepszym klubie, może rzeszowie :P
Tylko problem w tym, że na dzień dzisiejszy sytuacja w naszym klubie nie jest zbyt lepsza od rawiczan :roll: Jak ten chłopak miałby u nas rozwijać :( swój niewątpliwy talent - jeżąc w lidze i trenując raz w tygodniu :!: Jest dużo więcej lepszych klubów które także borykają sie z problemem braku utalentowanej młodzieży ot choćby "Bydzia" :wink: ale cóz ... pomarzyć zawsze można.

_________________
Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:28
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
A propos świderskiego, rzeczywiście jest talentem.
Niechciałbym pozbawiać rawicza lidera ;) ale ten chlłopak rozwijał by sie chyba lepiej w lepszym klubie, może rzeszowie :P


Dla Twojej informacji Piotrek jest wychowankiem i zawodnikiem WTS-u Wrocław. Jest jedynie po raz kolejny wypożyczony do Rawicza, ponieważ w WTS-ie jest Hampel i Piotrek nie mogłby za często jeździć i się rozwijać.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jesli trojan i brhel nie jedzie to jabym winiarza nienarazal i odpusil mecz wystawiajac szuszczynskiego prucnala klisia i reszte naszyh ta;lentuw...

_________________
Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
jesli trojan i brhel nie jedzie to jabym winiarza nienarazal i odpusil mecz wystawiajac szuszczynskiego prucnala klisia i reszte naszyh ta;lentuw...
Nie ma to jak odpuszczać mecze co nie :?: Odpuścić ten, odpuścic inne :!: :?: To po co Nam wtedy drużyna - żeby mecze odpuszczać :?: Taki Kolejarz mecz w Rzeszowie też mógł sobie odpuścić i co nie odpuścił, a jak się skończyło każdy wie niewiele zabrakło do sensacji. To jest sport i nic nigdy nie jest pewne dlatego zawsze trzeba walczyć do końca.
Jest jeszcze drugi aspekt tej sprawy :roll:. Kto w przyszłym sezonie zainwestuje duże pieniądze w drużynę, która odpuszcza mecze i dostaje baty do 20 czy 25 :?: .Nikt :!: :!: Zawsze to inaczej wyglada przegrać po walce do 40 niż do 25 nieprawdaż :?:

_________________
Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 22:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
Do Piotrasa :
Na dzień dzisiejszy jesteście w lepszej sytuacji kadrowej od nas.
To wykluczenie Trojana nie było potrzebne, zresztą Kołodziej miał fuksa, że nie pauzuje w niedzielę, bo podobno ( jak twierdzą tarnowianie) bardziej rzucał się do sędziego niż Trojan.


Kołodziej został wykluczony za przekroczenie dwóch minut i na znak prostestu wykonał próbny start, ale w drugą strone do kierunku jazdy. Poza tym ogólnie nie rzucał się tak jak Trojanowski :) :) :) Brawo Rafał!! Obydwaj i tak byli spokojni. Kilka lat temu Łebędzki (chyba) rzucił w kibiców zebątka od motocykla :) :) :) Kibice mu odrzucili :) :) :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer i 119 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi