Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

20.07 Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 54:36


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 lip 2003, o 08:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
jesli trojan i brhel nie jedzie to jabym winiarza nienarazal i odpusil mecz wystawiajac szuszczynskiego prucnala klisia i reszte naszyh ta;lentuw...
Nie ma to jak odpuszczać mecze co nie :?: Odpuścić ten, odpuścic inne :!: :?: To po co Nam wtedy drużyna - żeby mecze odpuszczać :?: Taki Kolejarz mecz w Rzeszowie też mógł sobie odpuścić i co nie odpuścił, a jak się skończyło każdy wie niewiele zabrakło do sensacji. To jest sport i nic nigdy nie jest pewne dlatego zawsze trzeba walczyć do końca.


Wilmen Fligiert ma racje mecz w tej sytuacji jest napewno przegrany a szkoda ryzykowac zdrowie siwego ktory jest swiezo po kontuzji.Wedlug mnie jednak najwazniejsze jest zdrowie zawodnikow a nie wyniki za wszelka cene


           
Post 17 lip 2003, o 17:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
lewy napisał(a):
WilmeN napisał(a):
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
jesli trojan i brhel nie jedzie to jabym winiarza nienarazal i odpusil mecz wystawiajac szuszczynskiego prucnala klisia i reszte naszyh ta;lentuw...
Nie ma to jak odpuszczać mecze co nie :?: Odpuścić ten, odpuścic inne :!: :?: To po co Nam wtedy drużyna - żeby mecze odpuszczać :?: Taki Kolejarz mecz w Rzeszowie też mógł sobie odpuścić i co nie odpuścił, a jak się skończyło każdy wie niewiele zabrakło do sensacji. To jest sport i nic nigdy nie jest pewne dlatego zawsze trzeba walczyć do końca.


Wilmen Fligiert ma racje mecz w tej sytuacji jest napewno przegrany a szkoda ryzykowac zdrowie siwego ktory jest swiezo po kontuzji.Wedlug mnie jednak najwazniejsze jest zdrowie zawodnikow a nie wyniki za wszelka cene
Zgadzam się tylko co innego jechać bez Piotrka a co innego jak to napisał miszcz Suszczyńskim, Prucnalem i Klisiem :!: Mecz w Gorzowie też jechaliśmy bez Piotrka ale nie był to skład oparty na "naszych talentach" :wink: To, że Piotrek może nie jechać nie oznacza że należy wycofać Maćka, Karola i Rafała :roll: i zastąpić ich młodymi bo chyba o to miszczowi :wink: chodziło :P

_________________
Obrazek


           
Post 18 lip 2003, o 12:05
 Rawiczanin
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 lip 2003, o 11:58
Posty: 1

Zobacz profil 
Witam i Pozdrawiam Kibiców z Rzeszowa!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Jesli chodzi o niedzielny mecz to uwazam ze raczej sznase wieksze na zwyciestw ma KOLEJARZ 8-). W tak jedziecie bez Boba i Trojana i nie wiadoma Co z Winiarzem?????? a brak 3 podstawowych zawodników to juz mecz w plecy!!!!!!!!!! A mój typ wyniku jest 52 - 38 ocywiscie dla Rawicza :) :)

POzdrowienia z Rwicza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 18 lip 2003, o 19:55
 Re: Rawiczanin
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Rawiczanin napisał(a):
Witam i Pozdrawiam Kibiców z Rzeszowa!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Jesli chodzi o niedzielny mecz to uwazam ze raczej sznase wieksze na zwyciestw ma KOLEJARZ 8-). W tak jedziecie bez Boba i Trojana i nie wiadoma Co z Winiarzem?????? a brak 3 podstawowych zawodników to juz mecz w plecy!!!!!!!!!! A mój typ wyniku jest 52 - 38 ocywiscie dla Rawicza :) :)

POzdrowienia z Rwicza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mysle ze ponad 40 jest w zasiegu naszej druzyny nawet bez Siewgo, Trojana i Olewacza zza południowej granicy.

Zwaz na to ze dysponujemy chyba lepszym sprzetem od waszych.
Tak mi sie przynajmniej wydawalo na el.MPPK.

Pozdro


           
Post 18 lip 2003, o 21:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Tak ale na mppk nie było świderskiego, dyma, topinki czy wilsna
ps.widze ze w końcu zmieniłeś nicka :)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 19 lip 2003, o 11:34
 Buczoki Bye Bye !!!!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2003, o 11:30
Posty: 1

Zobacz profil 
.... No to żegnaj z pierwsza czwórko pier dolona jaskółko.
Nie w całej Polsce cham ów takich jak te je bane tarnowskie wieśniaki.


pozdrowienia z Koziego Grodu.


           
Post 19 lip 2003, o 13:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2003, o 13:13
Skąd: rawicz
Posty: 1

Zobacz profil 
Witam Rzeszowskichkibicow czarnego sportu
Na poczatku chce napisac ze jutrzejszy mecz jest dal nas bardzo ale to bardzo wazny.W przypadku zwyciestwa jest ogromna szansa na odbicie si z dna tabeli.
My raczej jestemy faworytme tego meczu i mamy wieksza sznase na wygrana.Lecz jak to w sporcie bywa nie zawsze faworyt wygrywa.Jezeli nasi dzialcze nie oleja tego meczu i sicagna dwoch strnieri to nie mam sie o co bac jezeli tego nie zrobia i wybiora wersie oszczednosciowa to moze byc bardzo ciekawie.
Ja bym za bardzo nie liczyl na jakis dobry wystep Winiarza prsoto z wyra na motor :| :?: nie zabrdzo.Wdizalem ze tu ktos powiedizal ze Sullivan super pojechal w SGP a mial zalmany obojcvzyk.
Ja na to krotko:
Winarz to nie Sullivan
Pozdrawiam...

_________________
..:::SportoweFakty.pl:::..
..:::timi9@o2.pl:::..
...:::RKS Kolejarz:::...
Obrazek


           
Post 19 lip 2003, o 13:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
W sumie to masz racje, ale myse ze nasi sa w stanie powalczyc
o zwyciestwo, które jak by nie patrzyc zapweniłoby nam juz praktycznie na 100% utrzymanie.

Co domojego nicku:
Zmieniłem go, poniewaz z dobrze poinformowanych zródeł(Ramelow)
dowiedziałem sie ze WIELKI DŻUDŻLOWIEC Roberto Suszczynski
zakonczył kariere (czyzbym to ja sie przyczynił dotego???).
Zastanawiałem sie nad Nickiem AntyKlis (przyjdzcie na trening zobac zyc jak on jezdzi :P), Michał Szubart proponował mi AntyKużniar ;)
ale ostatecznie zdecydowałem sie na mój pierwotny nick.

Diamond_ ten nick chyba nie brzmi jak nazwa afrykańskiego burdelu??


           
Post 19 lip 2003, o 13:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lip 2003, o 13:48
Skąd: Rawicz
Posty: 1

Zobacz profil 
Stal nie ma z Kolejarzem szans już od rana w sobotę pracujemy nad torem :)


           
Post 19 lip 2003, o 15:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2003, o 10:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
No to Jacek polecam nasze doświadczenia. Ostatnio też trochę tor przygotowaliśmy :( I zmoczyliśmy jak dawno już nie.


           
Post 20 lip 2003, o 12:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:07
Skąd: Brzesko Okocim
Posty: 20

Zobacz profil 
Oj cienko was widze !!!!
Cieniutko !!!!!!!
Może wyjdziecie z 30 :)

_________________
Pozdrawiam wszystkich światłych kibiców !!!


           
Post 20 lip 2003, o 12:23
 Niestety jak dla mnie nie ma co liczyc na dobry rezultat
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Szkoda tego meczu ale niestety chyba go przegramy :( Gdyby nasza druzyna miala kompletny skład ( oczywiście każdy miałby pojechać na dobrym poziomie)to ten mecz byłby spacerkiem :) Teeraaz trzeba utrzymac sie w 1 lidze i myśleć co dalej ze speedwayem w Rzeszowie :0 POzdrawiam :!:


           
Post 20 lip 2003, o 16:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Straszni z was pesymiści. Coś czuje że mecz będzie zacięty a po 14 biegach będzie 42-42 no i 15 po dramatycznej walce 4-2 dla stali :D

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 20 lip 2003, o 19:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
no to sie buber pomyliles


           
Post 20 lip 2003, o 19:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kilka slow na temat meczu...
Hmm kolejna porazka, ktorej mozna bylo sie spodziewac patrzac na sklady obu druzyn. Brak Brhela, Siwego i Trojana byl bardzo widoczny. Gdyby Ci zawodnicy pojechali wyniki osmiele sie stwierdzic bylby odwrotny, no ale nie ma co gdybac - jak sie to mowi. Maciek, Karol i Rafal zrobili swoje...o reszcie nie wspomne...ale od nich nie mozna znowu wymagac zbyt duzo - mowa tu o mlodych zawodikach, zawiodl mnie Lukasz Golonka, liczylem chodz na kilka punkcikow, jesli on nie zdobywa punktow na Rawiczu to na kim ma je zdobyc :?: :| Trzeba za wszelka cene wygrac z Warszawa...pozniej nie dac sie ograc u siebie w play offach i spokojnie utrzymac I Lige...


           
Post 20 lip 2003, o 20:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Mecz przzgrany szkoda, ale nie liczyłem na więcej. Zawiódł Golonka, młodzi zgodnie z planem. Mam nadzieje, że w Warszawą wygramy wysoko na osłodę.

P.S. Relacja w Radiu Bieszczady jak zwykle cieniutko. Syzdek zapomniał poinformować o dwóch zmianach Świderskiego. A nazwanie Mroza i Korolewa tuzami I-ligowego żużla rozbawiło mnie do łez.


           
Post 20 lip 2003, o 22:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Mecz dla nas o przysłowiową "pietruszkę" dla rawiczan mecz o wszystko. Dzięki zwycięstwu rawiczanie opuścili dno tabeli i uczynili kolejny krok do utrzymania I ligi. A my no cóż...
Na swoim poziomie pojechał Maciek wpadka w pierwszym starcie :roll: potem już tak jak winno być :mrgreen: (za wyjątkiem tego defektu) Karol Baran i Rafał Wilk tez całkiem nieźle. Zawiódł Łukasz Golonka ale czegoż można się spodziewać po chłopaku który grzeje ławę już od ponad dwóch sezonów :roll: Zawiedli również młodzieżowcy ale chyba do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić. :|
Po dzisiejszym meczu śmiem stwierdzić, że spadek nam nie grozi. W fazie play off powinniśmy wygrać wszystko u siebie a patrząc po wyniku dzisiejszego meczu nie powinno być też problemów z pokonaniem Rawicza (gdy wróci Piotrek, Trojan no i Bobo, który musi jeszcze odrobić "pańszczyzne")

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lip 2003, o 09:54 przez WilmeN, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 21 lip 2003, o 09:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
No tak trzema zawodnikami meczu sie nie wygra , słaba postawa Golonki o młodziezowcach juz nie wspomne , przyznam ze pozytywnie zaskoczył mnie Rafał Wilk dawno juz nie zrobił 10 pkt na wyjezdzie.
Pozdrawiam :D


           
Post 21 lip 2003, o 12:30
 x
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Zawiódł Łukasz Golonka ale czegoż można się spodziewać po chłopaku który grzeje ławę już od ponad dwóch sezonów :roll: Zawiedli również młodzieżowcy ale chyba do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić. :|


Na Golonkę specjalnie nie liczyłem :? , a to, że mało jezdzi w lidze, to nie wymówka - treningi ma jak i inni. Trener Kuźniar ma rację, za dużo go nie puszczając - to zawodnik, który czasami ma wspanialy jeden bieg i później jedzie coraz słabiej oraz "walecznie" :wink: przewraca się na łuku własnego toru - jak na seniora to niestety nie jest pewnym punktem drużyny, a szkoda :cry: . (Ciekawe, że czasami ma świetny start, a później jakoś tego nie daje się wykorzystać - złe przełożenia, zużyty "motor nie jedzie" :?: )

Co do meczu to kolejna porażka :( - trzech pewnych zawodników naszej drużyny jak widać to za mało by wygrać z drużyną z dna tabeli na jej torze. Gratulacje dla Maćka, Karola i Rafała za dobry występ. Tym razem były i skutkowały zmiany taktyczne (choć głównie remisami). Przynajmniej juniorzy trochę sobie pojeździli (jednak bez widocznych w meczu efektów :oops: ).
Szkoda więcej pisać, bo nie byłoby to nic pozytywnego.


Następnym razem będzie lepiej. (Oby) :)


           
Post 21 lip 2003, o 14:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Może będziecie mnie oskarżać że to tylko gdybanie, ale moim zdaniem gdyby był brhel i "jeżdżący" winiarz to mecz by był wygrany. Ci co mieli pojechać dobrze pojechali, a reszta do dupy.
Albo mecz mógłby się osbyć 5 kolejek temu bo wtedy rawcz pewnie byłby bez wilsona, a my z brhelem i winiarzem :P

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 131 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi