Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) 42:48


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim rezultatem zakończy się ten mecz?
Rzeszów +30 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +20 5%  5%  [ 2 ]
Rzeszów +10 55%  55%  [ 24 ]
Rzeszów +1 do +9 32%  32%  [ 14 ]
Remis 0%  0%  [ 0 ]
Częstochowa +1 do +9 9%  9%  [ 4 ]
Częstochowa +10 0%  0%  [ 0 ]
Częstochowa +20 0%  0%  [ 0 ]
Częstochowa +30 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 44
Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2013, o 21:04
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
DoCKM napisał(a):
Spokojnie, żadnego taktyka nie użyjecie. Nie w meczu z obecnym Włókniarzem.

A jaki jest obecny Włókniarz? Objechaliśmy dopiero 1 kolejkę i trudno wyciągać jakieś konkretne wnioski. W sparingach np Holta śmigał aż miło było patrzeć a przyszedł mecz i mega problemy sprzętowe. Jeśli upora się z nimi do niedzieli to stać go na dobry wynik bo z nim jest wszystko ok, po prostu potrzeba popracować w warsztacie.

Zgodzę się, że faworytem jest Stal bo na swoim torze Nicki, Walasek i Okoń nie zejdą poniżej pewnego poziomu a do tego solidna druga linia. Jednak dla Stali też będą to pierwsze zawody na swoim torze i mecz może wyglądać zupełnie inaczej niż w Gorzowie. Ciekawi mnie dyspozycji Pavlicia, który w Gorzowie latał a 10+3 mówi samo za siebie. Jednak warto pamiętać, że Jurica tam zawsze robi furorę i prezentuję się tam chyba najlepiej obok Crumpa z zawodników drużyn przyjezdnych. Mocno wierzę w to, że jednak napsujemy Wam dużo krwi. Pod 7 prawdopodobnie pojawi się Strzelec i jeśli zbliży się do wyniku z ubiegłego sezonu (8+1) to wynik może oscylować koło remisu.

Serce mówi 44-46, rozum 48-42 :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 18 kwi 2013, o 04:56
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Włókniarz zdobędzie maksymalnie 40 punktów w niedzielnym meczu. Tu nie ma braku szacunku do rywala tylko czysta chłodna kalkulacja.
Szombierski czy Jabłoński raczej na 0. Holta nie zrobi więcej jak 5 punktów i to nie wiem na kim ???
Juniorzy zapunktują ok. 5-6 razem. Natomiast zarówno Emil jaki Grisza oraz MJJ będą kąsani przez nasze główne armaty.
Nie ma szans, żeby któryś z nich powtórzył wynik 17 oczek z meczu przeciw Polonii.
Emil był w gazie w stosunku do byłego pracodawcy - normalka 8-)

Poza tym ten mecz obnażył siłę medalików. Skazywana na walkę o utrzymanie Bydgoszcz nie jest bez szans w walce o bonusa.
Podejrzewam, że też ostudził im nieco zapędy, bo przegrana wisiała na włosku, a jechali u siebie :!: :!: :!:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 18 kwi 2013, o 09:15
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Tomek_Ch napisał(a):
Holta nie zrobi więcej jak 5 punktów i to nie wiem na kim ???


Holta może pokonac każdego, bo to wielki walczak, w dodatku na naszym torze czuje się jak ryba w wodzie.
Jak dla mnie mecz na styku, w okolicach remisu, może nawet z lekkim wskazaniem na Czewę. Pokonaliśmy na wyjeździe Gorzów, to sukces, ale Gorzów jest słaby, zostało 1/3 tego, czym dyspooywali rok temu.
Czewa to inna bajka, skład nawet na złoto i nie zdziwię się, jak MJJ objedzie np Nickiego, który w jakiejś mega formie nie jest. No i Pavlic na naszym lotnisku to jednak jest niewiadoma.
Dawid musi min. 5-7 pkt ujechać, wtedy widzę wygraną.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 18 kwi 2013, o 10:58
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Ale nie dziś. Rune Holta to jest koniec zawodnika poczytaj co o nim sądzi Cieślak.
Jaki walczak.... :?: A no był kiedyś taki, rzeczywiście Waldemar Walczak Apator Toruń i Polonia Piła tak tak pamiętam :spiew:

Nowy_ napisał(a):
i nie zdziwię się, jak MJJ objedzie np Nickiego, który w jakiejś mega formie nie jest. No i Pavlic na naszym lotnisku to jednak jest niewiadoma.


No to zdziwisz się kolego.... :luzak:
Popatrz na Jurę jak przyjeżdżał tu Lesznem na ligę... :piwo:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 18 kwi 2013, o 11:35
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Tomek_Ch napisał(a):
No to zdziwisz się kolego.... :luzak:
Popatrz na Jurę jak przyjeżdżał tu Lesznem na ligę... :piwo:


Raptem jeden mecz w lidze w Rzeszowie. W tamtym roku i jego jazda? poza pierwszym biegiem, gdzie wygral z Walaskiem, pozniej ciulal punkty na Michalskim, Sowce i Kuciapie. Przegrywal z kretesem z Okoniem i Crumpem. Pojechal tez w Memoriale L.Richardsona i byl obok Gaschki najgroszym zawodnikiem. Obawy sa uzasadnione, bo on tutaj mial tak naprawde jeden dobry bieg.

Mecz bedzie na styku, bo Szuminie, Holcie czy Strzelcowi ten tor lezy i notowali tutaj z reguly dobre wystepy.
Jezeli ktos mysli, ze cala czworka (okon, pavlic, walas, pedersen) powtorzy wynik z Gorzowa, to gratuluje optymizmu.
Po Pavlicu nie wiadomo czego sie spodziewac, a z okoniem jest tak, ze wszystko zalezy od jego startow i tez niczego nie mozna z gory zakladac. Pewniakami w tej druzynie sa tylko Walas i Pedersen.


           
Post 18 kwi 2013, o 14:34
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Jeszcze Lampart zrobi audi i będzie po meczu :wink: A tak poważnie - wydaje mi się że mecz do przodu będzie dla prywatnego klubu Marty Półtorak.
Szumina groźny? czy Jabłoński ? może na Lamparcie , Kiszce czy Krecie punkty zrobią. Ale żebym się nie zdziwił , bo każdemu zawodnikowi brakuje jazdy.

_________________
ZKS


           
Post 18 kwi 2013, o 18:57
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
bakson69 napisał(a):
Jeszcze Lampart zrobi audi i będzie po meczu :wink:

eee tam z Gorzowa już też prawie audicą wyjeżdżał a dwa punkty dla Folii wywiezione od Komarnickich :wariat:


           
Post 18 kwi 2013, o 19:05
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Haszyszowy napisał(a):
Raptem jeden mecz w lidze w Rzeszowie. W tamtym roku i jego jazda? poza pierwszym biegiem, gdzie wygral z Walaskiem, pozniej ciulal punkty na Michalskim, Sowce i Kuciapie. Przegrywal z kretesem z Okoniem i Crumpem. Pojechal tez w Memoriale L.Richardsona i byl obok Gaschki najgroszym zawodnikiem. Obawy sa uzasadnione, bo on tutaj mial tak naprawde jeden dobry bieg....

....Jezeli ktos mysli, ze cala czworka (okon, pavlic, walas, pedersen) powtorzy wynik z Gorzowa, to gratuluje optymizmu.


Wynik 8 punktów + 3 bonusy jest czytelny. Na Sówce, który w minionym roku był silnym juniorem na naszym torze. Na Kuciapie, który potrafi w Rzeszowie przywieźć Hampela czy Golloba. Na głupie przykłady, głupia odpowiedź :kielb_pala:

...a ja gratuluje sceptycyzmu i czarnowidztwa w ocenie potencjału swojego teamu, błagam nie mów mi tu czasami o obiektywizmie, bo już całkiem zjadę ze śmiechu.... :banana:

Ludzie ciężcy jesteście. Co jeden to lepszy egzemplarz. Nie umniejszajcie sukcesu w Gorzowie przez pieprzenie o słabości Gorzowa. Bo tam jeszcze nie jeden w tym roku wtopi. Zmarzlik się wjeździ, Kasprzak ogarnie i będą wygrywać, a to że z nami im się nie udało to komentarz jest prosty i klarowny - JEŹDZI SIĘ NA TYLE, NA ILE POZWALA CI RYWAL 8-)

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 18 kwi 2013, o 19:29
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kibice z Wegier wybierają się na mecz z Czewą 8-)

Cytuj:
Szurkolói busz: 04.21 Rzeszów

Április 21-én, e hét vasárnap szurkolói buszt indítunk a 18:15-től kezdődő Rzeszów - Częstochowa Extraliga összecsapásra.
Vajon mit kezd egymással a két GP menő, a házigazda Nicki Pedersen és a az oroszlánok orosz rakétájának, Emil Sayfutdinov. De az este nem csak róluk szól. Melyik csapat fog jobban koncentrálni és egységként harcolni a győzelemért?
Ha Te is a helyszínen szeretnéd átélni az összecsapás mozzanatait, hangulatát, gyere, tarts velünk!

Útiköltség 7000Ft/fő. Indulás Debrecenből Miskolc érintésével!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 18 kwi 2013, o 22:32
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Tomek_Ch napisał(a):
...a ja gratuluje sceptycyzmu i czarnowidztwa w ocenie potencjału [b]swojego teamu[/b], błagam nie mów mi tu czasami o obiektywizmie, bo już całkiem zjadę ze śmiechu.... :banana:


To nie jest moja druzyna. Z prywatnym cyrkiem Rudej Grazyny, nie mam nic wspolnego.


           
Post 18 kwi 2013, o 23:19
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Będzie ciężko ale jakoś o wygraną jestem spokojny. Grisza jeździ dobrze ale kompletów u nas nie robił, Emil też gubił pkt przy Hetmańskiej. Holta z roku na rok jest coraz słabszym zawodnikiem, Jepsen walczak ale w niedziele się okaże. Jak szeroka będzie nieść tak jak w tamtym sezonie to rosyjskiej szarży po szerokiej tak jak w Częstochowie w meczu z Bydzią nie będzie, a jeśli nasi nie będą gorzej startować jak w Gorzowie to będzie ok :).
Walasek, Pedersen i Okoń zrobią swoje, Pavlić u nas też pojedzie dobrze, najgorzej wygląda sprawa z młodzieżą ale mam nadzieję, że Sówka ustawił sobie sprzęt jak należy no i Lampart musi w końcu punktować bo starty ok ale na trasie to już padaczka była.


           
Post 18 kwi 2013, o 23:33
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Haszyszowy napisał(a):
To nie jest moja druzyna. Z prywatnym cyrkiem Rudej Grazyny, nie mam nic wspolnego.

i co? kolejny z "wyświechtanym" sloganem, jak co najmniej sprany t-shirt z napisem "Jasol Rzeszów" :wysmiewacz: "prawdziwy kibic" co żyje historią, ale historia nie jeździ na żużlu - ciekawe kiedy to dotrze do tych "prawdziwych kibiców" :D
Mecz będzie wygrany - Częstochowa nie ma za bardzo kim straszyć, co nie oznacza że możemy przejść obok meczu - będzie ciężko ale wygramy :)

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 19 kwi 2013, o 00:20
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2008, o 20:40
Skąd: Rzeszófff,Hetmańska 69
Posty: 122

Zobacz profil 
Wierze w naszą drużynę ale coś czuje że mecz będzie do tyłu

_________________
Obrazek


           
Post 19 kwi 2013, o 00:24
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
wydaje mi sie ze decydujace o zwycestwie beda punkty sowki

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 19 kwi 2013, o 00:27
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Fan Stali Rzeszów napisał(a):
Wierze w naszą drużynę ale ...
To tylko pogratulowac wiary.
Ludzie bedzie dobrze, juz dawno nie patrzylem na sklad Rzeszowa z takim optymizmem. I nie chodzi mi o Pedersena (lub jak wola pewne osoby Petersena :) ) ale bardziej z Jury jestem zadowolony.
Navigator nie ma sie co przejmowac, kazdy ze starszej wiary czuje sentyment do STALI, ale tamto juz nie wroci, idzie nowe. Jak najbardziej trzeba i warto walczyc o herb, nazwe STALI Rzeszow, ale robmy to inteligentnie. Do niedzieli - po wygrana !

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 19 kwi 2013, o 10:05
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Haszyszowy napisał(a):
To nie jest moja druzyna. Z prywatnym cyrkiem Rudej Grazyny, nie mam nic wspolnego.

rowniez sie podpisuje od 2009 roku ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 kwi 2013, o 10:28
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Mario823 napisał(a):
(...)
Navigator nie ma sie co przejmowac, kazdy ze starszej wiary czuje sentyment do STALI, ale tamto juz nie wroci, idzie nowe. Jak najbardziej trzeba i warto walczyc o herb, nazwe STALI Rzeszow, ale robmy to inteligentnie. Do niedzieli - po wygrana !

Ja się bynajmniej nie przejmuję - tylko wkurzające jest to, że ktoś "rzuci takim hasłem" i myśli że od razu ma +10 do szacunku :biggrin: Ja wiem i Ty to wiesz o co chodzi - ale są tacy co nawet nie wiedzą o co chodzi dokładnie ale żeby być cool to fajnie jest od czasu do czasu rzucić coś na Półtorakową - jakie to płytkie i miałkie - zwłaszcza w obecnych czasach.
O meczu cóż więcej napisać: sądząc po ilości treningów, jakie odbyli żużlowcy znad wisłoka można stwierdzić że solidnie przygotowują się do potyczki z Lwami - więc jest duża szansa że zaprocentuje to na torze i będziemy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 19 kwi 2013, o 13:11
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2259

Zobacz profil 
Awizowane składy

Dospel Włókniarz Częstochowa

1. Rune Holta
2. Michael Jepsen Jensen
3. Grigorij Łaguta
4. Rafał Szombierski
5. Emil Sajfutdinow
6. Artur Czaja

PGE Marma Rzeszów
9. Nicki Pedersen
10. Dawid Lampart
11. Rafał Okoniewski
12. Jurica Pavlic
13. Grzegorz Walasek
14. Marco Gaschka

Sędzia: Jerzy Najwer (Gliwice)
Komisarz toru: Stanisław Pieńkowski (Gorzów Wlkp.)

Only win :wink:


           
Post 19 kwi 2013, o 14:21
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Już dwa razy były podane awizo, ale co tam, no nie :cenzura: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 20 kwi 2013, o 02:28
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Częstochowa (21.04.2013) g. 18:30
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Haszyszowy napisał(a):
To nie jest moja druzyna. Z prywatnym cyrkiem Rudej Grazyny, nie mam nic wspolnego.

rowniez sie podpisuje od 2009 roku ;)


Jakże istotna i wiele wnosząca do wątku informacja. Dzięki.

Co do meczu będzie ciężko ale powinniśmy dać radę, wszyscy poza Nickim trenowali co daje podstawy do optymizmu.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi