Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Skad taka nienawiśc miedzy naszymi klubami ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 lip 2003, o 18:42
 Skad taka nienawiśc miedzy naszymi klubami ?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 15:49
Skąd: Tarnów
Posty: 8

Zobacz profil 
zakładam nowy temat i licze na KULTULARNA i ciekawą rozmowe.
A mianowicie sprawa dotyczy takiej sprawy jak : Skad sie wzieła taka wielka nienawiść miedzy kibicami z Rzeszowa a kibicami z Tarnowa?
a przecież patrzac na obydwa kluby to:
oba posiadaja takie same barwy klubowe czyli biało- niebieskie i czy komuś kto zakładał nasze kluby nie chodziło o ty zeby tu w małopolsce razem z Wanda ktora takze ma takie same barwy stworzyć braterska przyjaźń i razem jednoczyć sie na meczach z zespołami z północy polski?
oba też łączy mały fakt a mianowicie ZKS czyli zakładowy klub sportowy

Ja osobiście uważam ze i tak naszej niechceci nie uda sie zażegnać(może jakieś młode pokolenie) ale temat do dyskusji wydaje mi sie jak najbardziej ciekawy.
pozdrawiam


Jest miejsce takie jedno gdzie powracać zawsze chce
To jest stadion
UNII TARNÓW!!
Tam zostało serce me


           
Post 31 lip 2003, o 21:01
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Między klubami ja jakoś nie widzę nienawiści, co prawda współzawodnictwo mocne i z długimi tradycjami, a to co się chwilami dzieje to jedynie niewłaściwa postawa pseudokibicków.

To świetny pomysł aby kibice zaczęli się "bratać", jednak z tego co widzę, to niewybredne zaczepki wśród starszych kibiców obu klubów są mocno zakorzenione i przekazywane jest to na mlodszych kibicow.

Dla nich będzie przynajmniej przez najbliższe lata "buczok", a dla waszych kibiców "ukraińcy"... miło by było to zmienić jednak jakoś nie widzę tego jako realne - pomarzyć można. :roll:

Życzę rzeszowskim jak i tarnowskim zawodnikom jak najlepszego wyniku w rundzie play-off.


           
Post 31 lip 2003, o 21:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 15:49
Skąd: Tarnów
Posty: 8

Zobacz profil 
Lolek masz racje. Źle troche napisałem bo miedzy klubami panuje iście braterska przyjażn przykład ostatnie wspolne treningi zapraszanie na mecz towarzyski waszego juniora bodajze Miesiąca na mecz z Niemcami ale miedy kibicami-wojna--

_________________
Jest miejsce takie jedno gdzie powracać zawsze chce
To jest stadion
UNII TARNÓW!!
Tam zostało serce me


           
Post 31 lip 2003, o 23:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
te tarnowiak... ales ty madry, napisz moze do kasi najpierw a pozniej zakladaj takie bzdurne watki.
jestes smiszny. ja po prostu nienawidze tarnowa i nienawidzialem nigdy. a to co wypisujecie na waszym forum to jest typowe napinanie. zobacz sobie inne fora pilarskie i porownaj je z waszym. kazde forum przewyzsza wasze 150 razy inteligencja. jednak tarnow i rzeszow to nie tylko forum. wy po prostu jestescie smiszni.
czemu nie zalozysz watku na waszym forum dlaczego ni epojednacie sie z tarnovia?
nigdy nie bedzie pokoju miedzy tarnowem i rzeszowem. zreszta wasi kibice nie dorownuja nam w zaden sposob. nic nie znaczycie w polsce


           
Post 31 lip 2003, o 23:32
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
zgadzam sie z moim poprzednikiem w 100% z jego wypowiedzą oczywiscie.. zamknijcie ten temat bo bedą tu kłótnie itd... :)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 12:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Cytuj:
nie znaczycie w polsce


Za to wy znaczycie:D


           
Post 1 sie 2003, o 12:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 15:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 8

Zobacz profil 
Mnie akurat cieszy rywalizacja miedzy Tarnowem i Rzeszowem. Zarówno na torze jak i na trybunach. Nie przeszkadza mi to ze nas nazywają ukraińcy, czy tarnowian bucoki. Załamuje mnie natomiast chamstwo jakie dzieje się dzięki (nieukrywajmy) "kibicom piłkarskim". Jeżeli uważacie że fajnie jest spalić czyjś szalik, to róbcie to na waszych spotkaniach trampkarskich. Jednak mecze i kibiców żużlowych zostawcie w spokoju. Uważam że należy głośno kibicować swojej drużynie. Mozna także śpiewac coś na przeciwników, ale (tu apel do kibiców żużla) spiewajmy piosenki dowcipne, śmieszne a nie chamskie. Krzyczenie Unie Tarnów jeb... pies, więc my ją jeb... też. pokazuje, że zniżamy się do poziomu "kibiców" kopanej. Nie pozwólmy aby (tak jak to jest na piłce w naszym miasteczku) na derby bały się przychodzić rodziny z małymi dziećmi.
P.s.
nie na temat ale zadam to pytanie: Dlaczego jak jeździmy na wyjazdy żuzlowe to niektórzyśpiewaja na temat Resovi? Co to ma wspólnego z wyjazdem żużlowym?

Reasumując Unia Tarnów nie Kultura tak.


           
Post 1 sie 2003, o 13:59
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Odpowiem krótko:

Nienawiść między kibicami jest spowodowana ludzką głupotą.
A jak wiadomo, na głupotę nie ma rady....
Niestety.

Mam nadzieję, że się to niedługo zmieni.
My się jakoś lubimy z Krosnem, więc też możemy lubić się z Tarnowem, o ile tamtejsi kibice nam na to pozwolą.

W końcu przecież nie mieszkamy od siebie tak daleko, można razem kibicować , lecz na to się nie zanosi.

Zresztą tarnowianie nas bardziej nie lubią, niż my ich, bowiem co chwilę na ich forum lecą wyzwiska skierowane w stronę Rzeszowa.
Nawet w typowaniach pewna osoba typuje tak:
"stal mojrzeszów - WKM Warszawa 15-75".
"Ukraina - ........"

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 1 sie 2003, o 15:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Z tarnowianami nie ma co sie godzić bo sie nie da, kiedy jeździli na wyjeździe z lublinem weszłem do nich na cchata, po chwilu sie ujawiniłem ze z rzeszow jestem i od razy wyzwiska na mnie poleciały takie jak wypier***** a jeden wpadł na genialny pomysł aby mi wszyscy na raz na priva włazili i bluzgali na mnie.
Ja z nimi nie zamierzam mieć rzoejmu czy cos w tym stylu bo się z nimi NIE DA dla mnie buczok to buczok i tyle.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 1 sie 2003, o 15:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 15:49
Skąd: Tarnów
Posty: 8

Zobacz profil 
a czy mi chodziło o pojednanie miedzy nami??
Mi chodzi o to dlaczego aż tak bardzo sie nienawidzimy bo obserwujac kibicow to zauwazylem ze nawet panowie po 30 głosno wyrazali spiewami swoją niechęc do waszego klubu

_________________
Jest miejsce takie jedno gdzie powracać zawsze chce
To jest stadion
UNII TARNÓW!!
Tam zostało serce me


           
Post 1 sie 2003, o 20:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
tak ludzie po 30 ja nie moge a u nas na meczu z Rybnikiem kolesie po 50 tak gadali i co z tego buczoki moim zdaniem ten temat powienien byc zamknięty!! nara buczoki

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 20:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Niestety człowieku z tarnowa starych kibiców nie da sie pogodzić, wypowiadam sie tak bo sam sie uważam za starego kibica więc chyba to PŁYWA MI WE KRWI. Bić nikogo nie będe bo nie jestem kibicem piłkarskim ale buczoków nigdy nie pokocham :(.

Taka mała ciekawostka ostatnio na zawodach usłyszałem lepsze chasełko określająca ludzi mieszkających w miejscowości pod Krakowem "krakowskie lajkoniki" BARDZO MI SIE TO SPODOBAŁO :lol:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 21:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Zresztą tarnowianie nas bardziej nie lubią, niż my ich


moim zdnaiem to nieswiadczy o tym ze ktos kogos nielubi bardziej bo to hyba nikt na forum nie udowodni, swiadczy to o tym ze na forum tarnowian nizsza jest kultura!

a tak do tematu neiwiem czym to jets spowodowane, wypowiedzi ludzi ktuzy wypowiadaja sie ze fajnio by bylo sie pojednac smiesza mnie bardziej nisz trohe...taka rywalizacja miedzy kibicami musi byc, i wcale mi tu niehodzi o wybijanie zebuw...

_________________
Obrazek


           
Post 7 sie 2003, o 09:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Witam wszystkich!
Przeczytałem sobie przed chwileczką małą dyskusję o konflikcie na lini Rzeszów - Tarnów. Osobiście jestem Rzeszowianinem i mam bardzo dużo przyjaciół w Tarnowie. Swego czasu dużo razem jeździliśmy po Polsce i świecie w poszukiwaniu nowych podniet speedwayowych :lol: Wcale nie przeszkadzało mi to, że ich serca biją dla Uni... Każdemu człówiekowi, któremu bliskie serca są emocje czysto sportowe nie przeszkadza skąd jest sąsiad siedzący obok niego na trybunach... Nie walczmy z ludźmi ale z błędą i chorą ideologią nienawiści... Rywalizujmy w sposób czysty i sportowy!!!!! W końcu jesteśmy kibicami wspaniałej dyscypliny sportu! Pojedynki derbowe zawsze mają swoją specyfikę, ponieważ wtedy gra toczy się o prymat na pewnym terytorium. Nie da się powstrzymać folkloru stadionowego, ma on swój piękny wymiar dopóki nie pojawiają się ludzie w kominiarkach, których jedynym celem jest zadyma i mordobicie! To nie są prawdziwi kibice żużlowi, to nie są kibice jakiejkolwiek innej dyscypliny sportu!!!!! NIE WALCZMY Z LUDŹMI ALE Z BŁĘDNĄ IDEOLOGIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO JESTEŚMY LUDŹMI I KIBICAMI A TO DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 8 sie 2003, o 12:37
 Sonda :) Kto nie lubi tarnowa
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 12:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
http://sport.onet.pl/1,16,11,2547597,7940484,forum.html

Czyja to sprawka ? :)))

Cala polska sie wpisze bedzie wstyd :)
eHe


           
Post 8 sie 2003, o 20:46
 Re: Sonda :) Kto nie lubi tarnowa
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
+++WojtuS+++ napisał(a):
Czyja to sprawka ? :)))


Jakiegoś kretyna.


           
Post 8 sie 2003, o 21:41
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Wiadomo ze kibice Stali i Unii nie zyja za bardzo w zgodzie i własnie ta ankieta jest potwierdzeniem tego.

Ciekawi mnie tylko to czy ktos z naszego forum załózył ten wątek ..

P.S
Sprawca prosze sie przyznac :wink: .... :wink: ...

Nie zdziwie sie jak za kilka dnia bedzie podobna ankieta tym razem dotyczaca Stalówki :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 sie 2003, o 22:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moim zdaniem... :lol:

Niestety tak jest jak jest... I nikt tego nie zmieni. Ja osobiscie na meczach pomiedzy Stala a Unia sam spierwalem najglosniej jak moglem - "Jebac Tarnow Jebac"... Ale nie zmienia to faktu ze mam wielu PRZYJACIOL w Tarnowie ktorzy naprawde sa dla mnie wporzadku tak jak ja staram sie byc dla nich. W kazdym miescie sa ludzie lepsi i ... lepsiejsi :) Wiadomo ze niektorym z Rzeszowa czy z Tarnowa znudzily sie juz przyspiewki na meczach oczerniajacy klub zza miedzy. Ale zawsze znajda sie ludzie ktorym bratanie sie nie odpowiada. Mi osobiscie odpowiada tak jak jest. Wiadomo ze derby to derby... I kazdy chce pokazac sie jak najlepiej wyzywajac klub domniemanego PRZECIWNIKA. Ale nigdy nie zmieni to faktu iz zajebiscie cenie NIEKTORYCH ludzi z Tarnowa. Bo dla mnie nie wazne jest akurat skad kto jest. Ale wciaz wazne wydaje sie byc za jakim klubem kto jest i tak, czy chcemy, czy nie chemy, pozostanie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 10 sie 2003, o 13:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
http://cerber.tarnow.pl/~uniatarnow/php ... c.php?t=16

Pozostawiam to bez komentarza.
Ojjj biedni ci Rempałowie


           
Post 14 sie 2003, o 16:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sie 2003, o 16:16
Skąd: TTTTTT
Posty: 4

Zobacz profil 
Ja jestem z Tarnowa i nie nienawidze ludzi kulturalnie dopingujących swoją drużynę. Każdy ma do tego prawo!!!! Panowie nie rozumiem skąd ta zawziętość w Was??? To, że różnią się poglady jest rzeczą oczywistą ale żeby od razu się wyzywać i robić jakiś syf na forum i gdziekolwiek to moim skromnym zdaniem lekka przesada.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi