Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Czat z G. Kuźniarem


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 lip 2003, o 10:47
 Czat z G. Kuźniarem
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Kuźniar na czacie:
- Bohumil Brhel spuścił nas do drugiej czwórki - tę stanowczą opinię GRZEGORZ KUŹNIAR, trener żużlowców Jasolu Rzeszów, będzie mógł uzasadnić podczas czatu w naszej redakcji. Zapraszamy do rozmowy, pytajcie też o inne sprawy. Początek - czwartek, godz. 14. Spotykamy się na kanale: SPORT.

http://www.gcnowiny.pl/

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 30 lip 2003, o 11:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Świetna sprawa, niech się lepiej Pan Kuźniar przygotuje bo przewiduję skomasowany atak (oczywiście pytaniami) :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 30 lip 2003, o 14:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Jaka wielka szkoda, ze mnie nie bedzie... no juz teraz zaluje. Moze mnie cos jeszcze uratuje, ale watpie zebym sie pojawil... Juz mam kilka pytan "madrych" przygotowanych :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 31 lip 2003, o 07:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
MJ-81 podajesz godzinę 14,a na stronie Nowin piszą że o godzinie 16?????????


           
Post 31 lip 2003, o 08:10
 Wypowiedzi Kuźniara ............
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Dla Gazety

Iwona Hawliczek

Rzecznik prasowy Rafinerii Jasło S.A.

Rozmawialiśmy z prezesem Józefem Folcikiem na temat wypowiedzi trenera Kuźniara o Brhelu i uważany, że jest to nie w porządku wobec Bohumila. Po doświadczeniach z ubiegłego roku nie bardzo chciał wiązać się z Rzeszowem na sezon 2003 mimo, że usilnie zabiegali o to działacze z Rzeszowa. To, że podpisał kontrakt z rzeszowskim klubem jest zasługą wyłącznie prezesa Rafinerii Jasło Józefa Folcika. A teraz klub znowu robi z Brhela kozła ofiarnego. Ze sponsoringu Bohumila Brhela jesteśmy zadowoleni. Natomiast satysfakcjonujących efektów marketingowych nie przynosi nam współpraca z klubem z Rzeszowa.


           
Post 31 lip 2003, o 09:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Rzeczywiscie czat jest o godz. 16, ale wczoraj zagladalem na strony Nowin i podawali, ze bedzie o godz. 14,. Dzisiaj jest onfo ze o 16. Tak wiec sam juz do konca nie wiem jak to bedzie...

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 31 lip 2003, o 09:38
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Wiem ze temat jest inny ale w kwestii "burzy pytan" jaka zasypiecie P. Kuzniara moze sie on przydac.
Oto kilka słów Boba:Piotr Sołtys: - Minęło trzy tygodnie od Twojego wypadku w Goeteborgu. Jak przebiega leczenie?

Bohumil Brhel, czeski żużlowiec zawodnik Jasolu Rzeszów: - W poniedziałek byłem u lekarza, wyniki kontroli przerosły moje oczekiwania. Złamana w kość bardzo ładnie się goi. Wstępne diagnozy mówiły o 5-6 tygodniach przerwy w startach. Ale wszystko wskazuje na to, że na tor wyjadę wcześniej.

Czyli kiedy?

- Na środę planuję pierwszy trening, to będzie taki mały sprawdzian. Zobaczę na ile kontuzja daje znać o sobie. Wtedy zapadnie decyzja, czy jeszcze pauzuję, czy wracam do walki.

No właśnie, wypadek zdarzył się w nie najlepszym momencie. Ominęły Cię GP Słowenii w Krsko, półfinał mistrzostw Europy, finał mistrzostw Czech, i kilka spotkań ligowych. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się Drużynowy Puchar Świata, wystąpisz w nim?

- Mam nadzieję, że w niedzielę wystartuję w Danii. Chcę pomóc kolegom, choć o awans będzie bardzo trudno. A co do kontuzji, gdybym wiedział kiedy jej doznam, nie wsiadał bym na motocykl. Upadki są wkalkulowane w ten sport, urazy także.

Ostatnio w Pradze koncertowali Rolling Stones. Byłeś może na występie Jaggera i spółki?

- Niestety, nie. W tym czasie byłem na tygodniwoych wakacjach w Hiszpanii.

Narzekałeś na kłopoty sprzętowe i brak czasu aby je rozwiązać. Teraz miałeś przymusową pauzę w startach, czy wykorzystałeś ten czas na prace przy silnikach?

- Osobiście nie pracowałem przy sprzęcie, jednak mój mechanik cały czas zajmował się motocyklami. Wszystko powinno już być z nimi ok.

Kiedy pojawisz się w Rzeszowie?

- Kontrakt podpisałem na 14 meczów, ale czy jeszcze wystartuję w tym roku w Jasolu, tego nie wiem. To nie zależy tylko ode mnie. Zresztą, po tym co ostatnio przeczytałem na swój temat w internecie...

Uprzedziłeś moje kolejne pytanie. Jak ustosunkujesz się do wypowiedzi trenera Grzegorza Kuźniara, który po ostatnim meczu z Warszawą stwierdził, że to Twoja wina, że Jasol nie będzie jeździł w pierwszej czwórce i stracił szanse na ekstraligę oraz, że w tym sezonie już raczej nie pojedziesz w Rzeszowie?

- Mój znajomy jest zapalonym internautą, zawsze przegląda polskie witryny żużlowe i strony rzeszowskich gazet. Wydrukował mi artykuł, nie mogłem uwierzyć, w to co czytam. Jak trener może tak stawiać sprawę? Czy ten pan nie wie, że drużyna to nie tylko Brhel, ale jeszcze siedmiu innych zawodników. Jeżeli się nie mylę, nie tylko mi przytrafiały się słabsze występy. Poza tym kilku chłopaków, podobnie jak ja miało kontuzje. Czy on w ogóle jest trenerem? Na dobrą sprawę przez cały sezon zamieniliśmy kilka zdań.

Już rok temu było spro zamieszania wokół Twojej osoby. Teraz historia chyba się powtarza. Nie masz już dość Rzeszowa?

- Fakt, to staje się trochę męczące. Nie jestem w tym klubie nowicjuszem, startuję tu już piąty sezon. W zimie miałem kilka ofert z innych drużyn, w tym z ekstraligi. Usilnie mnie proszono, żebym podpisał kontrakt w Rzeszowie. Argumentowano że na rynku zawodników, nie ma już nikogo wartościowego i jestem potrzebny Jasolowi. Zapewniano także, że problemy z minionego roku już się nie powtórzą. Teraz czytam, że trener w ogóle nie chciał mnie w drużynie.

Powodzenia w Danii i do zobaczenia w Rzeszowie.

- Dzięki, przyda się, bo pokonać duńczyków na ich terenie nie będzie łatwo.

http://www1.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,1599992.html

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 31 lip 2003, o 14:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Oj panie trenerze jak pan nie chciał Bob'a to trzeba było tak powiedzieć na początku sezonu, a nie teraz i obwiniać jedynie jego winą, że przez niego nie dostalismy się do pierwszej czwórki!!! Inni też mieli kontuzje i defekty na których pkt. tracilismy w bardzo ważych meczach..... no cóż trzeba było tak odrazu!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 31 lip 2003, o 15:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Juz po czacie zadałem panu kuzniarowi pytanie o nszym klubie kibica to napisał cytuje nawet nie wiem ze jest.Nie widać ze działą.koniec cytatu to napisałem ze co nie widział serpentyn falg i przyspiewek to mi odpowiedział cytuje widziałęm ale to jeszcze za mało.Dajcie z siebie wiecej przychodcie liczniej na zawody.koniec cytatu.Moze miał racje ale nas nie ma wiecej :cry: :cry: Ale ja mógł napisac za pierwsszym razem ze nie wie ze jest jak przeciez gralismy mecz z zulowcami to nie wiedział ze zuzowcy grają z nami :twisted: Ogólnie to czat niezły juz wiemy ze kuzniar marzy o pedersenie ze chce go miec na nastepny sezon tylko ze nas chyba na to nie stac.A zresztą sami poczatcie jakbedzie zapis na stronie nowin.

PS.Witam ponownie w Rzeszowie i pozdrawiam :P

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 lip 2003, o 15:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A ja was kiedys pobije!!!:P
Ktos tam napisał na forum ze jednak czat jest o 16 więc zeszłem z kompa i weszłem znów o 16 a tu widze że już koniec!!

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 31 lip 2003, o 20:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Buber to moja wina ....ale tak przeczytałem na stronie Nowin...zresztą MJ-81 przyznał rację....Też niestety załapałem sie na koncówkę,ale to zapewne marna pociecha dla Ciebie...Przepraszam jeszcze raz.


           
Post 31 lip 2003, o 22:40
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Ale namieszali w tych Nowinach - najpierw podawali ze czat bedzie o 14, potem ze o 16, az w koncu byl o 14. Moze komus zalezalo na tym aby bylo malo ludzi i zeby Pan Kuzniar za wiele sie nei nagadal...:P

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 1 sie 2003, o 13:45
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
juz wiemy ze kuzniar marzy o pedersenie ze chce go miec na nastepny sezon



Pderesen to specjalista od awansów :lol:

Sami popatrzcie:
rok 2001 - jeździ w Gdańsku: drużyna awansuje
rok 2002 - jeździ w Zielonej Górze - drużyna też uzyskuje awans
rok 2003 - jeździ w Rybniku : Rybnik jest już jedną nogą w ekstralidze.

Wniosek zatem jest prosty :
śCIĄGNIJCIE NICKI'EGO PEDERSENA NA PRZYSZŁY SEZON, A AWANS MAMY GWARANTOWANY !!!!!

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 1 sie 2003, o 15:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
znajac nikiego pewnie nie bedzie chcial jezdzic w ekstralidze, czyli nie podpisze kontraktu z RKM na przyszly rok, wiec moze... (no chyba ze niki uwaza ze czas juz sprawdzic sie w ekstralidze)


           
Post 1 sie 2003, o 20:12
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jak bedzie z nickim czy w extra czy w pierwszej się okarze... a co do niego to go nie lubie ale chce a chciec nie znaczy miec

i inne druzyny też go chcą i ni można gadac ze gdzie pedersen to awans co bedzie u nas zostanie Kuźniar i znow bedzie gadal na niego to się wqrwi i nie bedzie jezdzil dla Stali.. a oby jeździl w co raczej nie masz szans!!! Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 20:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Witam nie miałem okazji uczestniczyć w czacie z Kuźniarem bo mnie w rzeszowie nie było czy ktoś mi może napisać gdzie moge przyczytać jak to nasz wspaniały terener wypowiadał sie ?? Z góry dziękuje :)

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 21:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Wiadomosc podana przez GC Nowiny:
"Zapis spotkania internetowego, które w czwartek przeprowadziliśmy z trenerem żużlowców Jasolu Rzeszów GRZEGORZEM KUŹNIAREM, pojawi się na naszych stronach w poniedziałek".

Szukajcie go na: http://www.gcnowiny.pl/chat

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 1 sie 2003, o 23:36
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
Co do Pedersena to wątpie żeby było nas na niego stać. Teraz jest bardzo drogi a za rok będzie jeszcze droższy bo myśle że w GP zajmie któreś z miejsc na podium. Ale zawsze można mieć marzenia :D

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 1 sie 2003, o 23:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 11:53
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 138

Zobacz profil 
MJ-81 napisał(a):
Wiadomosc podana przez GC Nowiny:
"Zapis spotkania internetowego, które w czwartek przeprowadziliśmy z trenerem żużlowców Jasolu Rzeszów GRZEGORZEM KUŹNIAREM, pojawi się na naszych stronach w poniedziałek".

Szukajcie go na: http://www.gcnowiny.pl/chat


nie bylem na tym czacie ale czy pytania nie byly renderowane?

;)

pozdrawiam


           
Post 3 sie 2003, o 17:30
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Pedersen to fajna rzecz, ale chodzą słuchy, że.......
Nicki'emu podoba się w Rybniku i być może...... zostanie tam na kolejny sezon !!!!!
Nie jest to jednak pewne ne 100% info.
Zresztą zdanie zmienia się co chwilę :P

Ale czyżby Nicki chciałby spróbować swoich sił w ekstralidze? :lol:
I liga już mu się znudziła?

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 172 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi