Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Skad taka nienawiśc miedzy naszymi klubami ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 sie 2003, o 12:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
tak ja bylem w Gnieźnie i macie do dupy ochroniarzy wiesniakow cwaniakow po dwudziestce.. ale to jeszcze nic a leszczy ktorzy pewnie na zuzlu nie byli to tez są idzimey sobie grupka a jakis pionek na rowerze ze mecz jest z jebanym Rzeszowem... bez komentarza ilu was bylo gnieźnianie ilu was bylo?!?! Pozdrowionka!!!!!!!!!!!


Tak miedzy nami to Twój styl wypowiedzi brzmi jak typowego buraka i wieśniaka.Moze troche kultury?Do du** ochroniarze sa wszedzie i taka jest prawda.Nic dodac nic ująć.Ilu nas bylo?Na pewno wiecej niz was.Ale co to ma za znaczenie?czy my tu rozmawiamy o ilosci osob na trybunach?Wez czlowieku najpierw dobrze zobacz na temat,a pozniej odpisuj bo widze ze cos Ci sie poprzestawialo.

Pozdrowienia z I Stolicy!


           
Post 29 sie 2003, o 13:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Prawda różne buroki z tych ochroniarzy ale napewno też śa równi goscie spoko :) ale po co tu się odrazu wyzywać od buroków i wieśnioków?? SPokojnie i kulturalnie tutaj na forum... A jeśli nie to sobie załóżcie inne forum, albo na chata lub na GG ;) jak wam coś nie spai to rozwiążecie sobie tam Wasze problemy...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 29 sie 2003, o 14:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
gnieźnianin napisał(a):
konradeczek_fransik napisał(a):
tak ja bylem w Gnieźnie i macie do dupy ochroniarzy wiesniakow cwaniakow po dwudziestce.. ale to jeszcze nic a leszczy ktorzy pewnie na zuzlu nie byli to tez są idzimey sobie grupka a jakis pionek na rowerze ze mecz jest z jebanym Rzeszowem... bez komentarza ilu was bylo gnieźnianie ilu was bylo?!?! Pozdrowionka!!!!!!!!!!!


Tak miedzy nami to Twój styl wypowiedzi brzmi jak typowego buraka i wieśniaka.Moze troche kultury?Do du** ochroniarze sa wszedzie i taka jest prawda.Nic dodac nic ująć.Ilu nas bylo?Na pewno wiecej niz was.Ale co to ma za znaczenie?czy my tu rozmawiamy o ilosci osob na trybunach?Wez czlowieku najpierw dobrze zobacz na temat,a pozniej odpisuj bo widze ze cos Ci sie poprzestawialo.

Pozdrowienia z I Stolicy!


Nom niestety Gnieznianin NAWET W RZESZOWIE :) trafi sie jakis burak... Przyklad... Jesli chodzi o to kogo bylo wiecej to gnieznianie na meczu w Rzeszowie pojawili sie w magicznej liczbie - 0... tzn. moze i ktos byl z Gniezna ale nie w klatce... Kolejny raz przyznam ci racje Gnieznianin oprocz tego ze sa buraki to tez nie potrafia pisac po polskiemu :P i na zadany temat... Niestety nawet w Rzeszowie sa buraki :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 29 sie 2003, o 15:10
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra buraki skonczie juz z tym podobno kto kogo wyzywa od razu mial miec bana nie prawda?!?! a jeszcze Ty chlopie z Gniezna nie gadaj mi zebym patrzyl na temat!! bo po pierwsze brzmi on"skad taka nienawisc miedzy klubami" wiec CI pisze skad sie dzieje z zachowam kibicow i napisalem CI od razu jak sie zachowal jakis debil jak przyjechalismy do Gniezna!!! a ochrona tez fuczała i sie smiala bo mialem beben.... ale ochrona wszedzie jest do dupy oki

aronek chlopie piszesz ze ilu było kibiców z Gniezna ze 0 a byles w Gnieźnie?!?! i sam sie naucz pisać na "zadany" temat!!! a aronek i Ty piszesz nie na temat a nie ja zastanów się!!! Pozdrowionka!!!!!!!

jeszcze zapomnialem dodac odpowiedziałem CI na pytanie !!! i pisze na tema!! a ze taka była prawda to co ja poradze?!?! pokaz mi tych kibiców z Gniezna co bylo w Rzeszowie!!! buahahha

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 sie 2003, o 15:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
Ok Panowie.Koniec dyskusji.Doszlismy do wniosku ze wszedzie sa buraki(czy to Gniezno czy Rzeszów),i ze wszedzie ochrona jest do d*** :lol: Zachowajmy kulture i nie wyzywajmy sie :wink:


           
Post 29 sie 2003, o 15:19
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no i bardzo dobrze przynajmniej Ty z Gniezna jestes normalny:) a jeszcze Gnieźnianin napisales jaka była reakcja kibiców to Ci odpowiedzialem smutne ae prawdzie!!! Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 sie 2003, o 18:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
no i bardzo dobrze przynajmniej Ty z Gniezna jestes normalny:) a jeszcze Gnieźnianin napisales jaka była reakcja kibiców to Ci odpowiedzialem smutne ae prawdzie!!! Pozdrowionka!!!!!


Ok Konradeczek koniec koniec i jeszcze raz koniec :wink: Bylo minelo :wink: Nie gadajmy o tym wiecej.Kazdy z nas na swoj sposob ma racje :)

Pozdrowienia z Grodu Lecha :!:

Swoja droga zapraszam kibicow z Rzeszowa na nasze forum internetowe: http://www.startgniezno.com/forum oraz na http://www.forum.gniezno.com.pl Podyskutujmy z kulturą o polskim speedwayu :wink:


           
Post 29 sie 2003, o 21:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
ale wy macie problemy.
co ma wspolnego zadyma na stadionie z budownictwem renesansowym?
to jest temat o nienawisci tarnow - rzeszow a koles z gniezna wcina sie i o gnieznie pisze, masakra...
poziom tego forum jest denny.
niech was bog blogoslawi

...::: STAL TO PILKA A NIE ZUZEL:::...

_________________
STAL TO PILKA A NIE ZUZEL !!!!!!!!!


           
Post 30 sie 2003, o 12:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Racja temat o Rzeszowie i Tanowie :] ale jeśli uważasz, że poziom tego forum jest denny to po co tu jeszcze piszesz??

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 30 sie 2003, o 17:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sie 2003, o 17:14
Skąd: Rawicz
Posty: 1

Zobacz profil 
nie wiem skąd się bierze nie nawisc miedzy waszymi klubami,ale wiem jedno,my kibice kolejarza mamy kose z gnieznem i nic tego juz nie zmieni!sytuacje pogorszyl tym bardziej fakt ze wygralismy z nimi pozbawiając ich pierwszej czwórki!nie chce myslec co sie bedzie dzialo u nas na meczu z gnieznem w play offach :) bylem na meczu w rundzie zasadniczej w gniznie i wiem ze tam kibice sa spokojni,ale na wyjazdach warjują!moze chca pokazac jacy to oni grozni??

_________________
zawsze wierni swojej drużynie-KOLEJARZ RAWICZ.
CZY WYGRYWASZ CZY NIE-KOLEJARZ-JA I TAK KOCHAM CIĘ!


           
Post 30 sie 2003, o 19:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
Widze ze niektórym osobom nie odpowiada że kibic z Gniezna wypowiada sie na waszym forum.Jesli nie chcecie,powiedzcie jedno slowo i znikne w mgnieniu oka :!: To ze jest to temat o Rzeszowie i Tarnowie nie znaczy ze nie moge sie tu wypowiedziec prawda :?:

Najwiecej uwag ma PanDługiNick :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ile masz lat chłopcze :?: 11 :?:

Co do postu Trzmiela to prawda ze Kolejarz ma kosy z Gnieznem,ale co ja-kibic ktory chcialby zeby zawsze na stadionach byla kultura moge na to pomóc :?: :cry: Niestety tak juz jest.

Pozdrowienia z I Stolicy :!:


           
Post 30 sie 2003, o 19:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
Trzmiel napisał(a):
nie wiem skąd się bierze nie nawisc miedzy waszymi klubami,ale wiem jedno,my kibice kolejarza mamy kose z gnieznem i nic tego juz nie zmieni!sytuacje pogorszyl tym bardziej fakt ze wygralismy z nimi pozbawiając ich pierwszej czwórki!nie chce myslec co sie bedzie dzialo u nas na meczu z gnieznem w play offach :) bylem na meczu w rundzie zasadniczej w gniznie i wiem ze tam kibice sa spokojni,ale na wyjazdach warjują!moze chca pokazac jacy to oni grozni??


Dodam jeszcze cos: Pamietajcie o jednym kibice z Rawicza:To nie wy pozbawiliscie nas pierwszej czwórki :!: Wiec nie przypisujcie sobie tej zasługi :!: To zrobił Tarnów i dla niego wielkie gratulacje :!: Zycze im wejscia do ekstraligi :!:


           
Post 31 sie 2003, o 09:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
gnieźnianin napisał(a):
Widze ze niektórym osobom nie odpowiada że kibic z Gniezna wypowiada sie na waszym forum.


Jednak większość nie ma nic przeciwko temu.
Pozdro.


           
Post 31 sie 2003, o 09:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
dobra buraki skonczie juz z tym podobno kto kogo wyzywa od razu mial miec bana nie prawda?!?!


konradeczek_fransik napisał(a):
]Popatrz do tego temaciku troche wczesniej kto kogo wyzywa ma miec bana jestes pewien??

a jeszcze Ty chlopie z Gniezna nie gadaj mi zebym patrzyl na temat!! bo po pierwsze brzmi on"skad taka nienawisc miedzy klubami" wiec CI pisze skad sie dzieje z zachowam kibicow i napisalem CI od razu jak sie zachowal jakis debil jak przyjechalismy do Gniezna!!! a ochrona tez fuczała i sie smiala bo mialem beben.... ale ochrona wszedzie jest do dupy oki


W Gnieznie nie bylem to nie moge zbyt duzo powiedziec... Niestety

konradeczek_fransik napisał(a):
aronek chlopie piszesz ze ilu było kibiców z Gniezna ze 0 a byles w Gnieźnie?!?! i sam sie naucz pisać na "zadany" temat!!! a aronek i Ty piszesz nie na temat a nie ja zastanów się!!! Pozdrowionka!!!!!!!


Co ma to czy ja bylem w Gnieznie do tego czy oni byli u nas? Mialem swoje powody aby nie jechac...

konradeczek_fransik napisał(a):
jeszcze zapomnialem dodac odpowiedziałem CI na pytanie !!! i pisze na tema!! a ze taka była prawda to co ja poradze?!?! pokaz mi tych kibiców z Gniezna co bylo w Rzeszowie!!! buahahha


Dokladnie ja tez wczesniej odpowiedzialem Gnieznianinowi wiec w czym problem?? Moze w tym ze masz jakies problemy natury emocjonalnej... Tak nawiasem poducz sie troszeczke poprawnej polszczyzny bo piszesz jak burak...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 31 sie 2003, o 12:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
to jak nie byles w Gnieźnie to nic nie mów!!!
a sam piszesz jak burak!! POzdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 31 sie 2003, o 13:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Panowie opanujcie się wreszcie dośc już tego wzajemnego wyzywania :!: bo poki co z tematem to ma niewiele wspólnego no chyba tylko ze słowem nienawiść

_________________
Obrazek


           
Post 31 sie 2003, o 13:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
WilmeN ja slow Fransika nie traktuje jakow yzwiska takze z mojej strony jest wszystko wporzadku :)... Fransik czy mozesz mi powiedziec w ktorym miejscu napisalem cos jak burak :) Chce wiedziec naprawde bo zapewne ty jestes czlowiekiem znajacym sie na polszczyznie i mi pomozesz w tak trudnej dla mnie chwili. A napewno ta chwile moge tak nazwac gdyz miszcz powiedzial do mnie ze jestem burakiem... Pomoz miszczu... Ty chyba jednak masz problemy natury emocjonalnej.
__________________________________________________________________________________________________________

Jesli chodzi o problemy miedzy Rzeszowem i Tarnowem. Moim zdaniem temat ten staje sie coraz mniej potrzebny gdyz wywiazuja sie w nim jednynie klotnie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 31 sie 2003, o 15:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra koniec juz a co miszczu sobie mowi niech sobie mowi
w ktorym miejscu to nie chce mi sie patrzec:P bo nie ma takiego określenia ze burakiem jest ten co pisze tak i tak

po pierwsze zaczales z burakiem Ty i Gnieźnianin nie ja wiec daj juz sobie spokuj!!! napisz mi w ktorym ja niby miejscu napisalem cos jak burak i daj definicje burakiem jest ten co pisze tak i tak!! Pozdrowionka temat uwazam za zamkniety!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 31 sie 2003, o 15:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
Ok Panowie wrzucmy na luzzzzz.Koniec kłótni :!: Wnosze o zamkniecie tematu bo nic dobrego z tego nie wynika:Tworza sie same kłotnie i spory :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


           
Post 31 sie 2003, o 15:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zgadza sie temat zostaje zamkniety bo do niczego nie prowadzi, jedyne co mozna w nim wyczytac to zlosliwe posty i klutnie.

Moze kiedy sie go otworzy...jak opadna emocje !


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi