Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Opinie po rundzie zasadniczej


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 lip 2003, o 18:56
 Opinie po rundzie zasadniczej
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Już na początku sezonu wiedziałem że nic ciekawego nie zwojujemy bez juniora ( jeśli ktos chce niech sobie poszuka moją opinię o juniorach -naszych i innych klubów). Miałem niestety racje sezon taki sobie kontuzje troche bałaganu narobiły,
Kuciapa - nie wiem dlaczego wrócił do Rzeszowa no ale ok.
Baran boje sie tego że zatrzymuje się w naszej rzeszowskiej szarzyźnie
Winiarz - kapitan nie ma się do czego przyczepiać
ale jeśli chodzi o te 3 to czy MPPK nie dały wam do myślenia .........
Wilk i Trojan rzemiosło na poziomie pierwszej ligi
Golonka
młodzież szkoda słów, bez jazdy nie będzie wyników.

Słyszałem że ostatnio powstał Klub kibica, nie wiem na jakiej zasadzie ale czy nie można by zorganizować spodkania z działaczami, trenerem i podyskutować na temat budowy drużyny na miare ekstraligi, a przynajmniej nad składem na play-off. Bo według mnie młodzi powinni dostać dobry sprzęt-i poprostu jechać jak najwięcej bo przecież Miesiąc czy Kliś jeszcze ktoś tam jest nie mogą sie rozwijać na capkach.
1 liga jest bezpieczna więc dlaczego nie dać szansy młodym
Skład: Winiarz Miesiąc Kuciapa Kliś Baran mamy jeszcze młodych??? - a ,,Wilkowi i Trojanowskiemu dać odpocząć"
Ciekawe kto przyjdzie na mecz z Rawiczem czy Wawą gdy pojedynki będa się kończyć tak jak to miało miejsce ostatnio... tak więc apel do klubu kibica.
pamiętacie gry Kuciapa zdobywał swoje pierwsze pkt na JACKU GOLLOBIE ??? jaka była radość czy nawet Wilk - zdobywal 15 pkt
czasów MDMP pewnie już nikt nie pamięta....

... opinie kuźniara że bob zawalil 1 czwórke - niech wilk robi tyle pkt co bob i będzie ok przecież jest swój.

_________________
joo


           
Post 28 lip 2003, o 19:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
pamiętacie gry Kuciapa zdobywał swoje pierwsze pkt na JACKU GOLLOBIE ??? jaka była radość czy nawet Wilk - zdobywal 15 pkt
czasów MDMP pewnie już nikt nie pamięta....


widze ze jestes motomysza cwaniaczek, tylko zapomniales o wyjezdzie do krakowa jeszcze, czemu nie dopisales????
pamietam jeszcze starsze mecze, ty piszesz historie sprzed zaledwie 9 -ciu lat

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 28 lip 2003, o 19:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Mnie po rundzie zasadniczej zastanawia jedna rzecz : Jakim cudem w 1/4 znalazł się gorzów???
(bez urazy) przeciesz oni są dużo gorsi od nas i gniezna.
Teraz widze tylko jedną przyczyne dlaczego nie awansowaliśmy do 1/4 : PECH i tyle

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 28 lip 2003, o 20:15
 A tak sobie pisze
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
Ech, az mnie korci zeby sie powyzywac na dzialaczach, co niektorych zawodnikach ... ale powstrzymam sie. Upustu emocji dam na koniec sezonu.

Sytuacja wyglada tak, ze do 1-szej 4-ki zabraklo nam 4 punktow + lepszy bilans z Gorzowem, albo 5 punktow.

Ile punktow stracilismy na rzeszowskim torze? 4!!!

Kontuzje kontuzjami, ale mimo ich plagi moznabylo wejsc do gornej czworki. Wystarczylo innaczej zestawic sklad na Tarnow (choc w sumie ten deszcz). Gdyby Trojan opanowal emocje w Gorzowie, pojechalby w Rawiczu, a z nim w skladzie moglo byc roznie. Rok temu nawet niezle szlo mu na torze Kolejarza. Mozna tez bylo "pomoc" nie odbyc sie zawodom z RKM-em. Rybnik z tego powodu by nie plakal, a nam 2 punkty by sie przydaly.

Nie bede wracal do kwestii drugiego solidnego obcokrajowca, bo to juz jest przegadane. Aczkolwiek dziwne, ze tylko JASOL zdecydowal sie na jazde z 1 straniero. Efekty tej decyzji wszyscy znamy.


Ale to, co pan trener wygaduje na temat BOBA BRHELA, to jakas kpina.
Nie wiem jak ten pan obliczyl, ze "Bohumil spuscil nas do 2-giej 4-ki". Analizujac sytuacje, moznaby powiedziec, ze zrobil to takze Maciek Kuciapa. Przyzwyczail nas w tym sezonie do zdobyczy rzedu 12-13 pkt, a ile zrobil w meczu z Sipma w Rzeszowie? Ano 5. Mecz przegralismy 7 pkt.

Tak moznaby wyliczac w nieskonczonosc. Ale to nie ma sensu.


A co do pytania o GORZOW w 1-szej 4-ce ... odpowiedz jest prosta:
Stal Strabag przegrala u siebie tylko 1 mecz (z RKM), ale za to odrobila te straty w Rawiczu i Warszawie. W przeciwienstwie do nas potrafila wygrac z Lublinem choc jeden mecz.


           
Post 28 lip 2003, o 23:52
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jeszcze ze przegralismy w Rawiczu tak... bo jeslibysmy wygrali z Rybnikiem to pewnie w Rawiczu byla by wygrana ... inne nastawienie i wogole moim zdaniem nie ma co pisac... pech i tyle wszystko sie w to wlicza... Bob Kużniar dzialacze... pech kpontuzje deszcz choćby w Tarnowie... i zlekcewazniee meczu z Lublinem...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 lip 2003, o 14:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
joo napisał(a):
czasów MDMP pewnie już nikt nie pamięta....


Ja pamiętam :P
Fakt, to były extra czasy.....
Nasi brylowali, nikt im nie dorównywał...

A jeszcze sezon 1998....
Gdyby Kuciapa nie zostałby poparzony w warsztacie, to w fazie play - off Bydgoszcz poleciałaby na 3 miejsce, a my walczylibyśmy o złoto :D :lol:

W tym roku największa niespodzianka to trzecia pozycja lublinian po rundzie zasadniczej, no i nasza szósta :(

Popełniono dwa błędy przed sezonem:
1) Trzeba było zakontraktować jeszcze jednego solidnego obcokrajowca, a w odwodzie jeszcze jakiegoś trzeciego.
2) Należało ściągnąć do klubu dobrego juniora.

Być może, że Krzysztof Stojanowski pomógł by nam w zajęciu co najmniej czwartego miejsca.....
( Inna sprawa, że Zielonka dużo chciała za niego, ale można by było się jakoś dogadać.
Patrz: II - ligowy Ostrów jakoś potrafił).

Pozdrawiam i wszystkim kibicom życzę udanego przyszłego sezonu.

Może za rok będziemy WRESZCIE cieszyć się z awansu?? :lol:
Zależy od tego, jak podejdą do tej sprawy działacze ( szykują się zakupy zawodników, jeśli się chce coś zdziałać w lidze) no i nasi zawodnicy ( czy będą chcieli pozostać w Rzeszowie).

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 29 lip 2003, o 18:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Być może, że Tarnów w przyszłym roku będzie w ekstralidze :!: , bowiem podobno PZM przygotowal projekt zmian na sezon 2004 :

"Dwie ligi w przyszłym sezonie.

Ekstraliga zwana w 2004 I ligą lub ekstraklasą.Ma liczyć 10 zespołow,które rozegrają między sobą mecze czyli kazdy z kazdym.Po 18 kolejce zostanie tylko jedna tabela play-off.W ktorej 1 druzyna zmierzy się z 4 u siebie i na wyjeździe a 2 z trzecią.Zwycięzcy tych par spotkają się w finale play-off.Reszta druzyn tzn druzyna z miejsc od 5 do 6 spokojnie zostają w lidze.7 druzyna stoczy baraz z 3 druzyną II ligi.A 9 i 10 automatycznie spadają do II ligii.Sezon zasadniczy ma trwac od początku kwietnia do polowy sierpnia lub jego konca.Final play-off musi być rozegrany do polowy pażdziernika.

Druga liga w przyszłym sezonia ma liczyć 12 druzyn.Przy 12 druzynach zostaną rozegrane 22 kolejki bez playf-offow.Dwie pierwsze druzyny awansują do I ligi a trzecia stoczy baraz z 7 druzyną I ligii.Ma zostac zlikwidowana aktualna 2 liga.A zespoly z obecnej drugiej ligii przeniesione do drugiej ligi w sezonie 2004."



Wynika zatem z tego, że Piła z Gdańskiem się ratują, a z obecnej I ligi wchodzą zespoły, które zajmą dwie pierwsze pozycje w tabelce.


Trzeba zapomnieć o tym nieudanym sezonie :(
Gorzowianie , lublinianie mieli więcej szczęścia.
Przed sezonem chyba nikt nie stawiał na to, że znajdą się w pierwszej czwórce.


Co do nas, to już mecz z Rawiczem dawał do zrozumienia, że coś jest nie tak ( "Niedźwiadki" nie miały nawet u nas zrobić wody :wink: ), ale nikt się nie spodziewał , że aż tak to się skończy.

Udało się wygrać w Wawie, ale czemu nie w Tarnowie i Rybniku ?
Przecież zawodnicy nie byli wtedy kontuzjowani, a przegraliśmy niewieloma "oczkami".


Teraz trzeba wszystko robić, aby mieć dobry skład na przyszły rok i..... mamy szansę !!!!!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 29 lip 2003, o 18:39
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Tarnow bedzie raczej na 100 w ekstralidze

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 29 lip 2003, o 22:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 22:54
Skąd: lublin
Posty: 15

Zobacz profil 
Stal na 100% się utrzyma. Jestem o tym przekonany. Rozgromcie gniezno. Tyle z lublina czyli koziego grodu!!!!!!! :D :D :D :D

_________________
TTT ŻŻŻ LLLUUUBBBLLLIIINNN !!!


           
Post 29 lip 2003, o 22:47
 I tak trzymać Tarnów za rok w ekstralidze!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 15:49
Skąd: Tarnów
Posty: 8

Zobacz profil 
poza tym odnoszac sie do wypowiedzi mojego przedmowcy to jak on moze porownywać Warszawe z Rybnikiem czy też Tarnowem??
Przecież to jest róznica przynajmniej 1 klasy ale wy rzeszowiacy zawsze mieliscie jakies chore ambicje nawet w tym sezonie gdy juz wiadomo bylo ze ledwo ledwo moze awansujecie do 4 ktos pisał na forum ze jest szansa na ekstralige :D ale zawsze wierzyć w marzenia warto :)
ale patrzac z drugiej strony to mieliscie ogromnego pecha bo trojan nie jezdzil rozłożyli sie młodzieżowcy którzy i tak robili zawsze 0 wiec ich nastepcy przejeli ich funkcje zerowania Brhel ktory spoznia sie na starty (może kupic mu klubowy zegarek?)
co do gorzowa to nawet lepiej że oni sa w gornej częsci tabeli gdyrz sam prezes mowił że oni walczyli w tym sezonie o utrzymanie wiec awansować za wszelka cenie chcieć nie będa i mecze mogą być łatwiejsze dla nas czyli Jaskółek a gniezno napewno stawiało by zaciety opor poza tym lublin też raczej nie ma kasy na ekstralige a po co wejść i spaść??
tak wiec kalkulując wszystko:
1 rybnik
2.unia
3.gorzow
4.lublin
5.gniezno
6.rzeszów
7.rawicz
8.warszawa
do zobaczenia za rok u nas na ekstralidze
EVIVA JASÓŁKI!!


           
Post 30 lip 2003, o 00:36
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja nie wiem jak buczoki sie podniecaja ze juz wchodzą czy weszli nic nie jest pewne na 100% moze i to wejdzie ale ia i tak wiem ze Lublin bedzie drugi a nie buczoki!!! a za rok czy bedzie latwo moze tak ale kasa caly sezon musi byc bo sezon bedzie bardzo wyczerpujacy wyjazdy do Gdańska Piły
Piła bankrut wiec powinna byc sredniakiem w I lidze gdansk bedzie chcial wrócic i zostaje Gniezno Rzeszów Gdańśk Tarnów lub Lublin i praktycznie tyle... ale w sporcie są niespodzianki ....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 30 lip 2003, o 01:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Kuzwa taka szansa ale STAL jak zwykle jej nie wykorzystala...

Tarnów raczej wejdzie juz do eligi..ale co poradzisz .

Sezon bardzo pechowy dla naszych zawodników...a miejsce zajmowane w tabeli przez Stal mozemy nazwac PORAZKA !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 30 lip 2003, o 22:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Szansa była brdzo duża pare pkt. więcej i pierwsza czwórka zapewniona ale jak wiadomo pech i oczywiście dziwne zachowanie Bob'a ... Nie truj kto by nie pamiętał czasy Jak jeździli nasi młodzieżowcy a teraz seniorzy...!!! Sam pamiętam bo już chodzę na żużel 10 lat :] więc nie pisz tak niektórzy dłużej chodzą i by takiej jazdy naszych nie pamiętali??

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 31 lip 2003, o 14:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
No Stal mnie zawiodła i to bardzo... Przed sezonem byłem przekonany, że będą w 1 czwórce i liczyłem, że być może uda im się awansować do baraży a tu takie rozczarowanie :cry: . Swoje zrobiły kontuzje i dość słaba postawa Boba Brhela, który przecież zawsze był silnym punktem Stali. Nie można było liczyć na młodzieżowców jedynie Miesiąc coś czasami jechał... w tym sezonie Stal już raczej nie powinna mieć kłopotów z utrzymaniem się w lidze ale boje się myśleć co będzie w przyszłym sezonie jeśli sytuacja finansowa klubu się nie poprawi... ehmm... gdzie są te czasy Van Puru ?? Wtedy przecież było tyle kasy, że ja pizdu.... to wasi działacze wpadli na pomysł sprowadzenia do Rzeszowa dziadka Śwista....

zdrówko,
Bazyl


           
Post 31 lip 2003, o 14:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Cytuj:
to wasi działacze wpadli na pomysł sprowadzenia do Rzeszowa dziadka Śwista....



Tak to racja było wtedy jak dobrze pamiętam wydane 525 tys. zł na Śwista, a wtedy jak mnie pamięć nie myli to był Tomek Gollob za 170 tys. zł. :] nie wiem czy chcecie wierzyć ale chyba większość pamięta?? I Dobrucki za milion złotych.... eh nie warto było wziąść wtedy Tomka Golloba??[/quote]

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 31 lip 2003, o 17:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
buried napisał(a):
Cytuj:
to wasi działacze wpadli na pomysł sprowadzenia do Rzeszowa dziadka Śwista....



Tak to racja było wtedy jak dobrze pamiętam wydane 525 tys. zł na Śwista, a wtedy jak mnie pamięć nie myli to był Tomek Gollob za 170 tys. zł. :] nie wiem czy chcecie wierzyć ale chyba większość pamięta?? I Dobrucki za milion złotych.... eh nie warto było wziąść wtedy Tomka Golloba??

Van Pur oferował za Golloba łącznie z dojazdami kwote coś około 7 miliardów (starych zł) tak mówił przynajmniej Edward Rzeźnik były wiceprezes zarządu sekcji żużlowej Van Pur Rzeszów. Także Gollob wtedy nie był do wzięcia ( myślę, że zresztą teraz też :P ) . To tak samo jak ktoś przed sezonem mówił, że po co kupiliśmy Maćka za 100 tys. jak Protasiewicz był do wzięcia za darmo :wink: :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2003, o 20:12
 panowie a gdzie szkółka?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 15:49
Skąd: Tarnów
Posty: 8

Zobacz profil 
Może zamiast sciagac wysluzonych zawodnikow zainwestowalibyście w szkółke?? ktorej u was na ukrainie niestety nie ma.
A wiadomo co swoj to nie obcy

_________________
Jest miejsce takie jedno gdzie powracać zawsze chce
To jest stadion
UNII TARNÓW!!
Tam zostało serce me


           
Post 31 lip 2003, o 23:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
powiem Ci tylko lub az tyle wypieprzaj stad bo się nabijasz szukasz zaczepppki?! frajerze cos taki hojrak bo macie w tym roku Kołodziejka tak?!?! powiedz mi co bylo rok czy 2 lata temu... albo jeszcze lepiej jak STal miala Ciapka Winiarza Trojana i Wilka... nara!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 31 lip 2003, o 23:40
 Re: panowie a gdzie szkółka?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
Jaskółka^^^ napisał(a):
Może zamiast sciagac wysluzonych zawodnikow zainwestowalibyście w szkółke?? ktorej u was na ukrainie niestety nie ma.
A wiadomo co swoj to nie obcy


jestes smiszny. zakladasz watek o przyjazni miedzy tarnowem i rzeszowem (ktorej w zyciu nie bedzie) a teraz nas nazywasz ukraincami. spadaj na wasze zakichane forum ty motomyszo i nie bluzgaj tu.

do adminow:
wyjebcie tego posta co nazywa nas ukraincami i najlepiej zabanujcie

ps:
STAL TO PILKA A NIE ZUZEL !!!!!!!!!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 13:50
 Re: panowie a gdzie szkółka?
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Jaskółka^^^ napisał(a):
Może zamiast sciagac wysluzonych zawodnikow zainwestowalibyście w szkółke?? ktorej u was na ukrainie niestety nie ma.


Pierwsze słyszę, że Rzeszów leży na Ukrainie :lol:
Tarnów to już jest śmieszny z tą Ukrainą.
Niech najpierw nauczą się porządnie geografii, bo nawet nie wiedzą, gdzie co leży i w którym państwie :D
Jeśli twierdzisz , że tu mieszkają Ukraińcy, to czemu wszyscy mówią po polsku ? :wink:

_________________
I love speedway !!! :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 189 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi