Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Ocena zawodnikow Jasolu.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 sie 2003, o 07:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Miras - widzałeś w tym sezonie choć jeden mecz na zywo?? Na jakiej podstawie stwierdzasz, że Miesiąc to beztalencie??

Piszesz: fakt faktem Brhel zawiudl ale czyzby napewno bylo tak tragicznie , potem dajesz mu ocene 2 to sie chłopie zdecyduj.

A poza tym jak ktoś dostaje ocene wyższą od drugiego to nie znaczy że był lepszy, oceniamy nie tylko średnie, ale też zaangazowanie, i to czy zawodnik zrobił postępy.

Wiem, że ten temat jest do ocen, a nie do oceniania wypowiedzi innych, ale nie mogłem sie powstrzymać :wink:


           
Post 21 sie 2003, o 11:59
 


Acha i twoim zdaniem "Ponczek" Pawel Miesiac zrobil postepy? :( mozesz powiedziec w ktora strone ?co stego ze chlopak ma checi?on sie ewidetnie cofa do tylu!!! :twisted: A my oceniamy zawodnika na podstawie jego wystepow na torze!!! :!: A jesli twoim zdaniem zadowala cie wygranie Pawla Miesiaca z Pawlem hlibem to ok masz powody do radosci i w twoim przypadku zastanowilbym sie powaznie nad ocena 4 a zpewnoscia ty tak jego zaangarzowanie doceniles ze niewachasz sie dac mu 5.A co do tekstu Brhela "jak go nie rozumiesz to nie muj problem" :twisted:


           
Post 21 sie 2003, o 13:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Miras - nie twierdze, że Miesiąc zrobił postęp, dlatego dałem mu 2. Ale nie uważam też go za "beztalencie" bo już nie raz pokazał, że jeździć potrafi.
Pytam jeszcze raz, skoro oceniasz zawodników po ich wystepach na torze, czy chociaż raz byłeś na stadionie na meczu??


           
Post 21 sie 2003, o 14:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Dokładnie Miesiąc beztalencie to jest smieszne czy ze teraz jezdzi słabo to jest beztalencie on ma sie dopiero rozwinac :!: :!: :!: :!:
I jak stawiacz w równym rzędzie Cecona który ma 20 lat i ledwo co sie składa i Miesiaca który ma 18 i gdyby mial lepszy sprzet to kto wie to niewiem czy sie smiać czy płakac :evil: :evil: bo przypatrz sie jak jezdi Karol w jego wieku,a teraz jak jeżdzi zajbiście,a ze Miesiąc teraz jezdi słabo to przypominam ze ma po pierwsze 18 lat,a po drugie to jest jego pierwszy praktycznie sezon w którym jezdzi w każdym mecz zobaczymy za rok jestem pewien ze u siebie bedzie jezdił jak Jeleniewski w Lublinie :!: :!: I jescze jeden przykład jak w juniorach Wilk jeżdził zajebiscie a jaki jest teraz ciniaży i tyle ,a zresztą co ci bedę mówi ponawiam pytanie ponczka.
BYŁEŚ CHOĆ NA JEDNYM MECZU W TYM SEZONIE :roll: :roll: :roll: :evil: :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 sie 2003, o 17:07
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Moje oceny:

Bohumil Brhel - dużo słabszy sezon, ale były biegi, gdzie zaprezentował się tak, jak chcieliby wszyscy. Ocena : 4

Niklas Aspgren- za mało jeździł, aby można było coś o nim powiedzieć.

Maciek Kuciapa- zdecydowany lider drużyny, profesjonalizm w każdym calu, słabiej pojechał w meczu z Rybnikiem, ale każdemu może trafić się troszkę słabszy dzień. Ogólnie nie zawodził, przywoził spore zdobycze punktowe. Ocena: -6

Piotrek Winiarz- podpora drużyny, zawsze stara się jechać jak najlepiej, łatwo nie rezygnuje z walki. Ocena: +5

Karol Baran- w jednym meczu super, w drugim gorzej. Ogólnie dobrze zaprezentował się startując pierwszy sezon w gronie seniorów. Ocena: +4

Rafał Trojanowski- dobry mecz w Wawie, potem kontuzja. W Rawiczu jeden z najlepiej jeżdżących zawodników. Ocena: +3

Rafał Wilk- typowe "hop - bęc". Jednak potrafił stanąć na wysokości zadania i ratować punkty drużynie. Ocena: =4

Łukasz Golonka- bardzo słabo, za dużo ma upadków. Ocena: +2

Paweł Miesiąc- trochę słabo, ale widać w nim chęć walki, również za dużo ma upadków. Coś z tym trzeba zrobić. Ocena : =3

Marian Micał- słabo, wyróżnienia za mecz z Rybnikiem :wink: Ocena: 2

Piotrek Prucnal,Robert Suszczyński,Tomek Kliś - jeszcze długa droga przed nimi. Ocena: -2

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 22 sie 2003, o 21:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Bohumil Brhel - na pewno nie to czego wszyscy oczekiwali ale mnie wkurza jak kuzniar muwi ze wszystko przez niego, przeciesz aż tak tragicznie to on nie jeździł ale i tak "Brhela juz nie chcemy"
3

Niklas Aspgren- ehhhh a tak bardzos ie cieszylem jak go zakontraktowali...
?

Maciek Kuciapa- lider druzyny, jak kazdy mial wpadki ale ogólenie jest super
5
Piotrek Winiarz- a to jest mój ulubiony zawodnik, zawsze usmiechnięty, na torze tez nieźle mu idzie
4

Karol Baran- Jeździ troszeczke w kratke ale i tak jest calkiem nieźle, w koncu jest seniorem 1 rok
4
Rafał Trojanowski- z tych meczów co wystąpił tylko chyba jeden mu nie wyszedł, ma chłop pecha...
4-
Rafał Wilk- jeździ w kratke choc chyba duzo wiecej ma wpadek niz sukcesów, czasami ma jakies wpadki i mysle ze zle by sie stalo jakby odszedl do krosna bo kim bysmy tę luke wypęnili?
3-
Łukasz Golonka- nie wiem czego ale lubie tego zawodnika, ale w naszym skladzie nie widze dla niego miejsca. Kierunek--->KROSNO tam będzie jednym z liderów.
2

Paweł Miesiąc- czy zrobil postepy nie wiem bo na powaznie zuzel wciągnął mnie dopiero w tym roku. Gollobem to on moze nie jest ale nie mozna go nazwac beztalenciem
2+

Marian Micał- dwojka tylko za ten mecz z rybnikiem, reszta słabo
Ocena: 2

Piotrek Prucnal,Robert Suszczyński,Tomek Kliś - na razie nie ma co oceniac, muszą jeszcze duzo potrenowac.
Nieklasyfikowany ?:P

_________________
The Naturat

Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sie 2003, o 18:13 przez Buber, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 sie 2003, o 11:52
 Re: Ocena zawodnikow Jasolu.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
moja ocena:
Seniorzy:
W tym sezonie trójka z nich zasługuje na słowa pochwały:
Winiarz, Kuciapa i Baran. Idąc na mecz zawsze liczyłem tylko na nich. ocena +4

Trojanowski - bezmózgowiec, dalej nie będe komentował, ocena +2

Wilk - juz lepiej od trojana, ale było kilka wpadek - ocena: 3

Golonka- potrafi pojechać, ale ma za mało okazji do startów w meczach -3

Juniorzy:
Micał -moim zdaniem nie będzie z niego dobrego żużlowca -ocena -2

Miesiąc- podoba mi sie bardziej od Micała, ale jeszcze to nie jest to - ocena +2

Kliś, Suszczyński, Prucnal - nie robią żadnych postępów +1


Obcokrajowiec:
Brhel, którego juz dawno powinnismy sie pozbyc jest słąby jak barszcz. Za cały zepsuty ładnie mówiąc przez niego sezon ocena 2.

Trener:
Kuźniar- jego wypowiedzi są w miare rozsądne, ale co z tego skoro nie ma możliwości przekonać naszych działaczy, którzy blokują jego plany? ocena +4


           
Post 23 sie 2003, o 14:19
 Re: Ocena zawodnikow Jasolu.
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Moja ocena - nie mam porównania z sezonem poprzednim:

Zagraniczni:
Brhel: 3+ - jak na jego możliwości to jako zawodnik ligowy zbyt często zawodzi. W GP jeździ dobrze, a "u nas" ma kompromitujące wpadki i łamie postanowienia kontraktu. Który klub go zechce w przyszłym sezonie?
Aspgren: brak oceny - w sparingu dobrze, a w sezonie jakieś problemy - jaka jest prawda co do formy - NIERÓWNA i to stawia go jako nieprzydatnego zagranicznego.

Seniorzy:
Kuciapa: 5- Zawodowiec!
Winiarz: 4 Oby wracał do zdrowia, kapitan, dobry duch drużyny.
Baran: 4+ Chwilami jeździ ryzykownie, ale bardzo skutecznie.
Trojanowski: 3 Niebezpieczna choć czasami skuteczna jazda, kontuzje.
Wilk: 3+ Bardzo twardy zawodnik, jednak po "kraksie" spowodowanej przez Bob'a chyba miał kryzys - plus za bycie niekiedy "Asem w rękawie".
Golonka: 2+ Nie trawię - moze to wina braku funduszy na opony, ale "waleczne" wywracanie się na łuku nie powinno cechować seniora.

Młodzieżowcy:
Miesiąc: 2+ Potrafi walczyć i nie widzę na razie nikogo lepszego wśród juniorów.
Micał: 2- Nie widziałem "lotnego startu" - może dlatego nie dam plusa.
Pozostali młodzieżowcy bez oceny - ich średnia punktowa mówi sama za siebie.

Trener: 3- Byłby OK, gdyby zajął się swoim fachem, a nie wypowiadał się głupio w mediach. Niemal bezkrytyczny wobec siebie, brak kontroli nad drużyną i umiejętności stworzenia zgranej paczki - zwłaszcza dogadania się z zagranicznymi zawodnikami.

zeman napisał(a):
Trener:
Kuźniar- jego wypowiedzi są w miare rozsądne, ale co z tego skoro nie ma możliwości przekonać naszych działaczy, którzy blokują jego plany? ocena +4

W mojej ocenie spora część wypowiedzi Pana Kuźniara jest zupełnie nierozsądna i śmieszna, a przy tym postawa bezkrytyczna i zbyt ugodowa wobec działaczy i sponsorów, (naiwna?) wiara w "swoich chłopaków" może by i poskutkowała, gdyby była lepsza młodzież i szkółka oraz odpowiednie pieniądze - lepiej niech się nie wypowiada i robi swoje.


           
Post 23 sie 2003, o 15:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
i tu sie zgadzam z lolkiem, kuzniar jest dobry(przeczytajcie np wywiad z klisiem) ale jako trener, reszte niech zostawi komus innemu. Niech ze stali nie odchodzi ale żeby zajmowal sie tylko trenowaniem...

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 23 sie 2003, o 16:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Piotr Winiarz- (+4) - jezdzi dobrze ale nie tak jak przed laty
Maciej Kuciapa- (5) -znakomita forma w tym sezonie
Karol Baran- (4) - dobra forma ale jezdzil troche w kratke
Rafal Trojanowski- (4) - forma tez dobra tylko jak by nie bylo tej kontuzji to by sie jeszcze pokazal
Rafal Wilk- (+3) - mial duzo wpadek ale czasami potrafi sie zmobilizowac
Lukasz Golonka - (3) - malo udany sezon ale walczy ostro :!:
Bohumil Brhel- (3) - oj oj oj ja tego nie chce komentowac poprostu zly sezon( nie ma to jak zaczac zmieniac zembatke przed biegiem jak sedzia wlaczy czas 2 minut :D )
Niklas Aspgren - (+1) - bardzo nieudany sezon
Pawel Miesiac- (3) - dobry i udany sezon
Marian Mical- (1) - jaki byl taki bedzie
O reszcie mlodziezowcow nie mam zamialu sie wypowiadac.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 23 sie 2003, o 20:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 11:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Piotr Winiarz- (-5) - szkoda tylko ze tak pechowy sezon dla niego
Maciej Kuciapa- (5) -dobry sezon
Karol Baran- (+4) - weług mnie po Maćku i Piotrku najlepszy zawodnik
Rafal Trojanowski- (+3) - raz dobrze reaz zle
Rafal Wilk- (3) - tak jak Rafał ale Rafał lepiej
Lukasz Golonka - (+2) - Gdyby nie kontuzja moze był by taki jak Karol ale tak to słabiutko:(
Bohumil Brhel- (+3) niewiem co on wyprawiał w tym sezonie robiłe te 9 10 pkt. ale jak na obcokrajowca to malutko i te spużnienia!! :(
Niklas Aspgren - (+1) - niesprawdził sie zabardzo
Pawel Miesiac- (-3) - trduno powiedziec czy on bł dobry czy zły óznie ale tak niebył zbyt świetny
Marian Mical- (+1) - Karol tez kiedys był taki a teraz .... moz ecoś z niego wyrosnie
Reszty nie kompentuje

_________________
Obrazek
Tylko StaL ZKS


           
Post 25 sie 2003, o 11:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Ok ja też coś napiszę:
Najpierw chciałbym ocenić ten pechowy sezon - niestety tu nie mogę postawić wyżej niż 2 ( tylko za to że w dwómeczu z Tarnowem nie jesteśmy in minus)

Przechodzę do oceny zawodników:

Brhel
Słaby sezon, stać go na o wiele więcej przynajmniej na takie wyniki jak w poprzednim sezonie. Niestety od 2001 roku jeździ słabiej i często zawodzi nas nie tylko pod względem sportowym ocena 3
Aspgren
Nie będę go oceniał gdyż pojechał bodajże w 4 biegach, co uchroniło go od pewnej 1


Kuciapa
Krajowy lider ekipy, potrafi świetnie jeździć nawet z kontuzją, ale stać go na średnią w okolicach 2,45 ocena =5
Winiarz
Kapitan ekipy jest chyba najrówniejszym punktem ekipy. ocena +4
Baran
Brak doświadczenia w meczach wyjazdowych jest dość widoczny ale u siebie tworzy z Winiarzem świetną parę ocena 4
Trojanowski
Kontuzja wyleczyła go z udziału w bodajże 10 spotkaniach do czego dochodzi absencja w Rawiczu. Stać go na jazdę na poziomie Maćka Kuciapy co odowodnił kilkakrotnie. ocena 4
Wilk
Bardzo nierówny zawodnik. Jego wynik to jak rzut kostką. Kilka niezłych występów nie poprawi wizerunku, bo w całokształcie sezon 2003 może zapisać jako słaby. ocena -3
Golonka
Potrzeba mu więcej jazdy bo latka lecą a poprawa mało widoczna ocena 2+

Suszczyński, Prucnal, Klis
Nie wystawiam narazie oceny, wierzę że za rok będę tu mógł postawić 3
Miesiąc
Utalentowany ale jeszcze niedoświadczony. Dużo kontuzji spowalnia sportowy rozwój ocena 2+
Micał
Najbardziej doświadczony junior nie prezentuje nic wielkiego. Stać go na 3-4 punkty ocena 2


Kuźniar - Dużo błędów taktycznych, i stawianie zamków z piasku zaniża notę. Podobno świetnie współpracuje z juniorami ale z oceną wstrzymam się do jkońca sezonu


           
Post 21 wrz 2003, o 21:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No i po sezonie. Był jaki był, jeszcze będzie czas o tym pisać. Tymczasem ja przedstawię osiągnięcia naszych zawodników w statystykach (są już uaktualnione na stronie):

Obrazek

Bo Brhel - średnia 1,804 - spadek w stosunku do ubiegłorocznej o prawie pół punktu! To bardzo słaby wynik.

Niklas Aspgren - 0,750 - komentarz zbyteczny.

Maciej Kuciapa - 2,295 - lider i to zdecydowany, dwie wpadki na własnym torze, na wyjazdach bezbłędny. Musi zostać, inaczej pójdziemy na dno.

Piotr Winiarz - 1,931 - wielki pech kapitana zespołu. Ale ja wierzę w jego powrót do zdrowia, a moze nawet na tor!

Karol Baran - 1,847 - spory postęp w stosunku do lat poprzednich. Nie jest jeszcze zbyt równy, ale za rok powinien równać do Maćka.

Rafał Trojanowski - 1,973 - wysoka średnia, ale uzyskana dzięki meczom ze słabeuszami w play-off, nie jechał w pojedynkach rundy zasadniczej, a jego średnia byłaby na pewno niższa. Ogólnie jednak gdyby nie kontuzja to znacznie lepiej niż przed rokiem.

Rafał Wilk - 1,753 - zaczął tragicznie, później jeździł minimalnie lepiej, w play offach w meczach z cieniasami podbił średnią do niezłego wyniku.

Łukasz Golonka - 1,061 - jeździł sporo w drugiej częscie sezonu, ale liczyłem na więcej. Miał kilka przebłysków, ale najczęściej zawodził. Nie wiem czy jego jazda w Rzeszowie ma jakiś sens.

Paweł Miesiąc - 0,729 - początek beznadziejny, później kontuzja, a po powrocie na tor minimalnie lepsza postawa. Końcówka sezonu już całkiem przyzwoita, dobre mecze z Gnieznem i Rawiczem. Oby za rok było jeszcze lepiej.

Marian Micał - 0,538 - przedostatni rok w juniorach. Nie ma sensu tego dalej ciągnąć, on żużlowcem nawet przeciętnym już nie bedzie.

Tomasz Kliś - 1,143 - średnia wysoka, ale to nic nie znaczy. Bardzo słabe wyszkolenie, nic dziwnego skoro prawie nie jeździ. Ma tyle lat co Miesiąc więc ma jeszcze czas.

Piotr Prucnal - 0,235 - podobnie jak Kliś.

Robret Suszczyński - 0,083 - j.w. ale ma u mnie przerąbane za swoją wypowiedź. :D


           
Post 22 wrz 2003, o 11:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Maciej Kuciapa - 2,295 - lider i to zdecydowany, dwie wpadki na własnym torze, na wyjazdach bezbłędny. Musi zostać, inaczej pójdziemy na dno.


Jak średnia Maćka ma się do całej I ligi? Slyszałem, że załapał się do Złotego Kasku. To prawda?


           
Post 22 wrz 2003, o 19:15
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
To był pechowy sezon.MNie nie zawiodł tylko Maciek i Piotrek.Wiecej oczekiwałem od Barana.Od niego musimy wymagac o wiele wiecej.Reszta musi przemyslec czy jest wstanie poprawic swoja jazde czy lepiej zrobic miejsce w składzie

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 24 wrz 2003, o 20:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Piotr Winiarz- -5 - Ogolnie dobra jazda, niewiele padek
Maciej Kuciapa +5 - zdecydowany lider zespołu, teraz tylko czy zostaje w zespole
Karol Baran- +4 - zrobil duze postepy pod wzgladem poprzedniego soezonu
Rafal Trojanowski- -4 - gdyby nie kontuzja bylo by jeszcze lepiej
Rafal Wilk- -4 pod koniec zesonu zacza jezdzic tak jak oczekiwalem
Lukasz Golonka - -3 powinien szukac klubu,w poprzednich sezonach grzal lawe, sa tego skutki
Bohumil Brhel- -4 najgorszy sezon boba, nie zapominajmny co robil w poprzednich
Niklas Aspgren - +1 To za malo
Pawel Miesiac- +3 idzie w dobrym kierunku, robi postepy, wojownik
Marian Mical- -2 dobrze pojechal tylko w rybniku
Kliś.Suszczyński,Prucnal - +1 dluga droga przed nimi, najlepszy moim zdaniem jest prucnal

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 25 wrz 2003, o 07:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Bohumil Brhel - 3 - bardzo słaba postawa, oraz wprowadzanie nerwowej atmosfery w drużynie.
Piotr Winiarz - 5+ - swietna współpraca z zespołem ! Szkoda, że sezon zakonczył tak a nie inaczej. Kto widział z bliska co Piotrek robi dla drużyny, oceniłby Go tak samo !
Maciej Kuciapa - +4 - same wyniki to nie wszystko, wielki indywidualista.
Karol Baran - 5 - dobry sezon, w koncówce brakło sprzętu. Swietna, widowiskowa jazda. Oby tak dalej !
Rafał Trojanowski - 5 - Wielki pechowiec, dobry poczatek, dobry koniec, a srodka brak. Szkoda złapanej kontuzji bo mogło byc naprawdę swietnie.
Rafał Wilk - 3 - mecz w Tarnowie na zawsze pozostanie w mojej pamięci...
Łukasz Golonka - 4 - mało startów, a mimo to w momentach, kiedy dostawał szanse, nie wykorzystywał Jej, ambitny, jednak ambicje to nie wszystko...
Niklas Aspgren - 4 - szkoda, że nie dostał kolejnych szans na stary w Rzeszowie- przypomnijcie sobie jak zaczynał Bo Brhel...
Paweł Miesiac - 5+ - poczatek sezonu - motocykl pomiatał nim na wszystkie strony, koncówka - Paweł pomiata potocyklem. Ogólnie gdyby nie kontuzja, Paweł jeździłby bardzo dobrze - to wielki talent.
Tomasz Kliś - 2 - tyle lat w szkółce, a taka postawa na torze, proponuje, by zakonczył juz swoją przygode z żużlem.
Piotr Prucnal - 2 - byłby dobry, gdyby miał sprzęt...
Robert Suszczyński - 3 - atomowe starty, jednak słaba jazda na dystansie
Marian Micał - 3 - dobra technika, jednak w koncówce sezonu nie startował - ktos wie dlaczego ? ;-)))


           
Post 26 wrz 2003, o 10:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
pozytywna ocene wystawilbym tylko kuciapie, piotrkowi, baranowi i trojanowskiemu. reszta zawiodla, a brhel to juz kompletna zenada. wilk to tylko z rawiczem umial na obcym torze jechac. dziwi mnie to ze sie tak niektorzy zachwycajamiesiacem. skoro ma talent i to wielki jak twierdzicie to gdzie sa wyniki? co z tego ze ma dopiero 18 lat. on juz od 2 sezonow regularnie startuje w lidze a nie widac zeby robil postepy na miare tego talentu jaki mu przypisujecie. klisia i suszczynskiego to bym sie pozbyl o szkoda sprzetu dla nich. lepiej juz w miesiaca zainwestowac bo i tak to najlepszy junior nasz jest.
mowiac krotko: hujowy sezon.


           
Post 26 wrz 2003, o 12:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kolejność przypadkowa:

Bohumil Brhel: Liderować to on nie liderował. Gdyby był zawodnikiem krajowym dostałby 4, bo tak obiektywnie trzeba ocenić Jego jazdę na tle drużyny. A że wymagano od Niego więcej - trója.

Maciek Kuciapa: Dobry sezon, ale jak zwykle było kilka wpadek, jak w meczu w Lublinie, czy u nas z Rybnikiem. Fajnie, że ma drugą średnią w lidze, ale nie zapominajmy, z kim Stal rywalizowała w drugiej części rozgrywek. Moja ocena: -5

Rafał Trojanowski: Trudno Go ocenić, bo gdy zaczął jeździć, było już dla nas po sezonie. Niesklasyfikowany ;)

Rafał Wilk: W ciężkich meczach zawodził. Wyjątek był tylko z Tarnowem. Ocena: 2

Karol Baran. Chyba spełnił oczekiwania, ale mimo że jest już seniorem, czeka Go jeszcze dużo pracy (czyt. jazdy), by ustabilizowac formę. Ocena: 4

Łukasz Golonka: To on miał być lepszy od Brhela? Wydaję mi się, że Łukasz powinien zmienić klimat... na krośniejski.

Piotr Winiarz: Piotrek wracaj do zdrowia!

młodzieżowcy: słabizna. Kołodziej, gdy był w Miesiąca wieku to już...

Sezon nieudany. Kontuzji nie ma nawet, co komentować. Ale mimo kontuzji nie powinniśmy przegrywać u siebie, tymczasem Rybnik i Lublin pokazali nam miejsce w szeregu. IMO nie awansowalibyśmy do Ekstraligi nawet, gdyby nie było ani jednej kontuzji. Bo to nie jest tak, że jak drużyna zdobywa powiedzmy 35 punktów, to gdyby był jeszcze X, to ten X dorzuca 11 i mamy 46. To zbyt proste rozumowanie. Bo część tych punktów X musiałby zdobyć na partnerach z drużyny, więc ich dorobek byłby mniejszy. Dajmy na to, że X 5 punktów z tych 11 zdobył na swoich kolegach. Drużyna ma 30, on 11. Wynik końcowy: 41:49 - mimo obecności X'a i jego dobrej postawy. Mecz mógłby być jeszcze bardziej na styku, ale wtedy jest z kolei problem z rezerwami taktycznymi.

A czy nawet po awansie do pierwszej "czwórki" stać by nas było na walkę, skoro taka bida w sekcji? I po ostatnie: jak zrobić wynik, skoro mamy taką lukę w składzie w postaci juniora?

Popełniono wiele błędów. Sekcja, jak zwykle, nie zdołała zgromadzić odpowiedniej ilości sponsorów i nie zamknęła budżetów. Znowu są zaległości. Jak w takich warunkach myśleć o czymkolwiek, poza za standardowym: Czy wystartujemy w przyszłym sezonie?
No właśnie...


           
Post 26 wrz 2003, o 14:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
pozytywna ocene wystawilbym tylko kuciapie, piotrkowi, baranowi i trojanowskiemu. reszta zawiodla, a brhel to juz kompletna zenada. wilk to tylko z rawiczem umial na obcym torze jechac. dziwi mnie to ze sie tak niektorzy zachwycajamiesiacem. skoro ma talent i to wielki jak twierdzicie to gdzie sa wyniki? co z tego ze ma dopiero 18 lat. on juz od 2 sezonow regularnie startuje w lidze a nie widac zeby robil postepy na miare tego talentu jaki mu przypisujecie. klisia i suszczynskiego to bym sie pozbyl o szkoda sprzetu dla nich. lepiej juz w miesiaca zainwestowac bo i tak to najlepszy junior nasz jest.
mowiac krotko: hujowy sezon.
CO ty pieprzysz jak jego drugi sezon :roll: :roll: PRzeciez to jest pierwszy taki cały i jeszcze ta kontuzja :cry: I jak nie robi postepów to było widac najelpiej w ostatnim sparingu z Tarnowem na pocztku kicha problemy ze sprzetem a pozniej szczególnnie w ostatnim biego wził M.Rempałe i walczył z Tomkiemiwwiec jak nie robi postepów :roll: Tylko musi miec sprzet dobry!!! :!: Mysle ze w przszłym sezonie u sibie bedzie jezdił co najmniej tak jak u sibie JELENIEWSki

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: karolcia i 37 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi