Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Relacje z Lublinem.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 sie 2003, o 11:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
admini kiedy ten frajer antyslaczka dostanie bana!?!? za wyzywanie i glupie wypowiedzi?!?!!? powiem krotko ***!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 sie 2003, o 11:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
fransik uwazaj bo ty tesz mozesz zasluzyc ;)

a co do bubera to ja niewieze w szczescie peha i takie tam...poprostu moim zdaniem unia jest lepsza od stali! trzeba to wkoncu przyznac!

_________________
Obrazek


           
Post 14 sie 2003, o 12:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
moim zdaniem unia jest lepsza od stali! trzeba to wkoncu przyznac!


CHłopie powiedz mi w którym momencie lepsza jest chyba tylko w farcie.Bo mówie jakby nie deszcz to by dostali,jeszce w ostatnim biegu tego meczu Baran miał defekt!!!!.A po zatym u buczoków żaden zawodnik nie równa sie do Maćka!!!!!!!!!!!!!
JEdnyne w czym są llepsi to ze mają lepszego stranieri chodżj akby BOB jezdił tak jak w pooprzednich sezonach to kto wie.JAk można mówić ze są lepsi nie są bo my w tym roku nie jezdizlismy zadnego meczu w pełnym składzie więc na jakiej podstawie to oceniasz??????????????? :!: :!: :!:
:roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 sie 2003, o 12:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kamil nie zebym bronil buczoków bo to nie w moim zwyczaju ale maja tez lepszego juniora:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 sie 2003, o 14:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
moim zdaniem unia jest lepsza od stali! trzeba to wkoncu przyznac!


CHłopie powiedz mi w którym momencie lepsza jest chyba tylko w farcie.Bo mówie jakby nie deszcz to by dostali,jeszce w ostatnim biegu tego meczu Baran miał defekt!!!!.A po zatym u buczoków żaden zawodnik nie równa sie do Maćka!!!!!!!!!!!!!
JEdnyne w czym są llepsi to ze mają lepszego stranieri chodżj akby BOB jezdił tak jak w pooprzednich sezonach to kto wie.JAk można mówić ze są lepsi nie są bo my w tym roku nie jezdizlismy zadnego meczu w pełnym składzie więc na jakiej podstawie to oceniasz??????????????? :!: :!: :!:
:roll:


Weż Ty może luknij do tabeli. Ponadto Unia Wygrała w Rawiczu bodajże 49 - 41, a my męczyliśmy się tam ostatnio tak, że słabo się robiło. Kończąc, jak drużyna, do której pojadę na baraże, może być gorsza od nas?? :P


           
Post 14 sie 2003, o 15:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
kenny ale ja tylko przypomne. w rundzie zasadniczej w rawiczu jechaliśmy bez trojanowskiego i winiarza i dlatego dostalismy.
A w play-off meczyliśmy się bo rawicz mial 2 obcokrajowców a "brhela już nie chcemy"Rawicz mecz z tarnowem jechal bez obco.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 14 sie 2003, o 16:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Kamil napisał(a):
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
moim zdaniem unia jest lepsza od stali! trzeba to wkoncu przyznac!


CHłopie powiedz mi w którym momencie lepsza jest chyba tylko w farcie.Bo mówie jakby nie deszcz to by dostali,jeszce w ostatnim biegu tego meczu Baran miał defekt!!!!.A po zatym u buczoków żaden zawodnik nie równa sie do Maćka!!!!!!!!!!!!!
JEdnyne w czym są llepsi to ze mają lepszego stranieri chodżj akby BOB jezdił tak jak w pooprzednich sezonach to kto wie.JAk można mówić ze są lepsi nie są bo my w tym roku nie jezdizlismy zadnego meczu w pełnym składzie więc na jakiej podstawie to oceniasz??????????????? :!: :!: :!:
:roll:


Weż Ty może luknij do tabeli. Ponadto Unia Wygrała w Rawiczu bodajże 49 - 41, a my męczyliśmy się tam ostatnio tak, że słabo się robiło. Kończąc, jak drużyna, do której pojadę na baraże, może być gorsza od nas?? :P


Meczylismy tak jak pisał buber nawet jak nie było BOba to i tak był bieg gdzie przegralismy głupio 5:0 i to z własnej winy i pozatym nie było juz wazne ile wygramy bo pewnie bardziej by sie nasi postarali w nominoawanych niz tylko to ze jechali na remis w 14 i 15 i wydzje się ze Winiarz nie walczył az tak no bo jak sie przgrywa z Rafałem Chinskim to albo był uwalony albo mu sie nie chicało wygrac :lol: :lol: :lol: .No ale mówie ze nie mozna patrzec na tabele bo powtarzam w tym sezonie nie pojechalismy zadnego podkreslamŻADNEGO MECZU W OPTYMALNYM SKŁADZIE wieęc nie mozna ocniać po tabeli a pisałem ze w besposrednich meczach był remis(wygrana nasza u nas i porażka w małych punktach tez remis) z tym ze w Tarnowie były dwa biegi na 5:1 praktycznie dla nas i wtedy bob miał tasme a Baran defekt na pierwszym miejcu i jeszcze tam spadł deszcz,kiedy nasi było widać ze juz zaczeli jeżdzić.

PS.Kondradeczek masz racje jeszcze junior :P

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 23 sie 2003, o 21:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 sie 2003, o 21:07
Skąd: Radom
Posty: 1

Zobacz profil 
Ja jestem z Radomia - u nas żużla nie ma, więc podjeżdzam od tego sezonu czasami do Lublina (w tv już mi speedway nie wystarcza), raz byłem też na meczu WKMu. Lubię też Stal Rzeszów. Żużel to fajna sprawa - jak na mój gust coś fajniejszego od piłki nożnej. Lubią Radom w Rzeszowie? Kibice Radomiaka lubią kibiców Stali Rzeszów (to tak jeżeli chodzi o piłkę kopaną).

Pozdrowienia z Radomia dla wszystkich kibiców Stali Rzeszów (tej żużlowej i tej piłkarskiej) - Powodzenia.

P.S. Szybkiego powrotu do zdrowia Piotrek!

_________________
Jestem z Radomia - lubie żużel chociaż nie ma go w moim mieście.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi