Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Treningi i sparing ? z Tarnowem


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 lip 2003, o 11:18
 Treningi i sparing ? z Tarnowem
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
przegląd żużlowy napisał(a):
Żużlowcy Unii Tarnów i Jasolu Rzeszów będą sobie pomagać w przygotowaniach do rundy finałowej. Jak podają dzisiejsze "Nowiny", rzeszowianie trenować będą m.in. w Tarnowie wraz z zawodnikami miejscowej Unii. W niedzielę prawdopodobnie rozegrają sparing.

Pocieszające jest to, że w tak trudnych czasach dla speedwaya istnieje coś takiego jak sąsiedzka pomoc. Szczególnie, że między kibicami Rzeszowa i Tarnowa od niepamiętnych czasów była "wojna". Na szczęście między działaczami i zawodnikami jest inaczej.

Niektórzy zawodnicy Jasolu już wcześniej trenowali na torze w Tarnowie. Jednym z takich żużlowców był Piotr Winiarz.

Mam nadzieje że naszym ta sąsiedzka pomoc wyjdzie na dobre :wink: i że nie będzie z tego żadnych kontuzji. Myślę, że przyda się taki trening szczególnie młodym. Może Miesiąc podpatrzy coś od Kołodzieja :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 29 lip 2003, o 11:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
WilmeN moze mu akurat motory ukradnie :D:D ;) Motory Janusza dla Pawla a Karlssona dla Brhela :P Za rok do Tarnowa na e- lige bedziemy jezdzic :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 29 lip 2003, o 12:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Ja mysle ze takie treningi powinny odbywac sie czesciej słuzyc to bedzie zarówno druzynie Jasolu jaki i Unii. A co do motorów to gdyby Paweł miał takie motory jak Kołodziej to komplet gwarantowany... :wink: :wink:

Pozdrawiam :D


           
Post 29 lip 2003, o 13:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2003, o 18:27
Skąd: RzEsZóW
Posty: 173

Zobacz profil 
moim zdaniem te treningi przyniosa później efekty w meczu z gnieznem a za rok moze pojedziemy na ekstralige zobaczyć jak tarnów sobue radzi

_________________
HEKTOR-TARNóW=najwieksza organizacja w polsce "czujesz sie bezpieczny"


           
Post 29 lip 2003, o 15:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
U nas też będzie spraing???Bo kuxniar w wywiadzie mówiłe że u nas w tą neidziele ma byc sparing właśnie z tarnowem

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 29 lip 2003, o 17:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
buber, przede wszystkim u nas


           
Post 29 lip 2003, o 18:29
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
U nas też będzie spraing???Bo kuxniar w wywiadzie mówiłe że u nas w tą neidziele ma byc sparing właśnie z tarnowem


No właśnie tez slyszałem jak Kuzniar mówił, że w niedziele pojedziemy sparing u siebie. A potem czytam w gazetach, że jedziemy u nich, to jak to jest. I jeszcze jedno, moze ktos odpowie:
Na stronie pisze, że nasteny mecz u siebie jedziemy 14 sierpnia, a w "Nowinach" i "Super Nowościach" pisze ze 24 sierpnia, jak to jest??

Z góry dzieki:) Pozdro


           
Post 30 lip 2003, o 10:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Kuzniar tez mopwil ze bedziemy w pierwszej czworce i bedziemy walczyc o najwyzsze laury I ligi.

jesli chodzi o terminarz to komu wierzysz SN, Nowinom czy naszej stronce :D?? na potwierdzenie wiarygodnosci strony:

Przeglad Zuzlowy
Cytuj:
15 kolejka - 10 sierpnia
Rybnik - Gorzów
Lublin - Tarnów
Gniezno - Warszawa
Rawicz - Rzeszów

16 kolejka - 14 sierpnia
Tarnów - Rybnik
Gorzów - Lublin
Rzeszów - Gniezno
Warszawa - Rawicz


Z tym ze wersje gazet potwierdzja Sportowe Fakty :P to ja juz nic nie wiem :D heheh

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 30 lip 2003, o 22:52
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
Ja mysle ze takie treningi powinny odbywac sie czesciej słuzyc to bedzie zarówno druzynie Jasolu jaki i Unii. A co do motorów to gdyby Paweł miał takie motory jak Kołodziej to komplet gwarantowany... :wink: :wink:

Hmm no niestety w niedziele napewno nie zobaczycie Januszka, ponieważ leci na mecz do Anglii, :D
heheh gdyby Paweł miał taki motor to najpierw musiłby się nauczyć na nim jeździć... :P:P


P.S.- aronek
14.08 - to jest zwartek
24.08 - niedziela ;P
więc wychodzi z tego, że liga będzie 24 :P

Pozdrawiam :)

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 31 lip 2003, o 09:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
O której godzinie ma buć sparing?


           
Post 31 lip 2003, o 11:51
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no i co z tego ze 24 to niedziele a 14 to czwartek ehhhhhhha zeby bylo smiesznie na stronce w internecie na nowinach tez jest 24... przynajmniej to co w gazaecie jest w internecie hehehe

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 31 lip 2003, o 12:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
no i co z tego ze 24 to niedziele a 14 to czwartek ehhhhhhha zeby bylo smiesznie na stronce w internecie na nowinach tez jest 24... przynajmniej to co w gazaecie jest w internecie hehehe
Już się wszystko wyjaśniło :lol: i XVI kolejka jest 24.VIII - za oficjalnym kalendarzem rozgrywek żużlowych PZM-otu. Na stronce wkradł się drobny błąd :P ale już wszystko poprawione :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2003, o 13:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A ja tylko przypominam ze to jest temat o spaaringu z tarnowem ;)
No to w końcu gdzie będzie ten sparing i jak u nas to o której?

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 31 lip 2003, o 14:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
sparingu nie ma bo Unia się wycofała, tak właśnie powiedział na czacie G.Kuźniar

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 31 lip 2003, o 14:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
E to kicha :( szkoda moze by było co pooglądać?? może pośmiać ze spikera i jego błędów :D

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 31 lip 2003, o 18:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2003, o 18:04
Posty: 6

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
WilmeN moze mu akurat motory ukradnie :D:D ;) Motory Janusza dla Pawla a Karlssona dla Brhela :P Za rok do Tarnowa na e- lige bedziemy jezdzic :/


hehe... zabawne! Złodzieje z was chyba nie są ??? A zawodnicy niech się sami postarają o przygotowanie sprzętu! :) ...chyba ich na to stać?

_________________
UNIA KING


           
Post 31 lip 2003, o 19:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
A oto tekst z tarnowskiego forum , w którym jedna osoba wypowiada się o wspołpracy przed play - off rzeszowian z tarnowianami.


"to już naprawdę nie ma z kim jeździć, myśle że np. częstochowa spokojnie zgodziła by się na sparing, nie dość że qciapa zostawia puszki po piwie w MACHOWEJ, nie dość że rempała sprowadza sobie kumpla na trening, to teraz cała dzicz wilków i baranów ma tu się zjawić... ,
przecież oni są nieobliczalni na treningach (-przed sezonem kontuzja winiarza, potem trojanowski, następnie bande rozpierniczył miesiąc z tym drugim juniorem, potem znów winiarz),
może ktoś specjalnie ich na nas nasłał ?????, a może to tomasz z grzegorzem lubią trenować w towarzystwie przyjaciół . Całe szczęście że Janusz będzie wtedy w Anglii.

no nie - ja w niedziele jade na jamną."

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 31 lip 2003, o 21:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Co za naród jeszcze zobaczymy jak Tarnowscy żużlowcy będą jeździć! A co to wogóle za kibic nie ma kulury jaką powinien mieć każdy kulturalny człowiek :), żeby aż tak pisać skopać mu za przeproszeniem "tyłek" i sie nauczy!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 1 sie 2003, o 00:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Cytuj:
gdyby Paweł miał takie motory jak Kołodziej to komplet gwarantowany...


Hmmm ludzie , Jano nie ma żadnej rewelacji w postaci motocykla. Jeździ na typowych częściach, wiele nadrabia świetną techniką oraz talentem, których brakuje właśnie waszym juniorom.


           
Post 1 sie 2003, o 10:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2003, o 18:04
Posty: 6

Zobacz profil 
hehe... i wszystko wraca do właściwego pożądku! :)
sami przeczytajcie...

przegladzuzlowy.pl napisał(a):
Niestety, nie dojdzie do skutku planowany na niedzielę sparing pomiędzy Unią Tarnów a Jasolem Rzeszów. Jak powiedział trener Jasolu Grzegorz Kuźniar podczas czatu z kibicami organizowanego przez rzeszowski dziennik "Nowiny", powodem jest wycofanie się z tego pomysłu klubu z Tarnowa.


Ja sie tam z tego bardzo Ciesze! :twisted:

http://www.przegladzuzlowy.pl/news_tarnow.php?id=5943

_________________
UNIA KING


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 178 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi