Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Początek prawdy o rzeszowskim żuzlu ...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 8 sie 2003, o 16:27
 Re: re
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
bipi64 napisał(a):
( koncepcja składu opartego na lokalnym słabym środowisku to też częściowo pomysł pana Wacka)


Czy ty uważasz to za zły pomysł????Bo moim zdaniem on jest bardzo dobry powtarzam jak by nie byli od nas to w trudenej sytuacji finansowej lubu porrostu spieprza do innego klubu przykład Swist,G.Rempała :roll: :roll:
A tak nie ma kasy a jednak jezdzą bo zalezy im zeby klub nie upadł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A zawodnicy z innych klubów by odeszli bo co ich tam obchodzi ze nie ma w klubie kasy dla nich ma byc i tyle chocby nawet klub miał upaśc to niewazne wazne dla nich zeby oni mieli kase!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 sie 2003, o 17:59
 dlaczego mnie to nie dziwi?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 sie 2003, o 17:49
Posty: 1

Zobacz profil 
na zuzel chodzilem od 1986roku. od ostatniego spatku naszej druzyny do I ligi przestalem chodzic. wiem ze zaraz posypie sie krytyka ze nie jestem prawdziwym kibiciem itp. ale ... doszedlem do wniosku po co mam dawac moje pieniadze darmozjadom?siedzacym i pierdzacym w stolek?caly kraj jest skorumpowany dlaczego u nas ma byc inaczej?a wywalic dzialaczy najprawdopodobinej sie nie da.to jest kolko wzajemnej adoracji i jeden drugiego bedzie bronil nawet w ciemno.co do kuzniara to ktos dawno dawno temu powiedzial mi ze tam gdzie pojawia sie kuzniar rodza sie problemy.wydaje mi sie ze cos w tym musi byc.pozdrawiam wszyskich myslacych[/b]


           
Post 8 sie 2003, o 18:54
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Tego co napisał Pan Wacław Kawa nie da sie tak poprostu skomentowac.Mnie ciekawi to co Pana skłoniło do tego zeby nam to wszystko opowiedziec ??
Wiadomo było ze kiedys to wyjdzie na jaw.
Działacze na spotkaniach powinni omawiac sprawy klubu a nie pytac sie czy pijemy wódeczke ..:wink: parodia na maksa ..

Jest jeden tylko sposób na polepszenie naszej sytuacji w Klubie ...wiadomo jaki jest ten sposób.Nalezy wszyskich wyj****.

Po co nam tacy działacze jezeli od kilku juz sezonów nie mozemy awansowac do ekstraligii ?? Jak im sie nie udało awansowac to juz im sie nie uda.
Skład mamy dobry i w miare wyrównany.Nawet nasz junior Paweł Miesiac zrobił ogromne postepy w porównaniu z poczatkiem sezony co oczywiscie bardzo cieszy ...

P.S
A moze tak my bysmy sie zajeli Klubem naszym...?? :)
Dostałem propozycje od kolegi z innego miasta zeby zrobic spotkanie ..kibice ,żuzlowcy i działacze i wyjasnic pewne sprawy ...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 sie 2003, o 19:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
P.S
A moze tak my bysmy sie zajeli Klubem naszym...??
Dostałem propozycje od kolegi z innego miasta zeby zrobic spotkanie ..kibice ,żuzlowcy i działacze i wyjasnic pewne sprawy ...


I tu sie z tobą Nobi całkowicie zgadzam.
Nalezałoby zorganizować takie spotkanie.

Mysle ze tcos takiego dałoby wiele dobrego.
4 strony: władze klubu, sponsorzy, zawodnicy i my kibice, wyjasnilibysmy sobie pewne sprawy.

NIestety. Jest bardzo mało prawdopodobne ze cos takiego udało by sie zorganizować. Poco działacze maja sie spowiadać z tego co robia?? Prawda Panie prezesie i spółka??


           
Post 8 sie 2003, o 20:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Musimy cos zrobic podczas meczu z Gnieznem.Wygwizdac paru gosci i przydał by sie jakis transparent.Wiem ze to duzo nie pomoze ale mozemy wjedziemy co niektorym na ambicje

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 8 sie 2003, o 21:47
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
I tu sie z tobą Nobi całkowicie zgadzam.
Nalezałoby zorganizować takie spotkanie.


No StrongU wreszcie sie ze soba zgadzamy ...
To mi sie podoba :):)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 sie 2003, o 01:07
 Re: re
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
bipi64 napisał(a):
Panowie ostroznie z wyrokami - nazwać kogoś złodziejem to poważna sprawa, nieudaczników w tym klubie dostatek ale czy od razu złodziei.
Pan Wacek też sie błędu nie ustrzegł ( duet R - K - to 100% porażka)
a i Jego nieprzemyślane ruchy wprowadzały sporo zamieszania i nerwowości - radzę porozmawiać z zawodnikami ( koncepcja składu opartego na lokalnym słabym środowisku to też częściowo pomysł pana Wacka)


Bipi64- no wszystko bardzo fajnie, tylko jak Kuciape, Winiarza, Barana , którym proponowali naprawde extra kontraktynp. rybniczanie - a także Brhela z ich średnimi z 2002 mozna nazwac lokalnym słabym srodowiskiem- ja rozumiem że muszą sie tu wpisywać obydwie grupy-czyli także stronnicy tzw. działaczy, ale piszmy konkrety!!!
Działacze nie sa złodziejami to nieporozumienie,i nie chodzi mi o to że nie ma czego kraść-nie ma w klubie ani grosika ,a nawet za treningi wystawiaja faktury obciążajace firmę Faraon
-nie ma duetu R - K (Kuzniar to trener zdekompletowanej kontuzjami drużyny,Romaniak to hmm - no manager- z olbrzymimi chęciami na których niestety sie skończyło)
-zawodnicy sa pracownikami klubu i rozmawiać można z nimi o wykonanywanej przez nich pracy oraz -na kanwie towarzyskiej w tzw wolnych godzinach-o życiu , problemach osobistych, sporcie etc ALE NIE O POLITYCE KLUBU CZY POCZYNANIACH SPONSORÓW!!!
-co do nieprzemyslanych ruchów Wacka-zgadzam sie w 100 procentach-ZAMIAST POJECHAC NA WCZASY WACEK SPĘDZIŁ KILKASET GODZIN W PARKINGU I NA ROZMOWACH O PRZYSZŁOSCI SEKCJI A NASTEPNIE PRZEKONAŁ POZOSTAŁYCH WSPÓLNIKÓW DO ODDANIA POTĘZNEJ JAK NA NASZE MOŻLIWOŚCI KWOTY NA POTRZEBY SEKCJI KTÓREJ JEDYNYM ZADANIEM BYŁA ORGANIZACJA ZAWODÓW CO WPROWADZIŁO SPORO ZAMIESZANIA (np. wydrukowanie programu z drużyna hmm pergo? strabag?starabag?bigstar?a faks z poprawną nazwą lezy zawsze we wtorek! przed zawodami na biureczku w klubie!albo po co ktokolwiek ma się udac do np. RATUSZA po pomoc finansową jak Faraon to taka zapalona do speedwaya firma)TO STRASZNA ŻENADA- NO I MA PAN RACJE-TAKZE SPORO NERWOWOŚCI-pomijam problemy ze zwróceniem Faraonowi przez klub pewnej kwoty , która potrzebna była na pewien wyjazd ligowy- nerwowosc pojawiła się, kiedy Wacek negatywnie odpowiedział na propozycję zakupu przez Faraona "nastego" ponaplanowego zestawu części dla amatorów (chodzi mi o zawodników :-) ) -TAK MOŻNA BEZ KOŃCA.
Aha-niedługo z prasy dowiemy się o doskonale zamkniętym budżecie za obecny sezon - czyli ktoś poda ,że sekcja Jasol Rzeszów zamknęła sezon niemalże bez długów-"RADZĘ POROZMAWIAĆ Z ZAWODNIKAMI" na temat zadłużenia klubu wobec ich skromnych osób!!!
Jeśli można, to prosimy tak wytrwałych i znających sie na speedwayu ludzi jak "bipi64" o konkretne uwagi i propozycje zmian na lepsze (przedmiotowe i podmiotowe) a nie niekończące się wymiany bezproduktywnych zdań - co było złe w tym roku , to wie każdy laik spoglądający na ligowa tabelę...
No i jak tak dalej pójdzie, to nie będzie juz nerwowości,nieprzemyślanych ruchów-a i zawodników nie będzie o co pytać - no chyba że będziemy chcieli znać kulisy poczynań innych klubów...

Pozdrawiam


           
Post 9 sie 2003, o 08:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Do Weslake: Niestety, jak już napisałem nie ustrzegłem się błędów - w związku z tym nie wszystkiemu winni są działacze. Co do oceny trenera to opisane wydarzenia miały miejsce w okresie paźdzernik 2002 - styczeń 2003, więc z trenerem miałem jeszcze nie za wiele styczności, a jak napisałem wcześniej to jeszcze nie koniec i będę pisał o pozostałych miesiącach i co się w nich działo. Na pewno będzie też o trenerze. Myślę, że na razie satysfakcjonuje PANA ODPOWIEDŹ. Kiedyś ktoś, kto zrobił bardzo wiele dla żużla w Rzeszowie napisał, że do osiągnięcia sukcesu potrzebny jest cały sztab oddanych sprawie ludzi i to był mój błąd, bo takich ludzi koło mnie nie było a ci, którzy byli dzięki mnie i moim pieniądzom niestety nie sprawdzili się.
Do wszystkich: Słuchajcie, nie zarzucajcie działaczom, że kradną pieniądze, bo to bardzo poważne oskarżenie. Z tego co ja wiem, to tak nie jest. Bardziej u działaczy i ludzi przy żużlu chodzi o złe zarządzanie tym co się ma - nie ważne czy są to duże, czy małe pieniądze - i o grzechy zaniechania, czyli nie zrobienia tego, co można było zrobić, przez niezaradność i brak umiejętności poruszania się w rzeczywistości, którą mamy a czasem zwykłe lenistwo. Ponadto ktoś napisał, że się żalę - nie jest to prawda. Jestem dorosły, wiem co robię i biorę za to odpowiedzialność. Nie piszę tego, żeby się żalić, tylko żeby wszyscy wiedzieli, jak to naprawdę wyglądało. Ciąg dalszy nastąpi i opiszę kolejne miesiące.POZDRAWIAM WACLAW KAWA


           
Post 9 sie 2003, o 10:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Czekamy Panie Wacku.
Ciekawe co jeszcze wymyslili nasi działacze :D


           
Post 9 sie 2003, o 16:10
 


Drodzy panowie.
Ja tak troche odejde od tematu, ale Kamilowi nalezy sie wyjasnienie. Czy BiPi tak bardzo sie myli mowiac o tym, ze koncepcja skladu opartego tylko na wlasnych wychowankach nie jest najlepsza? Spojrzcie panowie w historie rzeszowskiego zuzla - najwieksze sukcesy nasza druzyna odnosila dzieki armii zacieznej: Kapala byl z Rawicza, Kepa z Lublina, Malinowski z Bydgoszczy. W roku 1998 mielismy brazowy medal, bo ktos wykosztowal sie wczesniej na Swista czy Rempale, ktorzy robili najwiecej punktow.

Przypuszczam, ze trener Kuzniar jest zwolennikiem wlasnego skladu, poniewaz.... tez czegos go nauczyla historia. Kiedy w latach 70-tych Stal byla ostatnia druzyna w Polsce, przegrywala mecz za meczem. Wtedy ogloszono nabor do szkolki zuzlowej, pojawili sie w niej panowie Romaniak, Krzywonos, Janik, Czarnecki, Ciepiela i paru innych. I to wlasnie wlasnymi wychowankami Stal weszla w 1981 roku do ekstraklasy. Tak wiec trudno sie naszemu trenerowi dziwic, ze uwaza tak, jak uwaza. Zreszta przyklad RKM-u Rybnik, ZKZ Zielona Gora czy ostatnio Unii Tarnow pokazuje, ze z wlasnych wychowankow mozna stworzyc dobra druzyne. Choc nie ma co ukrywac, ze jesli nawet uda sie w przyszlym roku wejsc do ekstraligi, trzeba bedzie ten sklad wzmocnic kims z zewnatrz - kims kto bedzie robil w meczu po 10 punktow. Ale to na razie odlegla sprawa.


           
Post 9 sie 2003, o 17:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
bede czekal na kolejne czesci wyznan pana kawy

sie szykuje jakas dluzsza saga...


           
Post 9 sie 2003, o 20:54
 Odbiegając od tematu...
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Kepa z Lublina


Tu dowaliłeś z tym Kępą. To był najbardziej nietrafiony transfer, jaki ja pamiętam.


           
Post 9 sie 2003, o 22:48
 Re: Odbiegając od tematu...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Kepa z Lublina


Tu dowaliłeś z tym Kępą. To był najbardziej nietrafiony transfer, jaki ja pamiętam.


Oj- ale tu chodzi o innego Kepę :-)


           
Post 9 sie 2003, o 23:38
 


Hejka
Oczywiscie Andrew ma racje - chodzilo mi o Stefana Kepe, w latach 60-tych jednego z filarow Stali.


           
Post 10 sie 2003, o 10:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
:)
No tak, ja pamiętam tylko jednego, Marka niestety :)
Ale porównywanie transferów dzisiaj z transferami z lat 60' uważam za pomysł nietrafiony. Przecież dzisiaj główny zarzut przeciwko sprowadzanym zawodnikom jest taki, że nie zależy im drużynie i myślą tylko o pieniądzach. Kiedyś tych ostatnich i tak nie było, więc musieli mieć oni inną motywację.


           
Post 10 sie 2003, o 11:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Pamietacie jak swego czasu w Tempie codziennie drukowane byly wspomnienia Wojciecha Kowalczyka??
Moze jakas rzeszowska gazeta zainteresowala by sie wspomnieniami Pana Kawy - bylo by ciekawie. Ja sie obawiam tylko jednego - ze "nasi kochani dzialacze" nic sobie nie robia z tego co pisze Pan Kawa, ba oni chyba tutaj w ogole nie zagladaja. Prawda jest taka ze maja kibicow daleko w d..., a mysla tylko jakby sie tu dorobic...PAN KAWA NA PREZESA SEKCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrwiam:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 10 sie 2003, o 11:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Tez popieram kandydature p. Kawe na prezesa ;) I on by wybral reszte dzialaczy, zaufanych, sprawdzonych :P Ale to moga byc tylko marzenia, bo zapewne obecni dzialacze nie beda chcieli ustapic... Ale wszystko sie moze zdarzyc ;)


           
Post 10 sie 2003, o 11:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ludzie czy wy nie potraficie zrozumiec. ze... Ten kto daje kase nie koniecznie musi znac sie na zuzlu I UMIE USTALAC SKLAD?? Z kogos kto wplaca cos dla stali nie mozna robic prezesa... :/

Ja nie wiem jak mozna tak lizac.... :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 10 sie 2003, o 13:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Ludzie czy wy nie potraficie zrozumiec. ze... Ten kto daje kase nie koniecznie musi znac sie na zuzlu I UMIE USTALAC SKLAD?? Z kogos kto wplaca cos dla stali nie mozna robic prezesa... :/

Ja nie wiem jak mozna tak lizac.... :/


Zanim się wypowiesz może naucz się rozróźniać pojęcia.
Co, w normalnym klubie, prezes ma do składu? Tyle, kogo kupi, kogo sprzeda, a i od tego może mieć doradców. Sam prezes może się na sporcie w ogóle nie znać. Od składu jest trener bądź menedżer - oni zarządzają drużyną. Prezes jest od zarządzania klubem, organizowania środków finansowych. Ale i nawet nie zawsze. Prezes to po prostu ktoś, kto wykłada pieniądze (a jak ktoś wykłada własną forsę, to mu na niej zależy - i wiele patologii już w tym momencie zostaje wyeleminowanych). Zauważ jak działają spółki akcyjne. Kluby sportowe też mają się w nie przekształcić. Kto jest prezesem takiej spółki? Ten kto ma najwięcej akcji, czyli ten, który najwięcej w nią zainwestował. Prawa rynku. Gdyby tak było, Faraon nie musiałby użerać się z działaczami w sprawie transferu Maćka. Sam Faraon by o tym decydował i to on musiałby się martwić, by mieć z czego mu płacić za punkty - szukać następnych sponsorów. Potem przychodzi wynik, bądź nie (bo w sporcie różnie bywa) I karuzela się kręci. To nie lizanie dupy, to zdrowy układ.
Ja tak to widzę.


           
Post 10 sie 2003, o 13:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
aronku juz wole lizac kawie niz prezesom tak jak ty. on przynajmniej staral sie cos zrobic

ten kto daje kase powinien miec wplyw na klub. tylko ze romaniaki nie opuszcza cieplych fotelikow i poczekaja az zjawi sie nastepny palant(bez obrazy), ktory wywali kupe kasy w bloto


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi