Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Relacje z Lublinem.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2003, o 22:19
 Relacje z Lublinem.
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 22:54
Skąd: lublin
Posty: 15

Zobacz profil 
Hej! Na początku powiem ,że jestem z lublina. Ostatnio przeglądając wasze forum zobaczyłem post o tym ,że jakiś debil z lublina nazwał was hujami. Uwierzcie mi dla mnie to on jest debilem i sądze że jest nim także dla wszystkich normalnych fanów lublina. Nasze w tym sezonie spotkały się dwa razy , wiemy jakim wynikiem zakończyły się obydwa spotkania ale nie oto mi biega. Część naszych jak i zarówno waszych kibiców zaczęła darzyć się sympatią. Kiedyś na forum mojego klubu wstawiłem post o tym ,że wzorem kibiców piłkarskich mogły by powstać zgody, trochę smutno ale zostałem wyśmiany. Mam to gdzieś. Ja bardzo lubie Rzeszów koło niego mam rodzinę. Sądze iż wzajemne wspieranie się nie przyniesie nam szkód a w następnym sezonie kiedy nasze drużyny się spotkają mogło by się odbyć święto. Proszę jeszcze raz nie patrzcie na obelgi tych idiotów niestety ale z mojego miasta!!!
Debili wszędzie nie brakuje. Prawdziwy kibic chce zgody. Idiota chce nienawiści!!!!!!!! Amen :) :) :) :wink: :wink:

_________________
TTT ŻŻŻ LLLUUUBBBLLLIIINNN !!!


           
Post 10 sie 2003, o 22:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
No i okey. Ale do zgody miedzy klubami nie wystarczy jeden glos. Dlatego jak narazie to widze ze nie bardzo... :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 10 sie 2003, o 22:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam.
Przyznam sie, ze bylem w tym sezonie na obu spotkaniach Jasolu Rzeszów i TZ-u Lublina. Podczas pierwszego meczu w Rzeszowie bardzo spodobalo mi sie wejscie kibicow z Lublina, ktorych mysle rowniez przywitalismy goraco. Lubelscy kibice odwdzieczyli sie juz w 3 biegu kiedy to wraz z naszym Fan Klubem krzyczeli "Pawel Miesiac Pawel", a pozniej "Marian Mical Marian" po upadkach obu tych zawodnikow. Bardzo sympatyczne i kulturalne zachowanie kibicow z Lublina spodobalo sie nie tylko mi, ale rowniez pozostalym czlonkom Klubu Kibica. Zdaje sie tydzien pozniej zostalismy bardzo milo przywitani na stadionie Motoru. docieraly do nas glosy z wejscia w luk "nic sie nie stlao, Stal Rzeszow, nic sie nie stalo" - oczywiscie z poza klatki. NIe byly to ostatnie mile przyspiewki kibicow druzyny gospodarzy w nasza strone. Podczas biegow nominowanych przychodzili do nas kibice z Lublina i rozmawiali jak z kolegami (watpie zeby to bylo mozliwe np. na stadionie w Moscicach). Wyjazd do Lublina z tej strony zapmietalem bardzo milo. Co prawda glosow z przeciwleglej prostej nie slyszelismy, ale ogol atmosfery, ktora panowala w Lublinie bardzo mi sie spodobal. Rowniez zauwazylem, ze niektorzy kibice zaczeli dazyc sie sympatia. Czesto na spotkaniach naszego fan klubu pojawialy sie glosy aby pojechac do Lublina i wspomagac kibicow TŻ-u. W koncu az tak bardzo daleko nie jest. Jedyna rzecz, ktora mnie martwi to to, ze kibice pilkarscy Stali Rzeszow i Motoru Lublin "nie lubia" sie za bardzo i to moze byc spory klopot. Temat jest ciekawy, ale mysle, ze w chwili obecnej pomysl nie ma szans przejsc dalej.

Pozdrowienia dla Lublinian

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 11 sie 2003, o 11:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
(watpie zeby to bylo mozliwe np. na stadionie w Moscicach)


A ja nie watpie :/ Zawsze znajda sie ludzie ktorzy szanuja cie za to jaki jestes a nie za to za kim jestes :) W Tarowie rowniez podeszli do nas pod klatke znajomi z tamtejszego FC. W Lublinie rowniez na bank byly jakies waty co do tego ze nie ma agresji wobec nas ((rzeszowian)). Takie glosy znajda sie wszedzie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 12 sie 2003, o 17:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 13:24
Posty: 8

Zobacz profil 
panowie spoko poprostu sprzeczki rzeszow kontra tarnow to juz tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie wielu znas ma znajomuch w tarnowie i z tarnowa wielu ma znajomych w rzweszowie i niejedno piwo nawzajem wypili ale gdy dochodzi do drrbow wydziela sie adrenalina bo tak naprawde to te dwa miasta w naszym regionie zawsze rywalizoją miedzy sobą (tylko kibice)a reszta sie nieliczy .A TAK NAPRAWDE MYSLE ZE JEST SPOKO a lubli niech przestanie szukac kumpli bo takiej atmosfery jak na derbach rzeszow - tarnow nigdy z lublinem niebedzie a ilosc kibicow przyjezdzających na derby jest bardzo wielka a


           
Post 12 sie 2003, o 17:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 13:24
Posty: 8

Zobacz profil 
co do meczu w tarnowie atmosfera byla spoko osobiscie rozmawialem z kilkoma kibicami jaskołek a pozatym my ich przywitalismy kamieniami to niepatrzmy sie tylko wiednom strone POZDROWIONKA :D [/url]


           
Post 12 sie 2003, o 17:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 16:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Cześć - do was mówię maniacy speedu.

Nie mogę słuchać takich dywagacji , a dlaczego zaraz wam powiem pokrótce , bo nie będę wspominał moich wyjazdów gdzie nigdy nie miałem kłopotu z innymi kibicami w rozmowach ani przy piwku.
Jak czytam i słyszę o jakiś waśniach to mnie normalnie mierzi.
Nie dość że takie nieodpowiedzialne stworzenia psują widowiska ze szkodą dla klubu - kary itp. to jeszcze wzajemnie się dręczą zamiast po meczyku się spotkać dzisiaj Rzeszów stawia a jutro Rybnik.
Patrzcie na użel jako na sport i hobby a nie jakieś idiotyzmy.
Jak macie za dużo energii to wio np. do Iraku.
ŻUŻEL POPUPADA w ilości widzów m.innymi z powodu was fanatyków.
Podejście do tego sportu z ciśnieniem ale zdrowym też rożsądkiem zrobi wam i żużlowi lepiej.
Popatrzcie na zachód jak tam pięknie na stadionach dopingują i się nie ścigają a jakie tam mecze i jakie kluby.
Pozdrawiam wszystkich normalnych jak chcecie możecie pisać na moje GG 2154218.


           
Post 12 sie 2003, o 20:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
ale wy jestescie smiszni. po co wam zgoda? do czego wam sie przyda? na spidleje i tak jezdzicie wszedzie i tu tez przyjezdzaja nawet fany z tarnowa i siedza z wami w "mlynie".
zastanowcie sie na czym polega zgoda albo lepiej sie dowiedzcie a pozniej zacznijcie robic


           
Post 12 sie 2003, o 21:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2003, o 20:52
Skąd: Lublin
Posty: 3

Zobacz profil 
witam i pozdrawiam wszystkich kibicow stali mieszkam w lublinie jestem kibicem TZ i Stali po prostu uwazam ze kibicowanie dwom drozynem nie przynosi mi ani chanby ani wstydu szczegolnie ze w stali jezdzili kiedys i nasz M.kepa i J. stachyra jestem zdania ze zgoda miedzy naszymi klubami powinna stac sie faktem .
a tak na maginesie to poszukuje programu z meczu stal - tz ktory sie odbyl 18.05.2003r . W zamian oferuje programy z tego sezonu z lublina wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na gg 2919378


           
Post 12 sie 2003, o 21:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
lukasz_ napisał(a):
szczegolnie ze w stali jezdzili kiedys i nasz M.kepa i J. stachyra jestem zdania ze zgoda miedzy naszymi klubami powinna stac sie faktem .


kiedys od nas do resovii poszedl jodlowski, huzarski, a aktualnie gra tam rajzer. czy to ze jakis zawodnik poszedl do innego klubu to powod do zgody?
czlowieku, ty wiesz co to jest zgoda?
wy w zuzlu jestescie i tak pyknyki i z kazdym macie zgode


           
Post 12 sie 2003, o 21:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2003, o 20:52
Skąd: Lublin
Posty: 3

Zobacz profil 
Cytuj:
kiedys od nas do resovii poszedl jodlowski, huzarski, a aktualnie gra tam rajzer. czy to ze jakis zawodnik poszedl do innego klubu to powod do zgody?
czlowieku, ty wiesz co to jest zgoda?
wy w zuzlu jestescie i tak pyknyki i z kazdym macie zgode


Sluchaj kolego to ze wokolo zuzla panuje spokojna atmosfera to jest tylko powod do dumy malo ktora dyscypliona moze sie poszczycic tym iz na stadion moga przychodzic cale rodziny z dziecmi i nie musza sie bac ze taki jak ty podleci i zrobi komus krzywde powiedz sam czy w pilce liczy sie to ktora drozyna strzelila wiecej bramek czy ktorzy kibice zrobili wieksza zadyme. poki co w lidze licza sie bramki i punkty wiec nie wyskakuj mi z tekstami ze w lublini esa same pikniki bo tu poprostu szanuje sie prawdziwych kibicow a nie sczyli ktorzy lataja z kijami


           
Post 13 sie 2003, o 17:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
lukasz_ napisał(a):
Sluchaj kolego to ze wokolo zuzla panuje spokojna atmosfera to jest tylko powod do dumy malo ktora dyscypliona moze sie poszczycic tym iz na stadion moga przychodzic cale rodziny z dziecmi i nie musza sie bac ze taki jak ty podleci i zrobi komus krzywde powiedz sam czy w pilce liczy sie to ktora drozyna strzelila wiecej bramek czy ktorzy kibice zrobili wieksza zadyme. poki co w lidze licza sie bramki i punkty wiec nie wyskakuj mi z tekstami ze w lublini esa same pikniki bo tu poprostu szanuje sie prawdziwych kibicow a nie sczyli ktorzy lataja z kijami


po pierwsze nie jestem twoim kolega, bo wydaje mi sie ze jestes jakims szczylem i powinienes mowic do mnie pan.

jesli chodzi o to ze mozecie przychodzic na wasze skopane zawody z calymi rodzinami to powiem ci tak ze moi kumple przychodza na mecze z zonami i dziecmi co maja po 2 lata i te porzynajmniej nie placza gdzyz nie boja sie huku, a na zuzlu czesto obsderwuje takie obrazki. kupe dziewczyn jest i tez cale rodziny widfuje wiec nie wyjezdzaj m i z takimi haselkami

prawdziwi kibice????/
czlowieku prawdziwy kibic jedzie na wyjazd chodz druzyna przegrywa a tu u nas wszyscy woleli jechac do rawicza bo w gorzowie przegramy, to jest myslenie prawdziwych kibicow??????

mowisz ze taki jak ja podleci i zrobi ci krzywde.
zastanow sie co ty mowisz a potem pisz.
do tej pory nikogo nie pobilem i nie mam zamiaru wiec mnie nie obrazaj.


           
Post 13 sie 2003, o 18:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 sie 2003, o 15:40
Posty: 3

Zobacz profil 
.... Bardzo szanuje kibiców z RZeszowa , ale nienawidze tych śmierdzących , przemądżałych cwaniackich buczoków.
Przymierze między klubami mogłoby być , wtedy fajnie byśmy kibicowali z zajeb.... dużej już grupie.
Pozdrowienia z Lublina.


           
Post 13 sie 2003, o 21:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2003, o 20:52
Skąd: Lublin
Posty: 3

Zobacz profil 
posluchaj STAL_TO_PILKA_A_NIE_ZUZEL nie chce i nie mam ochoty wdawac sie z toba w glupawe rozmowy bo widze ze ty nie potrfisz wysluchac zdania innych i uwazasz ze to co powiesz jest swiete. a poza tym moj post byl kierowany nie do ciebie tylko do kibicow zuzla wiec nie wiem po co ty sie wtracasz.

Cytuj:
po pierwsze nie jestem twoim kolega, bo wydaje mi sie ze jestes jakims szczylem i powinienes mowic do mnie pan


w tej chwili to ty mnie obrazasz nie nazywaj mnie szczylem bo bynajmniej nim nie jestem i wydaje mi sie ze to ty niedawno oderwales sie od ziemi a na pana to trzeba sobie zaslozyc

pozdrowienia

ponawiam swoja prozbe poszukuje programu z meczu stal - tz ktory sie odbyl 18.05.2003r . W zamian oferuje programy z tego sezonu z lublina wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na gg 2919378


           
Post 13 sie 2003, o 23:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 22:54
Skąd: lublin
Posty: 15

Zobacz profil 
wiesz fanatyku który uważasz że stal to piłka a nie zużel,żal mi ciebie. wydaje ci się ,że to co mówisz jest godne dumy a to jest godne żałoby.Byłem w ostatnim sezonie na meczu Motoru ze stalą w lublinie gdzie przyjechała plejada kibiców z Rzeszowa ale nawet noe weszli na stadion bo kibole Motoru pogonili ich z powrotem na dworzec kolejowy. Lublin jest dwukrotnie większy od Rzeszowa czyli ma dwókrotnie więcej kibiców i uwierz mi ,że gdyby Motor chciał to by przyjechał do ciebie i tam ciebie zmasakrowal i całych twoich wielkich kibiców stali. Ale czy to ma sens , o ile się nie mylę to piłka nożna polega na strzelaniu bramek a nie braniu tasaków na mecze. Ja mieszkam w Lublinie ale dla mnie kibole motoru którzy zamiast kibicować piorą się na stadionie są pojebani. Ja się opowiadam za zgodąbo jestem kibicem. Wiessz ostatnio byłem u nas na żużlu z tarnowem -przegraliśmy ale po meczu poszedłem na sektor tarnowski i pogratulowałem im zwyciestwa a oni podziękowali uśmiechem. Wiem że to źle zabrzmi ale chlubę TŻ -owi przynoszą takie zachowania a nie rzucanie w sedziego butelką. Sport to nie tylko zwyciestwa ale także porażki a prawdziwy kibic to nie ten który po porażce idzie z siekierą na sektor przyjezdnych kibiców ale ten który jest wierny swojej drużynie ale gratuluje drugiej zwycięstwa gdy wygrała. Bardzo lubię kibiców stali i nic do nich nie mam ale uwierz mi ,że twoje posty tym NORMALNYM kibicom stali chluby nie przynoszą. Wiesz jak kiedys byłem na meczu Motoru to przyszedł ojciec z dzieckiem , wyglądało to normalnoie z tym że ojciec przy dziecku wyzywał wszystkich od skurwysynów i jebanych huji. On nikogo nie nie uderzył ale jego zasób słownictwa jest groźniejszy dla dziecka niż
kibol. Peace!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :cry: :oops: :x :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :|

_________________
TTT ŻŻŻ LLLUUUBBBLLLIIINNN !!!


           
Post 14 sie 2003, o 02:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
oj chlopcze chlopcze, najpierw poczytaj dokladnie co pisze a potem sie odzywaj. a jesli chodzi o to ze motor pogonil stal to zobacz ilu kibicow bylo z rzeszowa a ilu z lublina. zreszta czy ja cos mowie o zadymach itp?
czy ja cos mowie o chuliganstwie? dlaczego kazdy bierze mnie za jebanego chuligana???????/
w ktoryum poscie cos takiego napisalem???????
czy dlatego ze wole chodzic na mecze pilkarskie to znaczy ze jestem chuliganem? a moze moj nick wam sie nie podoba?
ponawiam pytanie:
wie juz ktos na czym polega zgoda???????????
czekam na konkretne odpowiedzi motomyszy

_________________
STAL TO PILKA A NIE ZUZEL !!!!!!!!!


           
Post 14 sie 2003, o 10:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Cytuj:
prawdziwi kibice????/
czlowieku prawdziwy kibic jedzie na wyjazd chodz druzyna przegrywa a tu u nas wszyscy woleli jechac do rawicza bo w gorzowie przegramy, to jest myslenie prawdziwych kibicow??????


Mam do Ciebie szacunek, bo w przeciwienstwie do niektorych pilkarskich kibicow na tym forum piszesz madrze. Ale zastanow sie nad swoja wypowiedzia... Zacznijmy od tego, ze Rawicz jest 500 km, a Gorzow 625 km. od Rzeszowa. Na cos sie musielismy zdecydowac. Zreszta byly nawet sondy robione. Te wyjazdy kosztuja duzo wiecej niz na mecze pilkarskie. Chodze na pilke, a na wyjazdy nie jezdze. Polowa druzyn z naszej grupy to max 100 km. od Rzeszowa. Szarpnac sie zeby jechac do Lublina czy Kielc tez mozna, ale to nie jest druga czesc kraju. Pamietam jak jechalismy do Gniezna przez Kielce. Nie ma czego to porownywac. Nie wszystkich na to stac, ale przynajmniej mozemy sie pochwalic tym, ze bylismy raz w tym roku w Gnieznie. Inna sprawa, ze na wakacjach wiele osob bylo poza domem i nie udalo sie zebrac grupy. Wasze wyjazdy kosztuja mniej wiecej tyle co bilet. Czasem mniej. A czujesz jechac 625 km ? Zreszta zawsze wierzymy w zwyciestwo swojej druzyny i nikt nie mowil, ze w Gorzowie przegramy. Ale w przeciwienstwie do Pilki w oslabionym skladzie jest arcytrudno wygrac. Z kim my tam bylismy? a po 7 biegach bylo 22:20... jaki byl wynik koncowy kazdy wie.

PS:
Widze, ze AntySlaczka powrocil na forum... radze sie zachowywac kulturalnie, bo burdelu u nas nie ma i o bana nie trudno. Owszem masz zalozonego na ID, ale drugim razem bedzie juz na IP. Wyrazaj swoje opinie, ale rob to kulturalnie i nie obrazaj innych. To jest moja opinia. Po banie na IP straca tylko koledzy z sieci, czy co Ty tam masz.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 14 sie 2003, o 10:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
AntySlaczka napisał(a):
Jesteście siebie godni. Obydwa ciulowe kluby, i obydwa gorsze od Unii :-) Zróbcie sobie zgode,a najlepiej sie połączcie.Tylko z porzytkiem dla polskiego żużla,gdyż zamiast dwuch ciulowych klubów,będzie jeden!
Szczerze powiedziawszy,że sie tak kulturalnie wyraże,to ja bym was wszystkich zebrał na jednym placu,a potem rytualnie OTRUŁ, i byłby spokój!

RAAAAVEEEN, WRÓCIIIIIŁEEEEEMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widze że po ostatnich FUKSIARSKICH (!!!) wygranych unii anty slączka złapał wiatr w żagle i ostro atakuje. Ciesz się że rzeszów w tym roku mial pecha, sam nie wiem jak taka uniaa moze byc w 1/4 :D

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 14 sie 2003, o 10:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Buber czyżby ujawniły się u ciebie jakieś kompleksy spowodowane niską lokatą stali w tabeli...??? :D :D

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 14 sie 2003, o 11:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
nie mam żadnych kompleksów ale przeciesz sami chyba przyznacie ze w tym sezonie macie duze szczęscie. nie chce mi sie przypominac wam wszystie wasze fuksiarskie wygrane ale jeżeli macie wątpliwosci mi na prywatną skrzynke dac.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer i 132 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi