Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Początek prawdy o rzeszowskim żuzlu ...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2003, o 14:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nyks stary powiedz mi kiedy powiedzialem jedno dobre slowo na naszych prezesow??? czekam... Jeden p. Kwa nie wyniesie naszego zespolu na wyzyny... :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 10 sie 2003, o 16:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no dobra to zemy pan Kawa byl prezesem to powiedzcie mi co musi byc zrobione?! po pierwsze to chyba wywalenie tych obecnych dzilaczy prawda?!?! a oni nie ustąpią... cos koledzy z Lublina pisali ze jak weszla u nich sipma i bylo luz.... tzn ze sami decydowali o wszystkiim moze by tak ffaraon?! Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 sie 2003, o 05:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Ludzie czy wy nie potraficie zrozumiec. ze... Ten kto daje kase nie koniecznie musi znac sie na zuzlu I UMIE USTALAC SKLAD?? Z kogos kto wplaca cos dla stali nie mozna robic prezesa... :/

Ja nie wiem jak mozna tak lizac.... :/


to zes stary przegial...
Madry menedzer to taki ktory otacza sie jeszcze madrzejszymi doradcami. Skoro pan Kawa osiagnal sukces finansowy ( wkoncu ma pieniadze na sponsorowanie zuzlowcow) tzn ze jest dobrym menadzerem, bo w Polsce nie jest to latwe. Przynajmniej tak mnie uczyli na Politechnice Rzeszowskiej. Ale w gimnazjum pewnie was ucza o mitach szklanych domow :)

JESLI KTOS WIE TO NIECH NAPISZE ILE ZARABIAJA PREZES, VCEPREZES I INNE TYPY NA STANOWISKACH. ZA CO BIORA KASE I ZA CO SA ODPOWIEDZIALNI. CHETNIE POZNALIBYSMY TE SUMY. NAWET ZBLIZONE KWOTY TAK DLA ROZEZNANIA.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 11 sie 2003, o 11:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Pokaz mi w Rzeszowie madrego menagera... :/ Sukces finansowy jak sadze osiagnal w innej dziedzinie niz sport. Co mu moga powiedziec doradcy od marketingu w takich sprawach jak zuzel. W Gimnazjum nas uczyli jak sie zabija zeby nie bolalo :D:D:D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 sie 2003, o 11:39
 re
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2002, o 17:14
Posty: 29

Zobacz profil 
Tak sie składa że przyglądam sie nieco z boku poczynaniom sekcji i widzę jej plusy i minusy. Napisałem, że środowisko jest słabe mając na myśli liczbe pełnowartościowych ( na miare 1 ligi ) zawodników - jak sami widzicie są to Ciapek, Siwy ( chociaż ten sezon słabszy), Karolek, (Słabsi Wilku i Trojan), brak pełnowartosciowego juniora Paweł wyrośnie co najwyzej na przeciętniaka który raz zrobi 5 punktow a raz przywiezie 1 i to zrobiony na swoich Nie wiem co kaze sie wam zachwycać tym chłopakiem bo w nim poza wolą walki nie widzę specjalnych walorów ( to nie Kołodziej czy M . Rempała). Błedem było oddanie Tomka, który w poprzednim sezonie przywoził 8-10 punktów a w pzrze często przyjeżdzali na 5 -1. Co do działaczy to powinni sami odejść bo sa to ludzie z pioprzedniej epoki a pan Romaniak nie jest typem człowieka który potrafi pozyskac poważnae pieniądze bo nawet nie wziął tych które były do wzięcia jak na dłoni. Trener jak kiedyś napisałem poza tym że jest "swój" nic nie zdziałał ( ja o tym wiedziałem po jego pierwszych wypowiedziach) - takich swoich u mnie pod blokiem siedzi od rana do wieczora około 10 więc czemu nie zaproponować któremuś ciepłej posadki na pewno nic więcej nie zepsuja a ze nic nie wniosa to bez znaczenia pan K tez nic nie wniósł


           
Post 11 sie 2003, o 13:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Pokaz mi w Rzeszowie madrego menagera... :/ Sukces finansowy jak sadze osiagnal w innej dziedzinie niz sport. Co mu moga powiedziec doradcy od marketingu w takich sprawach jak zuzel. W Gimnazjum nas uczyli jak sie zabija zeby nie bolalo :D:D:D
Przecież żużel to nie piłka światowa na której zarabia się ogromne pieniądze a Stal Rzeszów to nie jest firma w przeciwieństwie do Realu Madryt, Arsenalu i wielu innych. Klub na żużlu zarobić nie może bo i jak :?: Manager ma tylko a może aż zdobyć pieniądze nie musi ich zarobić na klubie a przynajmniej nie w takim stopniu jak w klubach piłkarskich więc na dobrą sprawę nawet nie musi się znać na żużlu :wink: .A skoro ktoś ma potencjał, wiedzę i umiejętniści aby zdobyć "trochę" kasy to chyba klubowi nie zaszkodzi. Bo gdy jest kasa to jest dobry sprzęt, trener,zawodnicy, treningi...

_________________
Obrazek


           
Post 11 sie 2003, o 14:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wilmen dokladnie o to mi chodzilo :D Menager to marketingowiec a nie sportowiec :D Nie musi sie znac na sporcie wystarczy ze bedzie robil kase dla klubu :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 sie 2003, o 17:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
no i wlasnie aronku prezesem powinien byc ten kto daje kase i kto ta kase dla klubu robi. wiec skoro pan kawa daje kase to niech tez o tej decyduje o jej wydaniu. znac na zuzlu ma sie trener. trenera musi znalesc prezes. a nasi prezesi znalezli kuzniara...

error: ten mlodzik nie wie pewnie o co chodzi z tymi szklanymi domami, bo tego ucza w liceum


           
Post 12 sie 2003, o 06:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
error: ten mlodzik nie wie pewnie o co chodzi z tymi szklanymi domami, bo tego ucza w liceum


W sumie to nie orjetuje sie za bardzo jaki jest teraz podzial po tej szalonej reformie... ale pewnie gdzies ich ucza o mitach... moze tych z mitologii :wink:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 12 sie 2003, o 06:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Pokaz mi w Rzeszowie madrego menagera... :/ Sukces finansowy jak sadze osiagnal w innej dziedzinie niz sport. Co mu moga powiedziec doradcy od marketingu w takich sprawach jak zuzel. W Gimnazjum nas uczyli jak sie zabija zeby nie bolalo :D:D:D


podobno Pomianek jest mądry :) Znasz go? ale on chyba nie interesuje sie zuzlem.

No i oczywiscie prof.Tadeusz Markowski.... pozdrawiam serdecznie.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 15 sie 2003, o 10:39
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Zauważ jak działają spółki akcyjne. Kluby sportowe też mają się w nie przekształcić. Kto jest prezesem takiej spółki? Ten kto ma najwięcej akcji, czyli ten, który najwięcej w nią zainwestował. Prawa rynku. Gdyby tak było, Faraon nie musiałby użerać się z działaczami w sprawie transferu Maćka. Sam Faraon by o tym decydował i to on musiałby się martwić, by mieć z czego mu płacić za punkty - szukać następnych sponsorów. Potem przychodzi wynik, bądź nie (bo w sporcie różnie bywa) I karuzela się kręci. To nie lizanie dupy, to zdrowy układ.
Ja tak to widzę.

Czytam te wypowiedzi i zastanawiam się dlaczego nikt nie próbuje dokonac analizy słabej postawy Stali , jej słabości finansowej, i prawdziwych przyczyn marazmy który panuje w tym klubie .
Na marginesie wyjasniam ze nieprawda jest aby największyakcjonariusz zostawał prezesem spółki akcyjnej . On ma tylko decydujacy wpływ na wybór władz spółki . Zarzadza spółka zarząd który jestr wybierany i kontrolowany przez Radę Nadzorcza .Jeśli zarząd z prezesem jest zły to rada nadzorcza go wymienia .i tu jest pierwszy bład Stali Zarzad Sekcji powinien być swoistą rada nadzorcza a zarządzać sekcja powinien wynajety człowiek który jest zdolnym młodym menagerem. W stali jest chora sytuacja
1-Ręcznie wszystkim zarządza Prezes Prygoń który tyle wie o kierowaniu co ja o kierowaniu promem kosmicznym.
Prezesem Sekcj9i Zużlowej jest Pan Ginalski który jest zastepca Dyrektora Klubu . Czyli pracownikiem Klubu . Jako Prezes Sekcji automatycznie wchodzi do Zarzadu Klubu który zatrudnia , kontroluje , i ocenia dyrektorów czyli siebie . Jest to układ który rażąco narusza statu Klubu i ustawę o stowarzyszeniach czyli narusza prawo Dziwie sie ze Pan Prygoń o tym nie wie bo z punktu widzenia prawa wszystkie decyzje prezesam sekscji sa niewazne .
Piszecie uzywając sława działacz . A kto to jest Bo na pewno nie pracownik klubu a takimi sa Panowie Romaniak , Ginalski, Skuba, Kuźniar bo pobieraja za swojapracę wynagrodzenie nawiasem prace źle wykonywana . I jak Sekcja moze ich rozliczyc jesli Pan ginalski równoczesnie pobiera wynagrodzenie i równocześnie zarządza sekcje i sam siebie ocenia . Wszystkie te rzeczy sa w Stali patologiczne i to pierwsze co powinno sie wyeliminować .
Drugie : Stal nie wytworzyła produktu. Przychodem Stali są wpływy z reklamy Taki jest jej jedyny produkt. Jakiej on jest wartości wiemy .Reklama na Stali jest mało warta i niesprzedawalna na zdrowych komercyjnych zasadach. Inny problem ze klub ( czyli pracownicy) nic , lub mało robi aby ją sprzedawać
Budzet został źle skonstruowany ( lubwogóle go nie było tylko były oczekiwania do Faraona i Rafinerii)
Najwazniejszym okresem w zuzlu jest czerwiec i lipiec sprzet zaczyna sie sypać zawodnicy maja zaległości i wtedy są potrzebne pieniądze a ich zabrakło.
Całkowity brak pracy z młodzieżą błędy w taktyce błędy w szkoleniu duletanci na miejscu trenera zarządzajacy Sekcji i Klubu.Aby uzyskac lepsze wyniki nalezy zmienic wszystko i tu nie zazdroszcze Panu Kawie jesli sie tego podejmie .Pozdrawiam Andrzej Haehne


           
Post 16 sie 2003, o 12:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Widze że każdy się lubi wypowiedzieć, ale co z tego że każdy ma jakiś projekt, a nic sie nie dzieje. Gadać (pisać) to można, ale klubu nie uzdrowi się w taki sposób :| .Nie chce nikogo denerwować ale coż może o jakiś ruchach poprostu nie wiem. Pan Kawa to młody czlowiek może on wpóści troche młodej krwi w ten zniszczony organizm jakim jest sekcja żużlowa STALI Rzeszów :wink: . Morze kiedyś ja dorobie się takich pieniędzy żeby zostać sponsorem i mieć wpływ na to co dzieje się w Stali :) .

Pozdrawiam pana Haehne i Kawa.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 16 sie 2003, o 16:49
 Pytania


Panie Andrzeju i panie Wacławie.
Mam takie pytanka do panów, bo na pewno jesteœcie w tej sprawie lepiej zorientowani ode mnie?

1. Czy prezes sekcji żużlowej Jasolu musi być członkiem klubu ZKS Stal?
2. Jesli odp. na punkt 1 jest "tak", czy pan Wacław jest tylko sponsorem, czy również członkiem klubu?
3. Sekcja żużlowa jest częœciš klubu. Czy w tej sytuacji w spółkę akcyjnš trzeba przekształcać cały klub, a nie tylko częœci żużlowej?
4. Czy panów zdaniem istnieje możliwoœć oderwania żużla od klubu ZKS Stal i stworzenie nowego autonomicznego klubu składajšcego się tylko z sekcji żużlowej. Jeœli tak - jakie by to niosło za sobš koszty i z czym one byłyby zwišzane? I wreszcie - czy lepiej by się to opłacało.

P. S. Odpowiedzi oczywiœcie nie dla prasy, lecz tylko i wyłšcznie dla nas - kibiców.

Pozdrawiam
Dominik Janusz


           
Post 16 sie 2003, o 20:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
1. Czy prezes sekcji żużlowej Jasolu musi być członkiem klubu ZKS Stal?
2. Jesli odp. na punkt 1 jest "tak", czy pan Wacław jest tylko sponsorem, czy również członkiem klubu?
3. Sekcja żużlowa jest częœciš klubu. Czy w tej sytuacji w spółkę akcyjnš trzeba przekształcać cały klub, a nie tylko częœci żużlowej?
4. Czy panów zdaniem istnieje możliwoœć oderwania żużla od klubu ZKS Stal i stworzenie nowego autonomicznego klubu składajšcego się tylko z sekcji żużlowej. Jeœli tak - jakie by to niosło za sobš koszty i z czym one byłyby zwišzane? I wreszcie - czy lepiej by się to opłacało.

Witam
1-prezes Sekcji i klubu musi być członkiem klubu Jest to wmóg regulaminu klubu
2-Sekcja Zużlowa jest cześcia Klubu i tylko Klub jest podmiotem prawnym majacym osobowość prawną stowarzyszenia ale jest mozliwosć powołania Sportowej Spółki Akcyjnej bez klubu i dzierzawic stadion itd od klubu ale podejrzewam że zgoda klubu moze nastapic tylko pod presja mediów ( tv , prasy radia ) , kibiców i mozliwosci likwidacji żuzla w Rzeszowie co moim zdaniem nie jest tak opdległe z tego co słyszę i czytam. Pan piszacy coraz wiecej ( mam przyjemność czytac Pana artykuły ) ma mozliwość poruszenia tego tematu na łamach prasy i radia.
Koszty utworzenia SSA sa spore ale jesli o korzyści moga byc spore tylko trzeba zapaleńców którzy to poprowdzą poszukac udziałowców itd. Nalezy tylko wzmocnic nacisk na klub, tylko żeby Pan sie nie spotkał z odzewem ,,działaczy " tak jak ja ze kazda krytykę pojmuja jako działanie na szkodę klubu bo ja sie z tym spoTkałem pozdrawiam Andrzej Haehne


           
Post 19 sie 2003, o 21:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Panie Wacławie miały być dalsze częsci a tu nic.Mineło juz 12 dni i dalej pan nie napisał.Czyżby nie chciał pan kontynłować wyznawania prawdy o naszych "wspaniałych działaczach"????? :evil: :evil: :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 sie 2003, o 22:37
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Większość z Was jedzie ostro na działaczy, moim zdaniem nie do końca słusznie. Ponieważ Ci sami działacze dwa lata temu uratowali żużel w Rzeszowie. Gdyby nie oni, to dzisiaj zapewne byłaby podobna sytuacja jak w Świętochłowicach, gdzie nastąpił koniec z żużlem. Poza tym, to co robią działacze, robią niestety praktycznie wszyscy w Polsce. Taka jest teraz sytuacja. Powodem jest oczywiście brak kasy. To że Stal zajęła tak słabą pozycje w tym roku, to nie tylko wina działaczy. To wina zawodników, trenera, otoczenia, owszem także działaczy i pana Kawy, który zresztą mówił, że popełnił błędy za własną kasę. Zgadza się panie Wacławie, popełnił pan błędy za własną kasę, ale taki jest sport (czyt. biznes). Ktoś odnosi sukces, a ktoś nie. I niech pan nie zwala całej winy na działaczy, ponieważ każdy ponosi trochę winy w tym co się stało w tym roku. Ja też byłbym wkur..., gdybym dał tyle kasy i wyszło to co wyszło, ale wyniku kupić nie można i musiał się pan też liczyć z tym, że Stal może skończyć ten sezon tak jak skończyła. Żeby nie było żadnych wątpliwości nie uważam, że działacze są ok, wręcz przeciwnie, ale nie tylko oni są winni. Zresztą trzeba już myśleć o następnym sezonie. Poza tym, człowiek uczy się na własnych błędach...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 sie 2003, o 22:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Większość z Was jedzie ostro na działaczy, moim zdaniem nie do końca słusznie. Ponieważ Ci sami działacze dwa lata temu uratowali żużel w Rzeszowie. Gdyby nie oni, to dzisiaj zapewne byłaby podobna sytuacja jak w Świętochłowicach, gdzie nastąpił koniec z żużlem. Poza tym, to co robią działacze, robią niestety praktycznie wszyscy w Polsce. Taka jest teraz sytuacja. Powodem jest oczywiście brak kasy. To że Stal zajęła tak słabą pozycje w tym roku, to nie tylko wina działaczy. To wina zawodników, trenera, otoczenia, owszem także działaczy i pana Kawy, który zresztą mówił, że popełnił błędy za własną kasę. Zgadza się panie Wacławie, popełnił pan błędy za własną kasę, ale taki jest sport (czyt. biznes). Ktoś odnosi sukces, a ktoś nie. I niech pan nie zwala całej winy na działaczy, ponieważ każdy ponosi trochę winy w tym co się stało w tym roku. Ja też byłbym wkur..., gdybym dał tyle kasy i wyszło to co wyszło, ale wyniku kupić nie można i musiał się pan też liczyć z tym, że Stal może skończyć ten sezon tak jak skończyła. Żeby nie było żadnych wątpliwości nie uważam, że działacze są ok, wręcz przeciwnie, ale nie tylko oni są winni. Zresztą trzeba już myśleć o następnym sezonie. Poza tym, człowiek uczy się na własnych błędach...
Oczywiście, że obecna sytuacja jest zawiniona przez wszystkich z tą różnicą że zawodnicy robili wiele aby było inaczej a działacze co ?? nie mogli nawet załatwić formalności związanych z transferem Maćka. Zawodnicy w miarę możliwości wykonali to co do nich należało. Czy sami mają szukać sponsora dla klubu, czy to ich wina ze klub (przez nieudolność ) działaczy nie ma z czego wypłacać im pieniędzy, czy to ich wina że nie ma na treningi na sprzęt dla młodych ??

_________________
Obrazek


           
Post 21 sie 2003, o 00:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
K II napisał(a):
Większość z Was jedzie ostro na działaczy, moim zdaniem nie do końca słusznie. Ponieważ Ci sami działacze dwa lata temu uratowali żużel w Rzeszowie. Gdyby nie oni, to dzisiaj zapewne byłaby podobna sytuacja jak w Świętochłowicach, gdzie nastąpił koniec z żużlem. Poza tym, to co robią działacze, robią niestety praktycznie wszyscy w Polsce. Taka jest teraz sytuacja. Powodem jest oczywiście brak kasy. To że Stal zajęła tak słabą pozycje w tym roku, to nie tylko wina działaczy. To wina zawodników, trenera, otoczenia, owszem także działaczy i pana Kawy, który zresztą mówił, że popełnił błędy za własną kasę. Zgadza się panie Wacławie, popełnił pan błędy za własną kasę, ale taki jest sport (czyt. biznes). Ktoś odnosi sukces, a ktoś nie. I niech pan nie zwala całej winy na działaczy, ponieważ każdy ponosi trochę winy w tym co się stało w tym roku. Ja też byłbym wkur..., gdybym dał tyle kasy i wyszło to co wyszło, ale wyniku kupić nie można i musiał się pan też liczyć z tym, że Stal może skończyć ten sezon tak jak skończyła. Żeby nie było żadnych wątpliwości nie uważam, że działacze są ok, wręcz przeciwnie, ale nie tylko oni są winni. Zresztą trzeba już myśleć o następnym sezonie. Poza tym, człowiek uczy się na własnych błędach...
Oczywiście, że obecna sytuacja jest zawiniona przez wszystkich z tą różnicą że zawodnicy robili wiele aby było inaczej a działacze co ?? nie mogli nawet załatwić formalności związanych z transferem Maćka. Zawodnicy w miarę możliwości wykonali to co do nich należało. Czy sami mają szukać sponsora dla klubu, czy to ich wina ze klub (przez nieudolność ) działaczy nie ma z czego wypłacać im pieniędzy, czy to ich wina że nie ma na treningi na sprzęt dla młodych ??


Zgadzam się z Tobą, lecz jak doskonale wiesz w Stali zbyt dużo kasy nie ma i nie jest to do końca wina działaczy. Cały sport żużlowy przeżywa ogromny kryzys finansowy, przez fatalny stan polskiej gospodarki. Ciężko o sponsorów i sytuacja jak jest taka jest. Natomiast trochę mnie wkur..... wpisy niektórych jeło.... wcześniej, że działacze kradną kasę itd.
Powtórze jeszcze raz, że Ci działacze uratowali dwa lata temu żużel w Rzeszowie, ponieważ wtedy każdy miał to w dupie i dopiero dyrektor Stali wręcz zmusił pana Ginalskiego do kierowania sekcją żużlową.
Tak w ogóle to odnoszę wrażenie, że pan Kawa napisał tego posta, po to żeby zwalić całą winę na działaczy, napisał także po to żeby kibice go wielbili i tak się stało, ponieważ z tego co zauważyłem, to większość ludzi go chwaliło i "lizało". I to byli ci sami ludzie, którzy wcześniej przeklinali pana Kawę, za np. że ustala skład. Nic do pana Kawy nie mam, ale myślę, że nie wszystko co zrobił było idealne.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 sie 2003, o 00:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
K II napisał(a):
WilmeN napisał(a):
K II napisał(a):
Większość z Was jedzie ostro na działaczy, moim zdaniem nie do końca słusznie. Ponieważ Ci sami działacze dwa lata temu uratowali żużel w Rzeszowie. Gdyby nie oni, to dzisiaj zapewne byłaby podobna sytuacja jak w Świętochłowicach, gdzie nastąpił koniec z żużlem. Poza tym, to co robią działacze, robią niestety praktycznie wszyscy w Polsce. Taka jest teraz sytuacja. Powodem jest oczywiście brak kasy. To że Stal zajęła tak słabą pozycje w tym roku, to nie tylko wina działaczy. To wina zawodników, trenera, otoczenia, owszem także działaczy i pana Kawy, który zresztą mówił, że popełnił błędy za własną kasę. Zgadza się panie Wacławie, popełnił pan błędy za własną kasę, ale taki jest sport (czyt. biznes). Ktoś odnosi sukces, a ktoś nie. I niech pan nie zwala całej winy na działaczy, ponieważ każdy ponosi trochę winy w tym co się stało w tym roku. Ja też byłbym wkur..., gdybym dał tyle kasy i wyszło to co wyszło, ale wyniku kupić nie można i musiał się pan też liczyć z tym, że Stal może skończyć ten sezon tak jak skończyła. Żeby nie było żadnych wątpliwości nie uważam, że działacze są ok, wręcz przeciwnie, ale nie tylko oni są winni. Zresztą trzeba już myśleć o następnym sezonie. Poza tym, człowiek uczy się na własnych błędach...
Oczywiście, że obecna sytuacja jest zawiniona przez wszystkich z tą różnicą że zawodnicy robili wiele aby było inaczej a działacze co ?? nie mogli nawet załatwić formalności związanych z transferem Maćka. Zawodnicy w miarę możliwości wykonali to co do nich należało. Czy sami mają szukać sponsora dla klubu, czy to ich wina ze klub (przez nieudolność ) działaczy nie ma z czego wypłacać im pieniędzy, czy to ich wina że nie ma na treningi na sprzęt dla młodych ??


Zgadzam się z Tobą, lecz jak doskonale wiesz w Stali zbyt dużo kasy nie ma i nie jest to do końca wina działaczy. Cały sport żużlowy przeżywa ogromny kryzys finansowy, przez fatalny stan polskiej gospodarki. Ciężko o sponsorów i sytuacja jak jest taka jest. Natomiast trochę mnie wkur..... wpisy niektórych jeło.... wcześniej, że działacze kradną kasę itd.
Powtórze jeszcze raz, że Ci działacze uratowali dwa lata temu żużel w Rzeszowie, ponieważ wtedy każdy miał to w dupie i dopiero dyrektor Stali wręcz zmusił pana Ginalskiego do kierowania sekcją żużlową.
Tak w ogóle to odnoszę wrażenie, że pan Kawa napisał tego posta, po to żeby zwalić całą winę na działaczy, napisał także po to żeby kibice go wielbili i tak się stało, ponieważ z tego co zauważyłem, to większość ludzi go chwaliło i "lizało". I to byli ci sami ludzie, którzy wcześniej przeklinali pana Kawę, za np. że ustala skład. Nic do pana Kawy nie mam, ale myślę, że nie wszystko co zrobił było idealne.


Hej ludziska- dajcie na wstrzymanie!!!

Przede wszystkim z wpisu p.Kawy nie wynika ,że działacze cos kradli czy przepijali - tam pisze , ze ktos go zapraszał na "wódkę".
Gdyby gość chciał zwalic na kogos winę , to po prostu udzieliłby 3 wywiadów (NOWINY , SUPERNOWOŚCI , TEMPO) , a nie dokonywał wpisów na forum odwiedzanym tylko przez krąg wtajemniczonych-czytaj 3,4 setki osób.
Zgadza się że działacze ratowali 2 lata temu zuzel- tylko kto pamieta i wie ,ze w tym samym czasie Faraon fanatycznie i bez zadnego wyrafinowania dosprzetowial (ratowal) Trojana , Wilka I Barana.
Z całego wpisu dotyczacego działaczy dostrzegam tylko powazną uwagę , co do pokpienia sprawy sprowadzenia Macka Kuciapy.
A wystarczyłaby jedna wycieczka do rzeszowskiego ratusza i wówczas nie tylko piłka otrzymałaby pomoc równa kwocie otrzymanej od RJ - wtedy tez nasi chlopcy nie jezdziliby po wegierskich kartofliskach szukac pieniedzy na utrzymanie - po prostu mieliby je z klubu.
I o co chodzi z tym ustalaniem składu???Skład był optymalny,a rozstawienie par nietypowe-tyle ze jesli jezdziliby wszyscy zawodnicy i trzymali poziom to temat składu by nie istniał.
I CO ZA IDIOTA ZGŁOSIŁ DZIŚ ZMIANĘ PRUCNALA ZA BARANA???
MOŻE CI NIEUDACZNICY Z FARAONA ,MOZE NIEDOBRY PAN FOLCIK Z RJ??? Tak - znów ktoś się wmieszał w ustalanie składu!!!


           
Post 25 sie 2003, o 10:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
ruf napisał(a):
I CO ZA IDIOTA ZGŁOSIŁ DZIŚ ZMIANĘ PRUCNALA ZA BARANA???
MOŻE CI NIEUDACZNICY Z FARAONA ,MOZE NIEDOBRY PAN FOLCIK Z RJ??? Tak - znów ktoś się wmieszał w ustalanie składu!!!


Przeciez to byl mecz o nic !!! Mecz byl dla Piotrka. Kazdy mial jechac i pojechal Piotrek potrzebuje jazdy na meczach ma okazje sie zaprezentowac. Prze dnim jeszcze dluga droga ale wierze ze bedzie z niego dobry zawodnik!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 251 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi