Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Czat z G. Kuźniarem


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 sie 2003, o 18:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
smiac mi sie chce... jak to Pedersen bierze na swoje barki Jasol i niesie go do extraligii. Wyluzujcie.... druzyna to nie tylko obcokrajowcy ale przedewszystkim wyrownany zespol i walczaca kazda para od najmocniejszej do najslabszej. A u nas mamy takich zawodnikow a nie innych i dostalismy szybka odpowiedz w tym sezonie na co ich stac. Trzeba wymienic polowe skladu i trenera.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 3 sie 2003, o 23:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
error napisał(a):
smiac mi sie chce... jak to Pedersen bierze na swoje barki Jasol i niesie go do extraligii. Wyluzujcie.... druzyna to nie tylko obcokrajowcy ale przedewszystkim wyrownany zespol i walczaca kazda para od najmocniejszej do najslabszej. A u nas mamy takich zawodnikow a nie innych i dostalismy szybka odpowiedz w tym sezonie na co ich stac. Trzeba wymienic polowe skladu i trenera.


Jakich zawodników co ty pieprysz MAciek jeden z najlepszych jesli nie najlepszy krajowy zawodnik w 1 lidze.Siwy jak by nie miał tych problemów ze sprzętem to by jezdił jeszcze lepiej a i tak jezdzi dobrze.Karol jak na pierwszy sezon po juniorach bardzo dobrze(nawet siwy tak nie jechał po juniorach)i Trojan bedę sie upierał w tym ze jakby nie kontuzja to ten sezon byłby dla niego przełomowy więc jakie pół składu wypieprzyć jezeli to tyllko Wilka.Miesiąc tez jeżdi coraz lepiej.Dołozyc do tego Pedersena(jesli to jest mozliwe)i jest paka.
To nie chodzi o zawwodników to chodzi o sprzet na którego co roku niema kasy pamietam jak to było chyba drugi rok po spadku jak po 1 fazie sezonu zasadniczego byliśmy pierwsi wygrywając na wyjezdzie z WYBRZEŻEM GDAŃSK w którego składzie jezdił wtedy Cegła i którzy potem weszli do ekstraligi a w drugiej fazie sezonu wygralismy tylko jeden mecz bo nie było kasy na remonty sperztów więc nie mów ze to chodzi o zawodników wszytko rozbija sie o sprzet. :(

Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 4 sie 2003, o 18:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Pełny zapis czatu z G.Kuźniarem


jeneral: - Witam Pana. Prosze powiedzieś kto Pana w tym sezonie zawiódł a kto zyskał w Pana oczach?
G. Kuźniar: - Zawiodl Brhel, pozostali chlopcy dostosowali sie do moich wskzowek i zrobili postepy

jeneral: - Czy gdyby nie postawa Brhela i liczne kontuzje - czy Stal miałaby szanse na Ekstralige?
G. Kuźniar: - Na pewno, w pewnej fazie mielismy tyle punktow, co Rybnik, moglismy wygrac z Rybnikiem na wyjezdzie i z Lublinem u siebie i w Tarnowie, gdyby nie deszcz.

kamil: - A taki Rafał Wilk wg pana jezdził dobrze?
G. Kuźniar: - Na zawodach jedzie na 50 proc. mozliwosci, na treningu to zupelnie inny zawodnik.

stal-rz: - Czy uważa pan, że Łukasz Golonka jest lepszy od Bohumila Brhela, jeżeli tak to dlaczego tak żadko wystawiał go do składu?
G. Kuźniar: - Lukasz na razie ustepuje Brhelowi technika jazdy, ale jego mocna psychika predyscynuje go do tego, aby byc lepszy od Czecha. Musi 10 razy wiecej trenowac i jezdzic.

Ania: - Dlaczego tak mało wystawiał trener Łukasza Golonkę np. za Rafała Wilka, który tez nie błyszczał w niektórych meczach?!
G. Kuźniar: - Golonka jest amatorem, a Wilk zawodowcem, zawodowcom nie mozna zabierac biegow, bo grozilaby im plajta.

buczkis: - A co Pan sadzi o naszych młodzieżowcach? Poczynili postepy??
G. Kuźniar: - Pawel Miesiac nie mial tylu, co trzeba treningow, mysle, ze do konca sezonu poziomem techniki jazdy nie bedzie odbiegal od seniorow.

jeneral: - A jak ze szkółką młodych? Czy widzi Pan w niej jakies nowe talenty?
G. Kuźniar: - Niestety, szkolka jako taka na razie nie istnieje. Pojedynczy zawodnicy trenuja z seniorami.

Sewer: - Dlaczego nie wystwiono drużyny w MDMP, gdzie młodzieżowcy mają się szkolić jak nie w takich zawodach??
G. Kuźniar: - Nauczyc sie jezdzic mozna tylko na treningu, aby startowac w zawodach takich jak MDMP, trzeba wczesniej cos umiec.

jeneral: - Zakontraktowanie Szweda Asprgena było totalna klapą... Czy nie bylo innych lepszych zawodników do zakontraktowania?
G. Kuźniar: - Niestey, nie bylo.

Sewer: - Po Rzeszowie krążą plotki, że to nie pan a ktoś inny ustala skład i prowadzi w zawodach drużynę. Co pana na to??
G. Kuźniar: - Ustalenia byly takie, ze pan Kawa wklada tak duzo pieniedzy, ze chce miec wplyw na sklad - ustawiac sklad i zmiany w czasie zawodow.

Wiki: - DLACZEGO JEST PAN TAK WROGO NASTAWIONY DO BOBA
G. Kuźniar: - Nie jestem wrogiem Czecha, ale od zawodnika ktory zarabia 2 razy wiecej od innych oczekuje, aby zdobywal odpowiednio wiecej punktow.

jeneral: - Powiedział Pan w tv, że w klubie było głośno o wzmocnieniach - padały konkretne nazwiska?
G. Kuźniar: - Nie bylo konkretnych nazwisk, ale byly plany pozyskania mocnych zawodnikow.

Wiki: - CZY PAN KAWA ZNA SIE LEPIEJ NA ZUZLU NIZ NP. PAN?
kamil: - Czy w takim razie jest sens bycia trenerem jak to pan sie pod tym całym składem podpisuje i wszytko spada na pana jak cos nie wyjdzie?
G. Kuźniar: - Bralem pod uwage, ze wina moze spasc na mnie w razie niepowodzenia, ale warto bylo byc krytykowanym, aby pomoc chlopakom.

pikus: - Co z niedzielnym sparingiem z Unią Tarnów, czy to jeszcze aktualne?
G. Kuźniar: - Juz nie, Unia sie wycofala

stal-rz: - Kto według pana spadnie z ekstraligi, kto bedzie Mistrzem Polski, kto dołaczy do grona drużyn ekstraligowych, kto do grona I-ligowców?
G. Kuźniar: - Z ekstraligi spadnie Pila, mistrzem bedzie Czestochowa, do ekstaligi awansuje Rybnik, do I ligi wejdzie Grudziadz.

jeneral: - Czy to dobrze dla Stali, że Maciek Kuciapa jezdzi w Szwecji?
G. Kuźniar: - Stali i mnie w ogole to nie przeszkadza, a Mackowi pomaga w rozwoju.

Ania: - Czy pan jako zawodnik nigdy nie był w takim dołku jak w tym sezonie jest Bob?!
pikus: - Mocne i słabe strony Grzegorza Kuüniara żużlowca i trenera?
G. Kuźniar: - W dolku bylem nie raz. Mocne strony zawodnika i trenera - uparcie daze do celu, slabe - mam chwile zniechecenia, ale radze sobie z nimi

dogfan: - Czy uważa pan, że Stal od kilku sezonów nękana jest złą passą-na początku sezonu super - potem sukcesywnie coraz gorzej i pozostaje środek tabeli...?
G. Kuźniar: - Nie ma tutaj zadnej prawidlowosci.

Funfell: - Jak jednym słowem może ocenić Pan ten sezon??
G. Kuźniar: - Jako nieudany.

Wiki: - PONAWIAM PYTANIE: CZY PAN KAWA ZNA SIE LEPIEJ NA ZUZLU NIZ PAN?
G. Kuźniar: - Na pewno kocha ten sport i zna sie na nim lepiej niz niejeden trener.

MarJo72: - Czy zostanie na przyszły sezon w Rzeszowie TRZON z tegorocznej drużyny???? Głownie chodzi mi o Kuciapę, Barana i Winiarza.
MarJo72: - Rzeszów 2004 - ma Pan wizję składu na przyszły rok, i o co będzie walczył Rzeszów w roku 2004????
G. Kuźniar: - Kto zostanie? Tego nie wiem. Marze, aby zostali wszyscy. Mam wizje skladu zespolu, ktory walczyl bedzie o wejscie do ekstraligi.

Sewer: - Czy w klubie zaczyna się już mysleć o nowym sezonie, powiedział Pan ze Brhela już nie chce, w takim razie kto jest kandydatem odpowiednim na jego miejsce??
stal-rz: - Kogo uwaza pan za zawodnika najbardziej przydatnego do druzyny w nastepnym sezonie?
G. Kuźniar: - Na miejsce Brhela nie mam kandydata, marzy mi sie Nicki Pedersen. Przydatni sa wszyscy, ktorzy zdobywaja punkty.

buczkis: - Jakiego zawodnika z Ekstraligi najchetniej widział by Pan w zespole??
G. Kuźniar: - Nie chce zmian w krajowym skladzie. Niech tylko dolaczy do nas Nicki Pederesen, to wystarczy.

Funfell: - Czy to prawda, że Brhel nie pojawi się w drużynie Jasolu do konca sezonu z powodu braku pieniędzy??
G. Kuźniar: - Powodem absencji Czecha nie bedzei brak pieniedzy.

kamil: - A jak nie bedzie Pedersena to co, bedziemy jechac swoimi chłopakami????
G. Kuźniar: - Naturalnie, bo stac ich przy maksymalnej mobilizacji i zapleczu finansowym na awans.

Kibice: - Czy będzie pan trenerem Jasolu w następnym sezonie?

G. Kuźniar: - Nie wiem. Chcialbym.

Ania: - Czy uwaza pan, ze z takim składem i sprzętem mielibysmy szanse bycia w ekstralidze, bo ja mysle, ze gdyby tak było to tylko jeden sezon.
G. Kuźniar: - Byc moze, ale ja wierze, ze chlopcy by sie utrzymali.

jeneral: - Czy jest Pan zadowolony ze sprzętu jakim dysponowali Zawodnicy? I czy Oni byli zadowoleni z niego?
G. Kuźniar: - Zawodowcy sprzet mieli dobry, nowy, ale nie wszyscy potrafili na czas dopracowac silniki.

jeneral: - Jak Pan myśli... za ile lat Stal będzie DMP?
G. Kuźniar: - Jezeli bede nadal pracowal, ale bez naciskow, to przy popraciu finansowym, za trzy lata.

haj: - Czy naprawde wierzy Pan w to, ze Golonka czy Wilk moga zdobywac po 7-8 pkt w kazdym meczu??
G. Kuźniar: - A Tony Rickardsson w kazdym meczu zdobywa komplety?

bober: - Czy jesli Pawel Miesiac i Marian Mical nie ulegliby wypadkowi, to byliby wg pana juz o klase lepsi, tak jak pan obiecywal przed sezonem?
G. Kuźniar: - Na pewno tak.

pikus: - Dlaczego nie jeździ Pan trenować z młodzieżą na inne tory? Na naszym mało wymagajacym lotnisku nigdy nie wyrobią odpowiedniej techniki.
G. Kuźniar: - Na naszym torze tez mozna sie nauczyc techniki.

bober: - Co oznacza pana stwierdzenie "bez naciskow"??
G. Kuźniar: - Jak kibice nie beda spiewac - Kuzniar do Krosna!

clian: - Czy Aspgren byl zaakceptowany przez Pana jako trenera??
G. Kuźniar: - Nie.

Funfell: - A czy niechcialby Pan miec w swoim składnie np. Protasiewicza albo KurmaŮskiego zamiast zawodnika z Rzeszowa??
[G. Kuźniar: - Nie.

Mayk: - Dlaczego Stal nie umie jezdzic na wyjazdach, jaka jest tego przyczyna??
G. Kuźniar: - Na wyjazdach wygrywamy wyscigi, co swiadczy o tym, ze potrafimy jezdzic.

jeneral: - Karol Baran - co Pan sądzi o jego sposobie jazdy na torze?
G. Kuźniar: - Jezdzi poprawnie technicznie, jednak ma wybitnie dobre i wybitnie złe dni.

bober: - Dlaczego mimo slabej postawy Wilka dawal mu pan szanse w kolejnych meczach??
G. Kuźniar: - Bo wiedzialem, ze u sibie bedzie zdobywal punkty.

Funfell: - Czy mozna powiedziec, ze Rafal Trojanowski to na torze "jezdziec bez glowy"??
G. Kuźniar: - Absolutnie nie.

jeneral: - Kiedy ostatnio jechal Pan na motorze zuzlowym?
G. Kuźniar: - Trzy tygodnie temu.

jeneral: - Jaka jest teraz atmosfera w Drużynie?
G. Kuźniar: - Bardzo dobra,

clian: - Czy sadzi pan, ze konkurencja miedzy rzeszowianami o miejsce w 1 skladzie jest wystarczająca??
G. Kuźniar: - Nie przykladam wagi do rywalizacji o miejsce w skladzie, bo nie na tym rzecz polega. Ja mam zadbac o to, aby zawodnik ze skladu byl nalezycie przygotowany do meczu.

clian: - Czy to pan ustalal ustawienia par czyli Aspgren i mlodziezowiec??
G. Kuźniar: - Sklad byl ustawiony wczesniej i Aspgren musial jechac z takim numerem.

jeneral: - Dlaczego nie ma szkółki młodych?
G. Kuźniar: - Nie ma na to pieniedzy.

kamil: - ALE CO Z TYM SKLADEM, BO TO JEST CHYBA NAJWAZNIEJSSZE NA PRZYSZ?Y ROK?
haj: - A co bedzie ze Stojanowskim?? Bardzo dobry zawodnik, ktorego nam w tym sezonie brakowało.
G. Kuźniar: - Po prostu, ja nie chce obcych zawodnikow. Ja powinienem wyszkolic ich sobie sam. Nie naleze do tych, ktorzy mowia by im kupic pieciu Gollobow i zrobia wynik.

Arleta: - Czy nie można utworzyć Ligi Południowej Wschodniej? Tak jak jest np. Pomorska Liga Młodzieżowa.
G. Kuźniar: - Mozna, a nawet trzeba.

MarJo72: - Przebudowany tor, trybuny z drugiej strony, mecze przy jupiterach, no i Rzeszów w ekstralidze!!! Co Pan na to??
G. Kuźniar: - Ja na to jak na lato.

MarJo72: - Niech Pan poda "swój skład" , taki, który wg. Pana ma szansę powalczyć w przyszłym roku o ekstraklasę????
G. Kuźniar: - 9. Winiarz, 10. Baran, 11.Trojanowski, 12. Kuciapa, 13. Pedersen, 14. Miesiac, 15. zawodnik ze szkolki, 16. Golonka.

jeneral: - Który z obecnych Juniorów jest najlepszy, a który musi jeszcze 'przysiedziec'?
G. Kuźniar: - Najlepszy jest Pawel Miesiac, potrenowac musza wszyscy, Pawel tez.

kamil: - A CO PAN MYSLI O ROBERCIE SZUSZCZYNSKIM, CZY MA SZANSE JEZDZIC CHOCIAZ TAK JAK MIESIAC?
G. Kuźniar: - Jezdzic ma szanse, gorzej z wygrywaniem biegow.

kamil: - A CO Z PANA ULUBIENCEM RAFALEM WILKIEM
G. Kuźniar: - Rafal nie jest moim ulubiencem, bo jednakowo lubie wszystkich.

pikus: - Czy sa w klubie osoby, ktore dzialaja na jego niekorzysc? Takie stwierdzenia mozna bylo ostatnio uslyszec.
G. Kuźniar: - Trudne pytanie i nie do mnie.

Funfell: - Czy jako mlody zawodnik mial Pan jakiegos idola, na ktorym Pan sie wzorowal, jesli tak to jakiego??
G. Kuźniar: - Ivan Mauger.

stal-rz: - Jakie sa pana marzenia sportowe i zyciowe?
G. Kuźniar: - Zdobyc z obecna druzyna mistrza Polski i wyszkolic kilku mlodych zawodnikow. Wybudowac dom na gorce w Matysowce.

buczkis: - Jak Pan ocenia szanse Polakow w Druzynowym Pucharze Swiata?
G. Kuźniar: - Wejda do finalu i wywalcza czwarte miejsce.

jeneral: - Kto wg Pana wygra tegoroczny cykl GP?
G. Kuźniar: - Tony Rickardsson.

RafJas: - Jesli dzialacze Stali chcieliby zostawic Brhela na przyszly rok, to co pan zrobi?
G. Kuźniar: - Odejde.

buczkis: - Co Pan sadzi o reformie rozgrywek, tzn. ekstraliga 10 zespolow, pozostale - I liga, i czy jest ona wedlug Pana potrzebna?
G. Kuźniar: - Nie potrzeba reformy.

mikiji: - Napisal Pan sklad na nastepny sezon, pod numerem 15 pisze zawodnik ze szkolki, o kogo chodzi?
G. Kuźniar: - W przyszlym roku bedzie dopiero zdawal licencje.

kamil: - CO PAN SADZI O KLUBIE KIBICA? PONAWIAM PYTANIE.
G. Kuźniar: - Nawet nie wiem, ze jest. Nie widac, ze dziala.

kamil: - A SERPENTYNY NA MECZACH I FLAGI I PRZYSPIEWKI?
G. Kuźniar: - Widzialem, ale to jeszcze za malo. Dajcie z siebie wiecej, przychodzcie liczniej na zawody.

MarJo72: - Czy już coś wiadomo o sponsorach na sezon 2004????
G. Kuźniar: - Nie wiadomo nic.

Sewer: - Trzy glowne bledy popełnione przez pana w tym sezonie to....??
G. Kuźniar: - 1. Nie dopilnowalem nalezycie, aby kupiono czesci i wyremontowano przed sezonem motocykle Golonki i Miesiaca, 2. ze doszlo do tego, iz na treningu na torze pojawilo sie pieciu zawodnikow, przez co Winiarz odniosl kontuzje, 3. Odpuszczalem zbyt latwo dzialaczom.

Funfell: - Jako zawodnik byl Pan specjalista od wyprzedzania po "szerokiej". Moze trzeba, zeby Pana chlopcy rowniez tak jezdzili?
G. Kuźniar: - Na pewno trzeba i usilnie staram sie ich tego nauczyc, ale do tego potrzeba cztery razy wiecej treningow a nie stac nas na to.

pikus: - Skad sie wziely nieporozumienia na linii G. Kuzniar - J. Stachyra?
G. Kuźniar: - W tej chwili nie ma zadnych nieporozumien.

jeneral: - Ile potrzeba pieniedzy, zeby w nastepnym sezonie awansowac do Ekstraligi z N. Pedersenem w skladzie?
G. Kuźniar: - Trzy razy wiecej niz w tym.

buczkis: - Czy wg Pana dmuchane bandy powinny byc norma na polskich torach??
G. Kuźniar: - Tak, ale tylko na lukach.

jeneral: - Stachyra dobrze szkoli młodych - może chciałby Pan z Nim współpracować?
G. Kuźniar: - Nie, mamy inne sposoby nauczania.

Sewer: - Zaglada Pan czasem do internetu (np. na strony Stali)?
G. Kuźniar: - Nie mam na to czasu.

jeneral: - Czy w nocy przed meczem śnią się Panu te zawody?
G. Kuźniar: - Nie, w nocy odpoczywam.

jeneral: - Czym się różnią metody nauczania Pana a Stachyry?
G. Kuźniar: - Nie ma mozliwosci wyjasnienia tego w czacie.

jeneral: - Kto jest obecnie najlepszym zuzlowcem Polski?
G. Kuźniar: - Tomasz Gollob.

Funfell: - Jakimi wiekszymi osiagnieciami moze sie Pan pochwalic jako zawodnik?
G. Kuźniar: - Proponuje pozagladac do historii. Tam wszystko jest.

kamil: - JAK NIE PEDERSEN TO JAKI INNY ZAGRANICZNY??
G. Kuźniar: - Z pierwszej "10" Grand Prix.

Wiki: - Dlaczego pan nie szkoli zawodnikow, tak jak Petrov?
G. Kuźniar: - Petrov w ogole ich nie szkolil, oni szkoli sie sami, zreszta z ta mlodzieza - na samym poczatku - to ja pracowalem przez pol roku.

Funfell: - Skoro Stachyra potrafil wygrac w Rzeszowie, a Pan nie potrafil wygrac w Lublinie, to czy pan Janusz nie ma lepszych sposobów nauczania??
G. Kuźniar: - Gdyby nie zawodnicy zagraniczni, Lublin by z nami nie wygral ani u sibie ani w Rzeszowie.

buczkis: - Czy nie sadzi Pan, ze zawodnikom zagranicznym placi sie za duzo?
G. Kuźniar: - Na pewno tak.

Sewer: - Kto jest obecnie wg Pana najlepszym polskim trenerem??
G. Kuźniar: - Uchylam sie od odpowiedzi.

dogfan: - Jak na razie jest pan ostatnim zawodnikiem Stali, ktory wywalczyl medal w IMP, kto z obcecnych zawodnikow ma sznse powtorzyc pana wyczyn?
G. Kuźniar: - W pierwszym rzedzie Winiarz i Kuciapa oraz Trojanowski, moze kiedys Miesiac.

jeneral: - Powodzenia w dalszej drodze jako trener!
- Dziekujemy wszystkim fanom za udzial w czacie.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 4 sie 2003, o 20:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
Bylem na tym czacie-i sadze ze odpowiedzi trenera-Kuzniara, byly strasznie plytkie. Mysle ze jest to najgorszy trener od naprawde wieeeeelu lat.chce zapomniec o tym sezonie.Pa

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 4 sie 2003, o 20:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Tzn. w tym momencie wszyscy juz chyba wiedza kto ustala sklad. Za ustalanie skladu zostal zbesztany trener. Bo sklad byl naprawde beznadziejnie ukladany a i zmiany pozostawialy duzo do zyczenia. Moze teraz wypoiwe sie p. Kawa co On o tym wszystkim sadzi. I dlaczego sezon byl taki a nie inny, a sklad byl jeszcze gorszy. Sluchamy...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 4 sie 2003, o 22:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Cytuj:
Grzegorz Kuźniar przyznaje się do błędu przed meczem z RKM-em Rybnik. Wtedy to podczas treningu doszło do wypadku Piotra Winiarza, w wyniku którego doznał on kontuzji obojczyka. Na torze pojawiło się pięciu zawodników, a podczas czatu na internetowych stronach gazety "Nowiny" rzeszowski trener przyznał, że popełnił błąd dopuszczając do ich startu.

Jeden z kibiców zapytał o trzy największe błędy popełnione przez Kuźniara w tym sezonie. - "Podczas treningu na torze pojawiło się pięciu zawodników, przez co Winiarz odniósł kontuzję" - stwierdził trener.


           
Post 5 sie 2003, o 01:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
[quote="arOn_ek"]Tzn. w tym momencie wszyscy juz chyba wiedza kto ustala sklad. Za ustalanie skladu zostal zbesztany trener. Bo sklad byl naprawde beznadziejnie ukladany a i zmiany pozostawialy duzo do zyczenia. Moze teraz wypoiwe sie p. Kawa co On o tym wszystkim sadzi. I dlaczego sezon byl taki a nie inny, a sklad byl jeszcze gorszy. Sluchamy...

Co za p**********- a jak pan kawa wypowie sie jutro w super nowosciach , ze skład ustalał mechanik Piela?

No i jeszcze 2 megacytaty z wypowiedzi naszego dawnego dobrego zuzlowca-obecnie trenera-połączę jesli mozna:

Kto ustalał skład? skład ustalał W.Kawa- a dlaczego wpuszczał pan do biegów Wilka a nie Golonkę- wpuszczałem Wilka bo jest zawodowcem.

Ludzie-to kto ten skład ustalał w koncu bo sie pogubiłem...-a moze trener i p. Kawa to ta sama osoba?


           
Post 5 sie 2003, o 01:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Tzn. w tym momencie wszyscy juz chyba wiedza kto ustala sklad. Za ustalanie skladu zostal zbesztany trener. Bo sklad byl naprawde beznadziejnie ukladany a i zmiany pozostawialy duzo do zyczenia. Moze teraz wypoiwe sie p. Kawa co On o tym wszystkim sadzi. I dlaczego sezon byl taki a nie inny, a sklad byl jeszcze gorszy. Sluchamy...


Panie hip hopowiec z vivy - jesli zawodnicy są dobrzy to pary moze ustalac babcia klozetowa - po :cenzura: meczyc sie czy para Wilk Miesiąc (Micał) to byla pomyłka- były mecze że Wilk robił 11 a Micał 3- wtedy kulega by pisał - na Europy peryferiach świat mówi speedway - no comment


           
Post 5 sie 2003, o 07:43
 


Narzekacie na trenera Kuzniara - ok, Wasze prawo. Ale ja przypomne tutaj kogo innego - jak dla mnie najgorszego trenera w historii Stali - Stanislawa Skowrona. Pamietacie jeszcze jego niesamowite decyzje taktyczne? Szczegolnie nie wpuszczanie rezerwy taktycznej za zawodnikow majacych zero punktow w momencie, gdy Stal przegrywala 6 punktami.


           
Post 5 sie 2003, o 07:48
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
jeneral: - Czy gdyby nie postawa Brhela i liczne kontuzje - czy Stal miałaby szanse na Ekstralige?
G. Kuźniar: - Na pewno, w pewnej fazie mielismy tyle punktow, co Rybnik, moglismy wygrac z Rybnikiem na wyjezdzie i z Lublinem u siebie i w Tarnowie, gdyby nie deszcz


Ta mieliśmy tyle samo pkt co Rybnik na początku kiedy wszyscy mieli 0, bo Rybnik pierwszy mecz zremisowal i miał nieparzystą ilość pkt :wink:

Ania: - Dlaczego tak mało wystawiał trener Łukasza Golonkę np. za Rafała Wilka, który tez nie błyszczał w niektórych meczach?!
G. Kuźniar: - Golonka jest amatorem, a Wilk zawodowcem, zawodowcom nie mozna zabierac biegow, bo grozilaby im plajta.


Czegoś tu nie rozumiem, przecież jak Wilk przywoził 0 to i tak kasy za pkt nie dostawał, więc mozna go było zostawić na dwa, trzy biegi w parkingu.

jeneral: - Jak Pan myśli... za ile lat Stal będzie DMP?
G. Kuźniar: - Jezeli bede nadal pracowal, ale bez naciskow, to przy popraciu finansowym, za trzy lata.


No to czekamy panie Kuźniar na tytuł........

bober: - Co oznacza pana stwierdzenie "bez naciskow"??
G. Kuźniar: - Jak kibice nie beda spiewac - Kuzniar do Krosna!

kamil: - CO PAN SADZI O KLUBIE KIBICA? PONAWIAM PYTANIE.
G. Kuźniar: - Nawet nie wiem, ze jest. Nie widac, ze dziala.


No to Kuźniar, albo go zauważasz albo nie, piosenki to słyszy, ale dobrej działalności nie dostrzega.


           
Post 5 sie 2003, o 14:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
cyt z czatu z Kuzniarem

Sewer: - Po Rzeszowie krążą plotki, że to nie pan a ktoś inny ustala skład i prowadzi w zawodach drużynę. Co pana na to
G. Kuźniar: - Ustalenia byly takie, ze pan Kawa wklada tak duzo pieniedzy, ze chce miec wplyw na sklad - ustawiac sklad i zmiany w czasie zawodow.


hmmm no to fajnie moze zachwile sie Kuzniar wypowie ze sklad ustala rano przy sniadaniu jedzac platki OWSIANE na bazie mleka Wsiego i na opakowaniu pisze sklad na mecz ktory odbedzie sie za kilka godzin a jak mu nic do glowy nieprzyjdzie pewnie dzwoni do wrozki ktora jest Pan Waclaw Kawa i pyta o sklad;-)i z tego tez wynika iz Pan Kuzniar bieg po biegu leci do Pana Kawy i pyta czy proponuje jakies zmiany podczasu meczu;-)fajnie to musi wygladac,to juz wiem czemu kuzniar niepatrzy co sie dzieje na torze podczas biegu bo szuka usilnie po parkingu Pana Waclawa :lol: zmartwil bym sie tym jakby Pan Waclaw musial wyjechac gdzieas i by go niebylo na meczu Trener KUzniar by sie chyba rozplakal ze wrozka mu uciekla i niewie jak sklad ustalic zrobic zmiany bo on zawsze pytal o zmiany noi wtedy by byl zmuszony popatrzyc na tor co sie dzieje;-)ale by mu chyba oczy :shock: niewytrzymaly no bo jak przez caly czas tylko latal po prakingu:-)Dziwi mnie rowniez taka liczba kontuzji ktora byla w tym sezonie mimo iz tor byl zawsze beton i rowny jak stol ciekawy jestem co by bylo jakby pojechali na srednio przyczepnym jak to nieraz probowal zrobic Marek Cieslak chyba by sie wylamali na jednym treningu to ja sie pytam jak przepracowali zime grali w warcaby,bierki czy tez szachy???
Panie Waclawie jak by pan mogl sie cos wypowiedziec na temat ustalania skladu to bardzo bym prosil bo zachwile Pan Kuzniar napisze ze to jednak ktos jeszcze inny ustalal sklad i tak wyjdzie ze caly rzeszow ustalal sklad a nie Kuzniar co dlamnie jest smieszne.
A wywiady z Pane Kuniarem powinno sie puszczac w tv kolo godziny 19:00 bo takich bajek to dzieci by mogly sluchac i ogladac takiego Bajkomowce i uszatka :-)szkoda slow
Pozdrawiam i licze ze Pan Waclaw zostanie przy rzeszowskim zuzlu i sie niezniecheci do naszych wspanialych dzialaczy ktorych polowe trzebaby zmienic na mlodych ludzi ktorzy sie na tym znaja konkretnie.


           
Post 5 sie 2003, o 15:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ruf panie cos z niewiadomo skad. Daj pan spokoj. Przeciez bledy w skladzie byly widoczne, kazdy to potwierdzi. I jest wazne co kto ustala, przeciez ktos musi rzadzic w klubie i musi ustalac wszysko. Ten kto rzedzi ustala kogo zakontraktujemy np. Asprgren. Skoro nikt nie rzadzi to za co ci ludzie w klubie biora kase?? Daj pan spokoj panie Ruf...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 sie 2003, o 15:42
 Re: Wypowiedzi Kuźniara ............
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Zgadzam się po części ze stanowiskiem Pani Iwony Hawliczek dotyczącej zasług Pana prezesa Folcika. Jako kibic speedwaya a zwłaszcza Stali Rzeszów mam prawo krytykować zachowania zawodników i działaczy. Z tonu Pani pisma wynika jakoby Czech był czysty jak łza, fakty pokazują jednak co innego... Proszę znaleźć innego zawodnika, który kilkakrotni został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut... To tylko skromny detal... Brak profesjonalnego podejścia zawodnika tej klasy do rozgrywek ligowych nie da się wytumaczyć jedynie kryzysem formy!!!!
Natomiast zgadzam się z krytyką klubu. Co do Pana Kawy nie mam zdania, bo nie można zarzucić temu człowiekowi złych intencji.... Na krytykę może sobie pozwolić jedynie osoba, która chciała dać przynajmniej tyle pieniążków co Kawa a takiej nie znam. Dlatego temu człówiekowi więcej zawdzięczamy aniżeli możemy mu zarzucić. Co do Pana Kuźniara to trudno nie pozwolić sobie na krytykę zarówno osoby jak i działań. SKANDALEM I KŁAMSTWEM JEST STWIERDZENIE JAKOBY PETROV NIE SZKOLIŁ MŁODZIEŻY!!!!! WYSTARZCZY ZAPYTAĆ SIĘ SIWEGO, MAĆKA CZY TROJANA....Śmiem twierdzić, że gdyby w tamtych latach naszych młodych zawodników prowadził Kuźniar to nigdy nie zaznalibyśmy tylu wspaniałych chwil związanych z sukcesami naszych młodych zawodników....cdn
Bażancik napisał(a):
Dla Gazety

Iwona Hawliczek

Rzecznik prasowy Rafinerii Jasło S.A.

Rozmawialiśmy z prezesem Józefem Folcikiem na temat wypowiedzi trenera Kuźniara o Brhelu i uważany, że jest to nie w porządku wobec Bohumila. Po doświadczeniach z ubiegłego roku nie bardzo chciał wiązać się z Rzeszowem na sezon 2003 mimo, że usilnie zabiegali o to działacze z Rzeszowa. To, że podpisał kontrakt z rzeszowskim klubem jest zasługą wyłącznie prezesa Rafinerii Jasło Józefa Folcika. A teraz klub znowu robi z Brhela kozła ofiarnego. Ze sponsoringu Bohumila Brhela jesteśmy zadowoleni. Natomiast satysfakcjonujących efektów marketingowych nie przynosi nam współpraca z klubem z Rzeszowa.


           
Post 6 sie 2003, o 01:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Ruf panie cos z niewiadomo skad. Daj pan spokoj. Przeciez bledy w skladzie byly widoczne, kazdy to potwierdzi. I jest wazne co kto ustala, przeciez ktos musi rzadzic w klubie i musi ustalac wszysko. Ten kto rzedzi ustala kogo zakontraktujemy np. Asprgren. Skoro nikt nie rzadzi to za co ci ludzie w klubie biora kase?? Daj pan spokoj panie Ruf...


Panie ARON- co pan piszesz?- po pierwsze to gośc nazywał sie Aspgren- A BŁĘDY W SKŁADZIE BYŁY WIDOCZNE KIEDY ?U siebie i na wyjezdzie z Tarnowem czy w meczach ktore przerąbaliśmy- bo k***** skład był ten sam , tyle że zawsze ktorys był połamany- a moze widocznym błędem w składzie była tasma Brhela , a moze defekt Siwego?Jak pan panie Aron masz WINIARZA KUCIAPE BRHELA BARANA I TROJANOWSKIEGO w stanie zdolnym do uzytku to co za róznica z jakim numerem pojada???Nie kumam
A w klubie nikt nie rzadzi-to kazdy wie- bo jak nie ma kasy to siedza tam takie jełopy typu Ginalski i robią sparing z rezerwami Krosna :cenzura: wie po co.I tak to jest panie ARON.
Ze względu na godzine przekrece jeszcze jeden tekst- przydałby sie w składzie " czarny chłopak z białą muzą na północnym systemie" - i nie chodzi tu o Dario G tylko Antonio L. tyle wygłupów...


           
Post 6 sie 2003, o 04:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Strasznie zarozumialy ten Kuzniar. Zero skruchy. Moim zdaniem pieprzy od zeczy... a szczegolnie o tym DMP. Znamy realia wszyscy i wiem ze sukcesem byla by extraliga w takim skladzie a utrzymac by bylo bardzo ciezko. No ale coz... zycze powodzenia i spelnienia marzen o DMP w ciagu 3 lat :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam

do ruf:
nie klnij jak szewc bo na forum jest jakis regulamin ktory nalezy przestrzegac i wszyscy sie do niego stosuja... poczytaj a wyjdzie ci na dobre.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 sie 2003, o 10:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Nie wiem jak to napisać ale co by nie powiedzieć o Kuźniarze to jeśli chodzi o DMŚ to trafił idealnie 4 miejsce w finale, panie trenerze GRATULACJE :wink: !!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 10 sie 2003, o 11:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Cytuj:
A BŁĘDY W SKŁADZIE BYŁY WIDOCZNE KIEDY ?


Stal Strabag Gorzów - Stal Rzeszów
5. Łukasz Golonka 4 (1,2,1,-,0)
6. Piotr Prucnal 0 (-,-,-,-,0)

Golonka prowadzacym pare :/

Stal Rzeszów - RKM Rybnik
9. Łukasz Golonka 0 (d,-,-,-,-)
16. Rafał Wilk 5 (1,2,0,2)

Golonka w pierwszym skladzie, kiedy Wilk siedzi na lawce. Na treningach byla zdecydowana roznica miedzy tymi zawodnikami. Mianowicie Wilk wygrywal z Golnkal kiedy chcial i jak chcial.

Dark Dog Gniezno - Stal Rzeszów
1.Maciej Kuciapa (1,2*,1,3,3,3) 13+1
2.Bohumil Brhel (0,3,2,w,2,2*) 9+1
3.Rafał Wilk (0,0,-,-,1) 1
4.Karol Baran (1,2,1,-,w,-) 4

Wystawienie pierwszej pary na[rawde dobrej ((przynajmniej tak mialo to wygladac)) a drugiej ... :/ Przegrywajacej kazdy bieg...

Stal Rzeszów - Dark Dog Gniezno
Znowu chora zagrywka ustalajacego sklad ((nie moge powiedziec ze trenera)). Wiadomo jak jest z forma Wilka. Gdyby nie on mecz bylby w plecy...

Stal Rzeszów - Unia Tarnow
Sprowadzenie Aspgrena... :/ Znowu Wilk ratuje dzialaczy przed ostrymi batami. Okazal sie on czarnym koniem...

Sipma Lublin - Stal Rzeszów
1. Maciej Kuciapa 1 (1,-,-,-,-)
2. Bohumil Brhel 10 pkt (2,w,2,2,1,3)
I kolejne wyroznienie za ustawienie takiej pary... :/Ale jeszcze strzalem w dziesiatke bylo sprowadzenie na ten mecz Aspgrena... :/

Stal Rzeszów - Sipma Lublin
10. Rafał Wilk 4+1 (0,1',-,-,3)

Mimo iz Rafal sobie dobrze radzi, oczywiscie musial jechac Golonka :/

Unia Tarnów - Jasol Rzeszów
:/
1. Maciej Kuciapa 9 (d,3,3,3)
2. Bohumil Brhel 2 (1,t,1)
5. Rafał Wilk 1 (0,0,1)
6. Marian Micał NS (-,-,-)
7. Paweł Miesiąc 2 (1,1,0)

Swietnie poukladane pary przez ... :/ niewiadomo kogo :/ Mistrzostwo swiata...


RUF drogi PANIE wciaz nie widzisz bledow w ustalaniu skladu i przy wprowadzaniu zmian??

Cytuj:
wtedy kulega by pisał - na Europy peryferiach świat mówi speedway - no comment


Skad kulega rUF moze wiedziec co ja bym napisal?? I moze mi jeszcze powiesz co ma ze mna wspolnego tekst K.A.ST.A. ??

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 10 sie 2003, o 22:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
do error- nie mędrkuj - też ci wyjdzie ci to na dobre misiaczku

do aronek- zrozum wreszcie , ze ta rozmowa dotyczy teoretycznie i sądząc po dzisiejszym meczu ,praktycznie, bardzo wyrównanego składu Stali.Oczywiście , ze wystawianie Golonki w 1 składzie to bardzo nieudana próba,zgadzam się ,ale poza tym każdy w tej drużynie może być prowadzącym parę.A juz winą Wilka było posadzenie na ławie za niedopełnianie takich formalności,jak przygotowanie sprzętu czy przyjazd na trening po innym wyczerpującym treningu(rowerki)-widze ze go znasz wiec wiesz o co chodzi.Popatrz na wyniki punktowe z Rawicza- kogo wystawiłbyś (poza Kuciapa) na prowadzącego?
A Aspgren? To też pech moim zdaniem- Johanson wypalił, Nermark tez a Aspgren , który się z nimi ściga na równi dał dupy-niestety.
Przytoczyłes bardzo trafne cytaty ze składów Stali, ale można znależć takie same np. w dream teamie z Torunia - bo to jest tylko sport.

Powiem jeszcze raz- przy ustalaniu tego składu można wrzucic 6 kartek z nazwiskami do kapelusza- i przy średniej dyspozycji kazdego z nich (włączając Brhela) objechac każdego!!!

A K.a.s.t.a jest spoczko


           
Post 11 sie 2003, o 06:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
ruf napisał(a):
do error- nie mędrkuj - też ci wyjdzie ci to na dobre misiaczku


1. Mozna posiadac tylko jeden profil uzytkownika.
2. Nie uzywamy wulgarnych slow i nie obrazamy innych.
3. Nie zakladamy istniejacych juz tematow (aby sie upewnic czy dany temat istnieje kozystamy z wyszukiwarki).
4. Nie spamujemy/floodujemy czyli poprostu nie nabijamy postow.
5. Jesli macie jakies pytania dotyczace forum przeczytajcie dzial F.A.Q lub przeslijcie prywatna wiadmosc (pw) ktoremus z moderatorow.
6. Posty i tematy umieszczamy w odpowiednich kategoriach, w przeciwnym razie beda one kasowane lub przenoszone.
7. Na kazda kolejke zakladany bedzie osobny temat o meczu Stali i osobny o pozostalych meczach ligowych w dziale wokol zuzla.
8. Nie podajemy falszywych e-maili moze to prowadzic do zablokowania konta uzytkownika.
9. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania i edytowania Waszych komentarzy.
10. Zastrzegamy sobie rowniez prawo do przyznawania specjalnych rang dla spamerow.
11. Nieprzestrzeganie regulaminu moze prowadzic do tymczasowego zablokowania konta lub stalego usuniecia z listy uzytkownikow


pozdrawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 11 sie 2003, o 11:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Error do mnie jak ktos mowi misiaczku to wteey ja sie ciesze :P A nie daje komus bana :D

Ruf sam teraz widzisz ze dzury w skladzie sa, sklad jest wyrownany ale popatrz na pary w dniu dzisiejszym. Kuciapa ostatnio nie zawodzi i to on powinien jechac z juniorem... Taki byl wlasnie dzis sklad i mysle ze z takiego zalozenia wyszli "kochani" dzialacze. I to im sie udalo...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi