Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

STAL RZESZÓW 1994 - Największy sukces !!!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 sie 2003, o 16:43
 STAL RZESZÓW 1994 - Największy sukces !!!!!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Wielce oburzające jest dla mnie stwierdzenie G. Kuźniara, który w czasie rozmowy na czacie powiedział kilka bredni. Jedną z nich na pewno jest stwierdzenie jakoby Petrov nie szkolił młodzieży... Warto przenieść się w czasie do 1993 roku, kiedy to Stal spada z Ekstraklasy, pod koniec roku kasa klubowa jest pusta, odchodzą krajowi liderzy Krzystyniak i Stachyra. W organizacji klubu także zachodzą spore zmiany, pojawiają się zupełnie nowe osoby z zewnątrz spoza układów. Biorą na swoje barki ogromną odpowiedzialność jaką jest bez wątpienia utrzymanie młodych zawodników w Rzeszowie a później zapewnienie im odpowiedniego zaplecza sprzętowego.
Skład Stali w 1994 oparty był na zawodnikach własnego chowu, zawodników, którzy prowadzeni byli przez Saszę Petrova. Epizod z G.Kuźniarem nie miał najmniejszego wpływu na ich rozwój sportowy. Trzon zespołu stanowił chyba najlepszy i najbardziej zasłużony zawodnik zagraniczny w historii Stali czyli Zoltan Adorjan.
Ważne punkty zdobywali także Georgi Petranov i ŚP Piotr Gancarz.
Przed sezonem nie było chyba osoby, która by wierzyła w awans młodego rzeszowskiego zespołu!!!! Nasi młodzi jeźdźcy dzięki swojej postawie i pracy kilku ludzi z klubu uzyskali niewiarygodny wynik czyli awans!!!!!! To był bez wątpienia najwięszy sukces naszego zespołu ostatnich lat. Awans mimo osłabienia, mimo odejścia dwóch podstawowych zawodników. Ktoś może powiedzieć, że największym sukcesem sportowym był medal DMP ale był to raczej sukces finansowy bo nie było sztuką kupić kilku zawodników za kolosalne pieniądze-historia pokazała, że był to sukces Pyrrusowy. Nic nie cieszy bardziej serca kibica od oglądania zwycięstw swojego mlodego zawodnika, z którym można wiązać jakieś nadzieje na przyszłość!!!!! A dzisiejsza sytuacja? Wydaje mi się z obserwacjil, że Kuźniar nie nadaje się na osobę prowadzącą I drużynę. Jest to osoba, która nadaje się może na trenera szkółki... A i co do tego nie mam przekonania. Pierwszą drużynę powinien prowadzić człowiek o otwartym umyśle, nie myślący stereotypami w rodzaju "Swoje chłopaki a reszta to chłam", człowiek który jest konsekwentny i robi to co mówi. Niestety Kuźniarowi brak tych cech, brak wyczucia wartości zawodnika brak mu zdolności menadżerskich niezbędnych przy budowaniu drużyny.
Pytam się, gdzie podziali się ludzie którzy potrafili w 1994 r. dokonać rzeczy niemożliwej, nie chodzi tutaj jedynie o zawodników, chodzi przede wszystkim o ludzi którzy stworzyli im normalne warunki do jazdy i pozwolili się rozwijać? Gdzie są Ci ludzie? Od kąd w klubie pojawiły się wielkie pieniądze (1995r) zostali zaszczuci i nigdy już nie wrócą... To rzeszowski przykład na realność przysłowia, żę Sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą!!!!!!!!!!!! cdn


           
Post 5 sie 2003, o 18:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
wypowiedzi kuzniara to w ogole paranoja. mowi ze dzieki temu ze pracowal pol roku nad winiarzem, kuciapa, wilkiem i trojanem odniesli oni sukces. on coraz wieksze brednie opowiada. wystarczy spytac tego "trenera"( bez urazy dla prawdziwych trenerow) dlaczego w tym sezonie nie udalo mu sie w pol roku (co zapowiadal) wyszkolic mlodziez na zawodnikow podobnej klasy jak mlody wilk czy winiarz. przeciez mowi ze raz tego juz dokonal. a sasha petrov nic nie robil... jedno mozemy zawdzieciacz kuzniarowi, tego ze potrafi rozweselic swoimi wypowiedziami.
a co do 1994 roku... to byly piekne czasy. druzyna na ktora nikt nie liczyl awansowala. pamietam atmosfere podczas powrotu z meczu w krakowie:)
az zal dupe sciska jak sie zmarnowal talent wilka, ale coz tak bywa. nie on pierwszy nie ostatni
nowi dzialacze sa potrzebni, ale starzy od koryta sie przeciez nie odczepia...
kiedys bede te lepsze dni...


           
Post 5 sie 2003, o 23:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ludzie to były czasy :) łza sie w oku kręci :? W Polsce wszyscy z uśmieszkiem patrzyli na Stal "co te gnoje chcą zrobić w lidze", pamiętam wypowiedzi trenerów ekip GOŚCI które na początku sezonu śmiali sie. To był prawdziwy CZARNY KOŃ SEZONU :D . Pokolei pretendenci do awansu dostawali łupnia.
Może jeszcze jak tak wspominamy to pamiętacie MDMP jupitery 15 tyś ludzi na stadionie?? Ludzie na drzewach nawet siedzieli żeby tylko zobaczyć FINAŁ. Ja to nawet po sobotnim treningu przy jupiterach nie mogłem zasnąć,a co dopiero było bo zdobyciu ZŁOTA przez naszych młodzików.
A co do naszego trenera to nie chce sie wypowiadać bo wszyscy wiemy co on opowiada jak tylko dostanie sie do mikrofonu :|

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 6 sie 2003, o 14:00
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Weslake, dlaczego wydaje mi sie, ze nie jestes zwyklym kibicem?


           
Post 6 sie 2003, o 19:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
a ty mak zes sie kompotu opil?
sie czepiasz gostka...


           
Post 7 sie 2003, o 08:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Mak,
nie wiem co Ty rozumiesz pod pojęciem zwykłego kibica. Jeśli sugerujesz, że byłem lub jestem działaczem lub zawodnikiem to się mylisz!


           
Post 7 sie 2003, o 11:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zle odczytaliscie moje intencje. Nie mialem na mysli nic zlego. Wydawalo mi sie jednak, ze byles weslake dzialaczem. Ale to chyba nic obrazliwego?


           
Post 8 sie 2003, o 08:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Zle odczytaliscie moje intencje. Nie mialem na mysli nic zlego. Wydawalo mi sie jednak, ze byles weslake dzialaczem. Ale to chyba nic obrazliwego?


na dzisiej szy dzien dzialacz dla kibicow w rzeszowie to chyba jest obrazliwe...
pojebane prezesy...


           
Post 8 sie 2003, o 10:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
OK. Mak,
Miałeś prawo mnie o to podejżewać. Piszę to ponieważ znam ludzi, którzy wtedy działali i uwierz mi to nie są ludzie, którzy chcieliby kiedykolwiek wrócić do działania w Tym klubie!!!! Oni nigdy nie pchali się na afisze!!!!!!!! "Po czynach ich poznacie...."


           
Post 8 sie 2003, o 18:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
widze że wraca optymizm.
ciekawe kiedy wreszcie pojmiecie że żużlem to pieniądze i raz jeszcze pieniądze.
ostatnio w tygodniku ukazała się notatka : wszyskie motory należy do firmy faraon i skóry też. a co to znaczy ......

bardziej cieszyły mnien sykcesy MDMP niż z 98 roku - była nadzieja że mamy kim zawojować Polske...

Kto jest za powrotem Petrova niech podniesie ręke i naciśnie dowolny klawisz.... MÓWIE CAŁKIEWM SERIO

_________________
joo


           
Post 8 sie 2003, o 22:12
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
ej moze pytanie bedzie takie troche bezbazowe .ale ja za bardzo nie wiem kto to jest petrov !!!po prostu na zuzel zaczalem chodzic w roku 97 .nie mialem zreszta wtedy zbyt wielu lat :-) .po prostu nie wiem o kim mowa .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 9 sie 2003, o 11:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Cytuj:
widze że wraca optymizm.
ciekawe kiedy wreszcie pojmiecie że żużlem to pieniądze i raz jeszcze pieniądze.
ostatnio w tygodniku ukazała się notatka : wszyskie motory należy do firmy faraon i skóry też. a co to znaczy ......

bardziej cieszyły mnien sykcesy MDMP niż z 98 roku - była nadzieja że mamy kim zawojować Polske...

Kto jest za powrotem Petrova niech podniesie ręke i naciśnie dowolny klawisz.... MÓWIE CAŁKIEWM SERIO

Drogi Joo,
Nie trzeba chyba nikomu kto chociaż troszeczkę orientuje się w sprawach sportu wyczynowego przypominać jaką rolę odgrywają w nim pieniądze! To po pierwsze.
Po drugie odnoszę wrażenie, że nie przeczytałeś dokładnie mojego wątku i Twój komentarz wydaje mi się troszęczkę odbiegający od tematu i przynajmniej dla mnie niezrozumiały....
Pozdrawiam...


           
Post 9 sie 2003, o 17:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
bober napisał(a):
ej moze pytanie bedzie takie troche bezbazowe .ale ja za bardzo nie wiem kto to jest petrov !!!po prostu na zuzel zaczalem chodzic w roku 97 .nie mialem zreszta wtedy zbyt wielu lat :-) .po prostu nie wiem o kim mowa .


petrov byl trenerem stali przez kilka lat. pochodzi z bulgarii i jest tesciem petranova. wyszkolil nam trojana, kuciape, wilka i winiarza.

to zeby on wrocil do stali moze pozostac tylko w sferze marzen


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 145 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi