Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim rezultatem zakończy się ten mecz?
Gorzów +30 2%  2%  [ 1 ]
Gorzów +20 2%  2%  [ 1 ]
Gorzów +10 22%  22%  [ 10 ]
Gorzów +1 do +9 36%  36%  [ 16 ]
Remis 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +1 do +9 36%  36%  [ 16 ]
Rzeszów +10 2%  2%  [ 1 ]
Rzeszów +20 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +30 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 45
Opcje      Szukaj
Post 15 kwi 2013, o 15:53
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
tak z ciekawości, jak oceniacie komentatora z enki??

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 15 kwi 2013, o 16:02
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2008, o 10:14
Skąd: RR
Posty: 157

Zobacz profil 
Ci co komentowali nasz mecz ( Cegła i ten 2gi) w porządku , nie ma już diabła wyskakującego z pudełka :smile:


           
Post 15 kwi 2013, o 16:09
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Komentatorzy wg mnie bardzo średnio. Podczas meczu mieli problem z rezerwami, przepisami i punktami - dziwili się, że Sówka nie jedzie za Kreta, nie widzieli zmiany za Nermarka, mylili wynik. A Cegła mógłby się w końcu nauczyć, że Nicki ma na nazwisko PeDersen. No chyba, że na Krzysia mamy wołać Sekielski ;)

Generalnie jakiegoś skoku cywilizacyjnego transmisji nie było, studio w parku maszyn na plus, pokazywanie zdobyczy punktowych drużyn na minus wszyscy w jednym zestawieniu, a później drużynami po ilości zdobytych punktów, zamiast tak, jak jest w programie. Twisty fajnie wypadł w studiu, natomiast komentarze Żabiałowicza były w takim tonie, że eeeeee... ;)


           
Post 15 kwi 2013, o 16:17
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2012, o 23:37
Posty: 33

Zobacz profil 
Spora niespodzianka wdg mnie, wydawało mi się że wynik będzie odwrotny , oby tak dalej, fajnie popatrzeć w tabele i tak wysoko nasza drużyna, a będzie pewnie jeszcze wyżej w najbliższą niedziele. Trzeba się cieszyć z tego co jest, nażekania na Sówke, i Lamparta troche nie na miejscu, wiadomo, że na wyjazdach jest truidniej, wydaje mi się, że u nas zdobędą razem około 10-15 ptk


           
Post 15 kwi 2013, o 16:50
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Beznadzieja szata graficzna na NC++ była nie dość że punktacji nie pokazywali po kolejnosci 3,2,1,0 tylko jak było ustawione na początku biegu tak i po jego zakończeniu.Podobnie sytuacja miała miesjce z punktami dla gości i gospodarzy,zamiast pokazać drużynami to pokazali od najlepszego do średniego tam miejszając dwie ekipy.Jak dla mnie to jest stanowczo do poprawki..


           
Post 15 kwi 2013, o 17:39
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
MUSZĘ TO POWIEDZIEĆ :lol: A NIE MÓWIŁEM, NIE MÓWIŁEM... :piwo:

Do rzeczy... Nie mogę przeboleć porażek Nickiego z Kasprzakiem i 2 x z Iversenem, no dobra jedna z Iversenem byłaby do przyjęcia.
Ale nikt nie powie, że to tylko Nicki (15 lub 18) i ogórki. Tam zaczyna być widać zespół, który nakręca się sam...

Kasprzak to dupa jakich mało, a znawca Komarnicki zrobi z niego misia świata :peace:
Zakładam się, że Ksysiu będzie jednym z 3 najsłabszych uczestników stałych w GP 2013.

Nicki swoje minimum zrobił (12 pkt.), do tego super GREGOR, który jak zwykle odjeżdża sparingi i wyciąga rakiety na ligę.
Wielki browar dla Grześka za pokazanie Dawidowi jak i kiedy pracować łokciem :twisted:

Może się okazać najlepszą parą ekstraligi - duet Okoniewski - Pavlic, to taki pociąg TGV. Wczoraj tor nie pozwalał na jazdę parową.
A co się będzie działo, jak tory będą po zimie dobrze przygotowane, szczególnie na naszym lotnisku.
Już czekam na pojedynek z parą Jonsson - Davidsson :twisted:

Odwalcie się od Lamparta i Sówki, chłopaki starty i sprzęt mają jak tralala... Obaj nie przepadają za obiektem Jancarza.
Do tego są to zawodnicy mało doświadczeni i w ich przypadku musi być trochę więcej jazdy do nabrania luzu.
Przypatrzcie się w TV jak oni sztywno jechali na tym dziurawym torze. Pozytyw jest taki, że nic im się nie stało, a mecz do przodu.

Zaczekajcie na mecz u nas. Jestem pewien, że zakręcą się wokół 5-6 pkt. Już dziś mówię, że medaliki nie wyjdą z 40 punktów :!:

Co do transmisji podobne zarzuty jak wyżej. Brak informacji o zmianach, widać braki w wiedzy odnośnie regulaminu.
Pokazywanie punktów powinno wyglądać zespół A i zespół B, a nie łączone.
Po biegu punktacja na zdjęciach za kolejnością, a nie ustawieniem na starcie.

I na koniec jedna konkluzja wyniki będą ciekawe dzięki jak to powiedział CYRAN instytucji KOMISARZA TORU.
Koniec z kopaniem dołków itp. GRATULACJE DLA WŁADYSŁAWA KOMARNICKIEGO i PIOTRA PALUCHA :młotek:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 16 kwi 2013, o 23:04
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Tomek_Ch napisał(a):
MUSZĘ TO POWIEDZIEĆ :lol: A NIE MÓWIŁEM, NIE MÓWIŁEM... :piwo:
Odwalcie się od Lamparta i Sówki, chłopaki starty i sprzęt mają jak tralala... Obaj nie przepadają za obiektem Jancarza.
Do tego są to zawodnicy mało doświadczeni i w ich przypadku musi być trochę więcej jazdy do nabrania luzu.
Przypatrzcie się w TV jak oni sztywno jechali na tym dziurawym torze. Pozytyw jest taki, że nic im się nie stało, a mecz do przodu.

Zaczekajcie na mecz u nas. Jestem pewien, że zakręcą się wokół 5-6 pkt. Już dziś mówię, że medaliki nie wyjdą z 40 punktów :!:

pozwolę sobie wtrącić przysłowiowe 3 grosze. Słowa złego nie powiem na Sówkę. Ma jeszcze czas aby wejść w sezon. Jest młody, wiemy że będzie punktował wcześniej czy później. Ale niestety równie dobrze wiemy, że Lampart nie będzie punktował nigdy. Zmarnowany talent, a może nawet zmarnowany brak talentu. Nic już z tego nie będzie. Nie robi postępów. Kompletnie nie inwestuje w swoje umiejętności. Być może traktuje ten sport jako zapchaj dziurę w swoim życiu, tego nie wiem. Jednak po tylu latach na motocyklu, wymagał bym aby prezentował się lepiej.


           
Post 17 kwi 2013, o 21:49
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja niestety jeszcze nie miałem okazji ogladac naszych zawodników na torze w tym meczu i moge opierać sie tylko na sledzeniu wyników bieg po biegu i jestem w ciezkim szoku. Dawno nie pamietam zeby na trudnym terenie czterech naszych zawodnikow pojechalo na tak wysokim poziomie i zeby to jeszcze poskutkowało wywiezieniem dwoch punktów. Za Gorzowem nigdy nie przepadalem i to sie raczej nie zmieni, wiec satysfakcja z utarcia im, Cegielskiemu, Paluchowi i Wladkowi nosa jest podwojna :)

Dwa sprawdzone powiedzenia bym jeszcze wtracil: "Zwycieskiego składu sie nie zmienia" i "zwyciezcow sie nie sadzi". Ustawienie wydaje sie najoptymalniejsze, a Lamparta czy Sowke oceniajmy po kilku meczach.

Nie popadalbym też w hurraoptymizm, bo nawet bez ogladania meczu wiem jak slabi tego dnia byli Nermark, Kasprzak, czy nawet często dwucyfrowy Zmarzlik. Mysle, ze z Czestochowa wygramy skromnie, po zacietym meczu.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 kwi 2013, o 04:22
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Mecz jest tutaj dla tych co nie widzieli.

http://www.youtube.com/watch?v=QiSHH0OviNs

Tak sobie mysle, ze gdyby nie wypadek Zmarzlika w 12 biegu, to roznie moglo byc, choc z drugiej strony nie byloby Iversena w 14 biegu. Tak z obserwacji meczu podobali mi sie Walasek, Okoniewski i Pavlic, natomiast Nicki byl dosc wolny. Niezle starty Lamparta, ale umiejetnosci rozgrywania pierwszego luku i jazdy na dystansie beznadziejne. Sowka tak troche nie bardzo, ale mysle, ze on jeszcze nieraz dobrze zapunktuje. Kretowi najlepiej zabrac motocykl, bo jeszcze zrobi sobie lub komus krzywde. Wynik dobry, ale do wiekszej liczby zwyciestw potrzeba jednak jakichs punktow na rywalach ze strony Lamparta i Sowki, bo cztery dwucyfrowki w meczu w wykonania calej czworki czolowych zawodnikow zapewne nie powtorza sie zbyt czesto.

Z Gorzowa oprocz Iversena niezle wrazenie wywarl na mnie mimo wszystko Bartek Zmarzlik. W jednym z biegow zajechal go Nermark i nie dal szansy, aby pogonic za para Rzeszowa. Szkoda tego upadku, bo w tamtym biegu z Nickim jechal naprawde swietnie. Swoje punkty zdobyl Cyran, mysle, ze nie najgorsza tez jest zdobycz Gapinskiego, choc stac go bylo na 2 punkty wiecej. Mecz zawalili Nermark i Kasprzak. Nie spisywalbym Gorzowa na straty, oni maja potencjal, ale warto popracowac nad tymi, ktorych stac na duzo lepsze wyniki.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 maja 2013, o 04:23
 Re: III kolejka: Gorzów - Rzeszów (14.04.2013) 42:48
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
w kontekście wyniku derbów gorzowa z zielonką doceńmy nasze inauguracyjne wyjazdowe zwycięstwo... :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi